Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem szimpatikus csapat a Colts, és amúgy is szeretem Luck-ot. De az ilyen szurkolót mindennél jobban becsülöm. Ezen a hétvégén legalább annyira szorítok a Coltsnak, mint a saját csapatomnak. Az öreg szurker kitartása tablóra illene, nagyon megérdemelné a győzelem örömét.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Durva. 😕 Nekem az ilyen hírektől mindig rossz kedvem lesz, pedig tudom, hogy adott esetben milyen sokat jelent az érintettnek. 😕

Na, Luck pajti és a többiek, ezek után nyerni kell, nincs mese...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy haldokló Indy fan utolsó(!) kívánsága az volt, hogy jegyeket kapjon a hétvégi Colts-Jagsre:
 bigstory.ap.org/article/colts-fans-dying-wish-tickets-sundays-game
Természetesen Irsayék teljesítették a kérését.iktriad
Durva. És 74 évesen, úgy hogy 1950 óta Colts szurkoló, Luck aláírására hajt még. Hát biztos vagyok benne, hogy meg fogja kapni.
És remélem, hogy Colts győzelmet láthat vasárnap.

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
amúgy reddingnek mi baja? az egyik legjobb védőnk volt eddig...Miska84
Semmi .. csak pihentették

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Egy haldokló Indy fan utolsó(!) kívánsága az volt, hogy jegyeket kapjon a hétvégi Colts-Jagsre:
 bigstory.ap.org/article/colts-fans-dying-wish-tickets-sundays-game
Természetesen Irsayék teljesítették a kérését.iktriad
lehet nekem is ez lenne 😊

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy haldokló Indy fan utolsó(!) kívánsága az volt, hogy jegyeket kapjon a hétvégi Colts-Jagsre:
 bigstory.ap.org/article/colts-fans-dying-wish-tickets-sundays-game
Természetesen Irsayék teljesítették a kérését.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
amúgy reddingnek mi baja? az egyik legjobb védőnk volt eddig...

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Üdvözlet közöttünk. 😊

Collie-nak szurkolj nagyon, mert szegény nagyon a határán van annak, hogy abbahagyja. 😕peterk2005
mármint saját elhatározás, vagy orvosi piroslámpa?Miska84
szerintem ez inkább csak jóslat..a következő agyrázkódás után már lehet, hogy vége

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Üdvözlet közöttünk. 😊

Collie-nak szurkolj nagyon, mert szegény nagyon a határán van annak, hogy abbahagyja. 😕peterk2005
mármint saját elhatározás, vagy orvosi piroslámpa?

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ideírom, mert végülis Colts fan az új sporttv-s sztár-szakértő 😊 :

Höri, tesztett a tegnapi bemutatkozód, csak így tovább. Az én rookie of the week voksom a tiéd a héten. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Üdvözlet közöttünk. 😊

Collie-nak szurkolj nagyon, mert szegény nagyon a határán van annak, hogy abbahagyja. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Hali mindenki!
Most regeltem,de már 1éve olvasom a topikot,de mostantól szerintem hozzászólni is hozzá fogok gyakran.
6éve vagyok Colts fan, fav player Bethea-Collie.

Hétvégén pedig megzabáljuk a Jaxet.Borbinho
Üdv a klubban 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hali mindenki!
Most regeltem,de már 1éve olvasom a topikot,de mostantól szerintem hozzászólni is hozzá fogok gyakran.
6éve vagyok Colts fan, fav player Bethea-Collie.

Hétvégén pedig megzabáljuk a Jaxet.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igen, nálam ez elég trének számít, ha egy WR a 4 éves pályafutása alatt egyetlen teljes szezont tudott lejátszani, és amúgy nem is évi 14-15 meccseken aktív. Eddig. Reméljük, ez most változni fog.Stez
Avery két teljes idényt nyomott végig Saint Louisban, utána sérült meg. A 2011 szezont már meg sem érte, mert a szezon kezdet előtt pár nappal cutolta a STL. Azt nem tudom, hogy a sérülése nem jött-e még rendbe, vagy más miatt.

Utána a Titans elvileg a lesérült Britt helyére vitte oda, de alig játszatta. Fura a történet, mert sérülten minek vitték volna oda, ha meg nem volt sérült, akkor meg miért nem játszott?

Mindegy, a fontos, hogy nálunk hasítson.😊 A Vikes ellen nagyon jó volt, jól játszotta magát üresre, és a kezéhez is ragadt a labda.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem meg ha visszatér, akkor 2 negyeden belül kiütik, és akkor félő, itt a vége.Stez
a jax kiüti? ki, Alualu?Höri
Csak emlékeztetnélek, hogy tavaly is megtettük. Cox, aki úgy tűnik játszani fog.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem meg ha visszatér, akkor 2 negyeden belül kiütik, és akkor félő, itt a vége.Stez
a jax kiüti? ki, Alualu?

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Injury report,DNP- P.Angerer D.Freeney J.Reitz C.Redding. LTD- S.Satele M.McGlynn. FULL- A.Collie W.Justice

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez mind szép és jó, de Avery az eddigi karrierjét végig sérülte...Stez
Arra az egy ACL-re gondolsz, mint "végigsérülés" ?szf61
Kihagyta a komplett 2010-es évet, az ACL-je miatt, a tavalyi évben pedig szintén kb. végig sérült volt, de nem került IR-re, majd az utolsó hetekben a Titansnél volt kemény 45 yard elkapása.
Igen, nálam ez elég trének számít, ha egy WR a 4 éves pályafutása alatt egyetlen teljes szezont tudott lejátszani, és amúgy nem is évi 14-15 meccseken aktív.
Eddig. Reméljük, ez most változni fog.

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ez mind szép és jó, de Avery az eddigi karrierjét végig sérülte...Stez
Arra az egy ACL-re gondolsz, mint "végigsérülés" ?

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez mind szép és jó, de Avery az eddigi karrierjét végig sérülte, ezek után meg azért nem lehet rá alapozni.
Egyébként én vagyok Avery legnagyobb fanja, amióta Colts játékos, és nagyon drukkolok neki, hogy ne sérüljön, és fasza legyen, de azért ez így akkor is vékonyka.

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Szerintem meg ha visszatér, akkor 2 negyeden belül kiütik, és akkor félő, itt a vége.Stez
Hát igen .. nem jó meccset nézni, ha Collie fenn van a pályán.
Egy frászban vagyok, mikor felé megy a labda.
Halkan jegyzem meg, ha kidől sincs különösebb baj.

Baráti társasággal megnéztük a Vikes meccset tegnap és többször visszapörgetve a playeket megállapítottuk, hogy:

1.) Avery kurva gyors. Annyira gyors, hogy gyakorlatilag Luck folyamatosan aluldobja.
Az első negyedben a nagy 35 yardos passznál is az utolsó 2 másodpercben már csak téblábolt és várta hogy a laszti odaérkezzen.

Illetve ha keresztbe mozog akkor meg sokszor mögé megy a labda.
Ennek illusztrálására itt egy kép.



Látható, hogy Avary a piros nyíl irányába mozog és vissza kell nyúlnia kb. 1 métert hogy meglegyen a passz.

Persze ez a timing nyilvánvalóan javulni fog.

2.) Kris Adams.
Nagyon gyors és folyamatosan megveri az emberét egy az egyben.
Sokszor megfigyelhető volt hogy Avery vagy Wayne azért van viszonylag szabadon mert Adams elvitte az egyik safety-t.

Nyilván jelenleg ez a dolga és Luck is inkább a rutinosabb WR-eket favorizálja, de van benne potenciál.

Úgyhogy a WR kérdés nem néz ki olyan rosszul szerintem, bár Collie nagyon jól jönne azért.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
előbb utóbb játszania kell, hogy ez kiderüljön. az sem mehet, hogy egész évben ott áll a partvonalon

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg ha visszatér, akkor 2 negyeden belül kiütik, és akkor félő, itt a vége.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
pofás kis elkapó sor lehetne ha visszatérne. ráadásul az egyik kedvencem

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
tegnap "rendesen" edzett Collie, állítólag játszik a Jaguars ellen, bár még hosszú a hét...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning