Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 669
OFF: kezdek berúgni pedig nincs is eredménykövető.
A SF mumus lett az tuti. Annyira durva, de tényleg centiken múlt ez a meccs, ahogy az sokszor lenni szokott. A védelem azért odatette magát ezt tudjuk. Ami nekem meglepő volt az a töketlen offense az első negyedben, és később a szar hívások támadó oldalon, Én úgy gondolom, hogy az utolsó labdabirtoklásnál buktuk a meccset. Azok a hívások a RZ-ban nagyon gagyik voltak és pont ezekben voltunk eddig jók. TE játék is hiányzott.

Engem annyira nem érdekel a holtszezon, követem de nem is értek hozzá. Most szeretnék megfoganni, aztán 9 hónap után megszületni.

A SF-val különösebb bajom nincs, azon kívül hogy mostanában mindig elver minket, de a JH-t rühellem.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
James Jones törött bordával játszott (Pitt ellen sérült meg). Így már érthető, miért volt annyira "gyenge".

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
zolten Green Bay Packers 228
Én a friscot nem, de azt a hisztis p.csa edzőjüket rühellem. A játékosoknál a meccs hevében benne lehet a pofázás, ezzel nincs gond, de az edzőnek emberi módon kellene viselkednie. És egyetértek MariAnaval, hogy ezt mi a saját fórumunkban írjuk, nem megyünk más csapatokhoz fikázni, így jó lenne ha ők sem reagálnának ilyen dolgokra. Én is szoktam olvasni egy-egy meccs után az ellenfél fórumát és sokszor olvasok negatív kritikát, de eszembe sem jutna írni oda kritikát. Jó lenne eszerint fórumozni más csapatoknak is, azért a saját fórumomon hadd fogalmazzak már meg más csapatról negatív kritikát, ha akarok.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 649
Ninersnél van egy egészséges önbizalom ez tény de szerintem ez nem összekeverendő a dirty-séggel. Jimbo stílusa is erre épül, ennél faszább mottó szerintem nincs is az NFL-ben jelenleg 😊
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 078 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
CB amúgy nem tudom, miért need, de a Mosley/Clinton-Dix párosból elfogadnék valakit 😊Szobi22
Shutdown cut?😛MaG1Xx
Tramon általi feltrade az egyik CB-ért? 😀 Szerintem ez egy tökös húzás lenne és nagyon örülnék neki, 10-15be felmenni és ott a legjobb CB-t vagy S-t behúzni, (a csere miatt pedig még talán kapnánk is 1-2 hátsó körös picket is, amivel jól szokott a csapat sáfárkodni.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
A 49ers meccs előtti mocskolódása és játékstílusa olyan amilyen, nálam Steelers szintre süllyedtek már.
MarioAna
Azért érdekelne mire gondolsz? A csapat mit mocskolódott? Játékstilusban mi az, ami a mélységes elítélésedet előhozta? Pl ahogy az első fordulóban Kaep az oldalvonal mellett a play végén a nyakával megragadta brutálisan CM kezét és lerántotta? Nem kívánom lejátszani a szájkaratét, amit a Steelrs fanokkal, legfőképp Soldival folyamatosan űzöl, de ez eléggé érthetetlen megnyilvánulás.diverdoc
ezt amúgy én sem értem. sem hogy mire vonatkozik, sem hogy mi szükség van rá
(ezen kívül persze:  twitter.com/AnthonyDavis76/status/419677660344631297 )Szobi22
pontosan erre, illetve Kaep szájakaratéjára meccs közben (Tramon amikor leütközte, bár ott volt alapja, mert TW is direkt arcoskodva ment), Boldin is minden elkapása után vagánykodik a CB-knek. Ezekre gondolok.
Szájkaratézni nem szoktam, kijelentettem hogy utálom a Steelerst a saját kedvenc csapatom topikjában (ahogy mások is), és írtam hogy aljasul játszanak, erre odajöttek a Steelers szurkolók, hogy az csak kemény foci és én vagyok a hülye. Szájkarate és bizonyítékokkal alátámasztott érvelés között van különbség.

