Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Egyébként meg kár, hogy változtattak a jövő heti SNF programon. Na nem azért, mert a két csapat bármilyen szempontból is odaférhetne, hacsak a vígjáték-faktor miatt nem.
Ugyanis hajnalban ezért a meccsért biztos nem keltem volna fel, így viszont "kénytelen" leszek megnézni a következő paródiát is.

De ennek ellenére is GO PACK GO, a BDSRSTNT!!!!
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem idézek senkit, de én is a lejáró szerződésekkel foglalkoznék:
Látva TT politikáját esélytelen hogy 1-2 játékosnál többet húznánk be FA-ről. Szóval erősen át kell gondolni itt a hosszabításokat (ahogy MaG1Xx is írta a draftról ennyi embert hozni lehetetlen).
Nos: Newhouse, Tramon cut, első a teljesítménye miatt, másik a pofátlan viselkedése, ÉS AZ ORDÍTÓAN NAGY FIZETÉSE MIATT!!! totál annyit ér mint a csapat többi CB-je, de az összes többit fizetését összerakva se keresnek annyit mint suthdown. Elég sok fel szabadulna a sapka alól...
B.J.-t meg kell tartani, liga szinten ritka az ilyen felépítésű NT, eszméletlenül erős és mellé még gyors is, esze is van hozzá. Meg kell tartani!!!!!!
Shields: Cáfoljatok meg de jelenleg a legjobb CB-nk (sérülések ide-oda) minden meccsen megkapja az ellenfél legjobb WR-jét és vállalható teljesítményen tartja őket (CJ tegnap, AJ Green stb). Hayward persze ha egészséges lenne bele tudna szólni ebbe.
Starks: attól függ mennyit kérne, ill. maradna-e 2. számú RB-nek. Szeretem a srácot de Lacy mögött egyértelműen 2.számú. DE! ha ő maradni akarna és nem kérne túl nagy lóvét meg kell tartani RB-ből 3 a min!!!
EDS: idén szerintem valóban teljesen vállalható a játéka (nekem nagyon kellemes meglepetés) ha csak nem lehet behúzni a drafton egy 4.-5. körben egy jó C-t maradhatna. (LN-által vázolt fal "Bakhtiari-Sitton-Lang-Barclay-Bulaga" egyébként nekem is tettszene.) De ugyanez EDS-el is jól hangzik még szerintem. Szerintem itt tarthatnánk.
J. Jones-Finley: Bírom Jones-t de már most 4millát keres... itt egyértelműen azon múlik a dolog hogy mennyit kérne majd. Cobb-Nelson előtte van egyértelműen, de ha Finley nem tud visszatérni vagy rizikós lenne és még sokat is kérne veszélyes lenne 2 év alatt 4! célpontot elvenni AR-től... Boykin kezd biztató lenni, de 3 WR-t maradna akkor TE-nélkül... AR-t azért ne akarjuk így tesztelni... Finley már most 9millát keres, valszeg őt el kell engedni, ha csak nem megy bele hogy nem emelik a fizetését (MÁR HA EGYÁLTALÁN VISSZA TUD JÖNNI). De mindkét játékost nem kéne elengedni, és a helyzetből adódóan valszeg Jones-t tudnánk megtartani (még itt beleszólhat ha FA-ről tudnánk hozni JÓ WR-t vagy TE-t. de ha nem Jones maradjon.
DL: ennyi játékost onnan nem lehet elengedni egy év alatt: Raji-t tartsuk meg, persze emiatt Picketet már ne (kizárólag pénz miatt), Jolly-t tartanám én meg és Neal-Wilson közül akit jobbnak éreznek. DL: Datone-B.J-Jolly/Daniels stb van lehetőség, rotálásra is maradna, nem a DL amit szét kéne szedni hogy még ide is kelljen játékost hozni FA-ről vagy Draft-ról.
Lattimore ha annyit kér amennyit még egy tartalék ILB-nek meg lehet adni akkor maradhat, cserének nem volt végűlis rossz (ha többet mennyen).
Kuhn: a szívem szakadna meg érte! őszintén! Remélem nem fog túl sokat kérni egy kis emelést csak és akkor maradhatna (most őszintén, kinek van szíve őt elengedni?) FB kezd kimenni a ligából, de ő egy jó játékos, amikor kell a feladatát ellátja. Nagyon remélem itt marad!

És így drafton, Fa-n tudunk húzni: TE-t SECONDARY-T!, akár még egy OL-tagot ha van reális esély egy jóra. Továbbá WR, és mélyítés.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Rajit mindenképp meg kell tartani! Na meg Shields-et. Többiek mehetnek. Jones kérdés mi pénzt kér, ő szerintem eléggé túlértékelt bármennyre is szerethető.

Én azért nem lennék ennyire elkeseredve, isten tudja hány év óta összejött egy ilyen meccs, benne van. Fél csapat és Rodgers hiányzik, előbbi már évek óta probléma, eddig hősiesen tartottuk magunkat, most összezuhantunk. Jövőre felépülünk és dacból szétbaszunk mindenkit, főleg a Lions-t! 😊 (De hozunk már egy Strong Safetyt könyörgöm mert M.D.-t rossz nézni!)
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Életem legszörnyűbb meccse volt a tegnapi. A szezon valószínűleg véget ért már ami a rájátszást illeti. A Lions és a Bears szerintem még kikapnak 2-2-szer, de mi nem húzunk be 4 meccset ilyen széria után.
Az egyik nagy kérdés, hogy van-e értelme játszatni AR-t ilyen OL mögött.
10 nap pihi jön. Nekünk sem árt.
Ja és Tramon elmehet a picsába.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
James007!
Írd már le légyszi, hogy mit csinált a Lions tegnap (a játékon kívül)? Mert az egy darab nem szándékos Levy sisak a sisak hiten kívül (ami amúgy sztem kétséges ítélet volt) semmi nem történt. Vagy szellemeket láttál?Bazzani
Igazad van. Semmit.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
James007!
Írd már le légyszi, hogy mit csinált a Lions tegnap (a játékon kívül)? Mert az egy darab nem szándékos Levy sisak a sisak hiten kívül (ami amúgy sztem kétséges ítélet volt) semmi nem történt. Vagy szellemeket láttál?

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
James007!
Írd már le légyszi, hogy mit csinált a Lions tegnap (a játékon kívül)? Mert az egy darab nem szándékos Levy sisak a sisak hiten kívül (ami amúgy sztem kétséges ítélet volt) semmi nem történt. Vagy szellemeket láttál?

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Akit én marasztalnék: Jones, Shields, EDS, Jolly, Neal, Raji, Quarless (nagyon esetleg Wilson, ha nincs megfelelő DE). Lattimore pedig cserének, mert nem volt rossz.
Raji nem írt alá egy szerződést évi 8 milkáról, szóval kérdés mi lesz.LN
+1, szerintem is ők érnek pénzt. Rajit nem biztos hogy eröltetném (főleg nem 8 milláért) SB, óta ő is beleszürkült a mezőnybe csúnyán. A gond az - mint ahogy az idézett kommentelő is írja - hogy ennyi embert képtelenség egy draftról + FA-ról pótolni.
A legégetőbb a safety, CB lenne meg egy rohadt erős falat összerakni. AR a jelenlegi WRekkel elboldogulna akár komolyabb TE nélkül is egyideig, ha megvédenék.
Továbbra is azt mondom, hogy kellene személycsere az edzői stábban mindenképp... ilyen szintű leolvadás után.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Kicsit lenyugodva és abszolút műkedvelőként egy két gondolat.
5-6 éve követem a csapatot egyre fokozottabb figyelemmel, de ennyire kilátástalan, szánalmas produkciót még nem láttam GB színekben.

A Superbowl után adott volt egy csapat, ahol tulajdonképpen a cserék "karcolgattak el" a trófeáig. Persze voltak lemorzsolódások, de az a csapat, olyan mélységgel egy stabil alap kellett volna, hogy legyen a további építkezéshez. A következő szezont az O elvitte elég sokáig, bár a D már akkor is mindent megtett volna egy-egy vereségért.
Azóta viszont csak annyi változás történt, hogy a középszerű D-nk időnkénti fellángolásokkal ugyan, de lassacskán liga-utolsóvá vált és az O-nk is egyre silányodik. A középszertől már csak Áron és Lacy menti néha meg.

