Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Hihetetlen, hogy játszunk még meccset a LF-en jövő januárban!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Uh, Sanyira rossz ránézni... Szegény! Totál letörve. Sajnálom de nekünk kellett bemenni.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én bebasztam közben...Old Green Bay
Te is részeg én is részeg mind részegek vagyunk... 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Grat srácok, a Ti meccseteket néztem a mienk mellett. Szép siker volt, előre a SB felé, ott találkozunk. Rodgers fantasztikusat játszott sérülésből visszatérve.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Én bebasztam közben...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ha jól sejtem túl vagyunk Rodgers első GW drive-ján. (Y)Sanco
2009, első hét, a Bears ellen 😊Kampman
Arra nem emlékeztem, ezért most kénytelen voltam megnézni az összefoglalót róla. Kísérteties a hasonlóság. 😊
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Cobb TD-nél Kuhn blokkja Peppers-en, érdemes megnézni. Anélkül valószínűleg mentünk volna a levesbeHall Of Green
a passz pillanatában meg már talpon , még mindig nem hiszem el.gamerkr
még hogy el lehet küldeni, mert nem hasznos mi? 😀 nem tudom már ki mondta anno mikor szó volt róla 😊 Nagyon bírom a kis erőbajnokunkat! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
széles mosollyal a számon nézem meg a Dallas-Phili meccset, és drukkolok kicsit a Sasoknak, idén nem keveset tettek azért hogy mi most a PO-ba lehessünk


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Cobb TD-nél Kuhn blokkja Peppers-en, érdemes megnézni. Anélkül valószínűleg mentünk volna a levesbeHall Of Green
a passz pillanatában meg már talpon , még mindig nem hiszem el.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Gratulálok a győzelemhez és a PO-hoz. Bár már picit elegem van az ilyen meccsekből. Még egyszer gratula és remélem valami hasonló heat breaker meccset játszotok a 49-erssel.
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
óóó, anyám 😊 De jó hogy holnap sincs meló, mert semmi alvás, ezek után főleg nem 😊
Amit eddig ez a szezon adott az csuda volt 😊
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Grat a Packsnek, sok sikert a PO-ban....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Cobb TD-nél Kuhn blokkja Peppers-en, érdemes megnézni. Anélkül valószínűleg mentünk volna a levesbe

több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Gratula skacok! Idén nektek is nyögvenyelős, döcögős évetek volt a sok sérült miatt, mint nekünk,s mégis meglett a PO..Bármi összejöhet!! Kívánom, hogy sokáig jussatok! 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ha jól sejtem túl vagyunk Rodgers első GW drive-ján. (Y)Sanco
2009, első hét, a Bears ellen 😊Kampman
idén az első 😀

több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
ez a szezon ki lett maxolva, innentől már csak a PO rutinszerzés.
ilyen GW drive, ahol majdnem 3x kaptam infarktust tökéletes befejezése ennek az alapszakasznak. a nyitófordulóban amit volt szerencsém official packers kocsmában nézni new yorkban mondtam a mellettem álló wisconsini faszinak, hogy oké, szoptunk, de majd a PO-ban visszaadjuk ám. minden ez ellen szól kb, de a Lambeau hangulata egyenlít.
el se hiszem, hogy bejutottunk, GO PACK GO.brk
2010ben is ezt mondtuk, aztán mi lett belőle. 😛

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
Ha jól sejtem túl vagyunk Rodgers első GW drive-ján. (Y)Sanco
2009, első hét, a Bears ellen 😊
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ez a szezon ki lett maxolva, innentől már csak a PO rutinszerzés.
ilyen GW drive, ahol majdnem 3x kaptam infarktust tökéletes befejezése ennek az alapszakasznak. a nyitófordulóban amit volt szerencsém official packers kocsmában nézni new yorkban mondtam a mellettem álló wisconsini faszinak, hogy oké, szoptunk, de majd a PO-ban visszaadjuk ám. minden ez ellen szól kb, de a Lambeau hangulata egyenlít.
el se hiszem, hogy bejutottunk, GO PACK GO
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jön a Frisco? ez az ami teljesen hidegen hagy most azt hiszem.
micsoda alapszakasz, mekkora meccsek, hullámvölgyek, ez a meccs tökéletesen bemutatta az idényünket. Forte ihletett formában, de amit a védelem művelt néha az igen dühítő volt. Kellett a Bears D által produkált érthetetlen jelenetek, de meeegvan.

A hail marynél okosan ütötték a labdát a fiúk, megy ez.
Jövőhéten Frisco, reméljük más kimenetellel mint 1 éve.

több mint 10 éve
favre Green Bay Packers 125
Jó derbi volt, nagy W és megvan a PO, de kíváncsi leszek mire megyünk a Ninerssel, kicsit tartok, hogy megint a tavalyi fog ismétlődni

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Frisco jön hozzánk, bár ők a #2 csapatom a hideg velünk kell hogy legyen 😊
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Grat srácok, azért egy ilyen idény után megérdemeltétek, hogy a végén jól jöjjenek ki a dolgok.
Én jövök NFC North drukkolni, még ha kicsit nehéz is lesz 😀Toca
köszi! AP megtartásához pedig sok sikert, rivalizálás ide vagy oda, a jó kis összecsapásokból hiányozna, ahogy Allan is 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Bent vagyunk, ahogy szoktuk...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
Grat srácok, azért egy ilyen idény után megérdemeltétek, hogy a végén jól jöjjenek ki a dolgok.
Én jövök NFC North drukkolni, még ha kicsit nehéz is lesz 😀
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
El se akarom hinni! 😊 Óriási érzés, hogy bent vagyunk a Playoff-ba egy ilyen szezon után! De hát láthatjuk annyira nem vagyunk jó csapat hogy pro bowl-behívót kapjon bárki is, de baszunk mi oda, és meg se állunk a SB-ig.
Legyen bármi is a csapat nálam idén már nyert egy mini SB-t hogy ÍGY be tudott jutni. Finley-ért!


Liverpool Fc fan