Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
mondtam hogy hülyék lennétek ha nem játszatnátok, a 30% esélyetek egyből 60-70%re ugrott ezzeldavemayer
nálam 50-50 körül vanGergőbácsi
az oddsok engem igazolnak,ugyanis máris megfordították őket: 2.50-1,48-ról indult, aztán még a döntés előtt 2.40-1.57 lett, aztán most utána egyből 1.65-2.30-ra változott. Ez a döntés pont így fordította meg az esélyeket, ezen jól lemérhető miért is volt ésszerű ez a döntés (sajnos). Ennél a Bears D-nél jobb machupot keresve sem találhattak volna ahhoz hogy biztosítsanak még egy PO részvételt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
mondtam hogy hülyék lennétek ha nem játszatnátok, a 30% esélyetek egyből 60-70%re ugrott ezzeldavemayer
nálam 50-50 körül van

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
mondtam hogy hülyék lennétek ha nem játszatnátok, a 30% esélyetek egyből 60-70%re ugrott ezzel

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Közben látom, hogy Cobbról holnap lesz döntés.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
MM Lacyvwl is számol vasárnapra. CM3 out.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Hát akkor AR.

az elején nem figyeltem Cobb limited?
CMIII out nyilvánvalóan

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Rodgers kezd, ahogy hallom.
Rekedt, mint az állat, lehet hogy üvöltözött valakivel? 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
hm lehet 😊 már kezdtem azt hinni hogy az én készülékemben van a hiba de ezekszerint akkor nem

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Mindjárt kezdődik (vagyis 7:15-kor kellett volna) MM sajtótájékoztató, ott kiderül mi a tényálladék.MaG1Xx
MI lehet a késés oka? Lehet hogy most fenyegetik meg életveszélyesen McKenzie-t?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Mindjárt kezdődik (vagyis 7:15-kor kellett volna) MM sajtótájékoztató, ott kiderül mi a tényálladék.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Állítólag a Fox Sports Wisconsin és a CBS Sport Radio is lehozta hogy Rodgers kezd. Jó lenne hivatalosat olvasni.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Egy két óra és eldől Rodgers sorsa is, ma ő nyomta az első számú offense-el, Cobb is edzett.
Ők viszont nem:

RB Eddie Lacy (ankle)
OLB Clay Matthews (thumb)
LB Brad Jones (ankle)
TE Ryan Taylor (ankle)

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Boldog Karácsonyt minden Packer-nek!


több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Cobbról ennyit lehet tudni egyelőre: remains on injured reserve with the designation to return, will take more reps in practice this week

és:  www.packers.com/media-center/videos/Happy_Holidays_from_the_Green_Bay_Packers/550310b6-c0e3-4d4d-9871-6e8934ccf817 😊
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Üdv közöttünk Varju! Remek csapatválasztás! 😊

Bebop: mintha valahol olvastam volna, hogy csak a PO-ra (már ha bejutunk) tervezik a visszatérését de lehet rosszul emlékszem.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
varju96 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32
Mint újdonsült Packers szurkoló, én is Boldog Karácsonyt kívánok minden kedves szurkolótársamnak. 😊
több mint 10 éve
bebop 413 — Packers fan
Boldogat mindenkinek!

Cobb játszhat már a Bears ellen? 😊

GB
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Boldog Karácsonyt sajtfejek! Dec.29.-én találkozunk. Győzzön az a jobb!
több mint 10 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Békés Boldog Karácsonyt minden Packers szurkolónak.

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Kellemes Karácsonyt kívánok mindenkinek! (És Rodgerst, Lacy-t vasárnapra, győzelemmel. 😊 )balazs799
Békés, boldog karácsonyt mindenkinek, főképp a Packers szurkolóknak és úgy, ahogy Balázs kívánja!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kellemes Karácsonyt kívánok mindenkinek! (És Rodgerst, Lacy-t vasárnapra, győzelemmel. 😊 )


