Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A másik szűk keresztmetszet, hogy jelen állás szerint (mindenféle paycut nélkül), a csapatnak 26.5 milkája lesz idén a FA és Draft szerződésekre. Nem valami sok...
Lista az idei FA-król

UNRESTRICTED (15)
Name Position Age Seasons Accrued '13 Base Salary
*Ryan Pickett NT 33 12 $5,400,000
*B.J. Raji DE 27 4 $4,490,000
*Jermichael Finley TE 26 5 $4,450,000
*James Jones WR 29 6 $2,950,000
*Sam Shields CB 25 3 $2,023,000
*John Kuhn FB 31 7 $1,800,000
*Evan Dietrich-Smith C 27 3 $1,323,000
Marshall Newhouse T 24 3 $1,323,000
Andrew Quarless TE 24 3 $1,323,000
Seneca Wallace QB 33 9 $840,000
*Johnny Jolly DE 30 4 $715,000
Rob Francois LB 28 3 $630,000
Mike Neal LB 26 3 $630,000
James Starks RB 27 3 $630,000
C.J. Wilson DE 26 3 $630,000
RESTRICTED (2)
*M.D. Jennings S 25 2 $555,000
Jamari Lattimore LB 24 2 $555,000
EXCLUSIVE RIGHTS (1)
Chris Banjo S 23 0 $405,000GNG
Azon fog eldőlni nagyon sok minden hogy Finley visszatérhet-e, és akarjuk-e, ill. hogy Tramon-t megtartják-e. Valóban feljavult, de nem játszik olyan jól, hogy megszolgálná 8.5M-át. (bár szerintem maradni fog SAJNOS :S). De ha feltételezzük hogy mind 2-en távoznak igén szép részt szabadítottunk fel a cap alól. Amibe bár minden olyan játékos belefér aki kell: Raji!!! (KINCS AZ ILYEN FELÉPÍTÉSŰ FALEMBER! 2 ember kell hozzá hogy a tömegét megállítsák, valóban olyan hívás kéne rá amiben támadhatja a QB-t, mert óriási erőt tud kifejteni a falon!). J. Jones remélem marad és 4-5 körül megelégszik, annyi érne azért. Shields szerintem összességébe talán a legjobb CB-nk idén, ha a teljesítményt meg összevetjük a fizetéssel akkor főleg. (Ha megy Williams ha nem meg kéne tartani). Kuhn ha megy megyek én is (képletesen persze), nem csak Green Bay-ben Egerben is lincshangulat lesz ha nem hosszabitanak vele, remek blokkoló, és láthattuk 3, 4&1-2-nél óriási segítség akár ő fut akár blokkol. Dietrich-Smith engem meggyőzött, féltem tőle hogy nem lesz jó C de igen is megállta a helyét (persze itt nem a korai snap-re gondolok), de idén igenis megállta a helyét. Ha reális áron meg lehet tartani meg kéne, (annyival is több pick-ünk marad másra, jól fognak azok jönni...). Quarless szintén EDS, nem gondoltam hogy JF után így megleszek elégedve a TE posztal egy jó draft ide és 2en megoldják a TE feladatokat szerintem. Jolly szerintem jó volt, nemhiszem hogy sokat kérne, érdemes lenne megtartani, de ha nem, Raji-Daniels-D. Jones-Worthy-Boyd plusz draft, lesz utánpótlás. (Picket, Jolly vagy Wilson akár el is mehet, szerintem ez a poszt egy jó draftal 3. kör környékén meglesz). Csak ha J.J és Wilson közül választani kéne én inkább Jolly-t hagynám itt. És akkor Lattimore, Neal szerintem jó csereemberek, nem is túl drágán megtarthatóak. Starks-on meg inkább a vezetőség dönt majd, hogy benne vagy Harrisben látják a 2. számút. Nem hiszem hogy azért kéne elmenjen mert túl sokat venne el a sapkából.LN


