Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Asszem elérkeztünk arra a pontra, amikor fejeknek kellene hullania.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Shields, Perry, Jolly, Barclay aktív. Barclaynek fel lesz adva a lecke Ansah ellen, de még így is nyugodtabbak lehetünk hogy nem Újházi van ottHall Of Green
WR Chris Harper, LB Nate Palmer, LB Jamari Lattimore, DE C.J. Wilson, DE Jerel Worthy és TE Brandon Bostick inaktívok
A sok sérülés mellett-között, nekem teljesen kimaradt Bostick agyrázkódása. :-/
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Shields, Perry, Jolly, Barclay aktív. Barclaynek fel lesz adva a lecke Ansah ellen, de még így is nyugodtabbak lehetünk hogy nem Újházi van ott

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Szevasztok srácok!
Ma kíváncsian, és a Green Bay-nek szorítva fogom belőni a streamet!
Kíváncsian, ugyanis 1,5 szezont vártam rá,hogy Flynn-t kezdeni lássam (Oaklandet kivéve).
Amikor leigazoltuk elég sokat vártam tőle, aztán persze örülök,hogy úgy alakultak a dolgok ahogyan, de azt belátom,hogy talán RW egy hajszállal jobban favorizált volt a kezdetek kezdetén-amikor még a teljesítménye nem beszélt magáért- mint Matt, aztán pedig az oaklandi kitérő során sejtettem,hogy nem terem majd neki sok babér, és végül be is igazolódott a sejtésem, amikor újból alulmaradt egy mobilis irányítóval szemben.

Másérszt van egy kisebb nagyobb wisconsini kötődésem, így a semleges meccseken általában nektek szurkolok, ráadásul az egész frencsájz felépítés és játékos politika közel áll a szívemhez, nem csak azért mert saját magam is ezt a megközelítést tartom ideálisnak, de azért is mert, Schneider, a mi GM-ünk is tőletek jött, és hozta magával a szervezeti kultúra alapjait 😊 Szóval ha létezik olyan mint coaching tree, akkor mondhatjuk,hogy egyazon GM-tree-hez tartozunk!
Ráadásul nyomós ok még,hogy nem szívesen találkoznék a Detroittal a rájátszásban, mert a D# faluk igencsak kedvező párosítást kapna ellenünk 😊
Egy szó mint száz, ma este go Packers!undisputedly
Királyság 😊 Üdv a klubban. Nem tudom merre vagy épp de Sport2 adja.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szevasztok srácok!
Ma kíváncsian, és a Green Bay-nek szorítva fogom belőni a streamet!
Kíváncsian, ugyanis 1,5 szezont vártam rá,hogy Flynn-t kezdeni lássam (Oaklandet kivéve).
Amikor leigazoltuk elég sokat vártam tőle, aztán persze örülök,hogy úgy alakultak a dolgok ahogyan, de azt belátom,hogy talán RW egy hajszállal jobban favorizált volt a kezdetek kezdetén-amikor még a teljesítménye nem beszélt magáért- mint Matt, aztán pedig az oaklandi kitérő során sejtettem,hogy nem terem majd neki sok babér, és végül be is igazolódott a sejtésem, amikor újból alulmaradt egy mobilis irányítóval szemben.

Másérszt van egy kisebb nagyobb wisconsini kötődésem, így a semleges meccseken általában nektek szurkolok, ráadásul az egész frencsájz felépítés és játékos politika közel áll a szívemhez, nem csak azért mert saját magam is ezt a megközelítést tartom ideálisnak, de azért is mert, Schneider, a mi GM-ünk is tőletek jött, és hozta magával a szervezeti kultúra alapjait 😊 Szóval ha létezik olyan mint coaching tree, akkor mondhatjuk,hogy egyazon GM-tree-hez tartozunk!
Ráadásul nyomós ok még,hogy nem szívesen találkoznék a Detroittal a rájátszásban, mert a D# faluk igencsak kedvező párosítást kapna ellenünk 😊
Egy szó mint száz, ma este go Packers!
több mint 10 éve
favre Green Bay Packers 125
James Jones...
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000288557/James-Jones-remarkable-path-to-the-NFLLN
Szívesebben néztem volna még egy kicsit, ez a bő egy perc semmire nem volt elég, kíváncsi lennék erre a sztorirafavre
Én is. Jones pont olyan, akiből simán lehetne példakép. (Csak azok a fránya lyukas kezek 😀 )LN
Hátha ma fókuszál a problémára és tapad majd hozzá a laszti😊

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
James Jones...
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000288557/James-Jones-remarkable-path-to-the-NFLLN
Szívesebben néztem volna még egy kicsit, ez a bő egy perc semmire nem volt elég, kíváncsi lennék erre a sztorirafavre
Én is. Jones pont olyan, akiből simán lehetne példakép. (Csak azok a fránya lyukas kezek 😀 )
több mint 10 éve
favre Green Bay Packers 125
James Jones...
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000288557/James-Jones-remarkable-path-to-the-NFLLN
Szívesebben néztem volna még egy kicsit, ez a bő egy perc semmire nem volt elég, kíváncsi lennék erre a sztorira

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
James Jones...
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000288557/James-Jones-remarkable-path-to-the-NFL
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Franklin IR-re került. Legközelebb jövőre láthatjuk már csak sajnos.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Nemtudom kinél van fantasyban Stafford de krva jól jár holnap vele 😊 Flynntől egy hasonló meccs kell mint 3 éve mert hogy kapunk vagy 35 pontot az ziher.JayB
Én meg abban bízok, hogy Stafford tartja a múlt heti formáját.
Amúgy meg az előző meccsünkön sem nagyon villogott - ha jól emlékszem. Eléggé kordában tartotta a pass rush-unk.
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Nemtudom kinél van fantasyban Stafford de krva jól jár holnap vele 😊 Flynntől egy hasonló meccs kell mint 3 éve mert hogy kapunk vagy 35 pontot az ziher.JayB
Remélem előveszi azt a formáját, amikor mindegy kinél, csak elkapás legyen, 2-3 INT nem árt Staffordtól most sem 😊
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nemtudom kinél van fantasyban Stafford de krva jól jár holnap vele 😊 Flynntől egy hasonló meccs kell mint 3 éve mert hogy kapunk vagy 35 pontot az ziher.JayB
A párja (Megathron) nálam van, sőt Bush is egy helyen. Mondjuk a múlthéten sok Bears játékost raktam a kezdőbe (majdnem az összes ligába, és lám bejött.) 😊

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Nemtudom kinél van fantasyban Stafford de krva jól jár holnap vele 😊 Flynntől egy hasonló meccs kell mint 3 éve mert hogy kapunk vagy 35 pontot az ziher.
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Flynn kezd holnap, de vannak egyéb jó hírek is:

Probable:
T Don Barclay (knee, limited practice on Wednesday),
DL Johnny Jolly (groin),
LB/DL Mike Neal (abdomen, DNP),
T Marshall Newhouse (shoulder, full),
LB Nick Perry (foot/ankle, limited),
CB Sam Shields (hamstring, full),
G Josh Sitton (back, full).

B. Bostick - Questionablegamerkr
Megatron ellen iszonyat kelleni fog, de végig safety segítség kell ellene az biztos. De legalább nem Tramon fogja majd 😊 (annak ellenére, hogy az elmúlt években elég jól tartotta őt is, és Marshallt is)

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Flynn kezd holnap, de vannak egyéb jó hírek is:

Probable:
T Don Barclay (knee, limited practice on Wednesday),
DL Johnny Jolly (groin),
LB/DL Mike Neal (abdomen, DNP),
T Marshall Newhouse (shoulder, full),
LB Nick Perry (foot/ankle, limited),
CB Sam Shields (hamstring, full),
G Josh Sitton (back, full).

B. Bostick - Questionable

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Sitton bácsi 😊
 www.packersnews.com/article/20131126/PKR0101/131126034/Sitton-wouldn-t-play-Schwartz-calls-Lions-scumbags-
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Csak érzékeltetés kép, hogy mit is hozott GB-be Lacy:
806yard-nál tart 10 meccsen játszva. Ezzel a liga 8. legjobb futója. És a legjobb újonc RB. Az átlaga:4.1 futásonként. Majdnem 200 kísérletből. Ehhez még hozzátett 150 y-ot elkapásokból.
2009-ben volt utoljára ilyen erős futójáték GB-ben akkor Grant akkor 16 meccsen kezdve hozott össze 1200y fölé.
Mellétéve hogy Staks pedig 325y-ot hozott 57carryből.

Személyes véleményem: Nagyon örültem már a drafton is mikor elhoztuk, de ennyire domináns játékot nem vártam tőle rookie évében. Persze ehhez kell az is hogy ilyen QB-helyzet legyen. Hatalmas kedvencem lett hirtelen, az AR hiányában egyértelműen az O első embere.
(gondoltam kirakom mostanában a QB kérdésen túl úgy sincs nagyobb téma, és bármi is lesz idén, jövőre egy egészséges AR-el ilyen 2(3) RB-vel bizakodva vághatunk majd neki az évnek).balazs799
Ez QB helyzet nélkül is meglenne, sőt...
McCarthy megmondta, hogy több futás lesz, bár szerintem picit többet vártak Franklintől. Saját véleményem szerint már előbb is lehetne rotálni a futókat, nem csak a 3. negyedre behozni Starksot, mint általában. 3 futónk van, 3 különböző stílussal, megérné szerintem.
Az persze más tészta, hogy volt az agyrázkódása Lacynek, de pl a Giants ellen lehetett volna több futott yard, ha nem Tolzien kezd és emiatt nem egyértelmű, hogy jobban fel lehet tölteni a boxot. Persze a Giants mostanság remekel futás ellen, de akkor jobban kellett volna a pályára figyelni mélységében.

QB kérdésben pedig most már szerintem inkább az lesz a kérdés, hogy jövőre marad Flynn, vagy megpróbálják reszelgetni Tolzient (esetleg draft). Flynn ebből a szempontból érdekes eset, megkeresett 1 év padozással Seattle-ben kb. 14.5 milkát a garantáltal együtt. 7. körben választott játékostól ez nem rossz 😊. Tuti, hogy a legjobban fizetett csere a ligában. Biztos szeretne valahol kezdő lenni, de mintha más rendszerben nem menne neki a játék.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Csak érzékeltetés kép, hogy mit is hozott GB-be Lacy:
806yard-nál tart 10 meccsen játszva. Ezzel a liga 8. legjobb futója. És a legjobb újonc RB. Az átlaga:4.1 futásonként. Majdnem 200 kísérletből. Ehhez még hozzátett 150 y-ot elkapásokból.
2009-ben volt utoljára ilyen erős futójáték GB-ben akkor Grant akkor 16 meccsen kezdve hozott össze 1200y fölé.
Mellétéve hogy Staks pedig 325y-ot hozott 57carryből.

Személyes véleményem: Nagyon örültem már a drafton is mikor elhoztuk, de ennyire domináns játékot nem vártam tőle rookie évében. Persze ehhez kell az is hogy ilyen QB-helyzet legyen. Hatalmas kedvencem lett hirtelen, az AR hiányában egyértelműen az O első embere.
(gondoltam kirakom mostanában a QB kérdésen túl úgy sincs nagyobb téma, és bármi is lesz idén, jövőre egy egészséges AR-el ilyen 2(3) RB-vel bizakodva vághatunk majd neki az évnek).


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
"He was running around, cracking jokes, same A-Rod,” said Packers tight end Andrew Quarless. “He definitely brings the right energy back to practice and stuff like that."

Ez hiányzott a meccsekből is. Reméljük hogy most már látják a srácok a fényt az alagút végén és ez meg is fog látszani.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
szerintem várjunk még AR visszatérésével, esetleg nevezzünk három QB-t.
Van elég sokoldalú ember a csapatban. Pl. Bush, a mindent túlélő, aki akár Jolly helyett is beugorhat
szerk: MM szerint szinte semmi esély hogy ott legyen a pályán csütörtökön. Slim to none? Closer to none.Gergőbácsi
Jaja, az még rohadtul hiányozna, hogy rásérüljön. Amilyen szerencsénk van, azzal kezdődne a meccs... játszon csak Flynn.

más:
Sitton adja a savat:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vhducftudm4orst8vkb4
Packers' Josh Sitton: Lions are 'bunch of dirtbags'
Green Bay Packers guard Josh Sitton has to get something off his chest. He doesn't like the Detroit Lions one bit, and he's not afraid to say it.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
szerintem várjunk még AR visszatérésével, esetleg nevezzünk három QB-t.
Van elég sokoldalú ember a csapatban. Pl. Bush, a mindent túlélő, aki akár Jolly helyett is beugorhat
szerk: MM szerint szinte semmi esély hogy ott legyen a pályán csütörtökön. Slim to none? Closer to none.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
MM "fully expects" Jolly and Shields to play.

choose life
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Sam Shields and Don Barclay were both practicing for the #packers

micsoda hírek 😊 jól van. És elvileg Jolly is edzhetett ma.