Olyan szinten nem művelitek még a műfajt (bár Harbough amit leművel a pálya szélén botrány), és veszik át a játékosok is.
Az a hit galád volt CM3-tól, de Kaep-et tényleg minden futásánál úgy kell leütközni mint egy RB-t, mert bármikor csinál egy mozdulattal jó pár + yardot. CM3 biztosra ment és rárepült, azzal hogy a QB kilépett még időben nagyon drasztikusnak látszott az egész, de ha meg megáll tőle 1 yardra is visszahúzza a kezét (mint szokás), akkor nyerhet még plusz yardokat. Élő sebességben nehezebb megítélni azt a tizedmásodpercet, amikor még teljesen szabályos hit vagy nagyon durva late-hit lesz belőle (roughing the passer szabály pl, teljesen szubjektív mint ahogy a DPI-OPI-holding is). Azon a meccsen Brooks és Boldin is kapott pénz büntetést pl, ott kezdődött ez az egész el. Cary Williams, Darnell Dockett is nyilatkozta már, hogy "dirty" módon játszik a csapat.
A Seahawks ugyanezt csinálja, nyilván ha ők tennék ezt a GB-CIN közül valamelyikkel, akkor őket sem szeretném érte.
Természetesen meccs hevében (előtte, utána, közben) kijelenthetek ilyet, hogy a játékstílus milyen. Azért fórum, hogy véleményt írjak (még ha többnyire senki sem kíváncsi rá), és nem kell vele egyetérteni (ahogy nem is szoktak többen). Megosztó személyiség vagyok, írok faszságokat, de szurkolóból vagyok (érdekes módon a Chicago, Detroit csoportellenfelekkel semmi bajom sincs, vajon miért?)

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A 49ers meccs előtti mocskolódása és játékstílusa olyan amilyen, nálam Steelers szintre süllyedtek már.
MarioAna
Azért érdekelne mire gondolsz? A csapat mit mocskolódott? Játékstilusban mi az, ami a mélységes elítélésedet előhozta? Pl ahogy az első fordulóban Kaep az oldalvonal mellett a play végén a nyakával megragadta brutálisan CM kezét és lerántotta? Nem kívánom lejátszani a szájkaratét, amit a Steelrs fanokkal, legfőképp Soldival folyamatosan űzöl, de ez eléggé érthetetlen megnyilvánulás.diverdoc
ezt amúgy én sem értem. sem hogy mire vonatkozik, sem hogy mi szükség van rá
(ezen kívül persze:  twitter.com/AnthonyDavis76/status/419677660344631297 )

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A 49ers meccs előtti mocskolódása és játékstílusa olyan amilyen, nálam Steelers szintre süllyedtek már.
MarioAna
Azért érdekelne mire gondolsz? A csapat mit mocskolódott? Játékstilusban mi az, ami a mélységes elítélésedet előhozta? Pl ahogy az első fordulóban Kaep az oldalvonal mellett a play végén a nyakával megragadta brutálisan CM kezét és lerántotta? Nem kívánom lejátszani a szájkaratét, amit a Steelrs fanokkal, legfőképp Soldival folyamatosan űzöl, de ez eléggé érthetetlen megnyilvánulás.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
CB amúgy nem tudom, miért need, de a Mosley/Clinton-Dix párosból elfogadnék valakit 😊Szobi22
Shutdown cut?😛

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 143
a Foxon egyébként az utolsó drive-ban Aikman House hibáját emelte ki, Kaepernick hosszú futásánál. ha nem próbál befelé elmenni a blokk mellett, hanem marad kívül, akkor nincs futás, max. belül egy sokkal rövidebb, vagy egy kilátástalanabb passz. de így is szép volt ez a szezon, most is a sérüléseken múlt, hogy nem lett belőle több.

