NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Szoval marad a remenykedes, hogy Fleener essen nekunk. 😊Stez
Hova ? Az ablakon ki es te majd alaalsz tuzoltoponyvaval h elkapd ?
Bocsi, igazan nem kenyerem a nyelvtannaciskodas, de nekem sok ez a sok rantas,huzas,eses, csuszas satobbizes. Nem csak toled, mastol is, csak teged eleg sokat olvaslak, es feltunt, hogy sosem mondod rendes magyar neven ezeket a cselekmenyeket. Miert nem lehet rendesen azt mondani, h kivalasztjuk v h "ha kesobb kel el mint azt elozetesen szamitani lehet" ? No offense es sry h szovateszem, de tenyleg, csak mar kurvara bantja a szemem, h nem sikk magyarul beszelni 😕
Bar mondjuk Mel Kiper Jr.-nak elhiszem h tenyleg az es vissza az egesz shame on me 😀Fake
Igaz. Viszont ne tegyél a kérdőjel elé szünetet, mert helytelen. Használj vesszőt mindenhol, ahol szükséges. A külön mondatokat írd külön. Ne pedig vesszővel elválasztva folytasd.
Nem rendes magyar nevén, hanem helyesen magyarul. Valamint nem cselekmény. Nem "kel el", hanem "kelne el". Továbbá nem "azt" hanem "arra" számítani lehet. Végül nem "h", hanem "hogy".
Köszönöm a figyelmet. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Tallu Indianapolis Colts 36
Szoval marad a remenykedes, hogy Fleener essen nekunk. 😊Stez
Hova ? Az ablakon ki es te majd alaalsz tuzoltoponyvaval h elkapd ?
Bocsi, igazan nem kenyerem a nyelvtannaciskodas, de nekem sok ez a sok rantas,huzas,eses, csuszas satobbizes. Nem csak toled, mastol is, csak teged eleg sokat olvaslak, es feltunt, hogy sosem mondod rendes magyar neven ezeket a cselekmenyeket. Miert nem lehet rendesen azt mondani, h kivalasztjuk v h "ha kesobb kel el mint azt elozetesen szamitani lehet" ? No offense es sry h szovateszem, de tenyleg, csak mar kurvara bantja a szemem, h nem sikk magyarul beszelni 😕
Bar mondjuk Mel Kiper Jr.-nak elhiszem h tenyleg az es vissza az egesz shame on me 😀Fake
No offense, de a "no offense" és a "sry" mióta magyar szavak? :rolleyes:
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mert eddig senkit sem zavart ez. De nyilvan, ha zavaro, akkor normalisan fogalmazok, meg megirom rendesen a dolgokat. 😀
ezen ne muljon.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szoval marad a remenykedes, hogy Fleener essen nekunk. 😊Stez
Hova ? Az ablakon ki es te majd alaalsz tuzoltoponyvaval h elkapd ?
Bocsi, igazan nem kenyerem a nyelvtannaciskodas, de nekem sok ez a sok rantas,huzas,eses, csuszas satobbizes. Nem csak toled, mastol is, csak teged eleg sokat olvaslak, es feltunt, hogy sosem mondod rendes magyar neven ezeket a cselekmenyeket. Miert nem lehet rendesen azt mondani, h kivalasztjuk v h "ha kesobb kel el mint azt elozetesen szamitani lehet" ? No offense es sry h szovateszem, de tenyleg, csak mar kurvara bantja a szemem, h nem sikk magyarul beszelni 😕
Bar mondjuk Mel Kiper Jr.-nak elhiszem h tenyleg az es vissza az egesz shame on me 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En meg pont fontosnak tartanam, hogy a celpontok novelesevel konnyitsuk meg Lucky dolgat. De teljesen mindegy, hogy WR vagy TE jon-e, mindketto nagy segitseg volna. Aztan mondjuk az tuti, hogy a WR class brutalisan eros, siman 3-4. Korben is talalunk kezdo kalibert. Szoval marad a remenykedes, hogy Fleener essen nekunk. 😊

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mi van itt kérem, egy "beszólós" post egy Pats drukkertől három lájkot kap, a Colts drukker megvédő postja meg egyet. Egy Colts topicban. Már itt is érvényesül a médiatúlsúly? 😀

A WR kérdéshez hozzászólva, én annyira már nem pörgök ezen a kérdésen. Az első év így is úgy is tanulóév, nem kell ide drága korai körös pick. Hozzunk egy értelmes, nem sérülékeny, jó adottságú de nem agyonhypeolt gyereket a 4-6 körben, és szokjanak össze az idény folyamán szép lassan. Aztán ha úgy alakul, akkor legfeljebb jövőre ellőhetünk egy korai körös WR picket. A TE kérdést én fontosabbnak tartom. Oda kéne valami jó kis erősítés.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
legalább pörög a topic