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Én nem sok értelmét látnám, hogy megint ágyúgolyóval játszon. Szerintem SBnél hamarabb nem látjuk, úgyhogy be kell jutni. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Megvan az utolsó két csapat így teljes a kör:
Home: Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Philadelphia Eagles, New England Patriots, New York Jets

Away: Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Seattle Seahawks, Buffalo Bills, Miami Dolphins

Jó lenne egy 10-6: a Seahawks ellen visszavágás, Rodgers vs. Brady (ha addig nem vonul vissza😉 ), és hihetetlen hogy nem játszunk sem a Giants-cel sem a SF-val, már úgy megszoktam.Old Green Bay
ez még az alapszakasz előtt meglehet ám 😊gamerkr
Én nektek szorítok, de igazából jobb szeretném a frisco győzelmet, mert akkor esetleg jöhetnének hozzánk a következő körben.
Clay-ről amúgy van valami hír? Azzal a kalapáccsal a kezén játszhatna,nem?undisputedly
Nem fog játszani. Egyébként én is furcsállom, pillanatig sem megkérdőjelezve a keménységet, egy törött hüvelykujjal azért lehet játszani, nem?
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Megvan az utolsó két csapat így teljes a kör:
Home: Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Philadelphia Eagles, New England Patriots, New York Jets

Away: Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Seattle Seahawks, Buffalo Bills, Miami Dolphins

Jó lenne egy 10-6: a Seahawks ellen visszavágás, Rodgers vs. Brady (ha addig nem vonul vissza😉 ), és hihetetlen hogy nem játszunk sem a Giants-cel sem a SF-val, már úgy megszoktam.Old Green Bay
ez még az alapszakasz előtt meglehet ám 😊gamerkr
Én nektek szorítok, de igazából jobb szeretném a frisco győzelmet, mert akkor esetleg jöhetnének hozzánk a következő körben.
Clay-ről amúgy van valami hír? Azzal a kalapáccsal a kezén játszhatna,nem?
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Megvan az utolsó két csapat így teljes a kör:
Home: Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Philadelphia Eagles, New England Patriots, New York Jets

Away: Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Seattle Seahawks, Buffalo Bills, Miami Dolphins

Jó lenne egy 10-6: a Seahawks ellen visszavágás, Rodgers vs. Brady (ha addig nem vonul vissza😉 ), és hihetetlen hogy nem játszunk sem a Giants-cel sem a SF-val, már úgy megszoktam.Old Green Bay
ez még az alapszakasz előtt meglehet ám 😊

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Megvan az utolsó két csapat így teljes a kör:
Home: Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Philadelphia Eagles, New England Patriots, New York Jets

Away: Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Seattle Seahawks, Buffalo Bills, Miami Dolphins

Jó lenne egy 10-6: a Seahawks ellen visszavágás, Rodgers vs. Brady (ha addig nem vonul vissza😉 ), és hihetetlen hogy nem játszunk sem a Giants-cel sem a SF-val, már úgy megszoktam.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Starks szerencsétlen mit tegyem még le az asztalra hogy számoljunk vele? 😊 A salary cap-el meg egy listán amit láttam top 10 vagyunk, jó értelemben. Többivel egyetértek!JayB
Starks-al semmi baj, szerintem évről évre jobb. Ha egészséges, akkor simán kerettag. Neki csak a cap lehet az ellensége. Abban meg Harris lehet a nyerő. Finley-nél meg inkább az egészségügyi kockázatok a szűk keresztmetszet, mint bármi más. plusz szerintem 6-8 milka körül maradna csak.
Ha Raji tényleg minimum 8 milkát fog kapni, akkor 16 marad a többiekre (Jones, Quarless, Neal, Jolly, Finley, Shields hogy néhány fontosabbat említsek). Tramon valóban feljavult, de azért 8.5 milka sok szerintem.

Viszont tényleg ráérünk ezen rágódni ténylegesen a szezon végén.
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Egyedül fogok maradni a véleményemmel, de szerintem a CB-osztaggal nem lesz gond, egy igazi playmaker safetyre lenne szükség. Hyde nem hinném, hogy megfelelne oda, ő nekem tipikus nickel, azt meg rengeteget játsszuk. Tramon a szezon második felében rengeteg nagy playt csinált meg, hozta a turnovereket, és ez a defense idén is inkább arra épült, hogy visszaadja a labdát az O-nak, csak sajnos az év nagy részében ez nem sikerült. Mellette ott van Shields, Hyde, Hayward és House, én ezt így ahogy van, megtartanám. Tramon azért is kell, mert egyébként Shields lenne a legtapasztaltabb, akinél a többiek jó eséllyel régebben játszanak DB-t, szóval nem az igazi vezér.
ILB-vel abszolút egyetértek, ide kell valaki Hawk mellé, aki szerintem idén bizonyította, hogy tud nagyot játszani, az egész szezonban megbízhatóan játszott, hozott nagy playeket.
OLB egészségesen rendben lehet, Matthews is Perry oké, Nealnek is voltak szép villanásai az első szezonjában a poszton. Mulumbáékat annyira azért ne erőltessük, tegnap is azt csináltak velük, amit akartak sajnos.
DL-ban Jolly kell, sokat adott az egységnek a visszatérése (más kérdés, hogy imádom). Rajit is itt kell tartani, ha valaki megy, az Pickett kéne, hogy legyen.

Offense-ben Finleynél látom még mindig divatos a karakterproblémázás, de az utóbbi bő egy évben nem tudom, mi indokolja. Reméljük, hogy felépül, de Quarless szépen helyt állt. WR-t késői körökben lehetne hozni.
Starks alap.
Itt szerintem jóval komolyabb probléma, hogy a fal még mindig nem az igazi valahogy. Nem tudnék posztot kiemelni, lehet, hogy csak össze kell csiszolódni még (azért ez az idei felállás gyakorlatilag teljesen új volt mindenkinek).

Viszont PO-ban vagyunk, és a topik úgy néz ki, mintha tegnap nem húztuk volna be a meccset, szóval pörgetjük tovább 😊

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Starks szerencsétlen mit tegyem még le az asztalra hogy számoljunk vele? 😊 A salary cap-el meg egy listán amit láttam top 10 vagyunk, jó értelemben. Többivel egyetértek!
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Raji szerződésével kapcsolatban volt valami hír mostanában?
Shutdown helyén el tudnék viselni egy Darqueze Dennardot de ez nyilván álom kategória. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A Packers filozófiája, hogy elsősorban játékosokat draftol nem statisztikákat, meg bármi csak a need-re legyen jó. akiben nincs benne, hogy Packer (és itt tudjátok, hogy mire gondolok, hozzánk nem a baller játékosok jönnek) az lehet akármilyen jó nem fog illeni a csapatba. Szóval simán benne van, hogy nincs need-re ember, de ezt a draft szakértők jobban tudják. Nekem ez volt a szezon értékelésem, kíváncsi vagyok mi a véleményetek? A playoffban meg meg se álljunk a SB-ig. Nagyon jó lenne visszaküldeni a Lambeauról Kap-éket az új stadion építkezésére 😊GNG
Szép összefoglaló.
Pár ponton eltér a véleményünk, de nem vészes.

QB az adott.

RB: nem biztos, hogy Starks marad, ne felejtsd el, hogy Harris volt az elképzelés idénre, lehet, hogy Ő marad és nem Starks. Tekintve, hogy Starks FA lesz, Harris pedig nem. Kuhn viszont kéne, kell a FB a blokkolásokhoz is.

OL: nem kell ide senki. Ha Bulaga visszatért, akkor a fal nagyjából adott is, EDS is jó teljesítményt nyújtott. cserének meg Braclay, Sherrod és Tretter meglesznek (utóbbi adott fel snapet Rodgersnek edzésen, lehet Ő lenne a csere C, nem Lang).