abban viszont egyetértek veled, hogy ha így tudnak játszani, akkor az (erősorrendben 😊) Hayward, Hyde, Shields, House négyes még akkor is megfelelő, ha Williams elmegy. a DL-lel vannak inkább problémák.casaubon
az amire gondolsz játék, ott Bush volt az aki beugrott belülre, nem House.MarioAna
igaz, rosszul emlékeztem.
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
a Foxon egyébként az utolsó drive-ban Aikman House hibáját emelte ki, Kaepernick hosszú futásánál. ha nem próbál befelé elmenni a blokk mellett, hanem marad kívül, akkor nincs futás, max. belül egy sokkal rövidebb, vagy egy kilátástalanabb passz. de így is szép volt ez a szezon, most is a sérüléseken múlt, hogy nem lett belőle több.

abban viszont egyetértek veled, hogy ha így tudnak játszani, akkor az (erősorrendben 😊) Hayward, Hyde, Shields, House négyes még akkor is megfelelő, ha Williams elmegy. a DL-lel vannak inkább problémák.casaubon
az amire gondolsz játék, ott Bush volt az aki beugrott belülre, nem House.MarioAna
ja igen, akartam is írni, hogy azt ott ő nézte be csúnyán

CB amúgy nem tudom, miért need, de a Mosley/Clinton-Dix párosból elfogadnék valakit 😊

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
a Foxon egyébként az utolsó drive-ban Aikman House hibáját emelte ki, Kaepernick hosszú futásánál. ha nem próbál befelé elmenni a blokk mellett, hanem marad kívül, akkor nincs futás, max. belül egy sokkal rövidebb, vagy egy kilátástalanabb passz. de így is szép volt ez a szezon, most is a sérüléseken múlt, hogy nem lett belőle több.

abban viszont egyetértek veled, hogy ha így tudnak játszani, akkor az (erősorrendben 😊) Hayward, Hyde, Shields, House négyes még akkor is megfelelő, ha Williams elmegy. a DL-lel vannak inkább problémák.casaubon
az amire gondolsz játék, ott Bush volt az aki beugrott belülre, nem House.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 143
House nem volt akkor homály, mint számítottam, Hyde még mindig darabos, az elejtett INT-nél mondta is a kommentátor, hogy ezen (ilyeneken) múlik a Win vagy Lose 😕.

1/28-ra CB nagyon erős szerintem nekünk. LB vagy DL kell, nincs mese. House-Tramon?-Hayward-Shields-Hyde. Ha húzunk is, ne ennyire elől, nagyobb bajok vannak az első 2 sorban.MarioAna
Hyde-nak peche volt annál, ha két centivel alacsonyabb a labda / magasabbra tud ugrani ő, akkor megvan. ha elkapó hibázik ilyen helyzetben, akkor azt mondjuk, bravúr kellett volna.
a Foxon egyébként az utolsó drive-ban Aikman House hibáját emelte ki, Kaepernick hosszú futásánál. ha nem próbál befelé elmenni a blokk mellett, hanem marad kívül, akkor nincs futás, max. belül egy sokkal rövidebb, vagy egy kilátástalanabb passz. de így is szép volt ez a szezon, most is a sérüléseken múlt, hogy nem lett belőle több.

abban viszont egyetértek veled, hogy ha így tudnak játszani, akkor az (erősorrendben 😊) Hayward, Hyde, Shields, House négyes még akkor is megfelelő, ha Williams elmegy. a DL-lel vannak inkább problémák.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Mondjuk maradandót nem alkotott Tolziennel meg Wallace-szal.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 649
Clinton-Dix akár még bent is lehet bár az nagy mázli lenne. Bízzunk egy gyenge combine-ban 😀JayB
ezek szerint bent lesz még:  fanspeak.com/ontheclock/ 😀

kinlódtam: ezek a nevek maradtak bent need posztokon első körben:
S HA’SEAN CLINTON-DIX
CB BRADLEY ROBY
ILB C.J. MOSLEY
TE AUSTIN SEFERIAN-JENKINS
WR MARQISE LEE
OLB RYAN SHAZIER

más: nagy valószínűséggel elköszönünk Ben McAdootól.MaG1Xx
Mármint hogy elviszik innen, elköszönni a lúzerektől szoktunk 😊
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
bármit, csak azt ne xD

