Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Mi a fasz van az emberekkel?

As of late yesterday, fewer than 7,500 tickets remained for Sunday's Packers-49ers playoff game at Lambeau Field. Unless the NFL grants an extension, the Packers must sell out by 3:40 p.m. CT today to avoid a local TV blackout.JayB
Én sem érek rá, anyóshoz vagyok aznap hivatalos vacsorára.
Már csak ezért is győzni kell, mert a kettő együtt már sok lenne egy napra.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Mi a fasz van az emberekkel?

As of late yesterday, fewer than 7,500 tickets remained for Sunday's Packers-49ers playoff game at Lambeau Field. Unless the NFL grants an extension, the Packers must sell out by 3:40 p.m. CT today to avoid a local TV blackout.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nehezen kelnek el a jegyek és blackoutról is írtak twitteren. Elég furcsa...JayB
fáznak az emberek és nem adnak esélyt a csapatnak? a blackout alatt mit értesz? hogy áramkimaradás lesz?
nem bánom hogy Clay Matthews nem játszik.. kemény srác.Josszi
Blackout azt jelenti,hogy ha nem kelnek el a meccs előtt meghatározott idépontig a jegyek, akkor a helyi publikum számára( stadiontól számított 75 mérföldes körzetben) nem lesz követhető a meccs TV-ben.undisputedly
köszönöm Undi!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Nehezen kelnek el a jegyek és blackoutról is írtak twitteren. Elég furcsa...JayB
Az nagyon gáz lenne.

"That's a bizarre scenario for a fan base that's loyally sold out 301 straight regular-season games and 18 postseason tilts."

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nehezen kelnek el a jegyek és blackoutról is írtak twitteren. Elég furcsa...JayB
fáznak az emberek és nem adnak esélyt a csapatnak? a blackout alatt mit értesz? hogy áramkimaradás lesz?
nem bánom hogy Clay Matthews nem játszik.. kemény srác.Josszi
Blackout azt jelenti,hogy ha nem kelnek el a meccs előtt meghatározott idépontig a jegyek, akkor a helyi publikum számára( stadiontól számított 75 mérföldes körzetben) nem lesz követhető a meccs TV-ben.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nehezen kelnek el a jegyek és blackoutról is írtak twitteren. Elég furcsa...JayB
fáznak az emberek és nem adnak esélyt a csapatnak? a blackout alatt mit értesz? hogy áramkimaradás lesz?
nem bánom hogy Clay Matthews nem játszik.. kemény srác.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Nehezen kelnek el a jegyek és blackoutról is írtak twitteren. Elég furcsa...
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gyanítom, fel lesz adva a lecke Lacynek meg Starksnak, most tényleg elválik, milyen is az RB sorunk.MaG1Xx
Kiválló! 😊 Szerintem a fal-nak lesz óriási próbatétel most. Lacyről tudjuk hogy kontackt után 2-3 yard szinte mindig benne van, Starks higanymozgással inkább a gyorsaságra épít. Az offense fal-nak viszont igazi erőfelmérő lesz ez most.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Ahogy olvasom az egyetemen guardként kezdte utána lett tackle. Lehetséges, hogy Raji utódját keresik. 27 évesen kb ez az utolsó esélye, hogy NFLben játszon, kíváncsi vagyok mutat-e majd valamit vagy megy a levesbe.



-15-18°C és még erre jön rá a wind chill o_oMaG1Xx
kalifornia és wisconsin között laza 40fok. kemény lesz átszoknibraxa88
Sajnos kicsit túl van misztifikálva a Lambeau és a hideg szerepe is. Kaptunk már ki a playoffban egy Atlantától is hazai pályán (2003). Persze ha nagyjából ugyanolyan erősek a csapatok, akkor közrejátszhat pl. az időjárás meg hogy ki van jobban hozzászokva, de ennek a meccsnek még -20 fokban is a Niners az esélyese.Kampman
nem is arra gondoltam h előny-e a hideg. csak arra akartam utalni h 40fok van a két helyszín között ami nagyon durva. és erre azért nem lehet könnyű áttérnibraxa88
SF-ben decemberben napközben kb 15-17C van, este éjjel 5-7C, és mindig fúj a szél, szóval ez a 40 fok inkább Arizona.

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Gyanítom, fel lesz adva a lecke Lacynek meg Starksnak, most tényleg elválik, milyen is az RB sorunk.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ahogy olvasom az egyetemen guardként kezdte utána lett tackle. Lehetséges, hogy Raji utódját keresik. 27 évesen kb ez az utolsó esélye, hogy NFLben játszon, kíváncsi vagyok mutat-e majd valamit vagy megy a levesbe.



-15-18°C és még erre jön rá a wind chill o_oMaG1Xx
kalifornia és wisconsin között laza 40fok. kemény lesz átszoknibraxa88
Sajnos kicsit túl van misztifikálva a Lambeau és a hideg szerepe is. Kaptunk már ki a playoffban egy Atlantától is hazai pályán (2003). Persze ha nagyjából ugyanolyan erősek a csapatok, akkor közrejátszhat pl. az időjárás meg hogy ki van jobban hozzászokva, de ennek a meccsnek még -20 fokban is a Niners az esélyese.Kampman
nem is arra gondoltam h előny-e a hideg. csak arra akartam utalni h 40fok van a két helyszín között ami nagyon durva. és erre azért nem lehet könnyű áttérnibraxa88
reméljük nem is sikerül nekik majd túl jól, mind a 2 csapatnak ugyanolyan hideg lesz, de reméljük hogy az hogy mi jobban hozzá vagyunk szokva, ebbe edzenek a srácok előny lesz legalább 1-2 esetben.
u.i.: Azért hiányozni fog CMIII mikor -15 fokban is végiglocsolja a haját, szar arra hogy ha nem mozog 3percig tőből fagy ki 😀.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ahogy olvasom az egyetemen guardként kezdte utána lett tackle. Lehetséges, hogy Raji utódját keresik. 27 évesen kb ez az utolsó esélye, hogy NFLben játszon, kíváncsi vagyok mutat-e majd valamit vagy megy a levesbe.



-15-18°C és még erre jön rá a wind chill o_oMaG1Xx
kalifornia és wisconsin között laza 40fok. kemény lesz átszoknibraxa88
Sajnos kicsit túl van misztifikálva a Lambeau és a hideg szerepe is. Kaptunk már ki a playoffban egy Atlantától is hazai pályán (2003). Persze ha nagyjából ugyanolyan erősek a csapatok, akkor közrejátszhat pl. az időjárás meg hogy ki van jobban hozzászokva, de ennek a meccsnek még -20 fokban is a Niners az esélyese.Kampman
nem is arra gondoltam h előny-e a hideg. csak arra akartam utalni h 40fok van a két helyszín között ami nagyon durva. és erre azért nem lehet könnyű áttérni
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
Ahogy olvasom az egyetemen guardként kezdte utána lett tackle. Lehetséges, hogy Raji utódját keresik. 27 évesen kb ez az utolsó esélye, hogy NFLben játszon, kíváncsi vagyok mutat-e majd valamit vagy megy a levesbe.



-15-18°C és még erre jön rá a wind chill o_oMaG1Xx
kalifornia és wisconsin között laza 40fok. kemény lesz átszoknibraxa88
Sajnos kicsit túl van misztifikálva a Lambeau és a hideg szerepe is. Kaptunk már ki a playoffban egy Atlantától is hazai pályán (2003). Persze ha nagyjából ugyanolyan erősek a csapatok, akkor közrejátszhat pl. az időjárás meg hogy ki van jobban hozzászokva, de ennek a meccsnek még -20 fokban is a Niners az esélyese.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ahogy olvasom az egyetemen guardként kezdte utána lett tackle. Lehetséges, hogy Raji utódját keresik. 27 évesen kb ez az utolsó esélye, hogy NFLben játszon, kíváncsi vagyok mutat-e majd valamit vagy megy a levesbe.



-15-18°C és még erre jön rá a wind chill o_oMaG1Xx
kalifornia és wisconsin között laza 40fok. kemény lesz átszokni
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hqn0sck1jtknzq1eprth
'A Football Life': How Vince Lombardi navigated the Ice Bowl
Vince Lombardi went for his three-peat, but it did not come without some problems. Check out how his field froze during a game with the Dallas Cowboys. Also, see why Lombardi's career came to an end.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ahogy olvasom az egyetemen guardként kezdte utána lett tackle. Lehetséges, hogy Raji utódját keresik. 27 évesen kb ez az utolsó esélye, hogy NFLben játszon, kíváncsi vagyok mutat-e majd valamit vagy megy a levesbe.



-15-18°C és még erre jön rá a wind chill o_o

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
B.Ú.É.K. mindenkinek!

Közben tegnap leigazoltuk Lanier Colemant a practice squadba. 322 font, 193 cm, nose tackle. Raji?MaG1Xx
Nálunk guard pozícióban van feltüntetve, ami viszont O-line. Számít ez valamit, vagy ezek a pozíciók amúgy is egymással vannak szemben, úgyhogy könnyű az átjárás és tényleg már Raji utáni időkre készülődhetnek?
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
B.Ú.É.K. mindenkinek!

Közben tegnap leigazoltuk Lanier Colemant a practice squadba. 322 font, 193 cm, nose tackle. Raji?

időjárás jelentés: k.rva hideg lesz vasárnap

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Boldog új évet kívánok és hosszú menetelést a rájátszásban!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
ilaris Green Bay Packers 215
[color=zöld][/color]B.Ú.É.K .Minden Green Bay Packers fanatikusnak
ű

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Boldog Új Évet minden GB-fannak! 😊

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Clay-ről amúgy van valami hír? Azzal a kalapáccsal a kezén játszhatna,nem?undisputedly
Nem fog játszani. Egyébként én is furcsállom, pillanatig sem megkérdőjelezve a keménységet, egy törött hüvelykujjal azért lehet játszani, nem?JayB
Én nem sok értelmét látnám, hogy megint ágyúgolyóval játszon. Szerintem SBnél hamarabb nem látjuk, úgyhogy be kell jutni. 😀MaG1Xx
Szerintem Clay azzal a golyóval a kezén is elég hatásos, nem értem,hogy ha csak ennyi a baj miért nem játszik. Ennél nagyobb sérülésekkel is lehet játszani.
Emlékszem egy Pats-Philly SuperBowlon T.O. platina lemezzel a lábában tért vissza és játszott.
Mi a legrosszabb forgatókönyv, megint rásérülés az ujjára? 😀

Elvégre elég nagy underdogok vagytok, arra alapozni,hogy lesz későbbi kör...undisputedly
Sajnos messze nem volt annyira hatásos azzal a bunkóval, ahogy annak idején Jenkins, vagy Burnett sem. 😕
Az, hogy a törött ujj miatt nem játszik, az tényleg nevetségesen hangzik, főleg ezeknél a srácoknál. Viszont mivel már az októberi esetben is műtétre volt szükség ezért gyanítható, hogy nem egy egyszerű törésről van szó, amivel - a fájdalmat leszámítva - már akár másnap lehetne játszani.

Edit: közben utánanéztem és úgynevezett Bennett törése volt. Ha jól értelmezem ilyen esetben az csont és izület sérül, amely biztosítja a hüvelykujj sokirányú – többek között a többi ujjakkal szembehelyező – mozgását.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Clay-ről amúgy van valami hír? Azzal a kalapáccsal a kezén játszhatna,nem?undisputedly
Nem fog játszani. Egyébként én is furcsállom, pillanatig sem megkérdőjelezve a keménységet, egy törött hüvelykujjal azért lehet játszani, nem?JayB
Én nem sok értelmét látnám, hogy megint ágyúgolyóval játszon. Szerintem SBnél hamarabb nem látjuk, úgyhogy be kell jutni. 😀MaG1Xx
Szerintem Clay azzal a golyóval a kezén is elég hatásos, nem értem,hogy ha csak ennyi a baj miért nem játszik. Ennél nagyobb sérülésekkel is lehet játszani.
Emlékszem egy Pats-Philly SuperBowlon T.O. platina lemezzel a lábában tért vissza és játszott.
Mi a legrosszabb forgatókönyv, megint rásérülés az ujjára? 😀

Elvégre elég nagy underdogok vagytok, arra alapozni,hogy lesz későbbi kör...
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
Bocsi az offért, de mint kezdő NFL-es lenne egy kérdésem. 😊
Olvasgattam a topicban, hogy megvannak a következő idény béli ellenfeleink. Amit pedig kérdezni szeretnék, azaz, hogy a preseason párosításokat mikor közlik? Esetleg már azokat is lehet tudni?varju96
Valamikor áprilisban. Általában akkor közlik az alapszakasz meccsek pontos időpontját is.
több mint 10 éve
varju96 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32
Bocsi az offért, de mint kezdő NFL-es lenne egy kérdésem. 😊
Olvasgattam a topicban, hogy megvannak a következő idény béli ellenfeleink. Amit pedig kérdezni szeretnék, azaz, hogy a preseason párosításokat mikor közlik? Esetleg már azokat is lehet tudni?