Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 910 — Csodabogár
..Darnell Dockett is nyilatkozta már, hogy "dirty" módon játszik a csapat.
MarioAna
szerintem itt álljunk meg, mert ez a legjobb. DD xD
amúgy a dirty nem egyenlő azzal hogy kemény. nem okozunk agyrázkódást, nem szakítiunk szalagot, nem törünk bokát. direktben gondoltam, a meccs hevében sajnos ez benne van. nem nyilatkozunk olyat hogy levadászunk valakit(CM??)
a trash talk meccs közben előfordul. nincs is ezzel semmi baj. arcoskodni lehet, de bizonyítson akkor a másik azzal hogy megfogja.
ez meg egy nyitott fórum, hadd írjak már a csapatom védelmében, bár nem szorulnak rá.
Anthony Davis meg mindig is ilyen volt, többször törölte már a twitterjeit a sok hülye duma miatt.

elnézést.

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nagyon sajnálnám de JJ-t nem fogjuk megtartani szvsz. 31 éves lesz és ugye a sérülékenység.
Starksot megintcsak sajnálnám, rettentő jó páros Lacyvel. Kár, hogy Franklint keveset láttuk, bár az biztató volt.
Rajinál továbbra is azt mondom, hogy nem szabad 8+ milliót adni neki.
Ejj, nehéz offseason lesz ez, viszont izgalmas is.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A meccsről sokan leírtátok véleményeteket, no meg a jövőképről. Én majd később.
Áthúzva akiket - különböző okok miatt - szerintem nem fogunk zöld-aranyban látni szerintem:

Unrestricted free agents:
TE Jermichael Finley
DL Ryan Pickett
DL B.J. Raji
WR James Jones

FB John Kuhn
CB Sam Shields
C Evan Dietrich-Smith
QB Seneca Wallace
OLB Mike Neal
ILB Robert Francois
DL Johnny Jolly
OL Marshall Newhouse
TE Andrew Quarless
RB James Starks
DL C.J. Wilson
QB Matt Flynn
RB Kahlil Bell

Restricted free agents:
ILB Jamari Lattimore
S M.D. Jennings

Exclusive rights free agent:
S Chris BanjoGergőbácsi
ha egy ilyen helyzet állna elő akkor viszont nagy lehetőségünk lenne a sapka alatt. Egy név sem marad aki nagyobb rész venne ki. FA piacra betör a Green Bay? 😀 (Starks-ot és Rajit sajnálnám a legjobban), no meg Newhouse-t!!!balazs799
Rajit szerintem megpróbáljuk itt tartani, de ugye elég sokat kér, plusz elégedetlen is kicsit, hogy nem támadhatta a QB-t.
Olyan nagy lehetőség azért nem maradna. Shields, EDS, Jolly, Quarless és Neal szerintem nem minimumért maradna. Saccra ezekért a játékosokért (mármint mindenkiért összesen), olyan 12-18 közötti összeget fogunk kiadni. Ehhez jön a draft majd (ahol remélem FA eligazolások miatt legalább 1 3. kör kompenzáció jön majd)
több mint 10 éve
Vadkuty Green Bay Packers 1
Azt hiszem ami nekünk összejött a macik ellen, u.a.-t most beszoptuk. Papíron természetesen erősebb volt az ellen, de nagyon odatették magukat a srácok. Jó volt látni, persze 2 napig én is elég szürkén láttam a dolgokat. Az uccsó drive most nekik sült, és nem lett volna baj ha 2&10nél meg van az int. Szerintem azért még mindig nekünk van magasan a legszerethetőbb csapatunk😊
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A meccsről sokan leírtátok véleményeteket, no meg a jövőképről. Én majd később.
Áthúzva akiket - különböző okok miatt - szerintem nem fogunk zöld-aranyban látni szerintem:

Unrestricted free agents:
TE Jermichael Finley
DL Ryan Pickett
DL B.J. Raji
WR James Jones

FB John Kuhn
CB Sam Shields
C Evan Dietrich-Smith
QB Seneca Wallace
OLB Mike Neal
ILB Robert Francois
DL Johnny Jolly
OL Marshall Newhouse
TE Andrew Quarless
RB James Starks
DL C.J. Wilson
QB Matt Flynn
RB Kahlil Bell

Restricted free agents:
ILB Jamari Lattimore
S M.D. Jennings

Exclusive rights free agent:
S Chris BanjoGergőbácsi
ha egy ilyen helyzet állna elő akkor viszont nagy lehetőségünk lenne a sapka alatt. Egy név sem marad aki nagyobb rész venne ki. FA piacra betör a Green Bay? 😀 (Starks-ot és Rajit sajnálnám a legjobban), no meg Newhouse-t!!!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
A meccsről sokan leírtátok véleményeteket, no meg a jövőképről. Én majd később.
Áthúzva akiket - különböző okok miatt - szerintem nem fogunk zöld-aranyban látni szerintem:

Unrestricted free agents:
TE Jermichael Finley
DL Ryan Pickett
DL B.J. Raji
WR James Jones

FB John Kuhn
CB Sam Shields
C Evan Dietrich-Smith
QB Seneca Wallace
OLB Mike Neal
ILB Robert Francois
DL Johnny Jolly
OL Marshall Newhouse
TE Andrew Quarless
RB James Starks
DL C.J. Wilson
QB Matt Flynn
RB Kahlil Bell

Restricted free agents:
ILB Jamari Lattimore
S M.D. Jennings

Exclusive rights free agent:
S Chris Banjo

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Ask yourself this: How many players on the Packers defense Sunday night would start on the 49ers defense? "That’s why Dom Capers shouldn’t be on the hot seat."
Ez mekkora tényleg. Ha belegondolok, talán Tramon, Raji és Burnett de ők is úgy hogy max helyettesíteni tudnák a niners kezdőket, nagy upgrade nem lenne.casaubon
sőt, Tramon is csak az elmúlt két meccs miatt, Burnett talán, Raji idén viszont egyáltalán nem, akkor már inkább Daniels. még Hawk lehetne ott cserének, ha csak az egészségeseket vesszük. de valóban, mindegyiknél jobb, aki ott kezdő.JayB
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ask yourself this: How many players on the Packers defense Sunday night would start on the 49ers defense? "That’s why Dom Capers shouldn’t be on the hot seat."
Ez mekkora tényleg. Ha belegondolok, talán Tramon, Raji és Burnett de ők is úgy hogy max helyettesíteni tudnák a niners kezdőket, nagy upgrade nem lenne.JayB
Pont ezen gondolkoztam tegnap-ma, ha most ennyire oda tudták tenni magukat akkor nem hinném, hogy csak a játékosokkal van a gond. Ok hogy sérülések, meg a PO az más kategória, felfokozott állapot, de már egész decemberben az életünkért küzdöttünk. Hol volt ez a védelem az előzö tizen-héten, vagy az előző három évben?

Packers' Defensive Ranks under Capers
2013: 24th points, 25th yards
2012: 11th points, 11th yards
2011: 19th points, 32nd yards
2010: 2nd points, 5th yards
2009: 7th points, 2nd yards

Ettől függetlenül szerintem maradni fog.MaG1Xx
azt hiszem, pont fordítva értettd te, mint Vic: ő azt mondja, hogy nem jók a játékosok, szóval miért lenne kiemelkedő a D=>Domnak miért kéne mennie?

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Vic Ketchman nagyon sok olyan kérdésre válaszolt, amelyek itt is felmerültek, érdekes olvasgatni:

 www.packers.com/news-and-events/ask-vic/article-1/Huge-chunk-of-Packers-roster-headed-for-free-agency/35914510-6e10-4468-91bf-16c5308b646acasaubon
Ask yourself this: How many players on the Packers defense Sunday night would start on the 49ers defense? "That’s why Dom Capers shouldn’t be on the hot seat."
Ez mekkora tényleg. Ha belegondolok, talán Tramon, Raji és Burnett de ők is úgy hogy max helyettesíteni tudnák a niners kezdőket, nagy upgrade nem lenne.JayB
Marhán bírom ezt a pasit. Annyira egyszerűen és tényszerűen tud rávilágítani a dolgokra. Látszik, hogy nem csak a játékot érti, hanem mögötte az egész bizniszt.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ask yourself this: How many players on the Packers defense Sunday night would start on the 49ers defense? "That’s why Dom Capers shouldn’t be on the hot seat."
Ez mekkora tényleg. Ha belegondolok, talán Tramon, Raji és Burnett de ők is úgy hogy max helyettesíteni tudnák a niners kezdőket, nagy upgrade nem lenne.JayB
Pont ezen gondolkoztam tegnap-ma, ha most ennyire oda tudták tenni magukat akkor nem hinném, hogy csak a játékosokkal van a gond. Ok hogy sérülések, meg a PO az más kategória, felfokozott állapot, de már egész decemberben az életünkért küzdöttünk. Hol volt ez a védelem az előzö tizen-héten, vagy az előző három évben?

Packers' Defensive Ranks under Capers
2013: 24th points, 25th yards
2012: 11th points, 11th yards
2011: 19th points, 32nd yards
2010: 2nd points, 5th yards
2009: 7th points, 2nd yards

Ettől függetlenül szerintem maradni fog.MaG1Xx
ha belegondolunk hogy Crosby-t is minden élő ember kirakta volna tavaly, mégis marad (és lám idén teljesen megbízható volt). Persze más egy koordinátor, meg egy játékos, de szerintem maradni fog. Remélem hasonló javulás figyelhető majd meg mint az előbbi példánál.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ask yourself this: How many players on the Packers defense Sunday night would start on the 49ers defense? "That’s why Dom Capers shouldn’t be on the hot seat."
Ez mekkora tényleg. Ha belegondolok, talán Tramon, Raji és Burnett de ők is úgy hogy max helyettesíteni tudnák a niners kezdőket, nagy upgrade nem lenne.JayB
Pont ezen gondolkoztam tegnap-ma, ha most ennyire oda tudták tenni magukat akkor nem hinném, hogy csak a játékosokkal van a gond. Ok hogy sérülések, meg a PO az más kategória, felfokozott állapot, de már egész decemberben az életünkért küzdöttünk. Hol volt ez a védelem az előzö tizen-héten, vagy az előző három évben?

Packers' Defensive Ranks under Capers
2013: 24th points, 25th yards
2012: 11th points, 11th yards
2011: 19th points, 32nd yards
2010: 2nd points, 5th yards
2009: 7th points, 2nd yards

Ettől függetlenül szerintem maradni fog.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 638
Vic Ketchman nagyon sok olyan kérdésre válaszolt, amelyek itt is felmerültek, érdekes olvasgatni:

