Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Most nézem, Mulumba kongói, gyerekkorára jellemző élmények a háború, éhezés és járványok... Apja valami segély programon keresztül tudott emigrálni Kanadába, majd a családja is követhette. Szeretem az ilyen srácokat, nyilván 100x annyit küzdött hogy itt legyen mint a legtöbben. Nem nyújtott Hof teljesítményt de harcolt tiszteségesenl, baromira szurkolok neki!
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Nem tudom, a meccs előtti felvezetőben nézte-e valaki a Cobb-bal készített interjút. Volt benne egy kép a Bears elleni meccset közvetlenül megelőzően. Egy szép nagy könnycseppet morzsolt el a Soldieren állva. Elit, nem elit, PACKER. (és az is, hogy magára vállalta a vereséget azzal, hogy nem csinált TD-t Reid szerelése miatt)

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Csak egy felvetés: ha el is küldik Capers-t (amit egyébként kétlek, szerintem maradni fog, aztán hogy ez jó vagy nem mindenki más állásponton van). Mekkora kockázat lenne csapaton belül megoldani a DC helyét, egy hevesebb vérmérsékletű, ebben a pozícióban még új emberrel? (Gondolom mindenki rájött hogy Greene-re gondoltam) Teljesen elvetendő ötlet vagy van benne potenciál szerintetek? (Lassan 5 éve itt van Capers alatt, taktikai szempontból biztos sokat tudott tanulni, de vele talán kicsit "dirty"-bé válna ez a D# és ki tudja lehet hogy csak egy kis hergelés csodákat tenne. (A tegnap mondjuk nekem már csoda volt).


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Fejet hajtok. Úgy mint az Atlanta, ti si minden erővel győzelemtre játszottatok és ezt így kell pláne PO-ban. Rodgers ennek a csapatnak a motorja, de a védelemmel kell kezdeni valamit, mert igaz hogy önkívületben nyomták, de amikor kellett megoldottuk. a szívem szakadt meg mikor Mulumba "futott" Kap után a 4. negyedben 😕
ez egy klasszikus volt, méltó helye van az elmúlt meccsek sorában.

több mint 10 éve
ashyn San Francisco 49ers 19
Csatlakozom az előttem szólókhoz: maximális respect a Packers-nek! Az első három drive-ot leszámítva amit az offense művelt Rodgers-el az élen az nagyon rendben volt. De ami igazán meglepett, az a kiváló defense! Nehéz meccsre számítottam, de a várakozásaimmal ellentétben nem a hideg, hanem a Packers volt a fő ellenfél. Sajnálom a sok sérülést, ám mindezek ellenére remekül helyt állt a csapat. Mégegyszer gratulálok srácok!
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Én is csatlakozom. Nagyon nehéz meccsen vagyunk túl, és gratulálok a szerepléshez. Lesajnálták korábban a védelmeteket, sztem nagyot játszottak tegnap. Szimpatikus csapat a GB, sajnálom, hogy pont rajtatok keresztül kellett menni tovább. Nem értem, viszont a sérüléseiteket, mintha a hideg inkább Titeket fogott volna meg, ezek a húzódások sztem erre vezethetőek vissza. Sánta LB-el Kaep futását megfogni?
Max respekt és jövőre sok sikert!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
lerágott csont, de gratulálok nektek, egyrészt hogy elértétek a PO-t, másrészt amit tegnap alkottatok
mint futásban mint passzjátékban az nem volt semmi, kemény csata volt "ideális" körülmények között.. :-/ Rodgers pedig ismét megmutatta hogy top3 ha nem a legjobb jelenlegi irányító. a futójátékotok is nagyon odaütött.. szóval
Sok sikert jövőre!
(Y)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Akkor én leszek, aki beleköp a levesbe, bocsánat érte.
Keserédes szájízzel ért véget a szezon. Keserű, mert a csapat számára véget ért, de édes mert nagyot küzdöttek a srácok. Emiatt az egy meccs miatt hajlamosak vagyunk rózsaszínben látni a jövőt, viszont igazából semmi sem változott az elmúlt hetekhez képest, amikor is azt írtuk (és nem csak mi, hanem a kinti szakértők is), hogy sokkal nagyobb a gond annál, minthogy néhány játékos sérülés miatt kiesett és ezt nem lehet csak drafttal orvosolni. Félek, hogy ez a mai hősies szereplés a sokkal esélyesebbnek tartott SF ellen elnyomja ezeket a hangokat és minden folytatódni fog a megszokott módon a FA piac teljes ignorálásával. Ne legyen igazam, de nem lenne jó megint végignézni olyan kilátástalan vergődést, mint amikhez volt idén szerencsénk.Sanco
Valahogy meg kéne találni az egyensúlyt az "unalmas" 2011-es alapszakasz, meg a mostani között, SB győzelemmel a végén. 😀
Mindig elmondjuk de most tényleg érdekes offseason elé nézünk. Kíváncsi vagyok merre megy tovább a csapat, mennyire lesznek a hibák kijavítva, mi lesz a rengeteg FA-vel.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Akkor én leszek, aki beleköp a levesbe, bocsánat érte.
Keserédes szájízzel ért véget a szezon. Keserű, mert a csapat számára véget ért, de édes mert nagyot küzdöttek a srácok. Emiatt az egy meccs miatt hajlamosak vagyunk rózsaszínben látni a jövőt, viszont igazából semmi sem változott az elmúlt hetekhez képest, amikor is azt írtuk (és nem csak mi, hanem a kinti szakértők is), hogy sokkal nagyobb a gond annál, minthogy néhány játékos sérülés miatt kiesett és ezt nem lehet csak drafttal orvosolni. Félek, hogy ez a mai hősies szereplés a sokkal esélyesebbnek tartott SF ellen elnyomja ezeket a hangokat és minden folytatódni fog a megszokott módon a FA piac teljes ignorálásával. Ne legyen igazam, de nem lenne jó megint végignézni olyan kilátástalan vergődést, mint amikhez volt idén szerencsénk.Sanco
Igazad van.
Szerintem amellett, hogy kéne hozni valami rendes fitnesz edzőt vagy mit (legalább a hamstring sérülések csökkenjenek), a védelemnél valamiféle szemléletváltásra lenne szükség.
Kedvelem Caperst, sőt, 2 év alatt tett csodát, amikor átálltunk 4-3-ról 3-4-re, de azóta a védelem csúszik egyre lejjebb, néhány fellángolás mellett. Kicsit fura, hogy 2 ember kiesésével (Woodson mellett én Jenkinst is ide veszem), ennyire szétesett a védelem mára. Vagy futás ellen jó, vagy passz ellen, de olykor egyik ellen sem. Megkockáztatok egy olyat, hogy el kéne gondolkozni a cseréjén.

Ezenkívül elég érdekes nyár elé nézünk. Rengeteg FA (16), kevés pénz (26.5m).
Biztos, hogy nem mindenkit fognak visszaigazolni azok közül, akiket szeretnénk. Ha Rajit meg akarják tartani (biztos vagyok benne), akkor a maradék húzónevekre vagy kedvencekre (Jones, Finley, Quarless, Kuhn, Neal, Jolly) alig marad pénz.


De először várjuk meg, hogy lesz e változás a stábban.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
De sz@r így munkába menni... Mindenesetre az a 2-3 óra, amit sikerült aludnom arra jó volt, hogy már Harbaugh-ot sem rühellem annyira,mint hajnalban... 😊

Ha van olyan, hogy szép halál, akkor mi azt bemutattuk. Jó kis meccs volt, nüanszokon múlott.
Kíváncsian várom az offseasont, de szerintem ebben a csapatban a sok ismert probléma ellenére is van kakaó.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem gondoltam volna ,hogy kiestek....Aronnal azt hittem behuzzatok.SB-ig...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Én már úgy vagyok vele hogy amíg Rodgers és McCarthy itt van mindig lesz keresni valónk, (amolyan Pats-esen ha úgy tetszik 😀) Persze dolog az van bőven, főleg D-ben.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Akkor én leszek, aki beleköp a levesbe, bocsánat érte.
Keserédes szájízzel ért véget a szezon. Keserű, mert a csapat számára véget ért, de édes mert nagyot küzdöttek a srácok. Emiatt az egy meccs miatt hajlamosak vagyunk rózsaszínben látni a jövőt, viszont igazából semmi sem változott az elmúlt hetekhez képest, amikor is azt írtuk (és nem csak mi, hanem a kinti szakértők is), hogy sokkal nagyobb a gond annál, minthogy néhány játékos sérülés miatt kiesett és ezt nem lehet csak drafttal orvosolni. Félek, hogy ez a mai hősies szereplés a sokkal esélyesebbnek tartott SF ellen elnyomja ezeket a hangokat és minden folytatódni fog a megszokott módon a FA piac teljes ignorálásával. Ne legyen igazam, de nem lenne jó megint végignézni olyan kilátástalan vergődést, mint amikhez volt idén szerencsénk.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
 www.feed2all.eu/watch/137670/1/watch-espn.html

Live, GB sajtótájékoztató (is)

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
A tippem meg nem jött be, mármint a vereség része, szerencsére, jó hogy emelt fejjel zártuk a szezont nem egy nagy pontkülönbségű kiütést kaptunk.
Ami a jövőt illeti: ha megoldjuk a sérülések kiküszöbölését és a sokszor átbeszélt needeket, jövőre is ott lehetünk a POban könnyedén.
Köszi az egész szezonos fórumozást az GB fanoknak.
GO PACK GO!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ez egy olyan szezon volt, ami megmutatta, hogy a Packers egy nyertes mentalitású csapat és egy szurkoló mi többet kívánhatna?
a meccs margójára még annyit, hogy sajnos Tramon szedte a picket, aztán nehogy a végén megtartsuk.
én most megyek a 49ers bandwagonra, de cserébe remélem jövőre ők jönnek a mienkre 😊
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Mindig szar pillanat amikor idejekorán vége van a szezonnak, de nézzük a pozitív dolgokat. Elég jó ez a csapat, csak a sérült listát kell leredukálni. Aki az aktív keretben volt szinte mindenki játszott ez durva. Jövőre felépülünk. Faszán draftolunk (mint tavaly),a tavaly draftoltak is jönnek, esetleg FA piacon szétnézünk.
Mindenesetre élmény volt ez a szezon is. Csak a Green Bay!!!! Azért bassza a csőrömet, hogy egy egészséges Mulumba, vagy akik helyett játszott megfogta volna a virgoncot a végén...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Vegyes érzések vannak bennem (is)..nagyon jó lett volna nyerni, de ha már veszítettünk is, emelt fővel sikerült, és ez mindennél fontosabb.

több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Soha rosszabb szezont. Jó draft, szerencsésebb egészségügyi állapot. Még mindig bármi benne van a csapatban. Aaron-on nem látszik a sérülés. A következő 2-3 évre szerintem garantált, hogy tényezők leszünk. Bármi benne van a GB-ben. Jövőre is GO PACK GO!!!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Király szezon volt!!
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Amivel szerintem mindenki egyetért: nagyon érdekes szezon volt, a csodákkal felérő teljesítményért, de ami a legfontosabb, a küzdésért köszönet mindenkinek ott fent, Wisconsinban. Abszolút pariban voltunk, bár nem vigasztaló, de legszerencsétlenebb csapatként is nagy szó. Lombardi mester azt hiszem, valamennyire elégedett lenne, a helytállásért és azért, mert nagyon sokszor felkeltünk, teljesen vert helyzetből.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
Fájó a vereség, de pár hét múlva úgyis csak arra fogunk emlékezni, mikor a Soldier Fielden visszahoztuk a meccset a végén.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
óriási csalódottság fogott el, pedig tudom, hogy ez a maximumnál is több amit kihoztak a srácok a szezonból, de akkor is, kis hiján sírok, (utoljára 2007-ben éreztem így magam (akkor gurulós fociban a szívem másik fele a Liverpool kapott ki a BL döntőben)).
Ellenben közben nagyon büszke vagyok a csapatra, ilyen szezon után! JÓ Green Bay drukkernek lenni, nagyon jó 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
engem egyedül az zavar, hogy Crabtree és Kap futásait kellett volna csak megfogni, sőt igazából csak az egyiket és jók vagyunk. mindegy, csoportot megnyertük, kimaxoltuk a szezont.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Én az egyéni hibák ellenére is büszke vagyok a csapatra. Óriásit küzdöttünk, sajnos az öt sérülést már nem tudta elviselni a D pedig ők is erőn felül teljesítettek ma.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi