Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi. Ha olvasol valamit a dologgal kapcsolatban akkor nyomd már be hozzánk.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter King szerint Caldwell jóval többet kapott volna a Jetsnél, és mégis idejött GMnek.
Included in the New York Jets' contract package being prepared for David Caldwell last Monday -- the day the club gave him a tour of the area and was wooing him to be the team's next general manager -- was a $1 million housing allowance.

In the annals of Perks Given to NFL General Managers, I would say that takes the cake.
Holnap lesz róla több is King kedd cikkében.

Nálunk meg Bobby Johnson TE (?) edző kötött ki, de még nem tudni melyik részét kapja az offense-nek. (WR, RB és OL coach nincs)
Mit kell róla ttudni Ik? Gondolom túlságosan ne örüljünk...Bazzani
Marcedes Lewisnak jó szezonja volt, de neki már nagyon nem kell edző, más normális TEnk nincs...Nem került szóba nagyon a neve itt, ez lehet jó vagy rossz is.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nálunk meg Bobby Johnson TE (?) edző kötött ki, de még nem tudni melyik részét kapja az offense-nek. (WR, RB és OL coach nincs)
Mit kell róla ttudni Ik? Gondolom túlságosan ne örüljünk...

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Browns have hired Jags general counsel Sashi Brown, adding to front office. Browns handles contracts and negotiations ...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
A Qb coachunkat, Greg Olsont meginterjúvolta a Raiders OC posztra. Na neki maradnia kéne.
iktriad
Te akkora fejlődést láttál?Húsrágó
Gabbertben a rookie évéhez képest? Igen. iktriad
az hogy meg tudta végre fogni a snapet azért ellensúlyozta azzal, hogy kevesebb TD-t dobott...Húsrágó
Nem igaz.
14 és (1 negyed) meccsen dobott 12 TDt 2011ben. 2012ben 10 meccsen dobott 9et, de ebben benne van az oaklandi félmeccs, és a Texans idegenbeli meccsen játszott 1 drive(ami után Henne nagy részében úgy dobált mint egy elit QB). Szóval inkább 8 és fél volt az.
Tehát:
2011 - 14 meccs 12 TD
2012 - 8 és fél meccs 9 TD iktriad
és a matematika mai állása szerint 9 > 12 😀

értem én, hogy 0,86 TD/meccsről 1,05 TD/meccsre javult, de így se érezte azt senki, hogy nagy veszteség érte volna a csapatot, amikor a Houston ellen beállt Henne.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 948
Greg Olson ennyire jó coach?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Qb coachunkat, Greg Olsont meginterjúvolta a Raiders OC posztra. Na neki maradnia kéne.
iktriad
Te akkora fejlődést láttál?Húsrágó
Gabbertben a rookie évéhez képest? Igen. iktriad
az hogy meg tudta végre fogni a snapet azért ellensúlyozta azzal, hogy kevesebb TD-t dobott...Húsrágó
Nem igaz.
14 és (1 negyed) meccsen dobott 12 TDt 2011ben. 2012ben 10 meccsen dobott 9et, de ebben benne van az oaklandi félmeccs, és a Texans idegenbeli meccsen játszott 1 drive(ami után Henne nagy részében úgy dobált mint egy elit QB). Szóval inkább 8 és fél volt az.
Tehát:
2011 - 14 meccs 12 TD
2012 - 8 és fél meccs 9 TD
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
A Qb coachunkat, Greg Olsont meginterjúvolta a Raiders OC posztra. Na neki maradnia kéne.
iktriad
Te akkora fejlődést láttál?Húsrágó
Gabbertben a rookie évéhez képest? Igen. iktriad
az hogy meg tudta végre fogni a snapet azért ellensúlyozta azzal, hogy kevesebb TD-t dobott...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Qb coachunkat, Greg Olsont meginterjúvolta a Raiders OC posztra. Na neki maradnia kéne.
iktriad
Te akkora fejlődést láttál?Húsrágó
Gabbertben a rookie évéhez képest? Igen.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
A Qb coachunkat, Greg Olsont meginterjúvolta a Raiders OC posztra. Na neki maradnia kéne.
iktriad
Te akkora fejlődést láttál?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött tryoutra egy CFLes QB Mike Reilly. Collegeban azzalk vált híressé, hogy minden meccsén dobott legalább 1 TDt a Central Washingtonban. Az NFLben megfordult a Green Bay, Seattle, Pittsburgh és St. Louis csapatában, de csak max practice sqadous volt.

Továbbá 4en kaptak szerződést - Ryan Davis, John Parker Wilson, Will Ta’ufo’ou és Brandon King. Az első 3 volt aktív kerettag is tavaly, a 4. CB p squados volt.

Caldwell még nem tudja, ott lesz-e az eheti East -West Shrine meccsen, a Senior Bowlra mindenképp elmegy.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Qb coachunkat, Greg Olsont meginterjúvolta a Raiders OC posztra. Na neki maradnia kéne.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 828 — No es importante
Kaep pistolos, Romanék 2010 nyarán tanulmányozták a Nevada támadójátékát és jártak a kampuszon, egyelőre csak bizonyos elemeket ültettek át a saját játékukba (és nem is fognak ennél tovább menni egy decemberi interjúja alapján)

De jobbat mutatok egy wikis linknél:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
A Pistol Offense | Bowl.hu
Visszatérő cikkünkben egy olyan offense-t mutatunk be, amely egészen friss


