Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Jegyet szerintem lehetne szerezni, bérlet az esélytelen.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Nem biztos, hogy mindenkinek mondanak ezek a nevek valamit, de Dombi Tibi, Sándor Tomi és Madar Csabi a helyszínen nézik meg a hétvégi Packers meccset. (Bár egyik sem GB drukker: Doombi-Pats, Sándor-Cowboys, Madar-Steelers.)

Irigylem őket.. nem is kicsit..
Egyszer jó lenne élőben látni a csapatot, a Lambeaun pedig egyszerűen maga lenne a csoda átélni egy meccset. Akár mínusz 25 fokban is 😊James007
Lambeu-ra nemcsak örökölni lehet családilag a belépőket? 😀 Látom a debreceni csodatrió kiöregedve a gurulós fociból el les néhány fogást és hazajőve az amerikai focisokat repítik majd tovább Debrecenben. Reszkessetek Pestiek 😛dande
De, szinte csak örökölni lehet (hiába is próbáltam évekkel ezelőtt részvényeket venni, a Mark Murphynek címet szívhez szóló levelek sem segítettek) 😀
Áron sorsa talán csak erre a szezonra dőlhet el, ha nem nyerünk. Jó a kilátás még jó párévre, ne csüggedjetek, Packer backer társak, nem a 70-es 80-s éveket éljük. Minden meccsen a "lét a tét", de ennél nagyobb válságokat is átélt már a világ legjobb csapata.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem biztos, hogy mindenkinek mondanak ezek a nevek valamit, de Dombi Tibi, Sándor Tomi és Madar Csabi a helyszínen nézik meg a hétvégi Packers meccset. (Bár egyik sem GB drukker: Doombi-Pats, Sándor-Cowboys, Madar-Steelers.)

Irigylem őket.. nem is kicsit..
Egyszer jó lenne élőben látni a csapatot, a Lambeaun pedig egyszerűen maga lenne a csoda átélni egy meccset. Akár mínusz 25 fokban is 😊James007
Lambeu-ra nemcsak örökölni lehet családilag a belépőket? 😀 Látom a debreceni csodatrió kiöregedve a gurulós fociból el les néhány fogást és hazajőve az amerikai focisokat repítik majd tovább Debrecenben. Reszkessetek Pestiek 😛
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Nem biztos, hogy mindenkinek mondanak ezek a nevek valamit, de Dombi Tibi, Sándor Tomi és Madar Csabi a helyszínen nézik meg a hétvégi Packers meccset. (Bár egyik sem GB drukker: Doombi-Pats, Sándor-Cowboys, Madar-Steelers.)

Irigylem őket.. nem is kicsit..
Egyszer jó lenne élőben látni a csapatot, a Lambeaun pedig egyszerűen maga lenne a csoda átélni egy meccset. Akár mínusz 25 fokban is 😊
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na , úgy néz ki , holnap eldől Áron sorsa. Nagyon kíváncsi vagyok. 😊

A Dallas valahogyan büntetni kellene, a hétfői "cselekedete" után.

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
hmm chromeban meg jó, de foxban még most is a régi van pedig töröltem a cookiekat is. nah mind1

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
További, nem túl jó hírek:
AR visszatérése továbra is bizonytalan, Flynnel készülünk vasárnapra egyelőre. Mondjuk ez annyiból nem rossz hír, hogy AR gyógyuljon csak meg 110%-osan, Flynn teljesen jó volt a Falcons ellen. Ha a sackkeket nem várná meg akkor semmi gond nem lenne vele szvsz.
Eddie Lacy bokája vacakol, tegnap nem edzett, vasárnapi játéka kérdéses (bár MM bizakodó). :/

off: van valakinek ötlete miért nem rak be a fórum új avatart, már vagy 5x töltöttem fel, a profilban le is cseréli de itt a fórumon nem :-/MaG1Xx
Berakja, rajtad kívül mindenki látja. Lépj ki indítsd újra a böngésződ is jó lesz.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
További, nem túl jó hírek:
AR visszatérése továbra is bizonytalan, Flynnel készülünk vasárnapra egyelőre. Mondjuk ez annyiból nem rossz hír, hogy AR gyógyuljon csak meg 110%-osan, Flynn teljesen jó volt a Falcons ellen. Ha a sackkeket nem várná meg akkor semmi gond nem lenne vele szvsz.
Eddie Lacy bokája vacakol, tegnap nem edzett, vasárnapi játéka kérdéses (bár MM bizakodó). :/

off: van valakinek ötlete miért nem rak be a fórum új avatart, már vagy 5x töltöttem fel, a profilban le is cseréli de itt a fórumon nem :-/MaG1Xx
Elmentetted? Alul, kék gomb.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
További, nem túl jó hírek:
AR visszatérése továbra is bizonytalan, Flynnel készülünk vasárnapra egyelőre. Mondjuk ez annyiból nem rossz hír, hogy AR gyógyuljon csak meg 110%-osan, Flynn teljesen jó volt a Falcons ellen. Ha a sackkeket nem várná meg akkor semmi gond nem lenne vele szvsz.
Eddie Lacy bokája vacakol, tegnap nem edzett, vasárnapi játéka kérdéses (bár MM bizakodó). :/

off: van valakinek ötlete miért nem rak be a fórum új avatart, már vagy 5x töltöttem fel, a profilban le is cseréli de itt a fórumon nem :-/

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tretter aktiválva PUP-ról, White IR. Viszont így csak négy WR-ünk van.

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Én személy szerint képtelenségnek tartom, hogy bejussunk a PO-ba. Talán ez a kis "pofon" kell TT-nek ahhoz, hogy végre valahára FA-n is kicsit aktívabb legyen (Benson óta volt FA igazolásunk?)

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
A playoff mindig jó, ott nem a legjobb csapat nyer. (Giants 2007-es SB?)
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jó lenne nekünk a play off? Mert szerintem azzal megint csak palástolnánk néhány olyan dolgot, amin sürgősen változtatni kellene.James007
Ez így van, de rohadtul nem megy azért drukkolni, hogy ne jussunk be...MaG1Xx
legyen csak meg a playoff valahogy, aztán a végén mondhatják, hogy a szezon közepén minket mindenki elfelejtett 😊

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Jó lenne nekünk a play off? Mert szerintem azzal megint csak palástolnánk néhány olyan dolgot, amin sürgősen változtatni kellene.James007
Ez így van, de rohadtul nem megy azért drukkolni, hogy ne jussunk be...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Arra jó volt a hajnali Maci győzelem, hogy talán tisztul a kép a Wild Card helyeket illetően. Bár szerintem a mi csoportunkból nem lesz WC hely, de most nőtt rá egy picit az esély.
A csoportgyőzelem sincs már a saját kezünkben, de ha az utolsó 3 meccset hozzuk, akkor lehet rá sanszunk.

És akkor felteszem a kérdést. Jó lenne nekünk a play off? Mert szerintem azzal megint csak palástolnánk néhány olyan dolgot, amin sürgősen változtatni kellene.

Mindenesetre utálnám, ha nem tennénk meg mindent azért, hogy behúzzuk a hátralevő meccseinket.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Hihetetlen de még meglehet a PO. A D a második félidőre nagyon odatette magát, meg a Philly is, köszönet érte.Old Green Bay
Vissza is kérjük 😉dande
Így is lesz.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Lang kicsit önkritikus :

@TJLang70 Great to get a win today! And yes, I know I need to work on my tackling.

😀

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hihetetlen de még meglehet a PO. A D a második félidőre nagyon odatette magát, meg a Philly is, köszönet érte.Old Green Bay
Vissza is kérjük 😉
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
lesz miről beszélni a jövő héten, örüljünk neki

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
őszintén, nem gondoltam volna, hogy lesz még miért izgulni idén. az más kérdés, hogy mire lennénk képesek a POban (ha egyáltalán...) de az biztos, hogy most volt akarás a csapatban végre.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
jó kis december lesz még ebből

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Minden elemzés előtt: HÁROM negyeden keresztül nem engedtünk pontot. Akárhogy is, ezt el lehetne fogadni.

továbbra is sok minden szól ellenünk, majdnem minden, Ide is beteszem minden lelkesítő beszéd alapját:
 www.youtube.com/watch?v=vrX9OGYLYSE

Küzdött a csapat, ez a lényeg.Gergőbácsi
Mind a két To-nkat keményen megbüntették. Ha ezeket ki tudtuk volna zárni, akkor ez egy nagyon sima meccs lett volna. De jobb ez így, ez a nehezen kiharcolt, és szó szerint kiharcolt siker talán összekovácsol és felráz mindenkit.

Csak az a sok sack ne lenne...
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Nah most mi lesz? Áron nem Áron? 😊 Cowboys, Steelers, Bears, a Lions-nak meg Giants, Ravens, Vikings, a Bearsnek Browns, Eagles, Packers....itt mindenki 1-2, vagy 2-1-gyel fogja ezt letudni, aki nyer 2-t a 3ból az PO
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Minden elemzés előtt: HÁROM negyeden keresztül nem engedtünk pontot. Akárhogy is, ezt el lehetne fogadni.

továbbra is sok minden szól ellenünk, majdnem minden, Ide is beteszem minden lelkesítő beszéd alapját:


Küzdött a csapat, ez a lényeg.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Hihetetlen de még meglehet a PO. A D a második félidőre nagyon odatette magát, meg a Philly is, köszönet érte.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!