Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
ez hogyan működik? ha netán elviszik Fleenert az első körben, akkor semmis a feltrade? vagy mindenképp: a megállapodás az megállapodás...?Geyza
az üzlet az üzlet. Hogy ti ő érte feltradeltek, azt az előttetek lévők nem fogják figyelembe venni. Gondolom úgy lesz majd, hogy olyan csapattal próbáltok majd (már ha) üzletelni amelyik pont az óránál van. De nem vagyok draft szakértő, tegyük hozzá. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
ez hogyan működik? ha netán elviszik Fleenert az első körben, akkor semmis a feltrade? vagy mindenképp: a megállapodás az megállapodás...?

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fleenert azon túl, hogy remek fit, és valamilyen szinten need is lenne, nyilvánvalóan Andrew miatt is jó lenne behúzni, örülnék neki ha feltradelnénk érte.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez most teljesen mindegy, Fleener mire jo. Ha fosunk a Giantstol, akkor be,egyunk elejuk ugy is. En orulnek is neki, hisz minek kockaztassunk? Azt a par helyet meg ha letudjuk mondjuk egy 5. Korrel, szerintem boven tulelheto.

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ugy hirlik, hogy targyalunk a Patssel az 1/31ert. Nem titok, Fleenerert mennenk, ugyanis felunk, hogy a Giants behuzna 1/32re. De egyelore semmi konkret nincs, hogy mit adnank a 2/2 melle. Remelem, hogy a harmadik korunk nem szorakozzuk el azert. Az meg egy eros pick.Stez
A Giants tight endjeinek azért a piszkos munkából is ki kell venni a részüket, arra Fleener meg kb. alkalmatlan.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En is bizom benne. Ha meg ez igy lesz, szvsz jo bolt, ha fosunk, hogy Fleenert valaki elvinne a 2/2 elott.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ugy hirlik, hogy targyalunk a Patssel az 1/31ert. Nem titok, Fleenerert mennenk, ugyanis felunk, hogy a Giants behuzna 1/32re. De egyelore semmi konkret nincs, hogy mit adnank a 2/2 melle. Remelem, hogy a harmadik korunk nem szorakozzuk el azert. Az meg egy eros pick.Stez
Ahhoz elég az ötödik köröst adni. Valamint a Pats szeret is kimenni az elsőből.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ugy hirlik, hogy targyalunk a Patssel az 1/31ert. Nem titok, Fleenerert mennenk, ugyanis felunk, hogy a Giants behuzna 1/32re. De egyelore semmi konkret nincs, hogy mit adnank a 2/2 melle. Remelem, hogy a harmadik korunk nem szorakozzuk el azert. Az meg egy eros pick.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
... ami még számomra igen mókás lesz, az az, hogy Antonio Johnson a maga súlyával mire megy majd NT-ként?Stez
NT Brandon McKinney lesz, sokkal jobb erre mint Johnson.szf61
McKinnie jelenleg csak backupként gyakorol, Antonio Johnsont szánják kezdőnek
de ez majd még kiderül, először is lássuk a draftot, hogy jön-e valami zsírdisznó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
én pofára esésre számítok, és a 2. körben jön valami tucatvédő.

majd emiatt szín ideg leszek egész 2-3. kör alattHöri
Ugye tudod, hogy már nem Chris Polian draftol? 😊 Amilyen mázlitok van (Lucky csak erősít ezen a faktoron)/amilyen peche van a csoportriválisoknak, én -sajnos- egy blockbuster Colts draftot vizionálok a következő 3 napban.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
... ami még számomra igen mókás lesz, az az, hogy Antonio Johnson a maga súlyával mire megy majd NT-ként?Stez
NT Brandon McKinney lesz, sokkal jobb erre mint Johnson.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jah, nekem is eszembejutott már, hogy a végén simán elmarad a várt TE-WR pick, és valami fost hozunk, de mindig próbálom elhessegetni a gondolatot azzal, hogy Polianék már messze járnak. 😀
De hát ami még számomra igen mókás lesz, az az, hogy Antonio Johnson a maga súlyával mire megy majd NT-ként?! 😀