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Remélem Viktor jobbat alszik, hogy meg tudta kavarni a szart teljesen feleslegesen 😊

több mint 12 éve
catattack 3 520
Nem érzed viccesnek azt a sírást amit leművelsz emiatt?FViktor93
Egyebekben elfelejtettem gratulálni a tetszetős nyelvújítási eredményedhez - melyre Kölcsey óta kevés példa akad -, a "leművelsz" szó megalkotása okán.
Szép és maradandó teljesítmény.szf61
Maradj már a földön gecc!
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nem érzed viccesnek azt a sírást amit leművelsz emiatt?FViktor93
Egyebekben elfelejtettem gratulálni a tetszetős nyelvújítási eredményedhez - melyre Kölcsey óta kevés példa akad -, a "leművelsz" szó megalkotása okán.
Szép és maradandó teljesítmény.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, mondjuk egy Pats drukker se ossza itt az észt, amikor minden 3. héten a Sport TV a sok fanjuk miatt őket adja.
De azért a Colts topikba hadd mondja már el, ha valami bassza a csőrét, vagy éppenséggel, -szokatlan- számára.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nem érzed viccesnek azt a sírást amit leművelsz emiatt? ... hogy mennyi primetime meccse lesz a Coltsnak.FViktor93
Nem érzem.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Amit a Colts-al műveltek ehhez képest az egyenesen felháborító!
Az egyetlen prime time meccs a Jags (!!) ellen a liga minimum ugyanis.
Ez mindenkinek jár, még azoknak a csapaptoknak is akik hosszú évek óta negatív mérlegben ténferegnek és a fasz se kíváncsi rájuk.
szf61
Úristen ne, csak egy darab primetime meccs? Így most mi lesz szegény Coltssal. Nem érzed viccesnek azt a sírást amit leművelsz emiatt? Képzeld mit szólnak azok a csapatok drukkerei akik évek óta szopóágon vannak. Mintha neked bármit is számítana, hogy mennyi primetime meccse lesz a Coltsnak.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
majd amikor 12-4-el bemegyünk a PO-ba, majd szívhatják a fogukat 😀Stez
7-2 nél már jön a flex schedule és szénné keressük magunkat 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
majd amikor 12-4-el bemegyünk a PO-ba, majd szívhatják a fogukat 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
arra azért figyeltek, hogy a Broncosnak csak négy 7 órás meccse legyen, szóval nem sok Manning-Colts ütközés lesz 😀

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem fog elfogyni Irsay pénze... Eddig Manning utolsó 7-8 évében minden évben a leginkább prime time meccseket kapó csapat vagyunk. Igazán belefér 1 ilyen extrém év, csak a csapaton (GM, edzők, tulaj) múlik, mikorra lesz újra kompatibilis = nagyobb médiaérdeklődés. Persze semmi nem garancia, Indianapolis Manning előtt nem volt fociváros.

Én személy szerint örülök. Legalább van még egy meccs, hogy eltereljem a gondolataimat/lenyugodjak a Colts meccs után.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
A schedule kapcsán egy-két gondolat:


A képen az úgy nevezett "Network koordinator" látható narancssárga kézelőben. Amikor leengedi a kezét, az jelzi hogy vége reklám blokknak és mehet a meccs tovább.
Hogy jön ez ide??

A csapatok bevételének 50-60%-át TV-s jogdíjakból származó bevételek adják
Amit a Colts-al műveltek ehhez képest az egyenesen felháborító!
Az egyetlen prime time meccs a Jags (!!) ellen a liga minimum ugyanis.
Ez mindenkinek jár, még azoknak a csapaptoknak is akik hosszú évek óta negatív mérlegben ténferegnek és a fasz se kíváncsi rájuk.

Tudom én ... ennyit jelent hogy nincs Manning, meg a 2-14-es szezon.

Ugyanakkor itt a Colts amelyik 10 éve győzelmet győzelemre halmoz, felvonultatja Manning óta a legnagyobb ígéretet, komoly sztár csapatok vannak a sorsolásában (Packers, Patriots, Jets), nincs körülötte botrány évek óta és van egy prime time meccsünk.

Másik oldalról meg ott van a Saints, a botrányokkal, edző nélkül, kb ugyanakkora market nagysággal és van nekik 4 (NÉGY).

Tudom én ... a bulvár mindig érdekesebb.

Ugyanakkor ezzel a beosztással nagyon súlyos milliókat vettek ki a csapat zsebéből.

Nem tudom kik döntenek a TV beosztásokról, de a kurva anyjukat.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Na most lestem meg a fullos schedulet..
haaaaaaat.. 😀
4, max 5 gyozelmet mondanek igy elsore, de sanszosan top3-5os picket jovore is. 😊
mondjuk remelhetoleg jol huzunk iden is, jovore is, az mar onmagaban hatalmas elorelepes lesz, meg ugye jovore a piacon is a zsebunkbe nyulhatunk akar, ha ugy alakul, hiszen helyunk az lesz.Stez
Kurt Warner és Steve Mariucci is így látja..

5-11 a Coltsnak.
RG3-nak csak 3 győzelmet jósolnak 😊szf61
😂

sokat gondolkodtak rajta.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Na most lestem meg a fullos schedulet..
haaaaaaat.. 😀
4, max 5 gyozelmet mondanek igy elsore, de sanszosan top3-5os picket jovore is. 😊
mondjuk remelhetoleg jol huzunk iden is, jovore is, az mar onmagaban hatalmas elorelepes lesz, meg ugye jovore a piacon is a zsebunkbe nyulhatunk akar, ha ugy alakul, hiszen helyunk az lesz.Stez
Kurt Warner és Steve Mariucci is így látja..

5-11 a Coltsnak.
RG3-nak csak 3 győzelmet jósolnak 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na most lestem meg a fullos schedulet..
haaaaaaat.. 😀
4, max 5 gyozelmet mondanek igy elsore, de sanszosan top3-5os picket jovore is. 😊
mondjuk remelhetoleg jol huzunk iden is, jovore is, az mar onmagaban hatalmas elorelepes lesz, meg ugye jovore a piacon is a zsebunkbe nyulhatunk akar, ha ugy alakul, hiszen helyunk az lesz.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
van schedule, annyira nem tetszik 😊

Bears ellen nyitunk, rossz emlék, 4 éve is így volt és megvertek underdogként.
Vikes+Jax veréssel meglehet a 2-1-es mérleg 😀
4. heti bye nagyon korán van.
10. héten lesz Jax ellen TNF, mint mindig.

és a lényeg: minden meccsünk 7-kor van a 10. hetet leszámítva -> nem leszünk sport tévében egyszer se. Ki-ki döntse el ez jó hír-e. Jó lett volna az elején leadni egy Luck W-s meccset, akkor tán nem jön annyi gunyolódó sms 😊

8-8 lesz a mérleg, lemaradunk a playoffról 😛Höri
A Jagses prime time meccset szerintem leadja a Sport TV pont Lucky miatt.
Ja és nem számolj velünk biztos Wként. Az tavaly is már nagyon bevált...iktriad
A Sport TV-t ismerve inkább telibe szarja Luckyt majd. 😀 Szokásosan minden Lucky incompletenél, esetleg picknél (ez reméljük nem lesz 😀) Ricsi, no meg a fél világ elkezdi ecsetelni, hogy ezért vágtuk ki PM-et, amit így 4 órába jó lesz hallgatni.
De ha TNF, azt adni fogják, legalábbis gondolom. A Bears elleni kezdésnek kurvára nem örülök, Lucky rögtön az első meccsén egy elit védelemmel néz majd szembe, fasza lesz.. 😀 Meg Peppers fog szaladgálni a segge után, ott Castonzonak nagyon fel kell szívnia magát, tavaly a bivalyok ellen nem ment neki annyira jól. Reméljük fölfejlődik, és faszás LT lesz belőle.
Meg hát először is következzen valami fasza draft a jövő héten. 😊
De azért egy 8-8-al rookie QB-val simán kiegyeznék, azt hiszem. 😛

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 017 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
van schedule, annyira nem tetszik 😊

Bears ellen nyitunk, rossz emlék, 4 éve is így volt és megvertek underdogként.
Vikes+Jax veréssel meglehet a 2-1-es mérleg 😀
4. heti bye nagyon korán van.
10. héten lesz Jax ellen TNF, mint mindig.

és a lényeg: minden meccsünk 7-kor van a 10. hetet leszámítva -> nem leszünk sport tévében egyszer se. Ki-ki döntse el ez jó hír-e. Jó lett volna az elején leadni egy Luck W-s meccset, akkor tán nem jön annyi gunyolódó sms 😊

8-8 lesz a mérleg, lemaradunk a playoffról 😛Höri
A Jagses prime time meccset szerintem leadja a Sport TV pont Lucky miatt.
Ja és nem számolj velünk biztos Wként. Az tavaly is már nagyon bevált...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van schedule, annyira nem tetszik 😊

Bears ellen nyitunk, rossz emlék, 4 éve is így volt és megvertek underdogként.
Vikes+Jax veréssel meglehet a 2-1-es mérleg 😀
4. heti bye nagyon korán van.
10. héten lesz Jax ellen TNF, mint mindig.

és a lényeg: minden meccsünk 7-kor van a 10. hetet leszámítva -> nem leszünk sport tévében egyszer se. Ki-ki döntse el ez jó hír-e. Jó lett volna az elején leadni egy Luck W-s meccset, akkor tán nem jön annyi gunyolódó sms 😊

8-8 lesz a mérleg, lemaradunk a playoffról 😛