Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Jó kis meccs volt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
akkor köszönjük meg a vikingeknek
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Ezt a Raji dolgot én nem értem. A srác nose tackle, (nálunk a DE ls az 😒) gyakorlatilag észrevehetetlen a játéka de kurva hasznos. Ráadásul elvétve lehet csak ilyet leakasztani, aranyat ér és ezt nyilván ő is tudja mikor fizuról tárgyalnak. Ne csináljunk már még egy hiány posztot ha nem muszáj.
JayB
Ezzel nem értek egyet, kicsit túlzásnak érzem, pl. csak ha az utolsó 5 hetet vesszük figyelembe, nem is az elmúlt két szezont, szvsz nem ér meg 8 milliót (amit nem is fogad el). Ahhoz képest, milyen atletikus, elég nehezen válik le a blokkokról, tudom, persze, nem is ez a fő feladata. Nem én vagyok ez első, aki leírja, hogy sokszor túl lusta, feladja a játékot. Igaz, a számok nem az ő kategóriájában fontosak, de (és contract vearben, a védelem egyik vezérétől azért többet várna az ember):
idén 13 tackle, 0 sack (a nála sokkal kevesebb snapet kapó, 3 évig nem is futballozó Jolly 16 tackle, 1 sack, Mike Daniels 19 tackle, 5.5 sack, Pickett 14 tackle), szerintem ez nagyon kevés a 2010-es énjéhez képest. Tudom, hogy alapköve az ő posztja a 34-nek, de ennyiért lehet, hogy más megoldásokat is meg lehetne fontolni. Az is igaz, hogy Pickett valószínű elengedésével is előnyben van. Félreértés ne essék, nem az ő nyakába akarom varrni a D szereplését, kedvelem is, amikor igazán játszik, de ő csak egy kiragadott példa azzal, hogy a bírólökdösésig elalacsonyodott Shitdown pénzét jó helyre és jól kell befektetni. Nem biztos, hogy olcsón vissza lehet hozni, és nem biztos, hogy a nem olcsót TT meg fogja adni. Az is igaz, hogy a szerintem 40 % feletti 2 down linemen felállásokkal nem fogunk futást ölni, atletikus LB meg ugye nem sok van.
MI a franc történt az első 8 hét védelmével?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ezzel a "Lions sorsolása nem túl nehéz" mondattal nem teljesen értek egyet, de biztos egy külső szemlélő máshogy látja.
😊Bazzani
Eagles néz ki bonyolultnak, többi szerintem ha komolyan playoffba tartotok kötelező.
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
egyes források szerint, akármilyen (jó) állapotban is legyen Áron, ebben az évben már nem lép pályára.

Nem tudom van-e ennél megnyugtatóbb és jobb megoldás 😊

Hiányposztok: a tendenciákat elnézve, a hátsó körös pickek a döntőek nálunk, hisz a 4.-5. hétre a kezdőcsapat negyede úgy is kicserélődik, aztán jöhetnek a perememberek. 😀gamerkr
Mikor neki álltam megírni ezt a hsz-t úgy kezdtem hogyha az Atlantát ütjük csak meg kéne próbálni becsúszni de akárhogy is nézem egy 9-6-1 is esélyes hogy kevés. Túl sok csapat van előttünk WC-ért és aligha fog mind ennyi meccset bukni. A csoport matematikailag még bőven fogható lenne de a Lions sorsolása nem túl nehéz. Most azt mondom hogy a mai és a jövőheti eredményekből kiindulva kéne eldönteni a Rodgers kérdést, sokkal okosabbak leszünk hogy van e még keresni valónk.JayB
Meglátásom szerint sem kéne még ezt eltemetni, várjuk meg a Falcons elleni meccset, ha ott teljesen gatya, akkor kuka! Ha nem, akkor viszont meglehet még vagy a csoportgyőzelem vagy az egyik WC hely.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezzel a "Lions sorsolása nem túl nehéz" mondattal nem teljesen értek egyet, de biztos egy külső szemlélő máshogy látja.
😊

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
egyes források szerint, akármilyen (jó) állapotban is legyen Áron, ebben az évben már nem lép pályára.

Nem tudom van-e ennél megnyugtatóbb és jobb megoldás 😊

Hiányposztok: a tendenciákat elnézve, a hátsó körös pickek a döntőek nálunk, hisz a 4.-5. hétre a kezdőcsapat negyede úgy is kicserélődik, aztán jöhetnek a perememberek. 😀gamerkr
Mikor neki álltam megírni ezt a hsz-t úgy kezdtem hogyha az Atlantát ütjük csak meg kéne próbálni becsúszni de akárhogy is nézem egy 9-6-1 is esélyes hogy kevés. Túl sok csapat van előttünk WC-ért és aligha fog mind ennyi meccset bukni. A csoport matematikailag még bőven fogható lenne de a Lions sorsolása nem túl nehéz. Most azt mondom hogy a mai és a jövőheti eredményekből kiindulva kéne eldönteni a Rodgers kérdést, sokkal okosabbak leszünk hogy van e még keresni valónk.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
egyes források szerint, akármilyen (jó) állapotban is legyen Áron, ebben az évben már nem lép pályára.

Nem tudom van-e ennél megnyugtatóbb és jobb megoldás 😊

Hiányposztok: a tendenciákat elnézve, a hátsó körös pickek a döntőek nálunk, hisz a 4.-5. hétre a kezdőcsapat negyede úgy is kicserélődik, aztán jöhetnek a perememberek. 😀

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Köszi Drip! Nem követem NCAA-t (tudom, hiba) úgyhogy jók ezeket olvasgatni, jöhetnek még. 😊 Én első helyen - ahogy már írtam- safety/CB picket eröltetném, HaHa-val ki is békülnék. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
na akkor, hogy is állunk ? Van annyi need mint égen a csillag 😊
Most csak néhány ember aki beugrik és szerintem, jól járnánk velük, áprilisra úgy is lesz egy rakat jelölt 😊

Pár hete még azt mondtam, hogy linebacker-t kéne hozni 1. körbe de már egyre jobban a safety pick felé hajlok. 1. körben a jelenlegi helyünkkel HaHa Clinton Dix (Alabama)-t meglehetne csípni, örülnék is neki. Remek felépítés, a fizikálisabb elkapókkal és tight endekkel is feltudja venni a versenyt, man coverage/zone coverage mind1 neki, igazi playmaker , atletikus safety, Bama játékos létére ugyebár jó csapatok és és elkapók ellen edződött. Ami negatívum lehet vele kapcsolatban, hogy a boxban nem igazán érzi otthon magát és ugyan megcsinálja a tackle-t muszáj konzisztensebbnek lennie a run supportban. Szerintem igazi felüdülés lenne a mostani secondary helyzetünkben 😊 Ha 2. vagy 3. körben érkezne játékos akkor Lamarcus Joyner(FSU)/Tre Boston(UNC). Joyner ugyan alacsony, de gyors. Igazi vezér a pályán. Dix-el ellentétben, ő pont, hogy inkább a Hard Hitter fajta, blitzeket is lehet nyugodtan hívni rá. Ugyanakkor benne vana nagy play, mind a levegőben mind visszahordásoknál. Hátrány lehet nála még, hogy sok flag megy rá, túl agresszív, valamint a play fake-ket és a play action-öket gyakran benyeli. Bostonról meg szerintem kevesebbet beszélnek a kelleténél, pedig deep coverben szerintem kifejezetten jó, ráadásul tavaly ő vezette a Tar Heels-t szerelésekben is.

TE-kről is esett már szó, sok helyen Eric Ebron(UNC) és Jace Amaro(Texas Tech) áll nálunk. Mind a ketten állatok 😀 Ebron hétről hétre mászott fentebb a boardokon nem is hiába. Megbízható célponttá nőtt, jó méretek jó sebesség, hamar leválik emberéről, rengeteg routeot ismer, ráadásul a blokkoknál sem lazsál. Lehet rá pakolni izmot csak kérdés, hogy megtartja-e sebességét, és sokkal fizikálisabbnak kéne lennie az emberével. Na de hogy haza is beszéljek számomra egyértelműen Amaro a top TE 😊 Slot-ban is rengeteget állt fel, pontos route futó, megbízható kezek, elkapás után is veszélyes és méretei ellenére nehéz földre vinni. Mondjuk az nfl-be nem biztos, hogy minden sémába illik. Bírom Finleyt de ha mellettük döntünk(főleg ha Jace jön) nem fogok szomorkodni.

LB-k. mindenképp kell szerintem bár nem feltétlen 1. körben.Én ILB-ben gondolkodnék, bár OLB depth is kell. A.J. Johnson (Tennessee) Ryan Shazier (OSU) Shayne Skov (Stanford) Yawin Smallwood (Uconn) Ők ugranak be akiket 1-3. körig szívesen látnék. Johnsonal lehet megint haza beszélek, de középen nagyon nagy károkat tudna okozni az ellenfélnek. Fáradhatatlan, örökmozgó LB Pass Coverben is hasznos.Nyílvánvalóan sokat kell még fejlődnie, blokkokról lejönni stb, de szvsz a futás elleni védelmünk egyből nagyot ugrana. Shazier inkább 4-3as OLB, de nálunk tudna ILB-t játszani. " The last Buckeye with 20 tackles in a game was AJ Hawk vs. Wisconsin in 2004." csak érdekességként 😊 Nagyon konzisztens, gyors, agilis védő azonnal ott van a labdásnál. Mondjuk vagy 15 font nem ártana még rá 😀 Skovnak volt egy ACL sérülése de szerencsére semmi nyoma a játékán, még tán robbanékonyabb is lett 😀 rögtön ott van a LOS-nál , de mégis türelmesebb a tackle-kkel. A mi védelmünkbe ökélees fit lenne. Smallwood pedig egyre csak mászik a boardokon, nem rajta múlott, hogy szar a Uconn. Sokat sajnos róla nem tudok mondani, de statisztikái magáért beszélnek.

