Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem láttam a meccset de valami ilyesmire számítottam. Ez a védelem nem egy Kansasi D, sosem fognak meccsben tartani, neadjisten meccset nyerni elit O nélkül. Jövőhéten nézzük meg Flynnt!JayB
Lehet, hogy ezzel a kerettel (leginkább ugyebár Woodson nélkül, de pl Hayward nélkül is) nem kéne ezeket a különböző variációkat próbálgatni, elég lenne a sima zone blitz, max egy nickel formáció. Elég messze vagyunk már a 2010-es védelemtől, mind mutatott játékban, mind pedig a felállásokban. Nekem nem tetszik.LN
abban az évben nem is volt ennyi safety-corner elváltás, mint idén. Sajnos hozza a 2011-es énjét a secondary.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem láttam a meccset de valami ilyesmire számítottam. Ez a védelem nem egy Kansasi D, sosem fognak meccsben tartani, neadjisten meccset nyerni elit O nélkül. Jövőhéten nézzük meg Flynnt!JayB
Lehet, hogy ezzel a kerettel (leginkább ugyebár Woodson nélkül, de pl Hayward nélkül is) nem kéne ezeket a különböző variációkat próbálgatni, elég lenne a sima zone blitz, max egy nickel formáció. Elég messze vagyunk már a 2010-es védelemtől, mind mutatott játékban, mind pedig a felállásokban. Nekem nem tetszik.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Sajnos ez volt a realitás... Ez innen nagyon nehéz lesz. Gyanitom MM marad Tolziennél.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Nem láttam a meccset de valami ilyesmire számítottam. Ez a védelem nem egy Kansasi D, sosem fognak meccsben tartani, neadjisten meccset nyerni elit O nélkül. Jövőhéten nézzük meg Flynnt!
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Naszóval... Én vagyok a hülye, hogy fennmaradtam és holnap (ma) a melóban már megint zombi leszek...
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
sok mindenre nem kaptunk választ ma. A Giants ellen Áronnal se nagyon megy általában, Tolzien-t a végén elkapta a hév, a 3. int csúnya volt, a második inkább JPP klasszisa, az elsőt lehet még talán Tolzien számlájára írni. De mindegy is. A Vikes ellen extra kell az O-line-től, az ST-től, az orvosoktól, a labdaszedőktől stb.

Viszont CMIII, Neal páros tetszik, ha minden igaz nem is sérültek meg. Jolly volt az egyetlen akiről olvastam, hogy idő előtt távozott (groin).

Tom azt írta a live blog-ban, hogy szerinte az Atlanta ellen térhet vissza Áron.

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Shields mellett tegyük oda, hogy minden meccsen az ellenél legjobb WR-jét fogta. Én őt és Haywordot/Houset látnám szivesebben a kezdőben. De hát tudjátok már miért... 😀 párszor elmondtam már a véleményem Mr. Shoutdownról.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Shields statjai nem azt mutatják, hogy annyira komoly fegyver lenne, engem személy szerint a mutatott produkciója sem kápráztat el, de ezen ne vesszünk össze.
Mindenesetre ma remélem nekem lesz igazam és House megoldja. Ha meg nem, akkor ez ellen úgysem tudunk tenni, még akkor sem, ha bánkódunk Shields után.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Újházi bácsitól tartok, House szerintem rendben lesz, nekem Shields egyáltalán nem hiányzik..James007
fog pedig, nagyon.JayB
Shields fog hiányozni Cruz mellől, Newhouse pedig az OL gyenge pontja lesz...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Újházi bácsitól tartok, House szerintem rendben lesz, nekem Shields egyáltalán nem hiányzik..James007
fog pedig, nagyon.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Újházi bácsitól tartok, House szerintem rendben lesz, nekem Shields egyáltalán nem hiányzik..
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Shields-nél szerintem le sem kell írni a sérülés helyét...

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Green Bay Packers
12 QB Aaron Rodgers
13 WR Chris Harper
29 CB Casey Hayward
37 CB Sam Shields
53 LB Nick Perry
55 LB Andy Mulumba
67 T/G Don Barclay

16 QB Scott Tolzien will start for Rodgers; 31 CB Davon House will start for Shields; 96 LB Mike Neal will start for Perry; 74 T Marshall Newhouse will start for Barclay.