Ha van egy csillagászati értékű elit irányítónk, csillagászati fizetéssel, akkor alap az, hogy megvédjem. Isteni szerencse, hogy Áron eddig kihúzta törés nélkül, mert a tavalyi 83000 benyelt sack közül nem egy volt olyan, amely akár a karrierje végét is jelenthette volna (más kérdés, hogy pont egy kis simogatásba sérült meg komolyabban). Könyörgöm, 3 év alatt nem sikerül felépíteni egy olyan falat, amely meg tudja védeni a csapat szimbólumát??? És még kérdés, hogy Capersnek mi legyen a sorsa?????
A többi secondaryről már nem is beszélek, az egy ideje az überszánalmas kategória. Az utána következő meccsen Woodson simán lejátszotta a secondarynket, fájt is a szívem, hogy már nem nálunk van, de hát nem fér ugye be ezek közé a fiatal titánok közé... Tegnap amúgy egy félig egészséges és szerintem formán kívüli Megatron csinált ellenünk egy kisebbfajta gálát úgy, hogy a meccs 3/4-ét csak nézte... Jó, ő egy más kategória.

Ross meg bekaphatja!
Amúgy a szezon elején én őt jelöltem meg, mint akitől várom a nagy dobást ebben az évben. Láttam benne valamit. Aztán a sokadik ügyetlenkedése, majd a cut után konstatáltam, hogy nem értek hozzá. Lehet, hogy egy kicsit mégis??? (nem, de mindegy) Ilyenkor felvetődik a kérdés, hogy az ST edzők mit csináltak vele nálunk???

MM.
Ennyire szánalmasan, tanácstalanul álldogálni az oldalvonal mellett. Hol vannak a régebbi bevállalós, trükkös döntései? Idén talán 2 esetben húzott valami meglepőt. Tegnap simán eladhatott volna néhányat, ennél rosszabbul nem jöttünk volna ki belőle. De legalább az látszott volna, hogy küzdünk, mint lúd a jégen, de az istennek se megy.

És lezárásként, baromira örülök, hogy nem ez az első GB meccs, amit életemben láttam, mert semmi szerethetőt fedezhettem fel bennü(n)k...
Viszont köszönöm istennek, hogy nem a Lionst dobta nekem. A tegnapi napon is megmutatták, hogy milyenek is valójában. Nem a játékukra gondolok, mert azzal minden rendben volt...
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Newhouse jövőre FA, ahogy még ők is:

James Jones WR UFA GB TBD 29 $3,750,000
John Kuhn FB UFA GB TBD 31 $2,543,750
Marshall Newhouse RT, T UFA GB TBD 25 $1,360,462
Sam Shields CB UFA GB TBD 25 $2,023,000
Evan Dietrich-Smith C UFA GB TBD 27 $1,323,000
Jermichael Finley TE UFA GB TBD 26 $8,750,000
Matt Flynn QB UFA GB TBD 28 $294,412
Rob Francois ILB, LB UFA GB TBD 28 $725,000
M.D. Jennings S RFA GB TBD 25 $555,833
Johnny Jolly DE UFA GB TBD 30 $715,000
Jamari Lattimore ILB, LB RFA GB TBD 25 $556,668
Michael Neal DE UFA GB TBD 26 $920,000
Ryan Pickett DT UFA GB TBD 34 $6,700,000
Andrew Quarless TE UFA GB TBD 25 $1,368,606
B.J. Raji DE UFA GB TBD 27 $6,595,000
James Starks RB RFA GB TBD 27 $655,075
Scott Tolzien QB RFA GB TBD 26 $261,176
Seneca Wallace QB UFA GB TBD 33 $408,000
C.J. Wilson DE UFA GB TBD 26 $642,590

na most konkrétan a 3-4es falunk alapja. Raji, Pickett, Jolly, Wilson...ezekből 2 tuti menni fog, TT-t ismerve még lehet Raji is.
Ha nem lenne két ígéretes 34 OLB-nk azt mondanám én is, hogy váltsunk 43ra. De CM3 és Perry miatt szerintem ez az opció felejtős.
A listából egyedül Shields-t és Quarless az (pálya széli motiválás és csapatmunka miatt főleg) megtartanék, a többi repülhet. Kuhn-nak már csak a neve nagy, kb semmit nem tesz hozzá az O-hoz, a védelem tagjait pedig inkább hagyjuk, talán még Rajit lenne megpróbálni újraigazolni, de biztos nem olyan horror áron, amit kérni fog. Tehát menjen ő is.
Tehát van egy 3-4 védelmi alapunk, DL nélkül. Ez nem madden, hogy lecserélem a 4 kezdőt és minden jó lesz, adott a sémaváltás. Datone Jones elkaristol egyik endként, attól nem parázok. De NT és a másik DE posztra van Worthy és Mike Daniels, egyiktől sem dobtuk magunkat hanyatt eddig, tehát ők sem hű de kezdő szintűek...és akkor még a poszt mélységéről nem is beszélnük, hogy rotációba is olyan emberanyag kell aki ér valamit a pályán.

Caperstől ki jobb 3-4 DC, aki elérhető is lenne szezon végén?
Itt igazából az van amit írt MaG1Xx is, illetve idézett: nincs alapunk. Ez a csapat Rodgers nélkül sehol sincs. De tényleg sehol. Olyan játékosok vannak most nálunk kezdő pozícióban, akiknek NFL közelben nem szabadna lenniük.
Nézzük végig az OL-t.
62 Dietrich-Smith, Evan: vele talán meg vagyunk elégedve, ő úgy ahogy elvan középen. Rajta ritkán megy el meccs.
70 Lang, T.J.: G poszton viszonylag megbízható szintet tud, de ő is inkább egy átlagos
71 Sitton, Josh: PFF szerint a legjobb passzblokkoló G idén.
ergo belülről nem kéne nyomást gyakorolni ennyire...mégis ott voltak Flynn arcában végig.
69 Bakhtiari, David: beugróként jól szuperált, talán a szezon meglepetés embere eddig.
74 Newhouse, Marshall na őt nem jellemzem, Bears J'Marcus Webb szint.
78 Sherrod, Derek míg játszott úgy emlékszek, hogy ő sem brillírozott, de javítsatok ki ha tévedek.
67 Barclay, Don ő is csak van, mi látjuk bele, hogy jó.
Bulaga, Bryan: belőle lehet valami, de ő is keveset játszik egyhuzamban, mindig sérült.
Tehát az emberanyag még adott is lehetne egy értelmes OL-hez.
Ennyi sérüléssel nem lehet kalkulálni ugye, de azért amikor mindenki egészséges, akkor sem jó a falunk. Most futásblokkban jól szuperáltak, egészen a mai meccsig, de pass prot az híg fos szint.

Legnagyobb gondunk az edzők terén van itt is, nem tudom ki az OL coach, de az biztos, hogy szar munkát végez. Ahogy a DC-nk is, és TT is az utóbbi években. Van 1-2 ígéretes tehetség, de a többi emberünk az szinten aluli.
LB sorunk az nincs. Hawk megcsinálja a szerelést és CM3 nyomja a pass rusht, de ennyivel kifújtunk. 34-hez 4db LB kell, nem 2.

Drafton ti mit húznátok? FA-n mit lépnétek szezon végén, illetve kit szeretnétek DC-nek ha Capers repül, ahogy illene neki 3 ilyen év után:
2011:
Total Defense (YPG): 32nd
Passing (YPG): 32nd
Rushing (YPG): 14th
Points (PPG): 19th
2012:
Total Defense (YPG): 10th
Passing (YPG):12th
Rushing (YPG): 14th
Points (PPG): 7th
2013:
Total Defense (YPG): 24th
Passing (YPG): 23th
Rushing (YPG): 27th
Points (PPG): 23th

a 2012 nem rossz, de a másik kettő...MarioAna
Akit én marasztalnék: Jones, Shields, EDS, Jolly, Neal, Raji, Quarless (nagyon esetleg Wilson, ha nincs megfelelő DE). Lattimore pedig cserének, mert nem volt rossz.
Raji nem írt alá egy szerződést évi 8 milkáról, szóval kérdés mi lesz.
Pickett 35 lesz, nem fogjuk marasztalni.
Finley pedig lehet többet nem játszhat, ha igen, elképzelhető, hogy drága lenne. De van benne az egészsége miatt rizikó.

Kuhn azért nem tesz hozzá semmit főleg, mert nincs sok olyan játék, aminél kellene. Illetve a blokkolásnál ott van, labdát nem kap.
Sherrod ma kapott pár snapet, tavaly végig sérült volt, ugye 2 éve volt a kettős lábtörés. Sokat nem segít neki, hogy 2 éve Newhouse lenyomta az LT harcban.
Személy szerint én akár marasztalnám Flynnt, a mai produktum nem csak rajta múlt.

AZ OL-hez pedig annyit, hogy nem tudhatjuk mi lenne, ha Bulaga egészséges lenne. A fal jobb oldala jobb volt, mint a bal, évekig. Most Bakhtiari elég jó, Barclay nem tud passz blokkolni rendesen, Bulaga igen. Én bemozgatnám Barclay-t Lang helyére, mert futáshoz jó és ott kisebb a tér, szerintem passz is menne neki. 2 hete pedig egész jó C volt Lang. Tretter pedig sérült ugye, ki tudja milyen G vagy C...
Bakhtiari-Sitton-Lang-Barclay-Bulaga egész vállalható lenne.

Draft?
Ha lehet, a legjobb safetyt, aztán egy TE, egy DL, CB és utána LB. Aztán BPA.

Egyébként meg lehet, hogy nem Capersnek kéne mennie, hanem annak a fitnesz edzőnek, aki a játékosok állapotáért felel. Nagyon sok az olyan jellegű sérülés, ami lehet akár rossz bemelegítés eredménye is.
Egy komplettebb és jobb O mellett elég lehetne ez a D is. Amíg pedig egy O-ból hiányzik 4-5 erős kezdő, azt azért nem sok csapat bírja el. Mi nem.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Newhouse jövőre FA, ahogy még ők is:

James Jones WR UFA GB TBD 29 $3,750,000
John Kuhn FB UFA GB TBD 31 $2,543,750
Marshall Newhouse RT, T UFA GB TBD 25 $1,360,462
Sam Shields CB UFA GB TBD 25 $2,023,000
Evan Dietrich-Smith C UFA GB TBD 27 $1,323,000
Jermichael Finley TE UFA GB TBD 26 $8,750,000
Matt Flynn QB UFA GB TBD 28 $294,412
Rob Francois ILB, LB UFA GB TBD 28 $725,000
M.D. Jennings S RFA GB TBD 25 $555,833
Johnny Jolly DE UFA GB TBD 30 $715,000
Jamari Lattimore ILB, LB RFA GB TBD 25 $556,668
Michael Neal DE UFA GB TBD 26 $920,000
Ryan Pickett DT UFA GB TBD 34 $6,700,000
Andrew Quarless TE UFA GB TBD 25 $1,368,606
B.J. Raji DE UFA GB TBD 27 $6,595,000
James Starks RB RFA GB TBD 27 $655,075
Scott Tolzien QB RFA GB TBD 26 $261,176
Seneca Wallace QB UFA GB TBD 33 $408,000
C.J. Wilson DE UFA GB TBD 26 $642,590

na most konkrétan a 3-4es falunk alapja. Raji, Pickett, Jolly, Wilson...ezekből 2 tuti menni fog, TT-t ismerve még lehet Raji is.
Ha nem lenne két ígéretes 34 OLB-nk azt mondanám én is, hogy váltsunk 43ra. De CM3 és Perry miatt szerintem ez az opció felejtős.
A listából egyedül Shields-t és Quarless az (pálya széli motiválás és csapatmunka miatt főleg) megtartanék, a többi repülhet. Kuhn-nak már csak a neve nagy, kb semmit nem tesz hozzá az O-hoz, a védelem tagjait pedig inkább hagyjuk, talán még Rajit lenne megpróbálni újraigazolni, de biztos nem olyan horror áron, amit kérni fog. Tehát menjen ő is.
Tehát van egy 3-4 védelmi alapunk, DL nélkül. Ez nem madden, hogy lecserélem a 4 kezdőt és minden jó lesz, adott a sémaváltás. Datone Jones elkaristol egyik endként, attól nem parázok. De NT és a másik DE posztra van Worthy és Mike Daniels, egyiktől sem dobtuk magunkat hanyatt eddig, tehát ők sem hű de kezdő szintűek...és akkor még a poszt mélységéről nem is beszélnük, hogy rotációba is olyan emberanyag kell aki ér valamit a pályán.

Caperstől ki jobb 3-4 DC, aki elérhető is lenne szezon végén?
Itt igazából az van amit írt MaG1Xx is, illetve idézett: nincs alapunk. Ez a csapat Rodgers nélkül sehol sincs. De tényleg sehol. Olyan játékosok vannak most nálunk kezdő pozícióban, akiknek NFL közelben nem szabadna lenniük.
Nézzük végig az OL-t.
62 Dietrich-Smith, Evan: vele talán meg vagyunk elégedve, ő úgy ahogy elvan középen. Rajta ritkán megy el meccs.
70 Lang, T.J.: G poszton viszonylag megbízható szintet tud, de ő is inkább egy átlagos
71 Sitton, Josh: PFF szerint a legjobb passzblokkoló G idén.
ergo belülről nem kéne nyomást gyakorolni ennyire...mégis ott voltak Flynn arcában végig.
69 Bakhtiari, David: beugróként jól szuperált, talán a szezon meglepetés embere eddig.
74 Newhouse, Marshall na őt nem jellemzem, Bears J'Marcus Webb szint.
78 Sherrod, Derek míg játszott úgy emlékszek, hogy ő sem brillírozott, de javítsatok ki ha tévedek.
67 Barclay, Don ő is csak van, mi látjuk bele, hogy jó.
Bulaga, Bryan: belőle lehet valami, de ő is keveset játszik egyhuzamban, mindig sérült.
Tehát az emberanyag még adott is lehetne egy értelmes OL-hez.
Ennyi sérüléssel nem lehet kalkulálni ugye, de azért amikor mindenki egészséges, akkor sem jó a falunk. Most futásblokkban jól szuperáltak, egészen a mai meccsig, de pass prot az híg fos szint.

Legnagyobb gondunk az edzők terén van itt is, nem tudom ki az OL coach, de az biztos, hogy szar munkát végez. Ahogy a DC-nk is, és TT is az utóbbi években. Van 1-2 ígéretes tehetség, de a többi emberünk az szinten aluli.
LB sorunk az nincs. Hawk megcsinálja a szerelést és CM3 nyomja a pass rusht, de ennyivel kifújtunk. 34-hez 4db LB kell, nem 2.

Drafton ti mit húznátok? FA-n mit lépnétek szezon végén, illetve kit szeretnétek DC-nek ha Capers repül, ahogy illene neki 3 ilyen év után:
2011:
Total Defense (YPG): 32nd
Passing (YPG): 32nd
Rushing (YPG): 14th
Points (PPG): 19th
2012:
Total Defense (YPG): 10th
Passing (YPG):12th
Rushing (YPG): 14th
Points (PPG): 7th
2013:
Total Defense (YPG): 24th
Passing (YPG): 23th
Rushing (YPG): 27th
Points (PPG): 23th

a 2012 nem rossz, de a másik kettő...

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Tuti lesznek változások, de hogy koordinátor szinten,.. Capers azért nem lehet nyugodt.
Mondjuk a futás-futás-passz ritmusnak meg voltak az okai ugyebár.gamerkr
DC leváltása szerintem mindenképpen kellene. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy felrázza ezt a védelmet. Ha 2 év alatt nem sikerült neki, ezután sem fog.
+ Shutdown, Újházi cut az alap.

Sajnos ez a realitás:

This team is further away from the playoffs than just one draft. There are not many rookies that can turn any NFL team around. Most of a players improvement occurs between their 1st and 2nd year. With TT’s drafts the last several years,I really don’t see much improvement in this team. The defense is short 2 safeties, probably 2 linebackers, with Raji leaving at least 2 def. linemen. The offensive really needs upgrades at TE, OT (maybe 2), C, and another WR. With all the losses we will see with our unrestricted FA, it will be at least 3-4 years until we will be a real contender in the NFC.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A szezon elúszott, nem létezik, hogy - bár mindkét csapat le tud olvadni decemberben - a Bears és a Lions is veszítsen két-két meccset, mi meg lezúzzuk a hátralévő négyet. De nem is ez a baj. A mutatott "játék" remélem előhozza a szükséges változásokat. Új DC, ez az alap, ahonnan építkezhetünk. Nem vagyunk szar csapat összességében, sokan szeretnének 5-6 év alatt ennyi pozitívummal gazdagodni. Brace yourselves, van fény az alagút végén. Keressék meg!Gergőbácsi
Szerintem nem feltétlenül kell új DC, csak át kéne gondolni, mit is akar játszani. 3 NT méretű játékos középről nem nagyon tud nyomást generálni, ha meg nincs fent annyi, átfutnak rajtunk. Ezen kell változtatni. Plusz, ha nincs fent az O, a D elfárad.LN
Azt sem szabad elfelejteni, hogy saccra olyan 4-en hiányoztak az O kezdőből.
Ami igazán botrányos volt, az a fal, azon kell majd dolgozni bőven....
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Oh, come on, komolyan, abból indultatok ki, amit Flynn ellenünk muzsikált??!! A Vikes ellen a 86 éves Rozi néni karrier csúcsot futna, még akkor is, ha már 5 éve eltemették. Ez a Flynn gyerek nem véletlen lett kirúgva 3 helyről is egy éven belül.😊Go Vikings!
Nem, abból indultunk ki hogy Flynn beállásával mutaton némi életjelet a csapat.De ahogy többen is írták, itt AR sem tudott volna nagy csodát tenni.MaG1Xx
AR pedig ennyit jelent sztem... Nélküle pont annyit értek, mint mi. Ami egy QB nélküli, gyengén játszó alsóházi csapat szintje. Ha van A-Rod, bárki ellen esélyesek vagytok, ha nincs, már az X is jó eredménynek számít. Egy 2-8-as ellenfél ellen, hazai pályán.😊

Persze azért ma az edzők is hibásak voltak.Go Vikings!
MM leggyengébb meccse volt szerintem.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Asszem elérkeztünk arra a pontra, amikor fejeknek kellene hullania.MaG1Xx
hát nem tudom, én személy szerint kétségesnek tartom a dolgot. Mondjuk az nagyon kellemetlen volt, hogy milyen playekkel csinálták ki a def-et a mai napon. Mike azt mondta, a meccs után hogy ennyi misstackle-t egész életében nem látott 😊

Tuti lesznek változások, de hogy koordinátor szinten,.. Capers azért nem lehet nyugodt.
Mondjuk a futás-futás-passz ritmusnak meg voltak az okai ugyebár.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A szezon elúszott, nem létezik, hogy - bár mindkét csapat le tud olvadni decemberben - a Bears és a Lions is veszítsen két-két meccset, mi meg lezúzzuk a hátralévő négyet. De nem is ez a baj. A mutatott "játék" remélem előhozza a szükséges változásokat. Új DC, ez az alap, ahonnan építkezhetünk. Nem vagyunk szar csapat összességében, sokan szeretnének 5-6 év alatt ennyi pozitívummal gazdagodni. Brace yourselves, van fény az alagút végén. Keressék meg!Gergőbácsi
Szerintem nem feltétlenül kell új DC, csak át kéne gondolni, mit is akar játszani. 3 NT méretű játékos középről nem nagyon tud nyomást generálni, ha meg nincs fent annyi, átfutnak rajtunk. Ezen kell változtatni. Plusz, ha nincs fent az O, a D elfárad.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Oh, come on, komolyan, abból indultatok ki, amit Flynn ellenünk muzsikált??!! A Vikes ellen a 86 éves Rozi néni karrier csúcsot futna, még akkor is, ha már 5 éve eltemették. Ez a Flynn gyerek nem véletlen lett kirúgva 3 helyről is egy éven belül.😊Go Vikings!
Nem, abból indultunk ki hogy Flynn beállásával mutaton némi életjelet a csapat.De ahogy többen is írták, itt AR sem tudott volna nagy csodát tenni.MaG1Xx
AR pedig ennyit jelent sztem... Nélküle pont annyit értek, mint mi. Ami egy QB nélküli, gyengén játszó alsóházi csapat szintje. Ha van A-Rod, bárki ellen esélyesek vagytok, ha nincs, már az X is jó eredménynek számít. Egy 2-8-as ellenfél ellen, hazai pályán.😊

