Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Gratulálok a győzelemhez és a PO-hoz. Bár már picit elegem van az ilyen meccsekből. Még egyszer gratula és remélem valami hasonló heat breaker meccset játszotok a 49-erssel.
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
óóó, anyám 😊 De jó hogy holnap sincs meló, mert semmi alvás, ezek után főleg nem 😊
Amit eddig ez a szezon adott az csuda volt 😊
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Grat a Packsnek, sok sikert a PO-ban....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Cobb TD-nél Kuhn blokkja Peppers-en, érdemes megnézni. Anélkül valószínűleg mentünk volna a levesbe

több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Gratula skacok! Idén nektek is nyögvenyelős, döcögős évetek volt a sok sérült miatt, mint nekünk,s mégis meglett a PO..Bármi összejöhet!! Kívánom, hogy sokáig jussatok! 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ha jól sejtem túl vagyunk Rodgers első GW drive-ján. (Y)Sanco
2009, első hét, a Bears ellen 😊Kampman
idén az első 😀

több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
ez a szezon ki lett maxolva, innentől már csak a PO rutinszerzés.
ilyen GW drive, ahol majdnem 3x kaptam infarktust tökéletes befejezése ennek az alapszakasznak. a nyitófordulóban amit volt szerencsém official packers kocsmában nézni new yorkban mondtam a mellettem álló wisconsini faszinak, hogy oké, szoptunk, de majd a PO-ban visszaadjuk ám. minden ez ellen szól kb, de a Lambeau hangulata egyenlít.
el se hiszem, hogy bejutottunk, GO PACK GO.brk
2010ben is ezt mondtuk, aztán mi lett belőle. 😛

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 511
Ha jól sejtem túl vagyunk Rodgers első GW drive-ján. (Y)Sanco
2009, első hét, a Bears ellen 😊
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ez a szezon ki lett maxolva, innentől már csak a PO rutinszerzés.
ilyen GW drive, ahol majdnem 3x kaptam infarktust tökéletes befejezése ennek az alapszakasznak. a nyitófordulóban amit volt szerencsém official packers kocsmában nézni new yorkban mondtam a mellettem álló wisconsini faszinak, hogy oké, szoptunk, de majd a PO-ban visszaadjuk ám. minden ez ellen szól kb, de a Lambeau hangulata egyenlít.
el se hiszem, hogy bejutottunk, GO PACK GO
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jön a Frisco? ez az ami teljesen hidegen hagy most azt hiszem.
micsoda alapszakasz, mekkora meccsek, hullámvölgyek, ez a meccs tökéletesen bemutatta az idényünket. Forte ihletett formában, de amit a védelem művelt néha az igen dühítő volt. Kellett a Bears D által produkált érthetetlen jelenetek, de meeegvan.

A hail marynél okosan ütötték a labdát a fiúk, megy ez.
Jövőhéten Frisco, reméljük más kimenetellel mint 1 éve.

több mint 10 éve
favre Green Bay Packers 125
Jó derbi volt, nagy W és megvan a PO, de kíváncsi leszek mire megyünk a Ninerssel, kicsit tartok, hogy megint a tavalyi fog ismétlődni

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Frisco jön hozzánk, bár ők a #2 csapatom a hideg velünk kell hogy legyen 😊
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Grat srácok, azért egy ilyen idény után megérdemeltétek, hogy a végén jól jöjjenek ki a dolgok.
Én jövök NFC North drukkolni, még ha kicsit nehéz is lesz 😀Toca
köszi! AP megtartásához pedig sok sikert, rivalizálás ide vagy oda, a jó kis összecsapásokból hiányozna, ahogy Allan is 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 673
Bent vagyunk, ahogy szoktuk...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
Grat srácok, azért egy ilyen idény után megérdemeltétek, hogy a végén jól jöjjenek ki a dolgok.
Én jövök NFC North drukkolni, még ha kicsit nehéz is lesz 😀
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
El se akarom hinni! 😊 Óriási érzés, hogy bent vagyunk a Playoff-ba egy ilyen szezon után! De hát láthatjuk annyira nem vagyunk jó csapat hogy pro bowl-behívót kapjon bárki is, de baszunk mi oda, és meg se állunk a SB-ig.
Legyen bármi is a csapat nálam idén már nyert egy mini SB-t hogy ÍGY be tudott jutni. Finley-ért!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 673
ez a meccs még spanyol nyelven is el lesz rakva!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
remélem a(z újabb) keserves Browns meccs (szezon) után kárpótolnak a srácok 😊Drip
valamennyire sikerült 😀

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ha jól sejtem túl vagyunk Rodgers első GW drive-ján. (Y)
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 673
Ez klasszikus volt nemde???

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
zolten Green Bay Packers 228
egy medvetalp rendel!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
remélem a(z újabb) keserves Browns meccs (szezon) után kárpótolnak a srácok 😊

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 673
Medvevadászatra fel!!!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Brad Jones inaktív, Lattimore kezd!

Továbbiak:
CB Jumal Rolle
LB Clay Matthews
G Lane Taylor
G/C JC Tretter
DE C.J. Wilson
WR Chris Harper

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
A 2010/11-es PO-óta nem vártam ennyire meccset. Nincs is mit ragozni le kell zúzni a Bérzt!
Akit csak lehetett összefoltoztak:

Cobb, Randall -- questionable
Jones, Brad -- probable
Lacy, Eddie -- probable
Matthews, Clay -- Out
Neal, Mike -- probable
Perry, Nick -- probable
Pickett, Ryan -- probable
Quarless, Andrew -- probable
Rodgers, Aaron -- probable
Stoneburner, Jake -- probable
Taylor, Ryan -- probable

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi