NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
stez egyvalamire hadd kerjelek meg. draft napjan igyal sokat es ne fogd vissza magad. irj le mindent ami eszedbejut.
ugy garantaltan nem fogunk unatkozni 😉Fake
alap, hogy inni fogok, jó sokat 😀
majd igyekszem minden ötletet papírra is vetni, nehogy unalmas legyen 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
stez egyvalamire hadd kerjelek meg. draft napjan igyal sokat es ne fogd vissza magad. irj le mindent ami eszedbejut.
ugy garantaltan nem fogunk unatkozni 😉Fake
lol 😀

de aztán minden pick után legyen update hogy ez miképp változtatja a tervet 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
stez egyvalamire hadd kerjelek meg. draft napjan igyal sokat es ne fogd vissza magad. irj le mindent ami eszedbejut.
ugy garantaltan nem fogunk unatkozni 😉
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem, szerintem a Giants rantja be, azert kene veluk megegyezni. Mondjuk nyilvan ha mindenaron akarjak, nem adjak el a picket, de egyebkent szerintem siman behuzzak, ha leesik nekik. De nekem aztan tokre mindegy, csak valaki maradjon nekunk is. 😀
Mindegy, Jefferyrol meg azt mondjak, a scoutok nem szeretik kifejezetten, mivel a munkamoralja nem valami jo. Talan igy leesik majd nekunk, egy szavam nem lenne. 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Luck, feltrade Fleenerért 1/32-re, ha nem viszik el még előtte, 3/1-re meg Ta'Amu
😀Stez
1/32-re semmi értelme feltradelni Stez barátom 😀 kitől félsz, hogy elviszi, a Rams-től? 😀 😀
mert ha a Giants eladja a pickjét akkor ők nem fogják 😛

Ta'amu pedig teljesen használhatatlan játékos, ő se jöjjön. Egy dolgot tud, nagy.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Luck, feltrade Fleenerért 1/32-re, ha nem viszik el még előtte, 3/1-re meg Ta'Amu
😀
de ha Irsay ennyire idióta megint, akkor biztos valami nem várt picken is gondolkodnak..
Tannehill 1/1-re? 😂

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Irsay elemében van Itt a lehetőség

Egy BMW jár annak, aki a korrektül megtippeli a komplett első kört a drafton. (Neveket és sorrendet)
Mondjuk, olyan nagy rizikót nem vállal 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
igen csak randle egy tulertekelt wr prospect aki helyett lehet mast is valasztani. kesobbi korokben nem lenne rossz de jelenleg 1. kor vegere v 2. korre ertekelik. annyit pedig nem er.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
csak ne a köcsög Randle jöjjön.

amúgy nekem minimális bizalmam sincs Avery-ben, szerintem preszezon végén cut lesz.Höri
Szegény ember, vízzel főz (30 mill dead cap)
Minden reménybeli embernek örülni kell

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
csak ne a köcsög Randle jöjjön.

amúgy nekem minimális bizalmam sincs Avery-ben, szerintem preszezon végén cut lesz.Höri
jaja randlenek tunes. barki kis tulzassal csak tenyleg ne o bar 4. kortol mar beleferne 😊
utobbiban nem vagyok ennyire pesszimista, sztem jo lesz egy szolid opcionak.
amugy mondanam azt mint te de tenyleg alig vannak wr es te poszton is es igy egyszeruen ra vagyunk kenyszerulve minden epkezlabnak kinezo emberre.
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
én remélem nem
bízom benne, hogy végre egészséges tud maradni és villant valamitStez
Nem is kell temetni Avery-t. 😊 Nálunk nem volt rossz, amikor lehetőséget kapott.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
én remélem nem
bízom benne, hogy végre egészséges tud maradni és villant valamit

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csak ne a köcsög Randle jöjjön.

amúgy nekem minimális bizalmam sincs Avery-ben, szerintem preszezon végén cut lesz.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
tény, azért ebben a WR classban azt kell mondjam, hogy az a 3/1 kibaszott értékes pick lesz, simán kezdőszintű elkapót találhatunk még

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
a wr class most elég jó, szóval szerintem akár később is lehet egy jó kis elkapót szerezni. még ha nem is a következő 15 év franchise wr-e lesz, de ilyen gyenge kerettel, az idei drafton nem tudunk mindenhova minőséget hozni ahova kell.

szvsz hozunk egy elkapót viszonylag az elején (akár TE, akár WR) és a későbbi pickekkből hozunk még egyet.
Garcon se 2. körös elkapó volt. még ha nem is klasszis játékos, de azért annál jobban nyújtott, mint ahol kiválasztottuk