Persze azért ma az edzők is hibásak voltak.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693

akkorisredskins
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Oh, come on, komolyan, abból indultatok ki, amit Flynn ellenünk muzsikált??!! A Vikes ellen a 86 éves Rozi néni karrier csúcsot futna, még akkor is, ha már 5 éve eltemették. Ez a Flynn gyerek nem véletlen lett kirúgva 3 helyről is egy éven belül.😊Go Vikings!
Nem, abból indultunk ki hogy Flynn beállásával mutaton némi életjelet a csapat.De ahogy többen is írták, itt AR sem tudott volna nagy csodát tenni.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
Oh, come on, komolyan, abból indultatok ki, amit Flynn ellenünk muzsikált??!! A Vikes ellen a 86 éves Rozi néni karrier csúcsot futna, még akkor is, ha már 5 éve eltemették. Ez a Flynn gyerek nem véletlen lett kirúgva 3 helyről is egy éven belül.😊Go Vikings!
Meg abból amit korábban a Pats és a Lions ellen. De a 3 kirúgással kapcsolatban valószínűleg igazad van. Viszont még így is ezerszer inkább ő legyen a Falcons ellen (ha már Rodgers nem lehet), mint Tolzien.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
A szezon elúszott, nem létezik, hogy - bár mindkét csapat le tud olvadni decemberben - a Bears és a Lions is veszítsen két-két meccset, mi meg lezúzzuk a hátralévő négyet. De nem is ez a baj. A mutatott "játék" remélem előhozza a szükséges változásokat. Új DC, ez az alap, ahonnan építkezhetünk. Nem vagyunk szar csapat összességében, sokan szeretnének 5-6 év alatt ennyi pozitívummal gazdagodni. Brace yourselves, van fény az alagút végén. Keressék meg!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Oh, come on, komolyan, abból indultatok ki, amit Flynn ellenünk muzsikált??!! A Vikes ellen a 86 éves Rozi néni karrier csúcsot futna, még akkor is, ha már 5 éve eltemették. Ez a Flynn gyerek nem véletlen lett kirúgva 3 helyről is egy éven belül.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
MINDENKI mocskosul szar volt, egytől egyig! Egyedül Shields volt az aki megoldotta a dolgát, CJ-t 100 yardon tartani szép dolog. Maradjon Flynn a kezdő, itt Rodgersnek se termett volna babér.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Nehéz erre mit mondani. Amilyen bizalomgerjesztő volt Flynn vasárnap, ma kb. teljes katasztrófa volt. Persze fal nélkül lehetetlen játszani. A védők meg olyanok voltak, mint két éve. Nyelik a yardokat, jön néhány TO, csak most nem volt offense, ami ezeket kihasználta volna.Kampman
Abszolút így gondolom én is. Egy jobb O ezeket pontra váltja, a D pihen, stb, stb. Hülye MNF.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
Nehéz erre mit mondani. Amilyen bizalomgerjesztő volt Flynn vasárnap, ma kb. teljes katasztrófa volt. Persze fal nélkül lehetetlen játszani. A védők meg olyanok voltak, mint két éve. Nyelik a yardokat, jön néhány TO, csak most nem volt offense, ami ezeket kihasználta volna.