 www.packers.com/news-and-events/ask-vic/article-1/Huge-chunk-of-Packers-roster-headed-for-free-agency/35914510-6e10-4468-91bf-16c5308b646acasaubon
Ask yourself this: How many players on the Packers defense Sunday night would start on the 49ers defense? "That’s why Dom Capers shouldn’t be on the hot seat."
Ez mekkora tényleg. Ha belegondolok, talán Tramon, Raji és Burnett de ők is úgy hogy max helyettesíteni tudnák a niners kezdőket, nagy upgrade nem lenne.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Én a friscot nem, de azt a hisztis p.csa edzőjüket rühellem. A játékosoknál a meccs hevében benne lehet a pofázás, ezzel nincs gond, de az edzőnek emberi módon kellene viselkednie. És egyetértek MariAnaval, hogy ezt mi a saját fórumunkban írjuk, nem megyünk más csapatokhoz fikázni, így jó lenne ha ők sem reagálnának ilyen dolgokra. Én is szoktam olvasni egy-egy meccs után az ellenfél fórumát és sokszor olvasok negatív kritikát, de eszembe sem jutna írni oda kritikát. Jó lenne eszerint fórumozni más csapatoknak is, azért a saját fórumomon hadd fogalmazzak már meg más csapatról negatív kritikát, ha akarok.zolten
Én a friscot nem, de azt a hisztis p.csa edzőjüket rühellem. A játékosoknál a meccs hevében benne lehet a pofázás, ezzel nincs gond, de az edzőnek emberi módon kellene viselkednie. És egyetértek MariAnaval, hogy ezt mi a saját fórumunkban írjuk, nem megyünk más csapatokhoz fikázni, így jó lenne ha ők sem reagálnának ilyen dolgokra. Én is szoktam olvasni egy-egy meccs után az ellenfél fórumát és sokszor olvasok negatív kritikát, de eszembe sem jutna írni oda kritikát. Jó lenne eszerint fórumozni más csapatoknak is, azért a saját fórumomon hadd fogalmazzak már meg más csapatról negatív kritikát, ha akarok.zolten
Ez egy érdekes dolog egyébként. A nagy karakterek mindig idegesítőek, főleg az ellenfélnek vagy annak aki nem neki drukkol. Harbough azért tart ott ahol, mert a tudása mellett hihetetlen nagy önbizalma van és ezt át is adja. Igazából nem hisztizik, csak az egója miatt ami nem tetszik neki azt kiordítja, mert ez a stílusa, emellett meg lehet úgy érzi, hogy így hatni is tud a bírókra. Kívülről idegesítő, de ettől is akkora edző amekkora. Ha belegondolsz minden nagy embert sokan gyűlöltek, sport témánál pl ott van most Vettel vagy éppen Croni, de sporttól elvonatkoztatva pl. ott volt Steve Jobs.
És teljesen rendben van, hogy te rühelled Harbough-t hiszen valamilyen szinten neked ezt is kell (most abba nem akarok belemenni ha GB-be jönne és így érne el eredményeket mennyire nagy lenne, mert irreleváns).
Viszont az hogy az egész védelmet dirtyzni pl MarioAna szerintem kicsit erős. Ráadásul saját hsz-ben védi meg az összes védőt mert elmondja, hogy CM hite galád volt,de tizedmásodpercek alatt változnak a szituációk.
Egy elit D-nek igenis valamilyen szinten dirtynek kell tűnnie, mert odateszi mindenki magát maximálisan. Néha lecsúszik egy kéz pl. facemaskra, néha kint üti meg, néha lerántja a QB-t vagy WR-t horsecollarral vagy megüti ahol nem kéne, de pont MarioAna vezette le tökéletesen, ami neked lassítva távolról 1-2mp azt nekik tizedidő alatt kell dönteniük, ráadásul úgy, hogy a másik nyilván ellentétes dolgot akarja és nehezíti az ember dolgát.
A védőnek meg kell állítania a támadót erre fog menni, semmi kétségem, hogy a játékosok majdnem mindegyike szabályosan akar szerelni, néha a körülmények úgy hozzák, hogy nem jön össze.
Az meg, hogy szájkaratézik valaki nem dirty, csak lelki hadviselés, mindig is benne volt a játékban ezután is benne lesz. Lehet egészségesen csinálni, lehet már durvábban ha ízlésességen/fair playen túl megy dobnak is rá zászlót a bírók szerintem ezzel semmi gond nincs.

Ui.:Remélem nem fikázásnak, csak véleményem osztottam meg remélem nem zavarta meg a GB-s berkeket 😊
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Vic Ketchman nagyon sok olyan kérdésre válaszolt, amelyek itt is felmerültek, érdekes olvasgatni:

 www.packers.com/news-and-events/ask-vic/article-1/Huge-chunk-of-Packers-roster-headed-for-free-agency/35914510-6e10-4468-91bf-16c5308b646a
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
OFF: kezdek berúgni pedig nincs is eredménykövető.
A SF mumus lett az tuti. Annyira durva, de tényleg centiken múlt ez a meccs, ahogy az sokszor lenni szokott. A védelem azért odatette magát ezt tudjuk. Ami nekem meglepő volt az a töketlen offense az első negyedben, és később a szar hívások támadó oldalon, Én úgy gondolom, hogy az utolsó labdabirtoklásnál buktuk a meccset. Azok a hívások a RZ-ban nagyon gagyik voltak és pont ezekben voltunk eddig jók. TE játék is hiányzott.

Engem annyira nem érdekel a holtszezon, követem de nem is értek hozzá. Most szeretnék megfoganni, aztán 9 hónap után megszületni.

A SF-val különösebb bajom nincs, azon kívül hogy mostanában mindig elver minket, de a JH-t rühellem.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
James Jones törött bordával játszott (Pitt ellen sérült meg). Így már érthető, miért volt annyira "gyenge".

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
zolten Green Bay Packers 228
Én a friscot nem, de azt a hisztis p.csa edzőjüket rühellem. A játékosoknál a meccs hevében benne lehet a pofázás, ezzel nincs gond, de az edzőnek emberi módon kellene viselkednie. És egyetértek MariAnaval, hogy ezt mi a saját fórumunkban írjuk, nem megyünk más csapatokhoz fikázni, így jó lenne ha ők sem reagálnának ilyen dolgokra. Én is szoktam olvasni egy-egy meccs után az ellenfél fórumát és sokszor olvasok negatív kritikát, de eszembe sem jutna írni oda kritikát. Jó lenne eszerint fórumozni más csapatoknak is, azért a saját fórumomon hadd fogalmazzak már meg más csapatról negatív kritikát, ha akarok.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 638
Ninersnél van egy egészséges önbizalom ez tény de szerintem ez nem összekeverendő a dirty-séggel. Jimbo stílusa is erre épül, ennél faszább mottó szerintem nincs is az NFL-ben jelenleg 😊
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
CB amúgy nem tudom, miért need, de a Mosley/Clinton-Dix párosból elfogadnék valakit 😊Szobi22
Shutdown cut?😛MaG1Xx
Tramon általi feltrade az egyik CB-ért? 😀 Szerintem ez egy tökös húzás lenne és nagyon örülnék neki, 10-15be felmenni és ott a legjobb CB-t vagy S-t behúzni, (a csere miatt pedig még talán kapnánk is 1-2 hátsó körös picket is, amivel jól szokott a csapat sáfárkodni.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
A 49ers meccs előtti mocskolódása és játékstílusa olyan amilyen, nálam Steelers szintre süllyedtek már.
MarioAna
Azért érdekelne mire gondolsz? A csapat mit mocskolódott? Játékstilusban mi az, ami a mélységes elítélésedet előhozta? Pl ahogy az első fordulóban Kaep az oldalvonal mellett a play végén a nyakával megragadta brutálisan CM kezét és lerántotta? Nem kívánom lejátszani a szájkaratét, amit a Steelrs fanokkal, legfőképp Soldival folyamatosan űzöl, de ez eléggé érthetetlen megnyilvánulás.diverdoc
ezt amúgy én sem értem. sem hogy mire vonatkozik, sem hogy mi szükség van rá
(ezen kívül persze:  twitter.com/AnthonyDavis76/status/419677660344631297 )Szobi22
pontosan erre, illetve Kaep szájakaratéjára meccs közben (Tramon amikor leütközte, bár ott volt alapja, mert TW is direkt arcoskodva ment), Boldin is minden elkapása után vagánykodik a CB-knek. Ezekre gondolok.
Szájkaratézni nem szoktam, kijelentettem hogy utálom a Steelerst a saját kedvenc csapatom topikjában (ahogy mások is), és írtam hogy aljasul játszanak, erre odajöttek a Steelers szurkolók, hogy az csak kemény foci és én vagyok a hülye. Szájkarate és bizonyítékokkal alátámasztott érvelés között van különbség.

Olyan szinten nem művelitek még a műfajt (bár Harbough amit leművel a pálya szélén botrány), és veszik át a játékosok is.
Az a hit galád volt CM3-tól, de Kaep-et tényleg minden futásánál úgy kell leütközni mint egy RB-t, mert bármikor csinál egy mozdulattal jó pár + yardot. CM3 biztosra ment és rárepült, azzal hogy a QB kilépett még időben nagyon drasztikusnak látszott az egész, de ha meg megáll tőle 1 yardra is visszahúzza a kezét (mint szokás), akkor nyerhet még plusz yardokat. Élő sebességben nehezebb megítélni azt a tizedmásodpercet, amikor még teljesen szabályos hit vagy nagyon durva late-hit lesz belőle (roughing the passer szabály pl, teljesen szubjektív mint ahogy a DPI-OPI-holding is). Azon a meccsen Brooks és Boldin is kapott pénz büntetést pl, ott kezdődött ez az egész el. Cary Williams, Darnell Dockett is nyilatkozta már, hogy "dirty" módon játszik a csapat.
A Seahawks ugyanezt csinálja, nyilván ha ők tennék ezt a GB-CIN közül valamelyikkel, akkor őket sem szeretném érte.
Természetesen meccs hevében (előtte, utána, közben) kijelenthetek ilyet, hogy a játékstílus milyen. Azért fórum, hogy véleményt írjak (még ha többnyire senki sem kíváncsi rá), és nem kell vele egyetérteni (ahogy nem is szoktak többen). Megosztó személyiség vagyok, írok faszságokat, de szurkolóból vagyok (érdekes módon a Chicago, Detroit csoportellenfelekkel semmi bajom sincs, vajon miért?)

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A 49ers meccs előtti mocskolódása és játékstílusa olyan amilyen, nálam Steelers szintre süllyedtek már.
MarioAna
Azért érdekelne mire gondolsz? A csapat mit mocskolódott? Játékstilusban mi az, ami a mélységes elítélésedet előhozta? Pl ahogy az első fordulóban Kaep az oldalvonal mellett a play végén a nyakával megragadta brutálisan CM kezét és lerántotta? Nem kívánom lejátszani a szájkaratét, amit a Steelrs fanokkal, legfőképp Soldival folyamatosan űzöl, de ez eléggé érthetetlen megnyilvánulás.diverdoc
ezt amúgy én sem értem. sem hogy mire vonatkozik, sem hogy mi szükség van rá
(ezen kívül persze:  twitter.com/AnthonyDavis76/status/419677660344631297 )

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A 49ers meccs előtti mocskolódása és játékstílusa olyan amilyen, nálam Steelers szintre süllyedtek már.
MarioAna
Azért érdekelne mire gondolsz? A csapat mit mocskolódott? Játékstilusban mi az, ami a mélységes elítélésedet előhozta? Pl ahogy az első fordulóban Kaep az oldalvonal mellett a play végén a nyakával megragadta brutálisan CM kezét és lerántotta? Nem kívánom lejátszani a szájkaratét, amit a Steelrs fanokkal, legfőképp Soldival folyamatosan űzöl, de ez eléggé érthetetlen megnyilvánulás.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
CB amúgy nem tudom, miért need, de a Mosley/Clinton-Dix párosból elfogadnék valakit 😊Szobi22
Shutdown cut?😛

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
a Foxon egyébként az utolsó drive-ban Aikman House hibáját emelte ki, Kaepernick hosszú futásánál. ha nem próbál befelé elmenni a blokk mellett, hanem marad kívül, akkor nincs futás, max. belül egy sokkal rövidebb, vagy egy kilátástalanabb passz. de így is szép volt ez a szezon, most is a sérüléseken múlt, hogy nem lett belőle több.

abban viszont egyetértek veled, hogy ha így tudnak játszani, akkor az (erősorrendben 😊) Hayward, Hyde, Shields, House négyes még akkor is megfelelő, ha Williams elmegy. a DL-lel vannak inkább problémák.casaubon
az amire gondolsz játék, ott Bush volt az aki beugrott belülre, nem House.MarioAna
igaz, rosszul emlékeztem.
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
a Foxon egyébként az utolsó drive-ban Aikman House hibáját emelte ki, Kaepernick hosszú futásánál. ha nem próbál befelé elmenni a blokk mellett, hanem marad kívül, akkor nincs futás, max. belül egy sokkal rövidebb, vagy egy kilátástalanabb passz. de így is szép volt ez a szezon, most is a sérüléseken múlt, hogy nem lett belőle több.

abban viszont egyetértek veled, hogy ha így tudnak játszani, akkor az (erősorrendben 😊) Hayward, Hyde, Shields, House négyes még akkor is megfelelő, ha Williams elmegy. a DL-lel vannak inkább problémák.casaubon
az amire gondolsz játék, ott Bush volt az aki beugrott belülre, nem House.MarioAna
ja igen, akartam is írni, hogy azt ott ő nézte be csúnyán

CB amúgy nem tudom, miért need, de a Mosley/Clinton-Dix párosból elfogadnék valakit 😊