Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Közben megtaláltam - Prisco beszélgetett a mi play-by-playünkkel, Brian Sextonnal twitteren Ansahról, Prisco szerint akár lehet 1/1es is:
 twitter.com/JagsVoice/status/291246845005537280

Azért bízok jobban Proisco értékítéleteben (bár olvastam másnál is9, mert ő college tapeket is szokott elemezni, és ez alapján véleményez. Meglátjuk. Április végéig sok minden fog történni.
iktriad
jaj persze, addig még sok minden fog történni, DE nyilván hogy mindenki olyan mock draftok véleményére ad az ember, aki college tape-eket néz, máshogyan nem lehet felmérni egy játékost. 😀 Most az értéke top 20 körül van, de amint írtam, vannak okok amiért simán kicsúszhat a top 20-ból, és ha beleszeret akkor akár top10, de nem akarom ismételni magam. Ha csinálsz mock draftot, szívesen vitatkozok 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Lovie Smith nem is jön, valaki más a Bearsből érkezhet:
There's already talk of Bears LB coach Bob Babich possibly landing in Jax with coach Gus Bradley. Babich wants to move on.
És Prisco szerint Bradley nem fogja hívni a defensive playeket.
One key thing for Caldwell was he didn't want head coach calling plays.
Mi a baj a hibriddel? eléggé bevált nálunk, persze a játékosállományhoz is kell igazodni.SeaSzilaHawk
Nincs meg hozzá az emberanyagunk jelenleg.

Ha megcsináljátok a Flynn trade-et, akkor nyugodtan hátradőlhetsz, mert hát Gus ismeri, az edzéseken azért biztosan kiismerte, h mire képes. Szóval ha elviszitek, akkor tuti nem bánjátok, ha meg nem tarja elég jónak, akkor nem is megy érte.SeaSzilaHawk
Ott a pont. De az hogy Wilson legyűrte rookieként TCben, az nekem komoly red flag (tudom, úgy néz ki franchise irányító lesz belőle nálatok, de akkor is).

Lehet, hogy Pete Prisco így látja, de én olyan 25-30 mock-ot vizsgáltam (hú de erős szó, inkább néztem 😀) meg eddig és van bőven védőjátékos aki elé kerül majd a drafton, sőt ne felejtsd, h túlkereslet lesz az Oline-okért, mert aból meg nincs olyan sok premier, a későbbi körökben már nem biztos, hogy találsz jókat, ezért simán le fog csúszni. Persze ha vki "szerelmes" lesz bele, akkor akár top 10-ben is elmehet. De a valószínűbb az, hogy top 15-on kívül és csak a 20-on túl fogják szólítani. Szerintem 😀SeaSzilaHawk
Azért bízok jobban Prisco értékítéleteben (bár olvastam másnál is), mert ő college tapeket is szokott elemezni, és ez alapján véleményez. Meglátjuk. Április végéig sok minden fog történni.

Közben megtaláltam - Prisco beszélgetett a mi play-by-playünkkel, Brian Sextonnal twitteren Ansahról, Prisco szerint akár lehet 1/1es is:
 twitter.com/JagsVoice/status/291246845005537280


én nem tartom olyan nagyra Bradlyet. HCként sztem meg bukni fog.
A D# meg állítolag inkább Carroll találmánya, érdeme.
én vagyok csalódott h lelépett, inkább Bevell(OC) maradjon
braxa88
Most akkor csalódott vagy, vagy nem?
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én nem tartom olyan nagyra Bradlyet. HCként sztem meg bukni fog.
A D# meg állítolag inkább Carroll találmánya, érdeme.
én vagyok csalódott h lelépett, inkább Bevell(OC) maradjon
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Köszi a véleményt SeaSzilaHawk és MedvePapa!

Remélem a hibridet hagyja Seattleben, és maradunk szimpla 4-3on.

A Flynn tradeért annyira nem rajongok. Volt 2 jó meccse egy elit offenssel, ami itt nincs. Lehet ő is csak egy Rob Johnson(akiért ugye a Bills 1 jó meccs miatt egy 1 körös ppicket adott nekünk. Abból lett Fred Taylor. A Billsnek meg egy szép nagy mellélövés Johnsonnal).

Pete Prisco szerint simán Top 5s pick lesz.iktriad
Mi a baj a hibriddel? eléggé bevált nálunk, persze a játékosállományhoz is kell igazodni.

Ha megcsináljátok a Flynn trade-et, akkor nyugodtan hátradőlhetsz, mert hát Gus ismeri, az edzéseken azért biztosan kiismerte, h mire képes. Szóval ha elviszitek, akkor tuti nem bánjátok, ha meg nem tarja elég jónak, akkor nem is megy érte.

Lehet, hogy Pete Prisco így látja, de én olyan 25-30 mock-ot vizsgáltam (hú de erős szó, inkább néztem 😀) meg eddig és van bőven védőjátékos aki elé kerül majd a drafton, sőt ne felejtsd, h túlkereslet lesz az Oline-okért, mert aból meg nincs olyan sok premier, a későbbi körökben már nem biztos, hogy találsz jókat, ezért simán le fog csúszni. Persze ha vki "szerelmes" lesz bele, akkor akár top 10-ben is elmehet. De a valószínűbb az, hogy top 15-on kívül és csak a 20-on túl fogják szólítani. Szerintem 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Armando imádni fogja az új HCnket. Gene Smith ennyit szerintem 4 év alatt nem káromkodott, mint Bradley itt 1 perc alatt. 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Holnap lesz Bradley bemutatása a helyi sajtónak.
Eddig pozitívak a reakciók, de mindenki megjegyzi, nagyon sok függ majd attól, ki lesz az OCje.iktriad
És tényleg.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Holnap lesz Bradley bemutatása a helyi sajtónak.
Eddig pozitívak a reakciók, de mindenki megjegyzi, nagyon sok függ majd attól, ki lesz az OCje.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Örülök Bradleynek.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Todd Wash követheti Bradleyt mint DC. Ő volt a D-line coach Seattleben, és együtt dolgoztak már a North Dakota Statenél és Tampában is.

Nagy kérdés mi lesz az OVal, de egyesek szerint Caldwell valószínű úgy nevezte már ki Bradleyt, hogy tudja ki fogja az offenset működtetni idén.

A Gus amúgy ragadványnév. Az új HCnket valójában Paul Casey Bradleynek hívják..
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi a véleményt SeaSzilaHawk és MedvePapa!
meghívást kaptunk, így eleget teszek neki:
Nekem nincs nagyon jó véleményem egyik koordinátorunkról sem, így Gus-ról sem. Ugye kezdem ott, hogy a védelem filozófiája (a hibrid) PC szüleménye. Persze nem akarok semmit el venni tőle, mert Ő szokta hívni a playeket. Na most ha láttátok a Falcons utsó 30 mp-ét (de még volt ilyen meccsünk Chicago vagy Detroit pl.), akkor megértitek, hogy mi a kritika ellene... ilyen meccseken nem szabad ilyeneket hibázni. És ugye a legfontosabb, hogy mennyire volt benne a keze a játékosok draftolásában... nem hinném, h nagyon bár biztosan volt beleszólása.
Nem akarom elvenni a kedvetek, de én nem sírok utána.
Ebből az egységből sztem többet is ki lehetett volna hozni, bár ez így is nagyon szép munka volt.
Én remélem be fog válni nálatok és hát ha a védelmet rendbe rakja nálatok, plusz elviszi tőlünk Flynn-t, akkor hamar egy középcsapat lesztek, amit 1-2 év múlva simán megfejelhettek egy PO-al. Persze ehhez sok minden kell, de all in all, nem rossz húzás olyan szempontból, h high risk - high reward.
Sok sikert!SeaSzilaHawk
Remélem a hibridet hagyja Seattleben, és maradunk szimpla 4-3on.

A Flynn tradeért annyira nem rajongok. Volt 2 jó meccse egy elit offenssel, ami itt nincs. Lehet ő is csak egy Rob Johnson(akiért ugye a Bills 1 jó meccs miatt egy 1 körös ppicket adott nekünk. Abból lett Fred Taylor. A Billsnek meg egy szép nagy mellélövés Johnsonnal).


Nem tudom. Ha Genot kiviszi a Chiefs, biztos nem. Szerintem védő lesz az 1/2es. Dion Jordan, Lamontre Moore, Werner, vagy akit sokan elkezdtek mondani kint mostanság, Ezekiel Ansah a BYUból. iktriad
Ansah most per pillanat nem fog olyan korán lemenni a boardról, olyan 20-as pick magasságába rangsorolják. Majd a combine után lehet h fentebb
kúszik.SeaSzilaHawk
Pete Prisco szerint simán Top 5s pick lesz.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Hát most erre mit mondjak?! Egyrészt örülök, mert megérdemli a HC állást, másrészt sírok, mert szerettem volna, ha nálunk Pít után. Védelmi guru, mindenképp kell neki egy OC, akiben megbízik 100%-ban. Remek tehetség felismerő. Nagyon jó kapcsolatot épít ki a játékosaival. Sokan azt hiszik, hogy a D-t nálunk PC hozta össze, de nem(persze PC, de kellett hozzá Bradley, aki megvalósította)! Bradley nagyon fontos láncszem, ő javasolja(javasolta, csak még nehéz hozzászoknom…) az igazolásokat, ő hívja a play-eket a meccsen, tökéletesen alkalmas HC-nak. Ez egy szubjektív vélemény. Nagyon sajnálom, hogy elment tőlünk, Bevell-t nem sirattam volna ennyire. Nektek sok sikert, rajtatok lesz a szemem innentől! 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Kit szerezne a Chiefs? Alex Smitht max. Más komolyan vehető opció nagyon nincs. De ha nálam az 1/1 pick, és a Qb a legnagyobb gondom, elviszem a legjobb QBt vele (akkor is ha szar az idei QB class).
iktriad
Vagy Flynn mondjuk.
Egyre több helyen olvasom mockokban Luke Joeckelt KC-hoz, aki nekünk is nagyon jó fit lenne, óriási need az OL nekünk. Viszont ha kiviszik előlünk, akkor Geno 4.-ig lecsúszhat. Ha ti nem választjátok persze. Gabber bával ti sem vagytok nagyon a toppon.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
De ha nálam az 1/1 pick, és a Qb a legnagyobb gondom, elviszem a legjobb QBt vele (akkor is ha szar az idei QB class).
iktriad
Azt kéne megérteni végre, hogy attól, hogy a QB class szar, Geno (egy ember, nem az egész class) még lehet fasza.

Bradleynek örülök.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Hát ja valószínű így van, azért Kelly rendesen hülyített mindenkit illetve nem tudta mit akar. Hosszabb távon biz könnyen előfordulhat, hogy ti jártok jobban. Kiderül.dande
Reméljük. Mondom tehetség alapján az Eagles roster jelenleg sokkal erősebb mint a mienk.
iktriad
Fogtok ti QB-t draftolni, ha mondjuk a KC nem visz előletek senkit onnan?

Jah egyébként igen, azért írtam, mert Roseman sms-ezgetett nagyon Kelly emberével, és gondolom várta a választ a Gus interjú alatt, ezért nem raktunk elé szerződést. Ha Kelly nemet mond, akkor biztosan rápróbálunk, mert impresszív volt az interjún.Eazzy
Nem tudom. Ha Genot kiviszi a Chiefs, biztos nem. Szerintem védő lesz az 1/2es. Dion Jordan, Lamontre Moore, Werner, vagy akit sokan elkezdtek mondani kint mostanság, Ezekiel Ansah a BYUból. iktriad
Ansah most per pillanat nem fog olyan korán lemenni a boardról, olyan 20-as pick magasságába rangsorolják. Majd a combine után lehet h fentebb kúszik.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Monte Kiffin Bradleyről:
"He reminds me of Mike Tomlin" - legendary defensive coach Monte Kiffin

Hm...

Nem tudom. Ha Genot kiviszi a Chiefs, biztos nem. Szerintem védő lesz az 1/2es. Dion Jordan, Lamontre Moore, Werner, vagy akit sokan elkezdtek mondani kint mostanság, Ezekiel Ansah a BYUból. iktriad
Igen potn ez érdekelne, hogy Geno vajh lecsúszhat-e hozzánk, mert a Raiders biztos nem húz QB-t, KC attól függ szereznek e hamarabb valami irányítót, így ti maradtatok, de hát a nagyon gyenge fal miatt gondolom valami DE az első prioritásotok.Eazzy
Kit szerezne a Chiefs? Alex Smitht max. Más komolyan vehető opció nagyon nincs. De ha nálam az 1/1 pick, és a Qb a legnagyobb gondom, elviszem a legjobb QBt vele (akkor is ha szar az idei QB class).
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
meghívást kaptunk, így eleget teszek neki:
Nekem nincs nagyon jó véleményem egyik koordinátorunkról sem, így Gus-ról sem. Ugye kezdem ott, hogy a védelem filozófiája (a hibrid) PC szüleménye. Persze nem akarok semmit el venni tőle, mert Ő szokta hívni a playeket. Na most ha láttátok a Falcons utsó 30 mp-ét (de még volt ilyen meccsünk Chicago vagy Detroit pl.), akkor megértitek, hogy mi a kritika ellene... ilyen meccseken nem szabad ilyeneket hibázni. És ugye a legfontosabb, hogy mennyire volt benne a keze a játékosok draftolásában... nem hinném, h nagyon bár biztosan volt beleszólása.
Nem akarom elvenni a kedvetek, de én nem sírok utána.
Ebből az egységből sztem többet is ki lehetett volna hozni, bár ez így is nagyon szép munka volt.
Én remélem be fog válni nálatok és hát ha a védelmet rendbe rakja nálatok, plusz elviszi tőlünk Flynn-t, akkor hamar egy középcsapat lesztek, amit 1-2 év múlva simán megfejelhettek egy PO-al. Persze ehhez sok minden kell, de all in all, nem rossz húzás olyan szempontból, h high risk - high reward.
Sok sikert!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Hát ja valószínű így van, azért Kelly rendesen hülyített mindenkit illetve nem tudta mit akar. Hosszabb távon biz könnyen előfordulhat, hogy ti jártok jobban. Kiderül.dande
Reméljük. Mondom tehetség alapján az Eagles roster jelenleg sokkal erősebb mint a mienk.
iktriad
Fogtok ti QB-t draftolni, ha mondjuk a KC nem visz előletek senkit onnan?

Jah egyébként igen, azért írtam, mert Roseman sms-ezgetett nagyon Kelly emberével, és gondolom várta a választ a Gus interjú alatt, ezért nem raktunk elé szerződést. Ha Kelly nemet mond, akkor biztosan rápróbálunk, mert impresszív volt az interjún.Eazzy
Nem tudom. Ha Genot kiviszi a Chiefs, biztos nem. Szerintem védő lesz az 1/2es. Dion Jordan, Lamontre Moore, Werner, vagy akit sokan elkezdtek mondani kint mostanság, Ezekiel Ansah a BYUból. iktriad
Igen potn ez érdekelne, hogy Geno vajh lecsúszhat-e hozzánk, mert a Raiders biztos nem húz QB-t, KC attól függ szereznek e hamarabb valami irányítót, így ti maradtatok, de hát a nagyon gyenge fal miatt gondolom valami DE az első prioritásotok.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ja valószínű így van, azért Kelly rendesen hülyített mindenkit illetve nem tudta mit akar. Hosszabb távon biz könnyen előfordulhat, hogy ti jártok jobban. Kiderül.dande
Reméljük. Mondom tehetség alapján az Eagles roster jelenleg sokkal erősebb mint a mienk.
iktriad
Fogtok ti QB-t draftolni, ha mondjuk a KC nem visz előletek senkit onnan?

Jah egyébként igen, azért írtam, mert Roseman sms-ezgetett nagyon Kelly emberével, és gondolom várta a választ a Gus interjú alatt, ezért nem raktunk elé szerződést. Ha Kelly nemet mond, akkor biztosan rápróbálunk, mert impresszív volt az interjún.Eazzy
Nem tudom. Ha Genot kiviszi a Chiefs, biztos nem. Szerintem védő lesz az 1/2es. Dion Jordan, Lamontre Moore, Werner, vagy akit sokan elkezdtek mondani kint mostanság, Ezekiel Ansah a BYUból.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Hát ja valószínű így van, azért Kelly rendesen hülyített mindenkit illetve nem tudta mit akar. Hosszabb távon biz könnyen előfordulhat, hogy ti jártok jobban. Kiderül.dande
Reméljük. Mondom tehetség alapján az Eagles roster jelenleg sokkal erősebb mint a mienk.
iktriad
Fogtok ti QB-t draftolni, ha mondjuk a KC nem visz előletek senkit onnan?

Jah egyébként igen, azért írtam, mert Roseman sms-ezgetett nagyon Kelly emberével, és gondolom várta a választ a Gus interjú alatt, ezért nem raktunk elé szerződést. Ha Kelly nemet mond, akkor biztosan rápróbálunk, mert impresszív volt az interjún.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes, hogy Bradley tegnap volt nálunk interjún, és ma ki is nevezik. Caldwell nem szarozik. Örülök, hogy nem várta be Romant. Össze kell állnia az új coaching staffnek is. Kíváncsi vagyok mi lesz Bratkowskival így.

Hát ja valószínű így van, azért Kelly rendesen hülyített mindenkit illetve nem tudta mit akar. Hosszabb távon biz könnyen előfordulhat, hogy ti jártok jobban. Kiderül.dande
Reméljük. Mondom tehetség alapján az Eagles roster jelenleg sokkal erősebb mint a mienk.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bradley edzői filozófiája.


Bradley védelmei a Seahwaksnál 2009-2012:
In 2009, under Bradley's guidance the Seahawks' defense allowed opponents to gain 356.4 yards (24th in the league) and to score 24.4 points per game (25th).
In 2010, the Seahawks' defense allowed opponents to gain 368.6 yards (27th in the league) and to score 25.4 points per game (25th).
In 2011, the Seahawks' defense allowed opponents to gain 332.2 yards (9th in the league) and to score 19.7 points per game (7th).
In 2012, the Seahawks' defense allowed opponents to gain 306.2 yards (4th in the league) and to score 15.3 points per game (1st).