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tavaly a Titansben azért utolsó héten tolt 45 yardot és egy TD-t
remélhetőleg már akkor egészséges volt, aztán most ezzel nem lesz baj, de hát még egy jó Averyvel is kicsit vékonynak érzem ezt a target arzenált, amivel Luckot segíteni akarjuk.. Fleener kimegy előttünk, Jeffery is szerintem, azt baszhatjuk egy öreg Wayne-el, egy agyanincs Collieval és egy üveg Averyvel. Nagyon pengeélen akarunk táncolni ezzel.Stez
egyetertek meg sztem nincs olyan aki ne ertene ezzel egyet, de szvsz fleeneren es jefferyn kivul is vannak meg ertekelheto prospectek, hogy celpontokat szerezzunk. most arrol nem beszelve h nem tudhatjuk grigsonnak mien elkepzelesei vannak a drafton valo mozgasrol. tehat ebbol meg azert sok minden kisulhet szvsz es nem erdemes 2/2re kizarolag azt varni, hogy fleener v jeffery elerheto legyen, mert ennel azert osszetettebb a szitu, foleg h a vedelmunkre is raferne azert a "talent level" emelese.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
tavaly a Titansben azért utolsó héten tolt 45 yardot és egy TD-t
remélhetőleg már akkor egészséges volt, aztán most ezzel nem lesz baj, de hát még egy jó Averyvel is kicsit vékonynak érzem ezt a target arzenált, amivel Luckot segíteni akarjuk.. Fleener kimegy előttünk, Jeffery is szerintem, azt baszhatjuk egy öreg Wayne-el, egy agyanincs Collieval és egy üveg Averyvel. Nagyon pengeélen akarunk táncolni ezzel.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
imátkozni kell, hogy Avery egészséges maradjon. akkor ő szerintem jó lesz. csak az a baj, hogy az ilyen játékosoknál akik mindig mindentől lesérülnek, nem szokott sűrűn csoda bekövetkezni. pl: Sanders, Gonzalezdugo1993
imatkozni ? 😀
amugy avery nem mindig mindentol serul le. csak egyszer serult le, a terde. ez utan vagtak ki a ramstol (akik a csodalotos jatekospolitikajuk miatt strandolnak evek ota a liga legvegen) es tavaly nem kellett senkinek (ez mondjuk mar gazosabb).
a baj az lehet h avery javareszt az agilitasabol es a sebessegebol elt es ki tudja h mennyit vesztett ezekbol a serulese miatt. ha semmit akkor nagy nyereseg lesz, ha meg sokat, akkor szivas, mert vele sem lehet szamolni.Fake
na hát azt a t betűt nem tudom, hogy hoztam ott össze 😀😀

szóval imádkozni 😀

majd kiderül. én bízok azért benne.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
imátkozni kell, hogy Avery egészséges maradjon. akkor ő szerintem jó lesz. csak az a baj, hogy az ilyen játékosoknál akik mindig mindentől lesérülnek, nem szokott sűrűn csoda bekövetkezni. pl: Sanders, Gonzalezdugo1993
imatkozni ? 😀
amugy avery nem mindig mindentol serul le. csak egyszer serult le, a terde. ez utan vagtak ki a ramstol (akik a csodalotos jatekospolitikajuk miatt strandolnak evek ota a liga legvegen) es tavaly nem kellett senkinek (ez mondjuk mar gazosabb).
a baj az lehet h avery javareszt az agilitasabol es a sebessegebol elt es ki tudja h mennyit vesztett ezekbol a serulese miatt. ha semmit akkor nagy nyereseg lesz, ha meg sokat, akkor szivas, mert vele sem lehet szamolni.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
imátkozni kell, hogy Avery egészséges maradjon. akkor ő szerintem jó lesz. csak az a baj, hogy az ilyen játékosoknál akik mindig mindentől lesérülnek, nem szokott sűrűn csoda bekövetkezni. pl: Sanders, Gonzalez

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
#Colts cut WR Blair White.Farky
mivel a fizetése a minimálbér, így csak akkor van értelme a mostani kivágásnak ha sérült.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
#Colts cut WR Blair White.Farky
Nem tudom ki a fasznak fog Luck dobálni
Állítólag a "water boy"-nak egész ügyes keze van.

Valaki aki ért a draft-hoz elmondhatná, hogy hogy lesz ebből WR egység.
Wayne és Avery kevés lesz.szf61
azért ott van még Collie is, de tény h kevés

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
#Colts cut WR Blair White.Farky
Nem tudom ki a fasznak fog Luck dobálni
Állítólag a "water boy"-nak egész ügyes keze van.

Valaki aki ért a draft-hoz elmondhatná, hogy hogy lesz ebből WR egység.
Wayne és Avery kevés lesz.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
#Colts cut WR Blair White.Farky
Na lassan tényleg le kell igazolnunk Bradyt elkapónak....
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
#Colts cut WR Blair White.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning