Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Azért az nem semmi hogy a Club rádió Sport összeállítása "is" a mi meccsünkről tett említést..ma reggel...😊)

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Clinton-Dix akár még bent is lehet bár az nagy mázli lenne. Bízzunk egy gyenge combine-ban 😀
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sajnos nemismerem az egyetemi játékosokat, de a helyünkön nem érhető majd el valami jó Safety? Én egyértelműen ide tenném az első körünk, ha FA-n nem szerzünk, és tudjuk, hogy ez nem szokásunk. Arra gondolok, hogy van-e Vaccaro v Eric Reid szintű S, és elérhető-e számunkra.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Mehetnek a szavazatok Lacyre:
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/nye5czxemrju2iunv487.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem olvastam végig az összes hozzászólást a meccs óta, ezektől függetlenül írom tehát:
-én nagyon büszke vagyok a csapatra, nekem már a PO is hatalmas ajándék volt, tegnap pedig minimum tisztesen helyt álltunk a tényleg nagyon erős 49ers ellen.
a D tegnap hatalmasat játszott, ezért sem szabad elküldeni szerintem Domot. látszik, hogy ott van mögötte a védelem és össze tudja kapni őket. ráadásul egy új jó DC jó eséllyel újjáépítést jelentene, instant javulást semmiképpen.
-szerintem ez a csapat elég szép jövő elé néz. ha megnézzük, hogy milyen alapemberek hiányoztak (egész szezonban kezdő LT nélkül, CM, Áron, Finley, Jolly, etc) és eddig jutottunk. a magját tekintve még mindig elég fiatal a csapat, ráadásul itt van Lacy, aki ha túlél pár szezont, iszonyatosan nagy húzás.
-OL-nek szerintem simán össze kell érnie, ha belegondolunk, a szezonban mondhatni, hogy csak Dietrich-Smith nem volt új (!!!)
-ha valakit elengednék, nekem Jones. nagyon szimpatikus, durva a története, de szerintem ő a legkönnyebben pótolható. sajnos évek óta várjuk tőle a megbízhatóságot, de nem jön, most meg már a nagy playek sem (tegnap horrorisztikus volt, amit művelt sajnos)
-Tramon a szezon végére szerintem összekapta magát, nyilván ha végig így játszana, senkinek nem lehetne egy szava sem.
-Safety továbbra is kell
-én Jollyt is megtartanám, hatalmas motor a falban, bár tegnap nélküle is nagyot játszottak.

Mindenesetre mozgalmas offseason lesz, de nem hinném, hogy feltétlenül FA-re kéne nagyon számítani, szerintem ami igazán égető, az a S, a fejlemények függvényében DL, ILB, WR és TE (utóbbi kettő hátsó körökből simán jó).
Jó lesz ez itt 😊

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Mindenidők legnézettebb Wild Card meccse volt a tegnapi, 47.1 millió nézővel.JayB
Gondolom csak az USA-ban nézték ennyien?he7edik
Mindenidők legnézettebb Wild Card meccse volt a tegnapi, 47.1 millió nézővel.JayB
Gondolom csak az USA-ban nézték ennyien?he7edik
A FOX-on, ja.
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Mindenidők legnézettebb Wild Card meccse volt a tegnapi, 47.1 millió nézővel.JayB
Gondolom csak az USA-ban nézték ennyien?


több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Mindenidők legnézettebb Wild Card meccse volt a tegnapi, 47.1 millió nézővel.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Azt írja egy atomtudós a mackófórumon, hogy ha ők játszanak tegnap, akkor izgalmasabb lett volna a meccs.

Ennél a meccsnél...

Szánalom...
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Jones: "I’m not one of those guys who goes home and says I’m worth 30, 40 million. We’ll see what happens when the market comes."
karcsúak leszünk wr fronton de vannak nagyobb needek.

Fuh baszki...JayB
és tényleg, most megint végignézve a listán UFAk közül Wallacet (jah meg Újházit persze) kivéve szinte bárki elvesztése érzékenyen érintené a csapatot.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Fuh baszki... Raji, Shields, EDS, Neal, Jolly, Starks, Flynn, és vagy Quarless vagy Finley. Őket mindenképp meg kell tartani!

Unrestricted free agents:
TE Jermichael Finley
DL Ryan Pickett
DL B.J. Raji
WR James Jones
FB John Kuhn
CB Sam Shields
C Evan Dietrich-Smith
QB Seneca Wallace
OLB Mike Neal
ILB Robert Francois
DL Johnny Jolly
OL Marshall Newhouse
TE Andrew Quarless
RB James Starks
DL C.J. Wilson
QB Matt Flynn
RB Kahlil Bell

Restricted free agents:
ILB Jamari Lattimore
S M.D. Jennings

Exclusive rights free agent:
S Chris Banjo
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Playmakerek kellenek a defensive oldalon is, Tramon keményen zárta a szezont, ahogy Perry is, vajon összejön neki végre egy egészséges szezon? A legjobb pass-rushereink akárhogy nézem: a CMIII-Neal-Daniels(!) trió; megnézném mennyi snapet töltöttek ők a pályán, akár külön-külön, hetekre lebontva. Sok meccsen Daniels jelentette az egyszemélyes 'passrush-t'.

Emlegettük a 2010-es védelmet, igen, ott olyan nevekkel: mint az élete-formájában játszó Tramon, Woodson, Collins, és persze Jenkins a falban, mellette a Freezer-rel ugye. Hozzáteszem hogy Burnett helyett Peprah söprögetett. Ja és mintha a hosszú hajú 52-es is végig tolta volna azt a szezont.gamerkr
Tényleg Daniels...hihetetlen mit tolt, vele jövőre nagyon számolni kell...Datone-Daniels DL és egy egészséges CM3+Perry duó már csak tudna pass-rusht generálni, ha már idén nem ment. DLnél lejáró szerződés viszont: Pickett, Raji, Neal (bár ő inkább OLB már), Jolly, CJ. Wilson.

Ha már az egész garnitúra DL forgalomban lesz, nem lenne okos húzás valami 34-43 hibrid def-re átállni (SEAHAWKS)? Datone szerintem 43-ban bárhol (DT/DE), NT-ben Raji...egy pass rusher DT kell, azt megoldaná Daniels, egy atletikusabb DE még hiányzik a csapatból, de Neal azt is megoldhatná....CM3/Perry szélről nyomná a pass rush-t szituációtól függetlenül.

Értem én, hogy 3-4re épül(t)ünk, de ilyen hibrid rendszerben nem kellene 4 kezdő szintű LB-t pályán tartani, mikor 2 is épphogy van nálunk, sajnos Capers által működtetett Psycho (1-5-5) felálláshoz nincs már meg az emberanyagunk a sérülések miatt.

Neked amúgy ez nem lehetett egy egyszerű nap... 😉James007
Ráadásul magánéleti gondok is...

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 880 — Undertaker of the Cleveland graveyard
1/28-ra CB nagyon erős szerintem nekünk. LB vagy DL kell, nincs mese. House-Tramon?-Hayward-Shields-Hyde. Ha húzunk is, ne ennyire elől, nagyobb bajok vannak az első 2 sorban.MarioAna
LB-nek max Shaziert tudom elképzelni első körbe ... nincs az az isten, hogy az ölünkbe hulljon Mosley (O_O ) de szvsz Shazier meg elérhető lesz 2. körbe is. Szóval akkor már DL

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Azt láttátok, hogy a végén a mezőnygólnál a mi bevetődő emberünk két keze között ment el a labda? Ha ehhez hozzáveszem Hyde majdnem int-jét, akkor iszonyú pechünk volt (persze a playoffba jutáshoz meg kellett szerencse is). Grat a frisconak!zolten
sajnos offside volt, nekem is feltűnt hogy gyorsan robbantunk oda. Mindegy. Hyde mindenesetre maradjon!

Playmakerek kellenek a defensive oldalon is, Tramon keményen zárta a szezont, ahogy Perry is, vajon összejön neki végre egy egészséges szezon? A legjobb pass-rushereink akárhogy nézem: a CMIII-Neal-Daniels(!) trió; megnézném mennyi snapet töltöttek ők a pályán, akár külön-külön, hetekre lebontva. Sok meccsen Daniels jelentette az egyszemélyes 'passrush-t'.

Emlegettük a 2010-es védelmet, igen, ott olyan nevekkel: mint az élete-formájában játszó Tramon, Woodson, Collins, és persze Jenkins a falban, mellette a Freezer-rel ugye. Hozzáteszem hogy Burnett helyett Peprah söprögetett. Ja és mintha a hosszú hajú 52-es is végig tolta volna azt a szezont.

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
MarioAna
Abszolút egyetértek minden mondatoddal. A bírókat én is ki akartam emelni. Meg a Harbó stílust is, de ezt inkább hagyjuk, mert már kezd elmúlni 😊
Kuhn az utolsó meccseken már nem csak hasznos, hanem látványos is volt. Remélem marad, mert nagy szüksége van a csapatnak az ilyen fickókra.
Jones vakon volt egész meccsen. Állítólag megpendítette, hogy menne Kanadába. Egy hasonló fizikumú WR jól jönne.
Kár, hogy Áron még nem bízik Boykinban, egy labdát sem passzolt felé, pedig a srác elég jól belejött az alapszakaszban.

Neked amúgy ez nem lehetett egy egyszerű nap... 😉
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
sajnos a sok sérülés megpecsételte már korán a szezont, de még így is becsületre méltó, hogy nyertük a csoportot (barom nagy szerencsével és szar mérleggel ugyan, de ebben az évben minden NFC North csapat alulteljesített).

Az persze nagyon fájt, hogy hazai pályán, tundrán, nagy hidegben így kaptunk ki. Mutattak egy statisztikát, hogy 1991-ig 13-0 volt hazai pályán a PO mérlegünk, azóta 3-4 (már 3-5). Drasztikus visszaesés.
Tramon hozta a régi formáját, amennyire homály volt alapszakaszban, ma annyira jól játszott. Számomra a meccs legszebb jelenete volt amikor az INT-return végén még direkt leütközte Kaep-et. A 49ers meccs előtti mocskolódása és játékstílusa olyan amilyen, nálam Steelers szintre süllyedtek már.
A szurkolók előtt (itt a fórumon) viszont le a kalappal, ennyi gratulációt rég olvastam ellenféltől! Sajnos a SF a mi mumusunk lesz úgy néz ki, és Kaepből mindig hőst csinál a defense-ünk.
Külön kiemelném a meccsen a sporik munkáját. Én kijelentettem, hogy PO-ban nincsen holding és DPI már, ezt be is tartották 😀. Nem fújták szét a meccset, pedig oda-vissza ment a pass-interference és holding. Mondjuk a régebbi meccseinket tényleg kabaré számba ment, hogy minden blokkot Justin Smith-en holdinggal visszafújtak. Aldon-nal még így bírt az OL, hogy nem volt 100%-os tudtommal.

Lacy állat. Minden meccsen le lehetne ezt írni, de eszméletlen tényleg. Ahogy Whitnert kétszer is seggre borította azt megkönnyeztem, meg az egyik red-zone futásánál (amikor megsérült Bakthiari), ahogy oldalra fele megállt, majd álló helyből neki 3 49er védőnek, és úgy is 2yard előre. Maradjon egészséges, A-Rodnak hatalmas segítség lesz jövőre.

Kuhn mekkora Packer volt ismét 😊. Ellenben James Jones blokkolását nem tudom figyelte-e valaki? Mintha pályán sem lett volna, volt felé egy Lacy futás amikor 3 védő között állt letett karral és meg sem próbált blokkolni senkit. Míg pl Jordy 1-1ben mindig megfogta a rá kiosztott embert

House nem volt akkor homály, mint számítottam, Hyde még mindig darabos, az elejtett INT-nél mondta is a kommentátor, hogy ezen (ilyeneken) múlik a Win vagy Lose 😕.