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 638
Nem mintha nem szeretném Flynnt és nem bíznék meg benne de ha Rodgers játszhat akkor játszon is. Nem repedt gerinccel kell visszajönnie, egy kulccsont repedése volt, a nem dobó oldalon. Ha erre megint rásérül az első OTA-ra már meg is gyógyul és ez nem egy térdszalag ami élete végéig nem lesz 100%-os, ez csont. Szerintem hosszú távon nem oszt nem szoroz az se ha sajnálatos módon rásérül újból ellenben a szezon legfontosabb élet halál meccse következik. Mindegy mik a kilátások, be kell jutni!
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Legyen bármi a macik ellen, én nemhittem hogy a csapat az utolsó fordulóban még játszhat a PO-ért. Persze kellett ehhez sok más meccs közrejátszása is. Ha bejutunk ha nem én büszkevagyok a csapatra. És csak remélni tudom, hogy sem AR-t visszaeröltetve sem Lacy-t nem veszítjük el hosszú távon. Baromi félelmetes O ez így! Rodger-t én 99%-osan sem játszatnám. Ha nem teljesen egészséges ne kockaztassuk az Nfl legjobb QB-ját. Lacy-t meg csak remélem h felépül ő egy állat, mankóval is felmenne a pályára és ígyis hozna kontact után átlak 2-3yardot 😀balazs799
Lacy, ha egészséges lesz, akkor kb 60 yardot kell hoznia ahhoz, hogy megdöntse az NFL újonc futó csúcsot. Mindezt úgy, hogy kvázi 3 meccset kihagyott. OROY nem kétséges.


Ahogy nézem, mindegy mi lesz a Bears meccs eredménye, nekünk jó.
Ha nyerünk, megvan a PO, ott meg bármi lehetséges, mint tudjuk.
Ha meg nem, akkor a "legrosszabb" esetben is a 16. pick a miénk, és még van pár csapat, amelyik beelőzhet.LN
Na akkor még élünk egy fordulót. Ez több, mint bármelyikünk remélte volna kb. egy hónappal ezelőtt.
 jerseyal.com/GBP/2013/12/23/its-packers-vs-bears-for-the-nfc-north-championship/
"It’s been a frustrating season, but it’s also been a whole lot of fun." Egyet tudok érteni vele.

Az esélyek nem mellettünk állnak szerintem, ha megnézzük: Rodgers valószínű nem játszik, Matthews-ra újabb műtét vár talán, Lacy... Neal, Jolly, stb.
16 IR és folyt. köv.
A Bears ekkora égés után sem leírandó. Ha méltán híres front sevenünk nem tud nyomást okozni Cutlerre, a Bears elkapókkal pötty problémája lesz a D-nek. Fortéról meg ne is beszéljünk.
Érdekes lesz a szezon második felének kiértékelése.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Legyen bármi a macik ellen, én nemhittem hogy a csapat az utolsó fordulóban még játszhat a PO-ért. Persze kellett ehhez sok más meccs közrejátszása is. Ha bejutunk ha nem én büszkevagyok a csapatra. És csak remélni tudom, hogy sem AR-t visszaeröltetve sem Lacy-t nem veszítjük el hosszú távon. Baromi félelmetes O ez így! Rodger-t én 99%-osan sem játszatnám. Ha nem teljesen egészséges ne kockaztassuk az Nfl legjobb QB-ját. Lacy-t meg csak remélem h felépül ő egy állat, mankóval is felmenne a pályára és ígyis hozna kontact után átlak 2-3yardot 😀balazs799
Lacy, ha egészséges lesz, akkor kb 60 yardot kell hoznia ahhoz, hogy megdöntse az NFL újonc futó csúcsot. Mindezt úgy, hogy kvázi 3 meccset kihagyott. OROY nem kétséges.


Ahogy nézem, mindegy mi lesz a Bears meccs eredménye, nekünk jó.
Ha nyerünk, megvan a PO, ott meg bármi lehetséges, mint tudjuk.
Ha meg nem, akkor a "legrosszabb" esetben is a 16. pick a miénk, és még van pár csapat, amelyik beelőzhet.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Legyen bármi a macik ellen, én nemhittem hogy a csapat az utolsó fordulóban még játszhat a PO-ért. Persze kellett ehhez sok más meccs közrejátszása is. Ha bejutunk ha nem én büszkevagyok a csapatra. És csak remélni tudom, hogy sem AR-t visszaeröltetve sem Lacy-t nem veszítjük el hosszú távon. Baromi félelmetes O ez így! Rodger-t én 99%-osan sem játszatnám. Ha nem teljesen egészséges ne kockaztassuk az Nfl legjobb QB-ját. Lacy-t meg csak remélem h felépül ő egy állat, mankóval is felmenne a pályára és ígyis hozna kontact után átlak 2-3yardot 😀


Liverpool Fc fan