lehet válogatni ki milyen sorrendbe akarja 😛

Ez most csak hirtelen jött, és persze a hátsó körökről nem is esett szó, így egy esetleges corner vagy backup QB pickről sem

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ezt a Raji dolgot én nem értem. A srác nose tackle, (nálunk a DE ls az 😒) gyakorlatilag észrevehetetlen a játéka de kurva hasznos. Ráadásul elvétve lehet csak ilyet leakasztani, aranyat ér és ezt nyilván ő is tudja mikor fizuról tárgyalnak. Ne csináljunk már még egy hiány posztot ha nem muszáj.
JayB

Úgy áll a helyzet hogy magunkhoz képest elég jó helyen draftolhatunk. Ahogy utána olvastam egy darab igazán fasza safety lesz, Haha Clinton-Dix a Bama-ból, talán ezzel a hellyel meg is lehetne csípni..[/quote]Szóról szóra egyetértek, ritka kincs az ilyen játékos, és a DL nem az a csapatrész ahol a legnagyobb gondok vannak, ne szedjük szét ha nem muszáj. Ha Picket elmegy meg lehet adni Rajinak a pénzt mer szabadul fel annyi (ha suthdown is elmenni főleg).


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Úgy áll a helyzet hogy magunkhoz képest elég jó helyen draftolhatunk. Ahogy utána olvastam egy darab igazán fasza safety lesz, Haha Clinton-Dix a Bama-ból, talán ezzel a hellyel meg is lehetne csípni..JayB
Bizony én is őt érzem a legjobb választásnak 😊 Múltkor is mondtam, hogy majd rakok ide ilyen kis draft elmélkedést, amit még mindig tervezek amúgy, csak időm nem sok volt rá. Ellenben estére vagy holnapra lehet tényleg írok 😀

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ezt a Raji dolgot én nem értem. A srác nose tackle, (nálunk a DE ls az 😒) gyakorlatilag észrevehetetlen a játéka de kurva hasznos. Ráadásul elvétve lehet csak ilyet leakasztani, aranyat ér és ezt nyilván ő is tudja mikor fizuról tárgyalnak. Ne csináljunk már még egy hiány posztot ha nem muszáj.

Úgy áll a helyzet hogy magunkhoz képest elég jó helyen draftolhatunk. Ahogy utána olvastam egy darab igazán fasza safety lesz, Haha Clinton-Dix a Bama-ból, talán ezzel a hellyel meg is lehetne csípni..
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Sok mindennel egyetértek, ami előttem a csapattal kapcsolatban elhangzott. Kivéve talán egyet: Raji nálam a simán mehet kategóriába tartozik. Kap egy 8 milliós ajánlatot, nem fogadta el, szerintem már most a free agency mámorában számolgatja a zsuzsit. Az elmúlt pár évben nem azt nyújtotta, mint amit egy 9. overall picknek kellene. Pickett is valószínű, hogy menni fog, kora és javadalmazása okán mindenképp. A futás elleni védelmet - mindig elmondják, de valahogy csak nem jön össze - rendbe kell tenni. Ha Raji, Pickett elmegy, talán a FA piacon lehetne egy emberkét keresni. Pl. Soliai, vagy Linval Joseph, drafton meg valami hegyomlás. De az igazán gonosz, alja motherfucker legyen.

Az elkapósort egyben kell tartani, meg kell próbálni James Jonest is itt tartani. A Boinkkal kialakult négyes egy újonc vagy fiatal WR-rel elég félelmetes ötöst alkotnának, már ha mindenki egészséges.
Szegény Finley pótlását is meg kell oldani, ha FA, akkor Pitta vagy Scott Chandler jutnak eszembe.
Az OL-t illetően nem aggódom, Bulaga, Tretter és Sherrod visszatérésével jó kis verseny alakulhat ki.
Kellene egy kimagaslóan jó safety, egy corner, mert abból sosem elég, pláne ha Shitdown az alap.