Egyébként Castonzo lábfejét megműtötték, TC-re már rendben lesz, tavaly egész évben küzdött ezzel a sérülésével.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én pofára esésre számítok, és a 2. körben jön valami tucatvédő.

majd emiatt szín ideg leszek egész 2-3. kör alatt

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
vedok kozul meg ki volna bent ?Fake
worthy, still, reyes trió meg egy cb, mondjuk hosley a jobbak közülkristof
ezek kozul a jeff egyertelmuen. luck osszetette vna a 2 kezet ha ilyen elkapoja lett vna a stanfordon.
tek kozul kesobb is lesz bent sztem olyan, akit kezdetni lehetne egybol es megbizhato celpont vna es celpontbol nagyobb a hiany mint cbbol. front7be erdemes lenne meg draftolni, de ha jeff bentvan ot nagy hiba lenne kihagyni sztem miutan hoztunk a falba embert fan, olb megvan es ilb szinten nem tul surgos.Fake
Szerintem ILB-nél Conner és Hengerer fog kezdeni, és jól el is fognak karistolni, azért nem is aggódom.
Én ettől függetlenül Fleenert választanám, ha Ő is és Jeffery is bent van. Ha belegondolsz, ugyanaz igaz a WR-ekre is, szerintem később is tudunk olyat hozni, aki kezdhet is akár.
Mondjuk akár Jeffery jön, akár Fleener, én tutira kurva boldog leszek, hiszen Luck maximális segítséget kap még a végén, az pedig nagyon kell. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ha Kendall lecsúszna és bennmaradna a két TE-vel meg Jefferyvel együtt, ti melyiket húznátok?kristof
vedok kozul meg ki volna bent ?Fake
worthy, still, reyes trió meg egy cb, mondjuk hosley a jobbak közülkristof
ezek kozul a jeff egyertelmuen. luck osszetette vna a 2 kezet ha ilyen elkapoja lett vna a stanfordon.
tek kozul kesobb is lesz bent sztem olyan, akit kezdetni lehetne egybol es megbizhato celpont vna es celpontbol nagyobb a hiany mint cbbol. front7be erdemes lenne meg draftolni, de ha jeff bentvan ot nagy hiba lenne kihagyni sztem miutan hoztunk a falba embert fan, olb megvan es ilb szinten nem tul surgos.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
http://blogs.indystar.com/sportspulse/2012/04/25/peyton-manning-banner-removed-from-lucas-oil-stadium/

Csúnya.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
semelyiket sem vinném 2/2-re

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ha Kendall lecsúszna és bennmaradna a két TE-vel meg Jefferyvel együtt, ti melyiket húznátok?kristof
vedok kozul meg ki volna bent ?Fake
worthy, still, reyes trió meg egy cb, mondjuk hosley a jobbak közül
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Antonio Johnson gyakorol kezdő NT-ként, DE-ként meg Redding mellett Nevist próbálgatjuk a hírek szerint.
Kíváncsi leszek, Johnson nem valami nose alkat 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En is Fleenert mondanam elsosorban, utana egyertelmuen Jeffery.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ha Kendall lecsúszna és bennmaradna a két TE-vel meg Jefferyvel együtt, ti melyiket húznátok?kristof
vedok kozul meg ki volna bent ?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha Kendall lecsúszna és bennmaradna a két TE-vel meg Jefferyvel együtt, ti melyiket húznátok?kristof
Fleener mindenek előtt.

utána Jeffery, Wright, vagy valami corner

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ha Kendall lecsúszna és bennmaradna a két TE-vel meg Jefferyvel együtt, ti melyiket húznátok?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a 2/2-ről beszéljünk főnökHöri
JanorisStez
ja, újjáépülésnél a kockázatos játékosokat kell keresni 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a 2/2-ről beszéljünk főnökHöri
Janoris