Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
köszönet 😊

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
bocsi a hülye kérdésért, de miért a Rams választ elöbb a 2,4,6. körben? miért kell nekünk fosni, hogy Fleenert elviszik az orrunk elől?Geyza
Azonos volt a mérlegetek. A gyengébbik csapat "csak" annyi előnyt élvez, hogy ő választ hamarabb a páratlan körökben. (Elképzelhető hármas, négyes stb. rotáció, idén is van ilyen.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
bocsi a hülye kérdésért, de miért a Rams választ elöbb a 2,4,6. körben? miért kell nekünk fosni, hogy Fleenert elviszik az orrunk elől?Geyza
Mert azonos mérlegnél rotálódnak a pickek.
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
bocsi a hülye kérdésért, de miért a Rams választ elöbb a 2,4,6. körben? miért kell nekünk fosni, hogy Fleenert elviszik az orrunk elől?

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a 2/1-től annyira nem tartok, most olvasom, hogy több csapat is üldözi a Ramset, hogy Jenkinst megszerezzék
Fleener már csak rajtunk fog múlni, Colt lesz-e bezony 😊

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Hát valami normális NT nem ártana, mint ahogy egy olyan DB sem aki képes egészséges maradni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért azt kijelenhetjük, h számunkra eddig jól alakult a draft. Én is biztosra veszem Fleenert és örülnék is neki, viszont kíváncsi vagyok a 3. körtől milyen posztokban gondolkodnak az illetékesek.Farky
Gondolom az első két körös offense pick után valami defense jön.
Szívesen látnék valami CB-t Powers mellé, de egy NT pick után sem lennék ideges.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Azért azt kijelenhetjük, h számunkra eddig jól alakult a draft. Én is biztosra veszem Fleenert és örülnék is neki, viszont kíváncsi vagyok a 3. körtől milyen posztokban gondolkodnak az illetékesek.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Talán a Ramsnek nagyobb szüksége van stabilizálni az OL-t, hogy Bradford alkothasson valamit, vagy egy WR is elférne ott.Szerintem egyelőre nem Fleener ott a prioritás.Azért most rendesen megy az imádkozás a war roomban, hogy Fleener bent maradjon,.De ha bent van még 2/2-nél és nem őt viszi a Colts akkor komolyan besírok.😀aztec
Na mondjuk akkor utaznék Indybe és lelőném Grigsonékat.
Bár semmi kétségem afelől, hogy Fleener jön 2/2-re. Luck kedvenc célpontja, Clarkot kibasztuk, Tamme elment és a szabadügynökpiacon meg jobbnál jobb TE-k voltak idén, míg minket egyik sem érdekelt.
Ezek után öngyilok lenne, ha ellőnnénk ezt a 2/2-t valami tucatvédőre mondjuk. De az is öngyilok nálam, ha a Hill-Randle duó egyikét draftoljuk, na az a rémálmom.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Talán a Ramsnek nagyobb szüksége van stabilizálni az OL-t, hogy Bradford alkothasson valamit, vagy egy WR is elférne ott.Szerintem egyelőre nem Fleener ott a prioritás.Azért most rendesen megy az imádkozás a war roomban, hogy Fleener bent maradjon,.De ha bent van még 2/2-nél és nem őt viszi a Colts akkor komolyan besírok.😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nem örülnék Martinnak.
Justice tradeben jött nem olyan régen, az OT párosunk meg megvan. És ahogy sokan, úgy én is Martint kicsit túlértékeltnek tartom. De a lényeg, hogy egyszerűen sokkal több fontosabb, need posztot tudok mondani, mint az OT, és ezeket kell nekünk betömni mindenekelőtt.
Viszont biztos vagyok benne, hogy ha Fleener elviszi a Rams, mi nem Jefferyt visszük, asztalt meg nem szeretnék törni idegességemben, így nagyon remélem, hogy a Rams nem viszi el az orrunk elől.
Előre reszketek, ha Fleener 2/1, akkor elviszünk valami Hill, Randle féle balfasz duóból valakit.
Jááj, akkor inkább Janoris Jenkins. Őt még bírom és szerintem fasza lesz, hiába véli sittvárományosnak Höri. 😀
De ez legyen csak B vagy C terv.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Bent maradt Jonathan Martin is, aki talán kezdő kaliber lehetne az OLben.Érte egy trade elképzelhető? Ha már a 2/2 Fleener vagy Jeffery.Bár lehet a Rams elviszi Martint és akkor tárgytalan lenne. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nah Fleener és Jeffery is bent van, egyik elérhető lesz 2/2-re.
Mondjuk ha Fleener kimenne, Jefferyt tutira nem vinnénk, szóval remélem, hogy Fleener marad nekünk 2/2-re.
Remek volna, és örülhetnénk, hogy a nagy balfaszságokba nem mentek bele Grigsonék is..