Ja és Capersnek mennie kell, de lehet hogy egy két pozíciós védelmi edzőnek is kéne. Azt hiszem, hogy egy új szemlélet, új mentalitás jót tehetne ezzel a D-vel.
Csak egy kósza gondolat: mi lenne, ha a futás ellen jól zúzó, mondjuk coverben elég gyengusz Perryt kipróbálnák ILB-ben? A drafton rá lehetne menni egy pass rusherre.

Apropó, mentalitás. MM mindig hűvös, nyugodt, nem üvöltöző stílusa jó (volt).
Akármennyire nem kedveljük pl. a Lions DT-ket, meg Svarcot, és őszintén örülnék, ha ilyen temperamentumú személy lenne a D-edzők között és főként a játékosok között olyan, akiben megvan ez az ún. 'mean' faktor, az a bizonyos odab@szok mentalitás. Jó lenne, ha félnének tőlünk. Ne szeressenek ellenünk játszani.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Csak én éreztem amúgy azt, hogy Flynn iszonyatosan be volt tojva?
Már először amikor mutatták látszott, hogy ő is érzi ez most nem olyan meccs mint a múltkori, hanem ez keményen tétre megy.
Kicsit sápadt volt, néha nyomott valami kényszeres vigyort, de látszott rajta, hogy ez most nem ugyanaz a csóka aki elment innen anno.Bazzani
Nem tudom én nem láttam ezt, szimplán csak nem ment. Azért ne felejtsük el hogy másfél hete jött és mint a messiás várta mindenki megint az 500 yardos meccset. Ehhez hozzájön hogy az szezon legfontosabb win or go home meccsén kellett volna jól teljesíteni és senki még csak picit sem segített neki a teljesítményével.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Valószínűleg ő is érezte, hogy itt eldől a hátralévő NFL karrierje. JayBnek igaza van, talán azzal kiegészítve hogy szerintem semmilyen esélyt nem kap már máshol ezek után. Kis pénzért meg kell tartani.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak én éreztem amúgy azt, hogy Flynn iszonyatosan be volt tojva?
Már először amikor mutatták látszott, hogy ő is érzi ez most nem olyan meccs mint a múltkori, hanem ez keményen tétre megy.
Kicsit sápadt volt, néha nyomott valami kényszeres vigyort, de látszott rajta, hogy ez most nem ugyanaz a csóka aki elment innen anno.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Boykin szerintem nem csak jó hanem k... jó. sima 1000 yardos szezont nyomna ha első héttől kezdve ennyit lenne pályán. Ha a tegnapi meccsnek van pozitívuma akkor az az hogy Flynn nem kap máshol második esélyt több pénzért. Kössünk vele egy 10 éves szerződést és csere QB gond egy életre megoldva. 😊
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
ezt nézzétek meg, itt lehet játszani a számokkal, fizetésekkel, cutokkal:
 overthecap.com/calculator/?Team=Packers


amúgy én is egyetértek a hozzászólások nagy részével. sajnos már nyáron látszott, hogy a secondaryvel komoly gondok lesznek, nem is értettem, miért nem draftoltak safetyt, már az első körben is arra számítottam, erre fel drafton senki, csak Banjo végül... így tulajdonképp egy safety van most, mert a többiek még cserének se igazán jók.
komoly gondok vannak CB-ben is, nagy szükség lenne (a tavalyi) Haywardra, mert Shields teljesítményét annyira nem látom egyenletesnek. TW-ért sem hullatnék könnyeket, ha távozna. Hyde-ban van fantázia, sebessége és ereje miatt egy gondolatkísérletet megér: mi lenne vele safetyként?

szélső LB-eknél, ha nincs sérülés, akkor CMIII és Perry párosa ligaelit, cserének meg jó Neal is, Mulumba is - ha nincs sérülés... belül viszont kellene valaki, mert Hawk ugyan idén nem rossz, de se Jones, se Lattimore nem volt annyira meggyőző. vannak jó meccseik, de egyikük sem kiemelkedő. jó lenne a drafton ide is találni valakit, de a safety és a CB sürgetőbb. mert nem hiszem, hogy a csapat változtatna a játékospolitikáján, és lecsapna a free agentekre.

DL-ben, ha mindenki egészséges és fejben is ott van, nincs gond. Rajit meg kell tartani, kevés ilyen játékos van, ráadásul igazi emblematikus alakja lehet a csapatnak. ha salary cap-gondok vannak, Pickett mehet, úgyis már 33 éves.

a támadóknál szerintem nincs ennyi probléma, Rodgers a legjobb aktív irányító, talán még a Jacksonville-t is bevinné egymaga a rájátszásba (bocs, Jags-fanek), és még elkapói is vannak. viszont szerintem szükség van Cobbra, Jordyra és JJ-ra is, más típusú játékosok, másban jók, ha bármelyik megy a pénz miatt, kell helyette hasonló stílusú. pláne, hogy nagyon sokszor állunk fel három elkapóval. Boykinnak voltak jó meccsei, ő nagyon jó 4. számúnak, aztán 2-3 év fejlődés után előreléphet. sérülés meg mindig lesz, úgyhogy addig is játszhat bőven.

igazából a futóknál lesz kérdés, hogy ki maradjon. Lacy nem kérdés, Franklin jó 3. számúnak plusz visszahordónak - Starks vagy Harris? én a nagyobb tapasztalat miatt Starksra szavaznék.

TE: kérdés, mi lesz Finley-vel? egyrészt a sérülése, másrészt a pénze. Bosticknak voltak felvillanásai, de egyelőre nem győzött meg, hogy ő lehetne az utóda. Quarless meg inkább blokkolásban jó.

az OL még kérdés, ide öt jó ember kevés, mindig van itt is sérülés, 6-7 bármikor bevethető nem árt. még jó, hogy drafton sokszor akár 3-4-5. körben is lehet használható embert találni ide.

Kuhnt én is sajnálnám, és ő nem is keres sokat. ja, és még el kell majd dönteni, ki legyen a csereirányító. még a szezon előtt olvastam egy elemzést, ott írták, hogy itt az egyik legrosszabb a helyzet csere-QB terén. sajnos, ezt meg is tudtuk 😕
több mint 10 éve
zolten Green Bay Packers 228
Nagyjából egyetértek az előttem szólókkal. Az tény, hogy a tegnapi meccshez hasonló szinvonalú packerst nem láttam az elmúlt 12 évben. A támadósorral szerintem semmi gond nincs (a tegnapit leszámítva), a meccs előtt másodikak voltunk total offense-ben az egész ligában. Shields-Raji-Jones-Jolly-Starks-Flynn megtartása kötelező. Viszont tramon, newhouse meg capers kirúgása kötelező. Haverokkal már az első forduló előtt mondtuk, hogy burnetten kívül nincs nfl szintű safety a keretben és hogy ez ki fogja végezni a védelmet; azt nem értem, hogy én 12 éves tv nézős tapasztalattal (vagyis szakértelem nélkül) ezt látom, akkor egy legendás védelmi guru miért nem???? Capersben ez a legidegesítőbb évek óta, hogy folyamatosan olyan játékosokban bízik, akikről mindenki tudja, hogy nem lesznek jók.
Szerintem azonban a legégetőbb változásnak TT-nél kell bekövetkeznie; na nem elküldeni kell, hanem vetkőzze le azt a szemléletvilágot, hogy mindent megoldunk a draftról vagy undrafted emberekkel; egyszerűen nem lehet tökéletes csapatot építeni így. Számomra az volt a legvérlázítóbb, hogy Ed Reed iránt egyáltalán nem érdeklődtünk (ha jól tudom), pedig rendkívül sokat lendített volna a csapaton egy ilyen mentalitású és tudású játékos (mindenesetre az biztos, hogy többet ért volna, mind jennings és a hozzá hasonlók).
Mindent összegezve nagyon jó packers szurkolónak lenni, két dolgot leszámítva;
1; a kórház csapatunk minden évebn erős
2; soha nem igazolunk egy nagy sztárjátékost, mindig csak elmegy tőlünk valami nagy név
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Én a WR pozíciót érzem a legbiztosabbnak, Nelson-Jones-Boykin-Cobb 4es jól néz ki, persze én sem adnék J.J-nek 4M/évnél többet...nem azért mert nem érdemelné meg, hanem mert a WR poszt talán nem annyira igényes egy top QB jelenléte esetén (lsd Brady is eldobál rookieknak, Rodgers is oda tudja tenni bárhova a labdát, nem kell hű de nagy szeparáció), plusz ott beválhatnak újoncok is.
FA-ről mindenképp hoznék legalább egy db használható LB-t, aki futás ellen legalább jó. Brad Jones-t nem tudom hova tenni, nem figyeltem annyira a játékát megmondom őszintén. Hawk jobban feltűnik nekem a pályán. LB-ből minden offseasonben rengeteg igazolható van, valakit hozni kell. TT mondjuk úgy sem fog, inkább ad Lattimorenak és Francoisnak 3-4M-t egy évre. Lásd elengedtük Bishopot, aki itt nagyon jó volt. Majd elengedtük DJ Smith, aki beugróként megint jó volt.
OLB posztot már írtam, Perry és CM jók az szélre, de belül halványan vagyunk, plusz Hawk sem jó annyira mint amennyire én és a külföldi oldalak is mondják. Ebben az LB sorban nem nehéz jónak tűnni. LB és DL-nél érzem azt, hogy FA-n aktívnak kéne lenni, nem UDFA rutintalan szarokat erőltetni, hanem pár pályát látott veteránt.
DB sor:
Shields ha nem jön vissza, 0 (0,5-Hayward sérülésből) db használható CB-nk lesz. Hyde-ot én nagyon szeretném ha beválna, erős fizikális corner, Al Harris óta hiányolok egy ilyet a csapatból! House ingadozó, nem nagyon számolnék vele, hogy ő lesz az akit majd ráállítunk egy Marshallra vagy Megatronra évi 2 alkalommal. Tramon reméljük megy, Bush pedig ST-ben jó. Ergo van 2 olyan CB aki "elmegy" kategória, és Shields sem az a ligaelit akiért évi 7M-t kéne fizetni, hogy visszajöjjön.
Sérülésből jön majd ugye Hayward, ki tudja ő is hogy fog szuperálni ez után (benne bízok, hogy kinőheti magát a depth chart tetejére, ami jelenleg nem egy nehéz feladat).
Safetyk közül van egy Burnettünk aki jó. Tényleg, vele nincs gond. Mellé berakni megint nincs kit, jó S-t találni talán a legnehezebb mostanában. Nagyon örültem volna ha idén draftról elhozzuk Reid-et (LSU fanként főleg), sajnos nem ért el hozzánk. A 2013-as draft nagyon tetszett egyébként ilyen szempontból, Lacy, Franklin, Datone és Bakhtiari is többnyire pozitív emberkék, szemben az előző évek szürke eminenciás húzásaival.
RB poszttal nem érdemes foglalkozni, véleményem szerint most talán az NFL legjobb futótandeme van nálunk (esetleg még Seahawks és Eagles akik felülmúlják), csak szarul/keveset használjuk és a fal sem segít nekik annyira (tudom, a sérülések). Lacy-t nem kell bemutatni, Starks új stílusa nekem hihetetlenül bejön, kevés ilyen játékost látok aki így mer futni. Franklin pedig egy Gio Bernard-Darren Sproles-Woodhead szintű scat-back, ami megint évek óta hiányzott a csapatból.

Drafton ár/érték arányban húznék QB/RB/WR kivételével igazából bármi jöjjön első 3 körben az csak erősítés lehet akármelyik posztra.
Illetve én még OL-be nem húznék elől, nem nagyon dominálnak egy első pár évükben a falemberek, főleg nálunk.

2011, 2012, 2013:
Strength and Conditioning Coordinator – Mark Lovat
Strength and Conditioning Assistant – Thadeus Jackson
Strength and Conditioning Assistant – Zac Woodfin

csak hogy tudjuk, kiket is anyázunk már 3 éve!

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Rajit mindenképp meg kell tartani! Na meg Shields-et. Többiek mehetnek. Jones kérdés mi pénzt kér, ő szerintem eléggé túlértékelt bármennyre is szerethető.

Én azért nem lennék ennyire elkeseredve, isten tudja hány év óta összejött egy ilyen meccs, benne van. Fél csapat és Rodgers hiányzik, előbbi már évek óta probléma, eddig hősiesen tartottuk magunkat, most összezuhantunk. Jövőre felépülünk és dacból szétbaszunk mindenkit, főleg a Lions-t! 😊 (De hozunk már egy Strong Safetyt könyörgöm mert M.D.-t rossz nézni!)JayB
Érdekes holtidény lesz, az biztos.
Azt hiszem Burnett SS-ként kezdett Woodson mellett, szóval beérem a legjobb safety-vel a classból és pont. 😊
Shields mindenképpen kell, ő a legjobb a keretben. Tramon mehet, draftról kell a pótlás.

Arra leszek kíváncsi, hogy ha Capers marad (remélem igen), mihez kezd a DL-el. Szerződése ugye alapból csak a Daniels-Worthy-Neal-Jones csipet-csapatnak lesz, a többieknek lejár (feltéve ha Nealt még idevesszük).
D. Jones egy picit homály idén. Javulgat, de gyengén kezdett. Elmondása szerint sebességből akart mindent megoldani eleinte. Hát az itt nem megy. Worthy nem volt a pályán eddig a sérülése miatt.
Azzal nem vagyok teljesen megbékélve, hogy a 3 pufit felküldi a futás ellen, mert nem képesek siettetni az irányítót kellőképpen. Pickettnek és Jollynak ehhez a sebessége nincs meg, Raji pedig kevés, főleg ha a top OLB-k is sérültek..... Ráadásul 3-4 hete a futás ellen is a béka segge alatt van a D..