TE/WR: TE mindenképpen kell, Finley nem biztos, hogy megéri a rizikót, akármennyire is jó játékos (lehetne). WR nem biztos, hogy kell, feltéve ha Jones marad (Dorsey, White jó lehet még a rosterre).

DE/DT: ha a jelenlegi állapotot vesszük, szerződése a következőeknek van: Boyd, Jones, Worthy és Daniels.
Rajit és Jollyt meg kéne tartani, szerintem kiemelt feladatnak ennek kéne lenni.
(Emellett mondjuk olyan sémát kéne játszani, ahol Raji is helyezhet nyomást a QB-ra, most állítólag azért utasította vissza a szerződést, mert jobban szeretné támadni a QB-t. Ki tudja igaz e, de...)

LB: OLB poszton egészség kell, ennyi. Viszont kéne egy igazi playmaker ILB, inkább Hawk, mint Jones mellé. A cserék meglennének mindkét poszton.

DB: Tramon cut, vagy paycut. 8.5 milkát nem ér. Drafton kellene valami CB, az biztos. House egyelőre nagyon ingadozó produkciót nyújt sajnos. Néha zseniális, néha fel sem kerül. Shields pedig kell. Valamint kell egy S is. Bár ha jó CB-t sikerülne húzni és nem erőltetjük túl a dime formációkat, akkor Hyde lehet, hogy jó lenne FS-nek.

K/P: Itt nem kell váltani szerintem, Masthay picit ugyan gyengébb volt, de nem annyival, hogy el kelljen küldeni, 2017-ig amúgy is van szerződése. Crosby pedig idén 89%-al rúgta a FG-okat, ami jó.

ST: Lehet Slocum nyakába varrni, hogy nem csináltak nagy playeket, de ne felejtsd el, hogy rengeteg volt a sérült. Szerintem nem volt 3 olyan hét, amikor ugyanazzal az alap 11 játékossal gyakorolhatott volna.

Tömören szerintem kell egy TE, akár 2-3 körben is, Quarless képes lehet nagyot nyújtani, ha egészséges, de annyit biztosan, hogy segítse a WR-eket. 1-2. körben pedig ILB és CB/S. Gyanítom lesz extra 3. kör is, a távozók miatt.
Utána meg szerintem már BPA is megteszi feltéve, ha sikerül legalább Rajit és Jollyt visszaigazolni.

Capers pedig.. szerintem megpróbált egy olyan D-t összerakni, amelyik nem enged futásokat (eleinte működött is ez a része). Emiatt volt a 3 pufi sokat fent. Nem is támadták igazán a QB-t, csak zsebben tartották és tömték a lyukakat. Működött volna, ha a secondary nem annyira gyenge már az első meccsen (ebben pedig már a sérülések is benne voltak, lásd Hayward). Jövőre meg kellene találnia a falban a kellemes arányt, vélhetően nem is lesz meg mindhárom nagy ember (Pickett már 34 lesz, no meg FA).

A másik szűk keresztmetszet, hogy jelen állás szerint (mindenféle paycut nélkül), a csapatnak 26.5 milkája lesz idén a FA és Draft szerződésekre. Nem valami sok...
Lista az idei FA-król

UNRESTRICTED (15)
Name Position Age Seasons Accrued '13 Base Salary
*Ryan Pickett NT 33 12 $5,400,000
*B.J. Raji DE 27 4 $4,490,000
*Jermichael Finley TE 26 5 $4,450,000
*James Jones WR 29 6 $2,950,000
*Sam Shields CB 25 3 $2,023,000
*John Kuhn FB 31 7 $1,800,000
*Evan Dietrich-Smith C 27 3 $1,323,000
Marshall Newhouse T 24 3 $1,323,000
Andrew Quarless TE 24 3 $1,323,000
Seneca Wallace QB 33 9 $840,000
*Johnny Jolly DE 30 4 $715,000
Rob Francois LB 28 3 $630,000
Mike Neal LB 26 3 $630,000
James Starks RB 27 3 $630,000
C.J. Wilson DE 26 3 $630,000
RESTRICTED (2)
*M.D. Jennings S 25 2 $555,000
Jamari Lattimore LB 24 2 $555,000
EXCLUSIVE RIGHTS (1)
Chris Banjo S 23 0 $405,000
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Hát ez sima ügy volt... 😀 A végén csak a helyére kerültek a dolgok 😉

Viccet félretéve, még jó, hogy esélyem sem volt megnézni élőben a meccset, mert ma már nem biztos, hogy tudnék ide írni.
Nem volt egyszerű, hetek óta nem is csupán rajtunk múlt a PO, de megérdemeltük, mert mi ki tudtuk használni azokat a lehetőségeket, amiket az oroszlánok és a medvék tálcán kínáltak nekünk.

Azt egyébként meg lehet valahol tudni, hogy a meccs után mit mondanak egymásnak a játékosok, edzők. Kíváncsi lennék MM és Trestman, illetve Áron és Cutler párbeszédére. Vajon volt valami személyes, vagy csak formalitások hangzanak el?
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club


az utolsó driveban, amikor Quarless felé ment egy incomplete passz, kis híján sikerült elrontani mindent a snap-el. Brutál.

több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
MM puntolni akart az első negyedik kísérletnél (4&1), de a játékosok rábeszélték, hogy talán meglehet!gamerkr
gondolom a fő érv a mi D-nk impotenciája volt.
akármennyire is örülök, emlékszem a SB-ban amikor a végén támadt a Steelers, Jennings mondta, hogy nem tudnak 80 yardot haladni a D ellen 3 perc alatt. na idén ez nem így van lássuk be.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
jah, most olvasom 😊 mindenesetre a lelkesedés nagyon pozitív a játékosok részéről.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
MM puntolni akart az első negyedik kísérletnél (4&1), de a játékosok rábeszélték, hogy talán meglehet!

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
...A playoffban meg meg se álljunk a SB-ig. ...GNG
Ehhez nem nagyon lehet mit hozzáfűzni. Talán csak egy ponton vitatkoznék: továbbra is azt mondom, hogy Capers helyett kellene valaki. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy a 2-3 éves gödörből ő ki tudná hozni a D#t.
Kuhn egy intézmény 😀 lincshangulat lenne a Lambeaun ha elküldenék.
Támadó odalon tényleg csak a falat kellen megerősíteni és símán a liga legjobbja lenne az O-nk. Védelembe nagyon kellenének emberek, én bízok benne hogy a draft mellett FA-ról is hozunk használható játékosokat.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nélkülük, meg helyenként úgy játszott a csapat, ahogy a Jacksonville vagy a Cleveland szokott (Istenem, milyen élete lehet egy Browns szurkolónak? 😕 ) GNG
kérdezz rá

több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Sziasztok! Titletownba újabb NFC North trófea érkezett, aminél nagyobb öröm nekem nincsen. Minden szezonnak úgy kezdek neki, hogy a North-t nyerjük meg és akkor elégedett vagyok, a playoff az hab a tortán, rulett. Hát behúztuk és egy epic wild ride-dal. Én arra szavazok, hogy sokkal izgalmasabb volt 8-7-1-gyel csoportot nyerni, mint 15-1-gyel, de inkább arra szavaznék a várható élettartamom hosszának érdekében is, hogy jövőre inkább utóbbi valósuljon meg 😊 Tegnap negyedik downonként legalább 1 évet öregedtem.
Vége az alapszakasznak és úgy gondolom a jövőre vonatkozó terveket, elvárásokat inkább ez alapján kéne megfogalmazni, mint hogy mi lesz a playoff-ban.
Szerintem a legtöbbet a csapatunkról most az mond el, hogy nincs egy Pro Bowlerünk se. Ebbe közrejátszik a sérülés hullám. Rodgers, ha 16 meccset játszik biztos ott van, és akkor Jordy Nelson is ott lenne (bár szerintem ő a liga egyik legalulértékeltebb játékosa), meg Cobb is (ha ő is játszik 16 meccset). Matthews-nak is lenne helye egy egészséges szezont követően. De Rodgers se, Cobb se, meg Matthews se volt egészséges. Nélkülük, meg helyenként úgy játszott a csapat, ahogy a Jacksonville vagy a Cleveland szokott (Istenem, milyen élete lehet egy Browns szurkolónak? 😕 ) Arra gondoltam, hogy egységenként leírom, hogy mi a véleményem és mire számítanék a következő idényben.