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ahogy nézem a GB-SF meccs ismétlését, arra gondoltam ha netán Roman-t elcsábíttanánk akkor a drafton ha QB-t húzunk gondolom én spread option-os lenne (Kaepernick is az ?)Vagy tévedek?m-bryo
pistol  en.wikipedia.org/wiki/Pistol_offenseHöri
Köszi,akkor tévedtem...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ahogy nézem a GB-SF meccs ismétlését, arra gondoltam ha netán Roman-t elcsábíttanánk akkor a drafton ha QB-t húzunk gondolom én spread option-os lenne (Kaepernick is az ?)Vagy tévedek?m-bryo
pistol  en.wikipedia.org/wiki/Pistol_offense

több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ahogy nézem a GB-SF meccs ismétlését, arra gondoltam ha netán Roman-t elcsábíttanánk akkor a drafton ha QB-t húzunk gondolom én spread option-os lenne (Kaepernick is az ?)Vagy tévedek?
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nekem mindegy ki jön, csak végre legyen egy normális Onk.
Normális QB mondjuk nem tudom lesz-e. Caldwell azt mondta, hogy lehet FARől és draftról is hozunk QBt, és teljesen nyitott a posztért folyó küzdelem.

Mellesleg miért lenne jobb nekünk McCoy mint Roman? iktriad
 www.youtube.com/watch?v=Mn6pitrnQnUHúsrágó
Pontossan....ennyi ido után már rég tudom hogy mit várjak ezektol a fórumozóktól (spéci ezektol)
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Nekem mindegy ki jön, csak végre legyen egy normális Onk.
Normális QB mondjuk nem tudom lesz-e. Caldwell azt mondta, hogy lehet FARől és draftról is hozunk QBt, és teljesen nyitott a posztért folyó küzdelem.

Mellesleg miért lenne jobb nekünk McCoy mint Roman? iktriad
 www.youtube.com/watch?v=Mn6pitrnQnU
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem mindegy ki jön, csak végre legyen egy normális Onk.
Normális QB mondjuk nem tudom lesz-e. Caldwell azt mondta, hogy lehet FARől és draftról is hozunk QBt, és teljesen nyitott a posztért folyó küzdelem.

Mellesleg miért lenne jobb nekünk McCoy mint Roman?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
elnézve a két mai (tegnapi) PO meccset, a JAX-nak egyértelműen McCoy kell, nem Romanjjncaa
Roman+Collin Klein kombó, kezében a pisztollyal túl szép lenne, így valószínűleg McCoy lesz, aki egy évig szopik Gabberttel. 😛

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 828 — No es importante
elnézve a két mai (tegnapi) PO meccset, a JAX-nak egyértelműen McCoy kell, nem Roman


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb HC jelölt - A Jags megpróbál beszélni Mike McCoyal, a Broncos OCjével.

Jason LaCanfora on CBS the Jaguars will try to interview Mike McCoy if the Broncos lose today.
Roman és a 49ers továbbjutott, kíváncsi leszek, hogy tudunk-e vele beszélni a jövő héten vezetőedzőügyben.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És Thomas Dimitroff nagyon ajánlgatja egykori beosztottjának egy másik beosztottját, Keith Armstrongot HCek. Joe DeCamillis legalább volt itt ST edző, valahogy nem hiszen, hogy bárki is nagyon rajongana az ötletért, hogy egy viszonylag ismeretlen ST coachból csináljunk vezetőedzőt.
iktriad
There's a guy with the same story, named John Harbaugh.empty taxi
Tudok róla, de Armstrongnak van olyan jó rezüméje, mint anno Harbaughnak? iktriad
98-zól 07-ig volt ST coord John mielőtt HC lett, Armstrong 97 óta az.
Mindkettőjüknek van poziíció edzős múltja mind2 oldalt:
- Harbaugh anno volt TE edző a Pitt Panthersnél és uccsó Eagles-ös évében ő volt a DB coach
- Armstrong anno az Akronon volt WR edző és a 90-es évek közepén ő is foglalkozott a secondaryvel a Falconsnál

szvsz nincs jelentős különbségempty taxi
Nagyon köszi az életrajzot!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
És Thomas Dimitroff nagyon ajánlgatja egykori beosztottjának egy másik beosztottját, Keith Armstrongot HCek. Joe DeCamillis legalább volt itt ST edző, valahogy nem hiszen, hogy bárki is nagyon rajongana az ötletért, hogy egy viszonylag ismeretlen ST coachból csináljunk vezetőedzőt.
iktriad
There's a guy with the same story, named John Harbaugh.empty taxi
Tudok róla, de Armstrongnak van olyan jó rezüméje, mint anno Harbaughnak? iktriad
98-zól 07-ig volt ST coord John mielőtt HC lett, Armstrong 97 óta az.
Mindkettőjüknek van poziíció edzős múltja mind2 oldalt:
- Harbaugh anno volt TE edző a Pitt Panthersnél és uccsó Eagles-ös évében ő volt a DB coach
- Armstrong anno az Akronon volt WR edző és a 90-es évek közepén ő is foglalkozott a secondaryvel a Falconsnál

szvsz nincs jelentős különbség


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És Thomas Dimitroff nagyon ajánlgatja egykori beosztottjának egy másik beosztottját, Keith Armstrongot HCek. Joe DeCamillis legalább volt itt ST edző, valahogy nem hiszen, hogy bárki is nagyon rajongana az ötletért, hogy egy viszonylag ismeretlen ST coachból csináljunk vezetőedzőt.
iktriad
There's a guy with the same story, named John Harbaugh.empty taxi
Tudok róla, de Armstrongnak van olyan jó rezüméje, mint anno Harbaughnak?