Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Rodgers-sel pedig teljesen más lenne a helyzet, ez egyértelmű.
Cobb pesszimista, valószínűleg idén már nem fog játszani, hiába a visszatérős IR.MarioAna
Őszintén szólva nem tartanám hülyeségnek, ha idén sem ő, sem Rodgers nem játszana már. Persze, rossz dolog elúszni látni a szezont, de annyira fiatal a csapat, hogy inkább mindenki legyen 1000%-os.

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
| de inkább feladom. Esélytelen, hogy meggyőzzek itt bárkit is fórumon, már megszoktam. | MarioAna
Igen, ez egy tök szimpatikus lezárása egy amúgy érvekre épülő vitának 😊

Szobi22
Én is érvelek, Te is, egyikünknek sem fog megváltozni a kiinduló álláspontja. Plusz még másként értelmezzük ugyanazt a kijelentést, így esélytelen bármelyikünk igaza.
Te teljesítmény szemszögből nézted/értelmezted a kijelentést, én pedig eredménycentrikusan. Az én érvem fix, ott ugye két opció van, győzelem vagy vereség. Ha nem egyezik a kijelentéssel, bukik az egész. Te érved pedig a teljesítmény, ami már képlékenyebb, hiszen mindenkinek más a "megfelelő", jelen esetben győzelemhez elegendő.
Inkább így zárjam/zárjuk le, minthogy személyeskedjünk hogy Én vagyok a hülye vagy Te. Legyen Vic, mert nem egyértelműen fogalmaz, és bekavar minket 😀.

Rodgers-sel pedig teljesen más lenne a helyzet, ez egyértelmű.
Cobb pesszimista, valószínűleg idén már nem fog játszani, hiába a visszatérős IR.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
| de inkább feladom. Esélytelen, hogy meggyőzzek itt bárkit is fórumon, már megszoktam. | MarioAna
Igen, ez egy tök szimpatikus lezárása egy amúgy érvekre épülő vitának 😊

Gondoltam, hogy nem írok ezután (hiszen ahogy írtad, itt úgysem lehet egymást meggyőzni, talán nem is cél, de talán átmegy, mire gondolok), de a Chiefsnél is ha teljesen impotens lenne az offense, nem nyernének. Aról beszélek (ahogy Vic is), hogy teljesítményben elég lehetett volna. Eredményeben nem volt az, ezt tudjuk. És ez az, amiben másról beszélünk: teljesítmény vs eredmény. Egyszerűen itt egyik részéről a teljesítmény a másiké nélkül (kivételes esetektől eltekintve) nem elég az eredményhez. Ahogy írtam fentebb is valós példákkal (az nem volt olyan defense produkció, ami "good enough to win"?). Nem lehet kijelenteni, hogy mi elég és mi nem, mert a másik mindig tud olyan szar lenni, hogy a teljesítmény ne legyen elég.

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Vic egy szóval nem írta azt, hogy eldöntsenek egy meccset, pontosan ez az, amire még csak nem is céloz 😊Szobi22
akkor ez?
ˇˇ
I wouldn’t call it a rock-ribbed performance, but it was good enough to win.Vic
nálam ez továbbra is azt jelenti, hogy "elég jó volt a győzelemhez", vagy hogy "elég jó volt, hogy nyerjünk". De azt a meccset elbuktuk, tehát nem volt elég jó a győzelemhez/hogy nyerjünk.

Ez olyan mintha egy olimpia döntős 100m-es sprinter lenyilatkozná a futam után, hogy a 9,90s elég jó volt a győzelemhez, miközben 4. lett.
Még jobb:
Tegyük fel hogy:
Vic azt mondja Tolzienről a Giants meccs után, hogy a 24/34, 339yd elég volt a győzelemhez.
Ugyanaz a kategória. Ha nem nyerünk, akkor nem volt elég jó a győzelemhez, ha 700yardot passzol 8TD-vel sem. Max nagyon jó volt, tökéletes volt, de a győzelemhez nem elég.

20 pontot kapott a védelem (7 volt a JPP pick-six, így azt levettem). Az még csak nem is kevés, véleményem szerint.
Ettől függetlenül én is azt mondom, hogy az impotens támadósoron ment el az a meccs.

| de inkább feladom. Esélytelen, hogy meggyőzzek itt bárkit is fórumon, már megszoktam. |

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Haha, ezt tényleg így gondolod? Ha egy D egy meccsen kap 7 pontot mondjuk, és az offense csinál hármat, akkor nem volt elég jó a D a győzelemhez? Vagy ha a D nullát kap és csinál hatot, az offense nullát csinál, de kap nyolcat, akkor nem volt elég jó? Ezek nyilván sarkított példák(bár az utóbbit konkrétan átéltem), csak rá akartam mutatni, hogy azért nagyon nem így van, amit írsz.
Másrészt ez egy vélemény volt egy újságírótól. Miért ne lehetne ilyen véleményen? Illetve a szövegkörnyezettel együtt még inkább megállja a helyét. Ez egy teljesen OK teljesítmény volt.Szobi22
így gondolom. A győzelemhez nem volt elég jó a D. A Chiefs-nél lehet ezt mondani, mert ott meccseket nyert meg a védelem, vagy múlt héten a Bengals D, a Browns elleni első félidőben. Ott a védelem jó volt a győzelemhez.
Nem azt mondom, hogy a D szar, sőt...kifejezetten felülmúlja az én várakozásaimat is. Jók a srácok, csak nem annyira, hogy eldöntsenek egy meccset, mint ahogy Vic válaszából kivehető. Nekem egyből a mostani magyar soccer helyzet ugrott be, az Egervári és társai nyilatkozatok (pl Devecseri az öngól után mikor kijelentette, hogy amúgy ő jó volt).
Tehát én csak azt mondom (jogosan, mivel kikaptunk azon a meccsen), hogy a D a győzelemhez nem volt elég jó. Ezt tényekkel nem kell alátámasztani, nem egy olyan nézőpont, ez a legegyszerűbb statisztika. Ha nyerünk akkor elég jó a győzelemhez, ha nem akkor nem.
Ha csak úgy értékeljük, hogy a D az jó volt-e vagy nem, akkor én is pártolom őket. Ebben igazad van, nem voltak szarok, de én sem azt állítottam...ha esetleg az jött volna le a megjegyzésemből 😊.MarioAna
Vic egy szóval nem írta azt, hogy eldöntsenek egy meccset, pontosan ez az, amire még csak nem is céloz 😊

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Ez a védelem egy Rodgers-el felálló offense mellett jó arra hogy ne veszítsünk meccset. De sosem fognak meccset nyerni közepes O-val.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Haha, ezt tényleg így gondolod? Ha egy D egy meccsen kap 7 pontot mondjuk, és az offense csinál hármat, akkor nem volt elég jó a D a győzelemhez? Vagy ha a D nullát kap és csinál hatot, az offense nullát csinál, de kap nyolcat, akkor nem volt elég jó? Ezek nyilván sarkított példák(bár az utóbbit konkrétan átéltem), csak rá akartam mutatni, hogy azért nagyon nem így van, amit írsz.
Másrészt ez egy vélemény volt egy újságírótól. Miért ne lehetne ilyen véleményen? Illetve a szövegkörnyezettel együtt még inkább megállja a helyét. Ez egy teljesen OK teljesítmény volt.Szobi22
így gondolom. A győzelemhez nem volt elég jó a D. A Chiefs-nél lehet ezt mondani, mert ott meccseket nyert meg a védelem, vagy múlt héten a Bengals D, a Browns elleni első félidőben. Ott a védelem jó volt a győzelemhez.
Nem azt mondom, hogy a D szar, sőt...kifejezetten felülmúlja az én várakozásaimat is. Jók a srácok, csak nem annyira, hogy eldöntsenek egy meccset, mint ahogy Vic válaszából kivehető. Nekem egyből a mostani magyar soccer helyzet ugrott be, az Egervári és társai nyilatkozatok (pl Devecseri az öngól után mikor kijelentette, hogy amúgy ő jó volt).
Tehát én csak azt mondom (jogosan, mivel kikaptunk azon a meccsen), hogy a D a győzelemhez nem volt elég jó. Ezt tényekkel nem kell alátámasztani, nem egy olyan nézőpont, ez a legegyszerűbb statisztika. Ha nyerünk akkor elég jó a győzelemhez, ha nem akkor nem.
Ha csak úgy értékeljük, hogy a D az jó volt-e vagy nem, akkor én is pártolom őket. Ebben igazad van, nem voltak szarok, de én sem azt állítottam...ha esetleg az jött volna le a megjegyzésemből 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Ask Vic: Vic, what’s your take on the defense?

I wouldn’t call it a rock-ribbed performance, but it was good enough to win.
Hall Of Green
és az előrelépés megkérdőjelezhetetlen.
azért ilyet nem kéne nyilatkozni egy vesztes meccs után, még ha tényleg nem a D#-n ment el.MarioAna
Miért, mi ezzel a baj?Szobi22
ha a D elég jó lett volna a győzelemhez, akkor nyertünk volna. Csupán ennyi.MarioAna
Haha, ezt tényleg így gondolod? Ha egy D egy meccsen kap 7 pontot mondjuk, és az offense csinál hármat, akkor nem volt elég jó a D a győzelemhez? Vagy ha a D nullát kap és csinál hatot, az offense nullát csinál, de kap nyolcat, akkor nem volt elég jó? Ezek nyilván sarkított példák(bár az utóbbit konkrétan átéltem), csak rá akartam mutatni, hogy azért nagyon nem így van, amit írsz.
Másrészt ez egy vélemény volt egy újságírótól. Miért ne lehetne ilyen véleményen? Illetve a szövegkörnyezettel együtt még inkább megállja a helyét. Ez egy teljesen OK teljesítmény volt.Szobi22
Amikor olvastam ezt a véleményt, akkor azt kellett magamnak mondanom, hogy van benne igazság, nem is kevés. Viszont amikor mostanában látom a meccsen a D-t, akkor teljesen más érzéseim vannak. Mégpedig azt érzem, hogy pont annyi pontot fognak ellenünk csinálni, amennyi nekik kell.
Csak az a furcsa, hogy Áron sérülése előtt meg épp én írtam azt, hogy tetszik a D fejlődése....
Az biztos, hogy ha az O nem engedi pihenni a D-t és támadó pontok nélkül állandóan kényszer alatt fogunk védekezni, nehogy nagyon meglépjen az ellenfél, akkor ez a D még nem alkalmas arra, hogy tartósan meccsben tartsa a csapatot. Ez viszont nem (csak) Capers hibája.

Az is igaz viszont, hogy vannak olyan csapatok, amelyeket a D (na meg a ST) ilyen impotens támadójátékkal is győzelemre visz, persze ehhez kellenének a TO-k ezerrel. Ebből a szempontból meg MarioAnaval értek egyet.
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ask Vic: Vic, what’s your take on the defense?

I wouldn’t call it a rock-ribbed performance, but it was good enough to win.
Hall Of Green
és az előrelépés megkérdőjelezhetetlen.
azért ilyet nem kéne nyilatkozni egy vesztes meccs után, még ha tényleg nem a D#-n ment el.MarioAna
Miért, mi ezzel a baj?Szobi22
ha a D elég jó lett volna a győzelemhez, akkor nyertünk volna. Csupán ennyi.MarioAna
Haha, ezt tényleg így gondolod? Ha egy D egy meccsen kap 7 pontot mondjuk, és az offense csinál hármat, akkor nem volt elég jó a D a győzelemhez? Vagy ha a D nullát kap és csinál hatot, az offense nullát csinál, de kap nyolcat, akkor nem volt elég jó? Ezek nyilván sarkított példák(bár az utóbbit konkrétan átéltem), csak rá akartam mutatni, hogy azért nagyon nem így van, amit írsz.
Másrészt ez egy vélemény volt egy újságírótól. Miért ne lehetne ilyen véleményen? Illetve a szövegkörnyezettel együtt még inkább megállja a helyét. Ez egy teljesen OK teljesítmény volt.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi szepen a választ, én is az Atlanta meccset olvastam valahol de sose lehet tudni mennyire vagyok naprakész sajtfejinfóból. 😊

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Mi az utolsó információ Rodgers visszatérésével kapcsolatban? Hálaadás meccsen lesz már vagy csak később?Bazzani
Szinte biztos, hogy ellenetek nem, Atlanta ellen talán.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi az utolsó információ Rodgers visszatérésével kapcsolatban? Hálaadás meccsen lesz már vagy csak később?

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Ask Vic: Vic, what’s your take on the defense?

I wouldn’t call it a rock-ribbed performance, but it was good enough to win.
Hall Of Green
és az előrelépés megkérdőjelezhetetlen.
azért ilyet nem kéne nyilatkozni egy vesztes meccs után, még ha tényleg nem a D#-n ment el.MarioAna
Miért, mi ezzel a baj?Szobi22
ha a D elég jó lett volna a győzelemhez, akkor nyertünk volna. Csupán ennyi.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ask Vic: Vic, what’s your take on the defense?

I wouldn’t call it a rock-ribbed performance, but it was good enough to win.
Hall Of Green
és az előrelépés megkérdőjelezhetetlen.
azért ilyet nem kéne nyilatkozni egy vesztes meccs után, még ha tényleg nem a D#-n ment el.MarioAna
Miért, mi ezzel a baj?

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Ask Vic: Vic, what’s your take on the defense?

I wouldn’t call it a rock-ribbed performance, but it was good enough to win.
Hall Of Green
és az előrelépés megkérdőjelezhetetlen.
azért ilyet nem kéne nyilatkozni egy vesztes meccs után, még ha tényleg nem a D#-n ment el.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Ask Vic: Vic, what’s your take on the defense?

I wouldn’t call it a rock-ribbed performance, but it was good enough to win. The Giants had 10 possessions; five of them ended in a punt and one ended in an interception. Three of those possessions were of the three-and-out variety, though the last one was a victory-formation kind of series, so it doesn’t count. Twenty points allowed isn’t awful when you consider the Giants had the ball for more than 35 minutes; the offense did little to help the defense stay off the field. The Packers defense held Eli Manning to four of 14 on third down, sacked Manning four times, held the Giants to 78 yards rushing and 334 total net yards. Those aren’t bad stats. With the score 20-13, the defense came to life with two sacks that forced a three-and-out and a punt. Give me those stats every week when Aaron Rodgers is under center and the Packers are undefeated.
[/b]

mond valamit. Ezzel vissza is lehet kapcsolni a Capers témához. Ez a D sajnos nem képes arra, hogy egy egész meccsen át domináljon, A-Roddal nem is kell, így viszont hogy az offense pár big play-en kívül nem tud semmit felmutatni, nem várható el hogy meccseket nyerjen a defense. Bár nem tudom, hogy ez a Capers kuka téma csak pletyka volt vagy tényleg a "hot seat"-en ül, én nem köszönnék el tőle semmiképp.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Some of what Aaron Rodgers had to say on his ESPN Milwaukee radio show this afternoon:

“It comes down to a risk evaluation. The risk-reward. The risk of displacing it, having a 3-5 month recovery…”

“Have to understand this was not just a slight injury. If it had been, I would have been back out on the field.”

“It’s a collective decision.”

Throwing a football “No pain.” Running “No pain.” Biggest risk is not the pain at this point…” Risk is displacement / setback.

“I need to be reminded about the risks. That’s what Doc’s (Patrick McKenzie) job is to be the voice of reason."
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem láttam a meccset de valami ilyesmire számítottam. Ez a védelem nem egy Kansasi D, sosem fognak meccsben tartani, neadjisten meccset nyerni elit O nélkül. Jövőhéten nézzük meg Flynnt!JayB
Lehet, hogy ezzel a kerettel (leginkább ugyebár Woodson nélkül, de pl Hayward nélkül is) nem kéne ezeket a különböző variációkat próbálgatni, elég lenne a sima zone blitz, max egy nickel formáció. Elég messze vagyunk már a 2010-es védelemtől, mind mutatott játékban, mind pedig a felállásokban. Nekem nem tetszik.LN
abban az évben nem is volt ennyi safety-corner elváltás, mint idén. Sajnos hozza a 2011-es énjét a secondary.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem láttam a meccset de valami ilyesmire számítottam. Ez a védelem nem egy Kansasi D, sosem fognak meccsben tartani, neadjisten meccset nyerni elit O nélkül. Jövőhéten nézzük meg Flynnt!JayB
Lehet, hogy ezzel a kerettel (leginkább ugyebár Woodson nélkül, de pl Hayward nélkül is) nem kéne ezeket a különböző variációkat próbálgatni, elég lenne a sima zone blitz, max egy nickel formáció. Elég messze vagyunk már a 2010-es védelemtől, mind mutatott játékban, mind pedig a felállásokban. Nekem nem tetszik.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Sajnos ez volt a realitás... Ez innen nagyon nehéz lesz. Gyanitom MM marad Tolziennél.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Nem láttam a meccset de valami ilyesmire számítottam. Ez a védelem nem egy Kansasi D, sosem fognak meccsben tartani, neadjisten meccset nyerni elit O nélkül. Jövőhéten nézzük meg Flynnt!
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Naszóval... Én vagyok a hülye, hogy fennmaradtam és holnap (ma) a melóban már megint zombi leszek...
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
sok mindenre nem kaptunk választ ma. A Giants ellen Áronnal se nagyon megy általában, Tolzien-t a végén elkapta a hév, a 3. int csúnya volt, a második inkább JPP klasszisa, az elsőt lehet még talán Tolzien számlájára írni. De mindegy is. A Vikes ellen extra kell az O-line-től, az ST-től, az orvosoktól, a labdaszedőktől stb.

Viszont CMIII, Neal páros tetszik, ha minden igaz nem is sérültek meg. Jolly volt az egyetlen akiről olvastam, hogy idő előtt távozott (groin).

Tom azt írta a live blog-ban, hogy szerinte az Atlanta ellen térhet vissza Áron.

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Shields mellett tegyük oda, hogy minden meccsen az ellenél legjobb WR-jét fogta. Én őt és Haywordot/Houset látnám szivesebben a kezdőben. De hát tudjátok már miért... 😀 párszor elmondtam már a véleményem Mr. Shoutdownról.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Shields statjai nem azt mutatják, hogy annyira komoly fegyver lenne, engem személy szerint a mutatott produkciója sem kápráztat el, de ezen ne vesszünk össze.
Mindenesetre ma remélem nekem lesz igazam és House megoldja. Ha meg nem, akkor ez ellen úgysem tudunk tenni, még akkor sem, ha bánkódunk Shields után.