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Az új CBA miatt változtak így a rookie fizuk asszem, nem pedig azért, mert olyan kurvára jól kezdtek el a pénzzel bánni a tulajok. 😊Stez
Így van, az új CBA (amelynek idevonatkozó részét sztem pont lefordította gsn), rendezte a rookie fizukat.

Annyit akkor gyorsan ide is fűzök (ha már pont te írtad imént), hogy Luck szerződése négy éves ugyan, de amennyiben a csapat lehívja az ötödik évet, akkor tárgyalás nélkül is marad Luck egy évre a tárgyévi Top 10 NFL QBk átlagfizetéséért. És ez minden TOP10ben draftolt játékosra (saját posztján számolt értékkel).
A további (11-32 pick) első körben draftoltakra is. Csak ott a Top 3-25th játékosok pénzéből számolják.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Az új CBA miatt változtak így a rookie fizuk asszem, nem pedig azért, mert olyan kurvára jól kezdtek el a pénzzel bánni a tulajok. 😊Stez
Ez így igaz ... és szerintem így is van rendjén ( Manning kapja meg a testsúlyát aranyban, a rookie meg élje túl az első pár évet és utána jelentkezhet)

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az új CBA miatt változtak így a rookie fizuk asszem, nem pedig azért, mert olyan kurvára jól kezdtek el a pénzzel bánni a tulajok. 😊

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
A. Luck and RG3 will make a combined $42-$43 million over their first 4 years whereas Peyton Manning will make $38 million over 2 years.Farky
Ezzel együtt ez még mindig jobban tetszik, mint a Sam Bradford féle giga szerződés (76M, 6év, 50M garantált), melyből a 2. évet gyakorlatilag a padon töltötte.
A rookie bizonyítson és utána jöhet a nagy lé.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
de Manning nem olyan jó, mint Ők 😊

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
A. Luck and RG3 will make a combined $42-$43 million over their first 4 years whereas Peyton Manning will make $38 million over 2 years.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
When No. 1 overall picks Andrew Luck signs with Indianapolis, it is expected to be a four-year deal worth just over $22 million.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nyilván ha lesz üzlet, akkor vagy már most le van beszélve egy adott csapattal, hogy ha Kovács Fleener Pista bent lesz 1/31-re, akkor csörög a teló és megy a trade, másik esetben meg marad a 2/2. Vagy az is lehet, hogy nincs előre megbeszélve semmi sem, hanem hirtelen keressük meg a Patset az 1/31-ért.
Ez szerintem a rosszabbik verzió, miután a hülye is tudja, hogy Fleenert akarjuk, nem is kicsit, és így a Pats akár el is kérheti mondjuk a 3-4. körös pickünket a 2/2 mellé. Mert miért ne? 10 percünk lesz, időszűkében sietnünk kell, kétségbeesettebbek lennénk mondjuk. Míg mondjuk már draft előtt simán lehet, hogy abban az esetben, ha a targetünk elérhető, egy sima 5. körrel is felmehetünk az 1/31-re érte.
De egyébként szerintem hiába a híresztelések, nem fogunk 2/2-ről előrejönni.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
az üzlet az üzlet. Hogy ti ő érte feltradeltek, azt az előttetek lévők nem fogják figyelembe venni. Gondolom úgy lesz majd, hogy olyan csapattal próbáltok majd (már ha) üzletelni amelyik pont az óránál van. De nem vagyok draft szakértő, tegyük hozzá. 😊Amadeus91
Hát ja, ez szerintem elég egyértelmű hogy addig nem mentek fel vakon Fleenerért amíg nem is biztos hogy bent lesz 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
ez hogyan működik? ha netán elviszik Fleenert az első körben, akkor semmis a feltrade? vagy mindenképp: a megállapodás az megállapodás...?Geyza
az üzlet az üzlet. Hogy ti ő érte feltradeltek, azt az előttetek lévők nem fogják figyelembe venni. Gondolom úgy lesz majd, hogy olyan csapattal próbáltok majd (már ha) üzletelni amelyik pont az óránál van. De nem vagyok draft szakértő, tegyük hozzá. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
ez hogyan működik? ha netán elviszik Fleenert az első körben, akkor semmis a feltrade? vagy mindenképp: a megállapodás az megállapodás...?

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fleenert azon túl, hogy remek fit, és valamilyen szinten need is lenne, nyilvánvalóan Andrew miatt is jó lenne behúzni, örülnék neki ha feltradelnénk érte.