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
más: nagy valószínűséggel elköszönünk Ben McAdootól.MaG1Xx
Favre? 😉
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Clinton-Dix akár még bent is lehet bár az nagy mázli lenne. Bízzunk egy gyenge combine-ban 😀JayB
ezek szerint bent lesz még:  fanspeak.com/ontheclock/ 😀

kinlódtam: ezek a nevek maradtak bent need posztokon első körben:
S HA’SEAN CLINTON-DIX
CB BRADLEY ROBY
ILB C.J. MOSLEY
TE AUSTIN SEFERIAN-JENKINS
WR MARQISE LEE
OLB RYAN SHAZIER

más: nagy valószínűséggel elköszönünk Ben McAdootól.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Azért az nem semmi hogy a Club rádió Sport összeállítása "is" a mi meccsünkről tett említést..ma reggel...😊)

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 649
Clinton-Dix akár még bent is lehet bár az nagy mázli lenne. Bízzunk egy gyenge combine-ban 😀
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 078 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sajnos nemismerem az egyetemi játékosokat, de a helyünkön nem érhető majd el valami jó Safety? Én egyértelműen ide tenném az első körünk, ha FA-n nem szerzünk, és tudjuk, hogy ez nem szokásunk. Arra gondolok, hogy van-e Vaccaro v Eric Reid szintű S, és elérhető-e számunkra.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Mehetnek a szavazatok Lacyre:
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/nye5czxemrju2iunv487.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem olvastam végig az összes hozzászólást a meccs óta, ezektől függetlenül írom tehát:
-én nagyon büszke vagyok a csapatra, nekem már a PO is hatalmas ajándék volt, tegnap pedig minimum tisztesen helyt álltunk a tényleg nagyon erős 49ers ellen.
a D tegnap hatalmasat játszott, ezért sem szabad elküldeni szerintem Domot. látszik, hogy ott van mögötte a védelem és össze tudja kapni őket. ráadásul egy új jó DC jó eséllyel újjáépítést jelentene, instant javulást semmiképpen.
-szerintem ez a csapat elég szép jövő elé néz. ha megnézzük, hogy milyen alapemberek hiányoztak (egész szezonban kezdő LT nélkül, CM, Áron, Finley, Jolly, etc) és eddig jutottunk. a magját tekintve még mindig elég fiatal a csapat, ráadásul itt van Lacy, aki ha túlél pár szezont, iszonyatosan nagy húzás.
-OL-nek szerintem simán össze kell érnie, ha belegondolunk, a szezonban mondhatni, hogy csak Dietrich-Smith nem volt új (!!!)
-ha valakit elengednék, nekem Jones. nagyon szimpatikus, durva a története, de szerintem ő a legkönnyebben pótolható. sajnos évek óta várjuk tőle a megbízhatóságot, de nem jön, most meg már a nagy playek sem (tegnap horrorisztikus volt, amit művelt sajnos)
-Tramon a szezon végére szerintem összekapta magát, nyilván ha végig így játszana, senkinek nem lehetne egy szava sem.
-Safety továbbra is kell
-én Jollyt is megtartanám, hatalmas motor a falban, bár tegnap nélküle is nagyot játszottak.

Mindenesetre mozgalmas offseason lesz, de nem hinném, hogy feltétlenül FA-re kéne nagyon számítani, szerintem ami igazán égető, az a S, a fejlemények függvényében DL, ILB, WR és TE (utóbbi kettő hátsó körökből simán jó).
Jó lesz ez itt 😊

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 649
Mindenidők legnézettebb Wild Card meccse volt a tegnapi, 47.1 millió nézővel.JayB
Gondolom csak az USA-ban nézték ennyien?he7edik
Mindenidők legnézettebb Wild Card meccse volt a tegnapi, 47.1 millió nézővel.JayB
Gondolom csak az USA-ban nézték ennyien?he7edik
A FOX-on, ja.
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Mindenidők legnézettebb Wild Card meccse volt a tegnapi, 47.1 millió nézővel.JayB
Gondolom csak az USA-ban nézték ennyien?