New York Giants
9 QB Ryan Nassib
23 CB Corey Webster
44 RB Peyton Hillis
59 LB Allen Bradford
61 C Dallas Reynolds
78 DT Markus Kuhn
81 TE Adrien Robinson
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Scott Tolzien's completions and passing yards last week were franchise records for a quarterback in his first game with the Packers.

A korábbi rekord Favre apóé volt... Félreértés ne essék, nem benne látom az új franchise qb-t, csak ezért írtam, hogy legyen egy kis okunk a bizakodásra. Mert az injury report elég siralmasan néz ki.
Gameday!! Az utóbbi 3 hétvégén ennyire pesszimistán még nem álltam a meccshez.. 😊 DE AKKOR IS!!! GO PACK GO!!!!James007
a bizakodásom növekedne meccsközben, ha D# végre kiharcolna akár kettőnél több TO-t, különben aligha lesz reális esély.gamerkr
Ha a pass rush javulna az is elég lenne

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Scott Tolzien's completions and passing yards last week were franchise records for a quarterback in his first game with the Packers.

A korábbi rekord Favre apóé volt... Félreértés ne essék, nem benne látom az új franchise qb-t, csak ezért írtam, hogy legyen egy kis okunk a bizakodásra. Mert az injury report elég siralmasan néz ki.
Gameday!! Az utóbbi 3 hétvégén ennyire pesszimistán még nem álltam a meccshez.. 😊 DE AKKOR IS!!! GO PACK GO!!!!James007
a bizakodásom növekedne meccsközben, ha D# végre kiharcolna akár kettőnél több TO-t, különben aligha lesz reális esély.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A végleges infók..:

Perry Doubtful
Hayward OUT
Rodgers OUT
EDS Probable
Jolly Probable
CMIII Probable
Neal Probable
Pickett Probable
Shields Probable
Barclay Questionable
Mulumba Questionablegamerkr
Ráadásul, ha Barclay nem lesz, azt olvastam valahol, hogy akkor nem Sherrod, hanem Newhouse kezd
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Scott Tolzien's completions and passing yards last week were franchise records for a quarterback in his first game with the Packers.

A korábbi rekord Favre apóé volt... Félreértés ne essék, nem benne látom az új franchise qb-t, csak ezért írtam, hogy legyen egy kis okunk a bizakodásra. Mert az injury report elég siralmasan néz ki.
Gameday!! Az utóbbi 3 hétvégén ennyire pesszimistán még nem álltam a meccshez.. 😊 DE AKKOR IS!!! GO PACK GO!!!!
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A végleges infók..:

Perry Doubtful
Hayward OUT
Rodgers OUT
EDS Probable
Jolly Probable
CMIII Probable
Neal Probable
Pickett Probable
Shields Probable
Barclay Questionable
Mulumba Questionable

több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Megnézve az elmúlt 2 meccsünket, nem látom annyira drasztikusan rossznak a helyzetet, az Eagles is meg lehetett volna meg a Bears is, egy pici kis szerencse kéne néha - meggyőződésem, ha Tolzien nem adja el a red zone-ban és pontokat teszünk fel az INT-ös drive végén, akkor ez meglehetett volna...bízom abban, hogy most meg is lesz és nem csak a feltételes módot kell használnunk...amire nagyon kell figyelni azok az "ajándék" TD, amiket engedtünk most is...én még bízok a rájátszásban...amitől félek az az, hogy Áron mennyire lesz "óvatos" majd ha visszatér, mert kapni fog majd az biztos!
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Barclay helyett Sherrod?deyell
Reméljük. Edzésen állítólag biztatóan mozog. Newhouse viszont rettenet volt amikor be kellett állnia.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 440
Barclay helyett Sherrod?

choose life
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
Üdv minden sajtfejűnek Skóciából!
Barclay miatt aggódom a legjobban,lehet h Hayward kiesése még "jól is jöhet". A Giants ellen általában nem jól teljesítünk, de a meccset még le kell játszani.
Ne veszítük el a reményt. Minden ellenünk szól, Go Pack!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Hát Hayward több hétre kidőlt sajnos, de lehet visszatér(het) Richardson, Worthy. Hihetetlen milyen hullámvasút ez.. Viszont Barclay miatt jobban aggódok.gamerkr
HAMSTRING
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hát Hayward több hétre kidőlt sajnos, de lehet visszatér(het) Richardson, Worthy. Hihetetlen milyen hullámvasút ez.. Viszont Barclay miatt jobban aggódok.

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
alakul ez 😀
JayB
Szép bajsza lesz.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!