Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
New Orleansban mindent megtesznek, hogy gyűrűt kapjunk 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
az gondolom továbbra is smafu, hogy mind PM, mind például Rogers karja és dobásai az NFL-ben felerősödtek 1-2 év alatt..
szóval ez teljesen simán fejleszthető, és várhatóan Lucknál lesz is fejlődés, hiszen nyilván erre rá fognak menni
na én pont emiatt nem fogok a kardomba dőlni, amikor valaki azt mondja, hogy RG3 azért nagyobb király Lucknál, mert erősebb a karja
változni fog ez még

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Ez ugyanaz a Bayless aki azt mondta, hogy Leaf-et kéne vinni Manning helyett.
Nem fogod kitalálni miért.
De igen ... mert erősebb a keze.
Ugyan már...szf61
jó, mert most Kellen Moore-t protezsálja 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
EZT csak azért érdemes megnézni, mert láthatunk egy agyatlan, bájgúnár médiabohócot, amint két hozzáértő ESPN cicababával megspékelve meghatározza Andrew Luck jövőjét.
Warning: Rated "R" for excessive stupidity.szf61
bayless valoban az aminek mondod, de sztem most speciel nem mondott ezzel iszonyatos blodseget, csak mas a velemenye ami neked. o sem tagadja, hogy luck jobb most speciel es azt sem mondja, h szar lesz. csak azt h a feka jobb lesz 5 ev mulva, es h erosebben dob. erre azert nem mondanam azt, h akkora hulyeseg amit elbol elkene vetni. az pedig h egyik vagy masik mennyire jo vezeto, azt meg ugyse tudja senki megmondani a kozvetlenul erintetteken kivul. a ket luvnya meg disznek van ott, meg hogy legyen ki adja a megmondoember ala a lovat. veluk nem is erdemes foglalkozni.Fake
Ezen kicsit vitáznék:

Ha Bayless "észjárását" követjük, akkor a következő az optika:

Van két zöld almád.
Azért vedd mag az egyiket és ne a másikat, mert az 3 hét múlva pirosabb lesz.
Vagy mégsem? Vagy mégis? Ki tudja.
Tehát ne azért válassz mert az egyik kerekebb, levesesebb, ízletesebb... hanem azért mert később ki tudja mi lesz.
Az almát azonban most kell megvenni.

Ezen az alapon kijelenteni tehát, hogy a Colts "óriási hibát" követ el, amikor Luckot választja baromság és nincs kézzel fogható alapja.

Szerinte RGIII jobb mert erősebb a keze?
Fasza. ( Luck a Pro day végén dobott egy 73 yardos passzt.) Mennyivel jobb a másik? 3 yard-al? 5-el?
Biztos ezzel fog meccseket nyerni.

Végezetül:
Ez ugyanaz a Bayless aki azt mondta, hogy Leaf-et kéne vinni Manning helyett.
Nem fogod kitalálni miért.
De igen ... mert erősebb a keze.
Ugyan már...

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
EZT csak azért érdemes megnézni, mert láthatunk egy agyatlan, bájgúnár médiabohócot, amint két hozzáértő ESPN cicababával megspékelve meghatározza Andrew Luck jövőjét.
Warning: Rated "R" for excessive stupidity.szf61
bayless valoban az aminek mondod, de sztem most speciel nem mondott ezzel iszonyatos blodseget, csak mas a velemenye ami neked. o sem tagadja, hogy luck jobb most speciel es azt sem mondja, h szar lesz. csak azt h a feka jobb lesz 5 ev mulva, es h erosebben dob. erre azert nem mondanam azt, h akkora hulyeseg amit elbol elkene vetni. az pedig h egyik vagy masik mennyire jo vezeto, azt meg ugyse tudja senki megmondani a kozvetlenul erintetteken kivul. a ket luvnya meg disznek van ott, meg hogy legyen ki adja a megmondoember ala a lovat. veluk nem is erdemes foglalkozni.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
EZT csak azért érdemes megnézni, mert láthatunk egy agyatlan, bájgúnár médiabohócot, amint két hozzáértő ESPN cicababával megspékelve meghatározza Andrew Luck jövőjét.
Warning: Rated "R" for excessive stupidity.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
igen en is pont ebben a stilusban tettem szova a nyomorom mint ti vmint stez is pont igy reagalt ra. sikerult megfogni a lenyeget. oszinten gratulalok mindnyajotoknak. igerem ezentul akkor csak ugy teszek barmilyen hasonlo engem zavaro dologra megjegyzest ha elobb 15 percet ulok a hsz folott kizarva a helyesirasi- es fogalmazasi hibakat h nehogy vmi troll belebirjon kotni

delonso te szerencsetlen neked meg kulon jar a dicseret mert az egybites agyaddal csak erre vagy kepes h bebasszal egy agrolszakadt smileyt.Fake
Teljesen felesleges volt a hozzászólásod. Kb. minden második fórumozó így használja. Úgyhogy nem értem, miért vagy felháborodva, ha előbújik a többiekből a troll ennek láttán? 😮

Remélem Viktor jobbat alszik, hogy meg tudta kavarni a szart teljesen feleslegesen 😊Höri
Viktort az Édenbe! Bocs az offért. 😊roniadi
Nem is beszélve az agyas Pats fanokról. 😀

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
bezzeg Paintert elvitte a Ravens! képessége alapján a keret 2. legjobb QB-ja Tyrod Taylor mögött.Höri
Annyi játékos (és edző) szerződött a Colts és a Ravens között egymáshoz, hogy akár vissza lehetne térni a Baltimore Colts időkhöz.
Azonkívül ki tartja elegánsabban a clipboard-ot, mint Painter?

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
bezzeg Paintert elvitte a Ravens! képessége alapján a keret 2. legjobb QB-ja Tyrod Taylor mögött.Höri
részvétem, pedig bírtam a Ravenst...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
bezzeg Paintert elvitte a Ravens! képessége alapján a keret 2. legjobb QB-ja Tyrod Taylor mögött.Höri
Nem ott játszik az madár (khm), aki a legbesztebb mind közt? Jó, egyelőre csak a saját állítása szerint, de az is valami.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bezzeg Paintert elvitte a Ravens! képessége alapján a keret 2. legjobb QB-ja Tyrod Taylor mögött.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
Colts GM Ryan Grigson made it clear the team has little interest in re-signing free agents Joseph Addai, Dallas Clark, Gary Brackett, and Melvin Bullitt.

Nem kellettek sehol,ergo nem kerülnek sokba,és mégis csak a mi fiaink....Tony Adams
arra a pár meccsre amin egészségesek lesznek, ne is kérjenek sokat

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
minimumért oké

több mint 12 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
Colts GM Ryan Grigson made it clear the team has little interest in re-signing free agents Joseph Addai, Dallas Clark, Gary Brackett, and Melvin Bullitt.

Nem kellettek sehol,ergo nem kerülnek sokba,és mégis csak a mi fiaink....
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mekkora szemétdomb lett itt, már-már Pats topik szaga van a dolognak. 😛szaba
Irigy vagy amiért hozzánk hajlandó aláírni egy 1/1-esHöri
Abszolút. 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mekkora szemétdomb lett itt, már-már Pats topik szaga van a dolognak. 😛szaba
Irigy vagy amiért hozzánk hajlandó aláírni egy 1/1-es

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mekkora szemétdomb lett itt, már-már Pats topik szaga van a dolognak. 😛
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Remélem Viktor jobbat alszik, hogy meg tudta kavarni a szart teljesen feleslegesen 😊Höri
Viktort az Édenbe! Bocs az offért. 😊

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
azért ennyire nem unalmas az offseason, hogy helyesírás hibákról beszélgessünkdugo1993
pedig észrevehetnéd az események különös láncolatát:

Manning nyaksérülése [fekete csütörtök]
borzasztó szezon [gazdasági válság]
1/1 [égtek, mint a Reichstag]
Manning távozik [II. Vilmos végnapjai]
EGYETLEN primetime meccs [vélt vagy valós elnyomás]
nyelvtannácik [a szélsőségesek térnyerése]

Luck [?]


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter @AdamSchefter
No great surprise, it's what most expected, but Colts have told Andrew Luck they will take him with the No. 1 overall pick, per NFL source.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
azért ennyire nem unalmas az offseason, hogy helyesírás hibákról beszélgessünk

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
irigylik a 1/1et 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De nagy bajaink vannak

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
igen en is pont ebben a stilusban tettem szova a nyomorom mint ti vmint stez is pont igy reagalt ra. sikerult megfogni a lenyeget. oszinten gratulalok mindnyajotoknak. igerem ezentul akkor csak ugy teszek barmilyen hasonlo engem zavaro dologra megjegyzest ha elobb 15 percet ulok a hsz folott kizarva a helyesirasi- es fogalmazasi hibakat h nehogy vmi troll belebirjon kotni

delonso te szerencsetlen neked meg kulon jar a dicseret mert az egybites agyaddal csak erre vagy kepes h bebasszal egy agrolszakadt smileyt.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szoval marad a remenykedes, hogy Fleener essen nekunk. 😊Stez
Hova ? Az ablakon ki es te majd alaalsz tuzoltoponyvaval h elkapd ?
Bocsi, igazan nem kenyerem a nyelvtannaciskodas, de nekem sok ez a sok rantas,huzas,eses, csuszas satobbizes. Nem csak toled, mastol is, csak teged eleg sokat olvaslak, es feltunt, hogy sosem mondod rendes magyar neven ezeket a cselekmenyeket. Miert nem lehet rendesen azt mondani, h kivalasztjuk v h "ha kesobb kel el mint azt elozetesen szamitani lehet" ? No offense es sry h szovateszem, de tenyleg, csak mar kurvara bantja a szemem, h nem sikk magyarul beszelni 😕
Bar mondjuk Mel Kiper Jr.-nak elhiszem h tenyleg az es vissza az egesz shame on me 😀Fake
Igaz. Viszont ne tegyél a kérdőjel elé szünetet, mert helytelen. Használj vesszőt mindenhol, ahol szükséges. A külön mondatokat írd külön. Ne pedig vesszővel elválasztva folytasd.
Nem rendes magyar nevén, hanem helyesen magyarul. Valamint nem cselekmény. Nem "kel el", hanem "kelne el". Továbbá nem "azt" hanem "arra" számítani lehet. Végül nem "h", hanem "hogy".
Köszönöm a figyelmet. 😛ulpianus
Valamint "alaalsz" helyett alaallsz. 😊
Btw. a rántás, húzás helyett valóban megfelelőbbnek tűnik a (ki)választás. Bár a húzás, rántás hordoz némi plusz jelentést, tartalmat, ami indokolhatja a használatukat. (Zsákbamacska jelleg, a kiválasztottnak nincs beleszólása, hogy hová kerül stb.) Ellenben a csúszás, esés ellen nem tudom, miért lenne jobb fél mondatot írni, hiszen ezek a szavak pont azt jelentik, amit egyébként 7-8 szóval tudunk leírni.
Ha Fake hozzászólásának csak annyi hozadéka lesz, hogy ezentúl hajlandó lesz nagybetűvel kezdeni a mondatot, nekem már megérte. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)