Offence: Itt szerintem nincs olyan sok probléma. Az idei év tanulságaira lehet építkezni, nem kell nagyon beledraftolni ebbe az alakulatba.

QB: Rodgers tegnap bizonyította, hogy Manning-Brady kaliberű NYERŐ QB, míg Cutler vagy Romo nem az. Amikor szorul a hurok akkor Rodgersnek összejönnek a dolgok az utóbbiaknak inkább nem. Nagyon jó, hogy ilyen QB-nk van. Ahogy az egyik kolléga talán meccskövetőn fogalmazta egyszer (amit passzívan szoktam szemlélni) Flynn-t az Isten is a Packers backup QB-nak teremtette. Remélem ez benne és a vezetésben is realizálódik és kap egy 3 éves szerződést és remélem ennek nagy részét a padon tölti. Nem akarok még egyszer olyasmit látni, mint ami Seneca Wallace alatt, vagy Tolzien alatt volt. Az ilyen QB teljesítményeket hagyjuk meg a Vikingsnek. Egy Rodgers-Flynn felállással maximálisan elégedett lennék

RB: Hát Lacy az évtized húzása. Idén nem lett, de jövőre szerintem biztos Pro Bowler (csak hát a sérülés ugye), igazi igás ló, nem tudom, hány évig lehet játszani ezt a contact+5 yard játékot, de remélem 4-5 szép év van benne. Starks tökéletes kiegészítője a robbanékony, gyors játékkal. Sokkal jobban kéne keverni őket (valahogy úgy ahogy a Bears ellen) Nagyon hatékony meccsenkénti 130+ yardos tandemet alkothatnának ketten, csak egy picit kreatívabban kéne használni őket. Sokszor már én is tudtam milyen játék fog következni, ha Lacy futott első downra és elért 2 yardot. Franklin nekem tetszett, mint harmadik számú, szerintem a következő 2-3 évre biztosan meg van alapozva ez a csapategység. Kuhn szerintem jó FB hozzájuk. Én semmiképpen nem válnék meg tőle. Lacy-Starks-Franklin-Kuhn egység megtartásával teljesen elégedett lennék.

Offence fal: Bakhtiari szintén nagyon jó húzás volt, újonc évében helyt állt az LT poszton. A fal többi része elviselhető, de itt kéne javulás. Sittont biztos tartanám, EDS-t is. Barcley-tól talán lehetne jobbat is találni. Bulaga visszatér az jó lehet. A Draft-hoz rohadtul nem értek, de 4 kör környékén megint lehetne hozni falembert, mert bőven van még hely a fejlődésre ebben a csapategységben.

TE/WR: Finley szerencsétlen nem tudom visszatér-e valaha, de ha nem az se katasztrófa. Sajnos vele kapcsolatban személyiségproblémákat is érzékeltem és koránt sem volt olyan hatékony már, nagyon nagy dropjai voltak. Quarless nekem tetszett. Nem kell annyira blokkoló TE, mert Kuhn és Lacy is szépen fel tud lépni blokkolni, mert elég masszívak hozzá. Nelson nagyon jó. Cobb is jó lesz. James, Boykin remélem hozza továbbra is a szintet. A Draft végén lehet a vérkeringés fenntartása érdekében hozni ide embert, de én nem látom első számú neednek.

Defence: Innen kezdődik a feketeleves. A tavalyi drafton a védelem megerősítése volt a fő cél, kábé csak védőt hoztunk és hát nem érett be. Perry-t habár én szeretem és továbbra is az a véleményem, hogy Matthews-zal jók, de úgy néz ki sosem lesz Pro Bowl játékos és maximum közepes teljesítmény várható tőle, plusz igazai porcelánember. Megint a defence-t kell feltankolni a drafton, de most sokkal jobbakat kell húzni, mert a Perry jellegű húzások nem fognak változást hozni. Futás ellen sokat kell fejlődni. Véleményem szerint a jó defence alapja a futás elleni védekezés. itt viszont én fundamentális problémákat vettem észre. 1 az 1-ben szinte soha nem sikerült levinni a támadókat, vagy csak úgy hogy 4-5 yardot még hozzárakott. Erre megoldást kell találni, különben jövőre is hosszú lesz a szezon.

DE/DT: Nekem nagy kérdőjel ez a csapategység. Datone Jones-ból keveset kaptunk, de az nekem tetszett, ha azonban ő is alkalmatlan lesz arra, hogy végigjátsszon egy szezont akkor nem fog tudni megoldást jelenti ezen a poszton. Raji gyenge szezont tolt, de elküldeni nem küldeném el. AJ Hawnak is volt gyenge szezonja, még pay cutja is volt ha jól emlékszem, idén viszont összekapta magát. Ha Raji-t reális áron meg lehet tartani akkor tartanám. Év elején egészen jók voltak, valami a szezon közepe felé esett szét. Szerintem ez a legkevésbé problémás részleg. Én ide nem hoznék embert az első körökben, inkább megtartanám a mostani állományt. Jolly-nak is adnék még egy évet. Danielsnek is voltak jó játékai.

LB: Matthews továbbra is állat, de kellenek neki játszótársasak, Perry megint egy rakás sérülést beszedett. Hawk sem volt rossz, szerintem benne ez a maximum, ami azt jelenti, hogy nem ligaelit. Neal, Jones, Mulumba jó kiegészítű emberek (Mulumba akár még több is lehet). Én drafton nagyon örülnék egy 1-2 körös linebeckernek akár szélre, akár középre. Ide nagyon kell egy másik playmaker kaliberű játékos. Főleg a futás ellen, de a pass-rusher is kell, mert Matthews nem tud egyedül kelő mennyiségű sacket felpakolni (bár sackben D Jonestól én sokat várok jövőre)

Secondary: My god. Hyde újonc éve bizakodásra ad alapot, de Williams közel se játszik a fizetésének értékéhez képest. Néha úgy pattant le a nagyobbacska recieverekről, hogy az öltözőből kellett összeszedni. Shields egy fokkal jobb, de ő sem elit. Az 1-2 körben ide hozni kell embert és alsóbb körökből is hátha belenyúlunk valakibe.

Special team: Itt coordinator cserére van szükség. Gyakorlatilag alig generálnak nagy playeket, Hyde ugyan viszonylag biztosan elkapja a labdákat, de egy két kivételtől eltekintve alig kap nagy folyósokat. Sorozatban mentek le meccsek úgy, hogy a speciális egység bármivel is észre tudta volna vétetni magát. Itt leginkább a cserék játszanak, szóval ide egy jó coordinator kell, hogy felrázza a dolgokat.

K/P: Masthey-vel elégedett vagyok, nem tudom mennyit kell fizetni érte, ha sokat akkor lehet, hogy lehet hasonló kalibert is találni. Kőműves Crosby meg... Ha tavaly nem rúgták ki akkor az idén sem fogják. Idén már volt olyan, hogy nem rándult görcsbe a gyomrom, ha pályára lépett, de szerintem már sose tudok úgy tekinteni egy Crosby 40 yardos próbálkozásra mint régen. Ez is mutatja egyébként, hogy milyen csapat a Packers, ha valaki jó a szervezetnek és bizonyított azt nem cut-oljuk ész nélkül.

Staff: A fizioterapeutákat ki kell cserélni, ennyi sérülés megengedhetetlen. Hamstring-re fel lehet készülni. Lacy bokájára is fel lehet készülni, szerintem ő az életbe ne vegye le többet a tapet 😊 Nem vagyok orvos, de a sérülésekkel kell valamit kezdeni.

Mike McCarthy egyértelműen sikeredző. Az NFL-ben is a konzisztencia a siker kulcsa, meg lehet nézni azokat a franchiseokat, amik úgy cserélik a HC-kat, mint más az alsógatyát. Zsinórban három évben NFCN champ volt. Capers már egy érdekesebb kérdés. Szerintem abból a játékosállományból, ami most van sokkal többet nem lehet összehozni. Én biztos, hogy nem küldeném el, de ki is tűznék egy célt, hogy ha nem lesz 3 éven belül fokozatosan top 10 D-nk yardok tekintetében akkor útilapu.

Összefogalalva reálisan, középcsapat vagyunk elit qb-val:
-a running game további fejlesztését várom kreatívabb playhívással
-támadásban nem kell átalakítás
-defence tekintetében nagyon kell egy elit linebacker és egy elit corner vagy safety
-egészségmegőrzés nagyon fontos, mert hiába vagyunk top 5 a power rankingben év elején ha a fél kezdő sérült lesz októberre

Nem ringatom magam fals álmokba, hogy szuperaktív free agancy offseason lesz, hanem a draftot várom. 1-2 ahogy már mondtam LB, CB/S,3-5 kör OL-ba ember/LB/DE?/CB?, 6- WR/TE/QB/bármi ami még értékelhető

A Packers filozófiája, hogy elsősorban játékosokat draftol nem statisztikákat, meg bármi csak a need-re legyen jó. akiben nincs benne, hogy Packer (és itt tudjátok, hogy mire gondolok, hozzánk nem a baller játékosok jönnek) az lehet akármilyen jó nem fog illeni a csapatba. Szóval simán benne van, hogy nincs need-re ember, de ezt a draft szakértők jobban tudják. Nekem ez volt a szezon értékelésem, kíváncsi vagyok mi a véleményetek? A playoffban meg meg se álljunk a SB-ig. Nagyon jó lenne visszaküldeni a Lambeauról Kap-éket az új stadion építkezésére 😊
több mint 10 éve
Dzsékob Green Bay Packers 494
Bakkkerrrr.
Top on voltam egész meccs alatt /most ébredtem 😊:/
PO!!!!!!!! Ezt a csapatot....!!!!!!
Ezért a kedvenc NFL csapatom...a Green Bay Packers
Húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúilaris
A medvék azért szépen odaadtàk a meccset. Gondolok itt arra a védelmi hibára az utolsò playnél, no meg a Boykin TD-re (ami C'mon man gyanùs 😀 ). Köszönjük bocsok! 😊
több mint 10 éve
Dzsékob Green Bay Packers 494
széles mosollyal a számon nézem meg a Dallas-Phili meccset, és drukkolok kicsit a Sasoknak, idén nem keveset tettek azért hogy mi most a PO-ba lehessünkbalazs799
Pl:megvertek minket? 😊 Igaz mindenki mást is a csoportban.
több mint 10 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Bakkkerrrr.
Top on voltam egész meccs alatt /most ébredtem 😊:/
PO!!!!!!!! Ezt a csapatot....!!!!!!
Ezért a kedvenc NFL csapatom...a Green Bay Packers
Húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
......es megnyertetek a csoportot.....hat bekaksizok.......
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad


Az NFC North dagger a Packers radio-n:

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hihetetlen, hogy játszunk még meccset a LF-en jövő januárban!Old Green Bay
bizony bizony

No. 5 San Francisco 49ers at No. 4 Green Bay Packers, Sunday at 4:40 p.m. ET on FOX