Vicces lesz, ha véletlen ti jövőre jobbat értek el vele, mint mi Chip-el 😀Eazzy
Remélem így lesz, bár az Eagles kerete azért erősebb, mint a mienk jelenleg. Nem is kicsit. Tudom azért lesz ez érdekes, mert ha Kelly nem lett volna oda, Bradley lett volna az új Eagles HC.

Én nem remélem. 😀Stez
Azt gondolom. 😊 iktriad
Hát ja valószínű így van, azért Kelly rendesen hülyített mindenkit illetve nem tudta mit akar. Hosszabb távon biz könnyen előfordulhat, hogy ti jártok jobban. Kiderül.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bradley csak 4-3as Dket alkalmazott egész pályája alatt, szóval maradunk 4-3as csapat idén is. Jó hír Poznak, Babinnek és nekem(sokkal jobban szeretem a 4-3at a 3-4nél).

Bradley védelmei a Seahwaksnál 2009-2012:
In 2009, under Bradley's guidance the Seahawks' defense allowed opponents to gain 356.4 yards (24th in the league) and to score 24.4 points per game (25th).
In 2010, the Seahawks' defense allowed opponents to gain 368.6 yards (27th in the league) and to score 25.4 points per game (25th).
In 2011, the Seahawks' defense allowed opponents to gain 332.2 yards (9th in the league) and to score 19.7 points per game (7th).
In 2012, the Seahawks' defense allowed opponents to gain 306.2 yards (4th in the league) and to score 15.3 points per game (1st).

Bradley edzői filozófiája.


Vicces lesz, ha véletlen ti jövőre jobbat értek el vele, mint mi Chip-el 😀Eazzy
Remélem így lesz, bár az Eagles kerete azért erősebb, mint a mienk jelenleg. Nem is kicsit. Tudom azért lesz ez érdekes, mert ha Kelly nem lett volna oda, Bradley lett volna az új Eagles HC.

Én nem remélem. 😀Stez
Azt gondolom. 😊
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Vicces lesz, ha véletlen ti jövőre jobbat értek el vele, mint mi Chip-el 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nem remélem. 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval pár infó Bradleyről:
Bradley has a great resume with the Seahawks after turning a near-league-worst unit into the top scoring defense in the NFL this year -- and from things I've read this week, Bradley isn't just a Pete Carroll marionette when it comes to the schemes, he's the guy creating the gameplan and calling the plays on the sideline, something that has to be impressive for teams interested in his services.

Both Pete Carroll and legendary coach Monte Kiffin speak highly of Bradley, and Kiffin's endorsement of Bradley to Carroll was one of the main reasons that Pete kept Gus onboard once he took over control of the Seahawks.Tommy Lawlor of IgglesBlitz.com talked to Kiffin this week, and Carroll's old mentor, Kiffin, sang Bradley's praises.

"He really is exceptional," Kiffin told Lawlor "You could tell. He's not just a really, really smart coach; he's got a great personality. He connects with the players really well. He reminds me of (Steelers coach) Mike Tomlin. We hired Mike at 29-years-old out of the University of Cincinnati. It didn't take long to know that Mike was special, and I knew from Day 1 that Gus was special. He'll be a head coach in the NFL. He's got no panic. Some people do, it doesn't mean they're not really good coaches, but Gus, he's special. When he interviews, he'll knock your socks off. I'm not trying to pump him up, but I know what he is. He's put it on tape up there."
Ő az első az idei 6 új HC közül, aki védelmi mentalitású! Ja és North Dakota State alumni. Az FCS kö9tödés lergalább megmarad! 😊



A hülye nem tudja, mibe vág bele. 😛Stez
Vagy tudja. Nektek is bejött a védelmi háttérrel rendelkező HC, nem?
iktriad
De, a szezon nagy részét kórházban töltötte a csapattól távol. 😀
Ráadásul a liga legszarabb, összekukázott védelmét kapta meg, offseasonban meg vajmi keveset erősítettünk védelembe. Most ez másképp lesz. Érdemlegesen így nem tudok nyilatkozni arról, hogy bejött-e vagy sem, az a következő szezon után derül ki főleg.
De azért a Hawksnak elég komoly emberanyaga jött össze, ami ilyen teljesítményre képes. Stez
Reméljük nálunk is ez lesz a helyzet. Plusz nem olyan rossz a mi Dnk szerintem, csak tavaly rohadt sok sérültünk volt.