1/28-ra CB nagyon erős szerintem nekünk. LB vagy DL kell, nincs mese. House-Tramon?-Hayward-Shields-Hyde. Ha húzunk is, ne ennyire elől, nagyobb bajok vannak az első 2 sorban.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
zolten Green Bay Packers 228
Azt láttátok, hogy a végén a mezőnygólnál a mi bevetődő emberünk két keze között ment el a labda? Ha ehhez hozzáveszem Hyde majdnem int-jét, akkor iszonyú pechünk volt (persze a playoffba jutáshoz meg kellett szerencse is). Grat a frisconak!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 880 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A huszonegyedik pick a miénk. Reméljük nyerőt húzunk vele (vagy egy jó trade).Gergőbácsi
safety nem igen lesz már , corner esetleg. Jöhet Amaro 😊

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
A huszonegyedik pick a miénk. Reméljük nyerőt húzunk vele (vagy egy jó trade).

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Ez jutott eszembe a tagnapi meccsetekről........ 😊


Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Talán a jobbik csapat nyert tegnap de sebaj nem lehetünk szomorúak egy ilyen felemás szezon után. Talán kihozták a maximumot a srácok. Szóval emelem kalapom. Innentől viszont koncentráljunk a holtszezonra mert azért valljuk be van mit helyre rakni. Főleg OL és D terén. Grat a 49ers-nek tőlem is, mi már nem nyerhetünk SB-t akkor nyerjék meg ők !!
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Most nézem, Mulumba kongói, gyerekkorára jellemző élmények a háború, éhezés és járványok... Apja valami segély programon keresztül tudott emigrálni Kanadába, majd a családja is követhette. Szeretem az ilyen srácokat, nyilván 100x annyit küzdött hogy itt legyen mint a legtöbben. Nem nyújtott Hof teljesítményt de harcolt tiszteségesenl, baromira szurkolok neki!JayB
Ha jól emlékszem neki is lejár a szerződése, de szerintem hosszabítunk vele, CMIII és Perry mögött szerintem nagyon jó OLB, és ha úgy fejlődik mint ahogy idén tette beugróként Perry-vel harcolhat is akár a kezdőért. (draft (((((FA))))) ) persze ebbe beleszólhat, de jó volt idén a srác, engem meggyőzött.balazs799
Nem jár le
Signed a three-year, $1.495 million contract. The deal included a $5,000 signing bonus. 2013: $410,000, 2014: $495,000, 2015: $585,000, 2016: Restricted Free Agent
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Most nézem, Mulumba kongói, gyerekkorára jellemző élmények a háború, éhezés és járványok... Apja valami segély programon keresztül tudott emigrálni Kanadába, majd a családja is követhette. Szeretem az ilyen srácokat, nyilván 100x annyit küzdött hogy itt legyen mint a legtöbben. Nem nyújtott Hof teljesítményt de harcolt tiszteségesenl, baromira szurkolok neki!JayB
Hát ezek után én is..
nálunk is sok a mélyről jött srác, Pl Willis vagy Wilhoite sokan nem felejtik el honnan jöttek.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Valaki SMS-ben írta a közvetítés alatt, hogy a depressziója ellen használ a meccsnézés. Remélem nem Packers rajongó.
Most elég szar a kedvem. Mindegy, off season-ra fel!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Most nézem, Mulumba kongói, gyerekkorára jellemző élmények a háború, éhezés és járványok... Apja valami segély programon keresztül tudott emigrálni Kanadába, majd a családja is követhette. Szeretem az ilyen srácokat, nyilván 100x annyit küzdött hogy itt legyen mint a legtöbben. Nem nyújtott Hof teljesítményt de harcolt tiszteségesenl, baromira szurkolok neki!JayB
Ha jól emlékszem neki is lejár a szerződése, de szerintem hosszabítunk vele, CMIII és Perry mögött szerintem nagyon jó OLB, és ha úgy fejlődik mint ahogy idén tette beugróként Perry-vel harcolhat is akár a kezdőért. (draft (((((FA))))) ) persze ebbe beleszólhat, de jó volt idén a srác, engem meggyőzött.


Liverpool Fc fan