J. Jones remélem 3-4m/év alatt itt tartható. Kell még valaki majd, 3-4 WR kevés lesz, pláne, ha nem lesz TE.
Ki tudja, lehet, hogy Dorsey/Cunningham benne van az elképzelésekben.

Starks pedig lehet, hogy megy/mehet, ha Harris egészséges lesz.

Azt hiszem kitartok a "Ha lehet, a legjobb safetyt, aztán egy TE, egy DL, CB és utána LB. Aztán BPA." elképzelésem mellett. Esetleg a DL-CB sorrend csere. TE fontosabb lesz, mint a WR.
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Kicsit lenyugodva és abszolút műkedvelőként egy két gondolat.
5-6 éve követem a csapatot egyre fokozottabb figyelemmel, de ennyire kilátástalan, szánalmas produkciót még nem láttam GB színekben.

A Superbowl után adott volt egy csapat, ahol tulajdonképpen a cserék "karcolgattak el" a trófeáig. Persze voltak lemorzsolódások, de az a csapat, olyan mélységgel egy stabil alap kellett volna, hogy legyen a további építkezéshez. A következő szezont az O elvitte elég sokáig, bár a D már akkor is mindent megtett volna egy-egy vereségért.
Azóta viszont csak annyi változás történt, hogy a középszerű D-nk időnkénti fellángolásokkal ugyan, de lassacskán liga-utolsóvá vált és az O-nk is egyre silányodik. A középszertől már csak Áron és Lacy menti néha meg.

Ha van egy csillagászati értékű elit irányítónk, csillagászati fizetéssel, akkor alap az, hogy megvédjem. Isteni szerencse, hogy Áron eddig kihúzta törés nélkül, mert a tavalyi 83000 benyelt sack közül nem egy volt olyan, amely akár a karrierje végét is jelenthette volna (más kérdés, hogy pont egy kis simogatásba sérült meg komolyabban). Könyörgöm, 3 év alatt nem sikerül felépíteni egy olyan falat, amely meg tudja védeni a csapat szimbólumát??? És még kérdés, hogy Capersnek mi legyen a sorsa?????
A többi secondaryről már nem is beszélek, az egy ideje az überszánalmas kategória. Az utána következő meccsen Woodson simán lejátszotta a secondarynket, fájt is a szívem, hogy már nem nálunk van, de hát nem fér ugye be ezek közé a fiatal titánok közé... Tegnap amúgy egy félig egészséges és szerintem formán kívüli Megatron csinált ellenünk egy kisebbfajta gálát úgy, hogy a meccs 3/4-ét csak nézte... Jó, ő egy más kategória.

Ross meg bekaphatja!
Amúgy a szezon elején én őt jelöltem meg, mint akitől várom a nagy dobást ebben az évben. Láttam benne valamit. Aztán a sokadik ügyetlenkedése, majd a cut után konstatáltam, hogy nem értek hozzá. Lehet, hogy egy kicsit mégis??? (nem, de mindegy) Ilyenkor felvetődik a kérdés, hogy az ST edzők mit csináltak vele nálunk???

MM.
Ennyire szánalmasan, tanácstalanul álldogálni az oldalvonal mellett. Hol vannak a régebbi bevállalós, trükkös döntései? Idén talán 2 esetben húzott valami meglepőt. Tegnap simán eladhatott volna néhányat, ennél rosszabbul nem jöttünk volna ki belőle. De legalább az látszott volna, hogy küzdünk, mint lúd a jégen, de az istennek se megy.

És lezárásként, baromira örülök, hogy nem ez az első GB meccs, amit életemben láttam, mert semmi szerethetőt fedezhettem fel bennü(n)k...
Viszont köszönöm istennek, hogy nem a Lionst dobta nekem. A tegnapi napon is megmutatták, hogy milyenek is valójában. Nem a játékukra gondolok, mert azzal minden rendben volt...James007
Amiket itt leírtál, szinte teljes egészében egyetértek. Bár én amennyire értek hozzá (csak 6-7 éve nézek NFL-t és NCAA-t, és nálam itt sokkal több és hozzáértőbb van) MEG KELL VÉDENI Áront, elkapóink vannak, TE kell, és a secondary is elég hiányos. Tehát vannak elkapóink, van(nak) irányítónk, Futó(i)nk, egy kicsi pass rush-unk, a védelemből egy kis frissítéssel meg valami kis képzettséggel lehet mit tenni.
A játék hívások pedig 2 meccs óta borzalmasak, amikor még "szoros" volt is csak a futás volt, 1-2 passzal több belefért volna, mert azért ha Nelson vagy Jones környékére dobjuk, de Boykin sem rossz, ők 3-ból 2-t elkapnak. Nekem ez a meglátásom!
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Egyébként meg kár, hogy változtattak a jövő heti SNF programon. Na nem azért, mert a két csapat bármilyen szempontból is odaférhetne, hacsak a vígjáték-faktor miatt nem.
Ugyanis hajnalban ezért a meccsért biztos nem keltem volna fel, így viszont "kénytelen" leszek megnézni a következő paródiát is.

De ennek ellenére is GO PACK GO, a BDSRSTNT!!!!
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem idézek senkit, de én is a lejáró szerződésekkel foglalkoznék:
Látva TT politikáját esélytelen hogy 1-2 játékosnál többet húznánk be FA-ről. Szóval erősen át kell gondolni itt a hosszabításokat (ahogy MaG1Xx is írta a draftról ennyi embert hozni lehetetlen).
Nos: Newhouse, Tramon cut, első a teljesítménye miatt, másik a pofátlan viselkedése, ÉS AZ ORDÍTÓAN NAGY FIZETÉSE MIATT!!! totál annyit ér mint a csapat többi CB-je, de az összes többit fizetését összerakva se keresnek annyit mint suthdown. Elég sok fel szabadulna a sapka alól...
B.J.-t meg kell tartani, liga szinten ritka az ilyen felépítésű NT, eszméletlenül erős és mellé még gyors is, esze is van hozzá. Meg kell tartani!!!!!!
Shields: Cáfoljatok meg de jelenleg a legjobb CB-nk (sérülések ide-oda) minden meccsen megkapja az ellenfél legjobb WR-jét és vállalható teljesítményen tartja őket (CJ tegnap, AJ Green stb). Hayward persze ha egészséges lenne bele tudna szólni ebbe.
Starks: attól függ mennyit kérne, ill. maradna-e 2. számú RB-nek. Szeretem a srácot de Lacy mögött egyértelműen 2.számú. DE! ha ő maradni akarna és nem kérne túl nagy lóvét meg kell tartani RB-ből 3 a min!!!
EDS: idén szerintem valóban teljesen vállalható a játéka (nekem nagyon kellemes meglepetés) ha csak nem lehet behúzni a drafton egy 4.-5. körben egy jó C-t maradhatna. (LN-által vázolt fal "Bakhtiari-Sitton-Lang-Barclay-Bulaga" egyébként nekem is tettszene.) De ugyanez EDS-el is jól hangzik még szerintem. Szerintem itt tarthatnánk.
J. Jones-Finley: Bírom Jones-t de már most 4millát keres... itt egyértelműen azon múlik a dolog hogy mennyit kérne majd. Cobb-Nelson előtte van egyértelműen, de ha Finley nem tud visszatérni vagy rizikós lenne és még sokat is kérne veszélyes lenne 2 év alatt 4! célpontot elvenni AR-től... Boykin kezd biztató lenni, de 3 WR-t maradna akkor TE-nélkül... AR-t azért ne akarjuk így tesztelni... Finley már most 9millát keres, valszeg őt el kell engedni, ha csak nem megy bele hogy nem emelik a fizetését (MÁR HA EGYÁLTALÁN VISSZA TUD JÖNNI). De mindkét játékost nem kéne elengedni, és a helyzetből adódóan valszeg Jones-t tudnánk megtartani (még itt beleszólhat ha FA-ről tudnánk hozni JÓ WR-t vagy TE-t. de ha nem Jones maradjon.
DL: ennyi játékost onnan nem lehet elengedni egy év alatt: Raji-t tartsuk meg, persze emiatt Picketet már ne (kizárólag pénz miatt), Jolly-t tartanám én meg és Neal-Wilson közül akit jobbnak éreznek. DL: Datone-B.J-Jolly/Daniels stb van lehetőség, rotálásra is maradna, nem a DL amit szét kéne szedni hogy még ide is kelljen játékost hozni FA-ről vagy Draft-ról.
Lattimore ha annyit kér amennyit még egy tartalék ILB-nek meg lehet adni akkor maradhat, cserének nem volt végűlis rossz (ha többet mennyen).
Kuhn: a szívem szakadna meg érte! őszintén! Remélem nem fog túl sokat kérni egy kis emelést csak és akkor maradhatna (most őszintén, kinek van szíve őt elengedni?) FB kezd kimenni a ligából, de ő egy jó játékos, amikor kell a feladatát ellátja. Nagyon remélem itt marad!

És így drafton, Fa-n tudunk húzni: TE-t SECONDARY-T!, akár még egy OL-tagot ha van reális esély egy jóra. Továbbá WR, és mélyítés.


Liverpool Fc fan