Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
FA - Halloren szerint ők jöhetnek free agencyben idén hozzánk:

New England RB LeGarrette Blount. If the Jaguars opt to let Maurice Jones-Drew walk, Blount would be a great replacement.
New England WR Julian Edelman. Tom Brady trusts him, so he won't be allowed to leave, right? That's what they said about Wes Welker.
New England C Ryan Wendell. He's 28 years old and the Jaguars have an opening at center.
Denver LG Zane Beadles. The Jaguars went through three left guards last year; Beadles has never missed a game and would be worth overpaying for.
San Francisco RB Anthony Dixon. Played only 82 regular-season snaps, but the Jaguars need a short-yardage, bulldozer-type back.
Seattle DE Michael Bennett. If he hits the open market, he should be the Jaguars' top target to help solve their pass-rushing woes.
Seattle CB Walter Thurmond. It would be a nice way to continue the Seattle-to-Jacksonville shuttle program.

A Bennett, Blount, Beadles hármas érkezésével nagyon kiegyeznék. Vagy Dixonnal Blount helyett, ha MJD marad.

én el tudom képzelni (bár aláírom, hogy elég nagy lutri lenne), hogy Watkins-Trent Murphy/Kony Ealy/Sam második kör-Garoppolo harmadik kör-t fogunk húzni. Ha ez így alakul, akkor nagyon nagy szükség lenne az O-line megerősítésére, például a Browns centerével és legalább egy top15-ös guard FA szerződtetésével. Annyi azonban nem lenne rossz, ha rádupláznánk a QB-re, mert lehet, hogy bizonyos szempontból feleslegesnek tűnik, de ha hozunk valakit az első körben és utána a negyedikben egy Garoppolót (ha benn van), akkor jó esélyünk lehet egy későbbi trade-re isphylos
Garropolo lehet bejátssza magát a 2. körbe májusra. Én mondjuk nem tartanám rossznak, ha Khalil Mack és ő érkezne az első 2 körben.iktriad
Na ne már, mindhárom marad😀
Tavaly legalább a kukából válogattatok, most meg a polcról vinnétek? 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 269 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
FA - Halloren szerint ők jöhetnek free agencyben idén hozzánk:

New England RB LeGarrette Blount. If the Jaguars opt to let Maurice Jones-Drew walk, Blount would be a great replacement.
New England WR Julian Edelman. Tom Brady trusts him, so he won't be allowed to leave, right? That's what they said about Wes Welker.
New England C Ryan Wendell. He's 28 years old and the Jaguars have an opening at center.
Denver LG Zane Beadles. The Jaguars went through three left guards last year; Beadles has never missed a game and would be worth overpaying for.
San Francisco RB Anthony Dixon. Played only 82 regular-season snaps, but the Jaguars need a short-yardage, bulldozer-type back.
Seattle DE Michael Bennett. If he hits the open market, he should be the Jaguars' top target to help solve their pass-rushing woes.
Seattle CB Walter Thurmond. It would be a nice way to continue the Seattle-to-Jacksonville shuttle program.

A Bennett, Blount, Beadles hármas érkezésével nagyon kiegyeznék. Vagy Dixonnal Blount helyett, ha MJD marad.

én el tudom képzelni (bár aláírom, hogy elég nagy lutri lenne), hogy Watkins-Trent Murphy/Kony Ealy/Sam második kör-Garoppolo harmadik kör-t fogunk húzni. Ha ez így alakul, akkor nagyon nagy szükség lenne az O-line megerősítésére, például a Browns centerével és legalább egy top15-ös guard FA szerződtetésével. Annyi azonban nem lenne rossz, ha rádupláznánk a QB-re, mert lehet, hogy bizonyos szempontból feleslegesnek tűnik, de ha hozunk valakit az első körben és utána a negyedikben egy Garoppolót (ha benn van), akkor jó esélyünk lehet egy későbbi trade-re isphylos
Garropolo lehet bejátssza magát a 2. körbe májusra. Én mondjuk nem tartanám rossznak, ha Khalil Mack és ő érkezne az első 2 körben.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
én el tudom képzelni (bár aláírom, hogy elég nagy lutri lenne), hogy Watkins-Trent Murphy/Kony Ealy/Sam második kör-Garoppolo harmadik kör-t fogunk húzni. Ha ez így alakul, akkor nagyon nagy szükség lenne az O-line megerősítésére, például a Browns centerével és legalább egy top15-ös guard FA szerződtetésével. Annyi azonban nem lenne rossz, ha rádupláznánk a QB-re, mert lehet, hogy bizonyos szempontból feleslegesnek tűnik, de ha hozunk valakit az első körben és utána a negyedikben egy Garoppolót (ha benn van), akkor jó esélyünk lehet egy későbbi trade-re is

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 269 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
egy kis scoutolás
ha a harmadik körös cetli WR-re menne, akkor ajánlom figyelmetekbe Brandon Colemant.
Annyi a baj vele, hogy a Rutgers-ből érkezik, szvsz a Pats elviszi első körben 😀 😀
a harmadik kör elejére várják, én nagyon örülnék neki.. nem is szólva a leendő QB-nkról, ugyanis kéne egy elkapó aki >6-3 és nem alkeszphylos
Az elkapó poszt mindenképpen kiemelten lesz kezelve az offseasonban. Halloren még azt sem tartotta elképzelhetetlennek, hogy mondjuk a Clemson WRjét, Sammy Watkinst vigyük 1/3ra. Mondjuk szerintem ez nem túl jó ötlet. De szerintem viszonylag korán jöhet egy nagy termetű, gyors elkapó a draftról. Vélhetően az első 3 kör valamelyikében (2. vagy 3.)
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
egy kis scoutolás
ha a harmadik körös cetli WR-re menne, akkor ajánlom figyelmetekbe Brandon Colemant.
Annyi a baj vele, hogy a Rutgers-ből érkezik, szvsz a Pats elviszi első körben 😀 😀
a harmadik kör elejére várják, én nagyon örülnék neki.. nem is szólva a leendő QB-nkról, ugyanis kéne egy elkapó aki >6-3 és nem alkesz

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 269 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lageman elemzi az O-falat és Pasztor fejlődését RTben.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Offensive-Line/7622c9a3-5fb7-4be7-8fe1-cc725cd364da

Bradley és a stáb holnap kezdi el összerakni az edzéstervet a Senior Bowlra. Vasárnap utaznak majd Mobileba.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Jags szurkolókat az ág is húzza... (2:25-től a lényeg)

 robban.hu/csunyan-kikap-a-reszeg-pofozo/catattack
Ha nagyon unatkozol inkább nézz be máshova...m-bryo
Ezek szerint van igazságalapja...catattack
Ha TE mondod biztos....m-bryo
Ha mindenkit elüldözöl a topikból, akkor magaddal fogsz beszélgetni. Szólásszabadság van, meg hát a fórum igazából erre van kitalálva, hogy mindenki azt írjon/linkeljen, amit akar.

Védheted ezt a faken topikot, mint a kincsesládikádat, de ezzel nem csak magad, de az egész Jags fanbase-t járatod le.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Jags szurkolókat az ág is húzza... (2:25-től a lényeg)

 robban.hu/csunyan-kikap-a-reszeg-pofozo/catattack
Ha nagyon unatkozol inkább nézz be máshova...m-bryo
Ezek szerint van igazságalapja...catattack
Ha TE mondod biztos....
több mint 10 éve
catattack 3 520
Jags szurkolókat az ág is húzza... (2:25-től a lényeg)

 robban.hu/csunyan-kikap-a-reszeg-pofozo/catattack
Ha nagyon unatkozol inkább nézz be máshova...m-bryo
Ezek szerint van igazságalapja...
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Jags szurkolókat az ág is húzza... (2:25-től a lényeg)

 robban.hu/csunyan-kikap-a-reszeg-pofozo/catattack
Ha nagyon unatkozol inkább nézz be máshova...
több mint 10 éve
catattack 3 520
Jags szurkolókat az ág is húzza... (2:25-től a lényeg)

 robban.hu/csunyan-kikap-a-reszeg-pofozo/
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tudom, hogy ebben a topikban nincs felesleges információ, ezért beírom, hogy a future contractok közül Sherrod Martin kapta a legtöbb aláíráspénzt (100 000$) eddig a ligában. Az ilyenkor aláíró játékosok 98%-a egy fitying garantált összeget sem kap.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 269 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak hogy Sixo is örüljön - Lageman elemzi Ace Sanders első évét a profik közt.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Ace-Sanders/8a09a14c-9af2-4d66-9828-c0b1a51277e2
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 269 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Borbinho
Belinkelték már tegnap, de azért köszi.iktriad
akkor bocsi, nem láttam 😊

egyéb: na kit/mit szeretnétek drafton?😊Borbinho
Egy jó irányítót(valakit a Teddy, Bortles, Manziel, Fales, Garropolo, McCarron, Boyd hetesből lehetőleg), egy remek pass rushert(mondjuk Khalil Macket az 1. körben -, vagy aki még aki bent lesz a jók közül a 2.-ban), legalább egy minőségi azonnal bevethető kezdő belső falembert, egy jó RBt(mondjuk West 4. -6. kör környékén) + WRt, valamint 1 vagy 2 OLBt.

Ja, ha már draft. úgy tűnik a Jags a Tajh Boyd, Logan Thomas, Stephen Morris nem túl veretes QB 3ast edzi majd a Seniorbowlon. Morris meg Fisch legalább újra együtt dolgozhat 1 hétig.
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Borbinho
Belinkelték már tegnap, de azért köszi.iktriad
akkor bocsi, nem láttam 😊

egyéb: na kit/mit szeretnétek drafton?😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 269 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Borbinho
Belinkelték már tegnap, de azért köszi.
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
 msn.foxsports.com/nfl/story/what-s-it-like-to-finish-a-rookie-season-in-the-nfl-010914

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 269 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma 1 éve hangozott el az "Even if he's released". 😀😀

 www.bigcatcountry.com/2013/1/11/3867072/even-if-hes-released-the-remix
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
BCCs cikk arról, hogy az utóbbi 5 évben milyen gyakran köt ki játékos azoknál a csapatoknál, akik a Senior Bowlon felkészítették a csapatokat.
 www.bigcatcountry.com/2014/1/9/5292368/senior-bowl-2014-jaguars-coach-nfl-draft
Általában max 1-2 játékos kerül ki(mi anno kettőt draftoltunk 2009-ben, Mike Thomast és Rashad Jenningset a South csapatából), kb. ennyire lehet számítani majd most is.


Egy nagyon jó(2 oldalas!) összehasonlítás a jelenleg 4 legjobbnak kikiáltott QB prospectről (Bridgewater, Manziel, Bortles, Carr)
 www.rotoworld.com/articles/cfb/45952/349/2014s-quarterback-conundrum
Egy újabb érv arra, miért remélem, hogy nem Carr kerül hozzánk. Jelenleg azt hiszem a másik háromból bárkit szívesen látnék nálunk.iktriad
Igazán érdekes cikk csak amit nemértettem meg az ez
m-bryo
Ez azt hiszem azt mutatja, hogy milyen lenne a hatékonyságuk egy normál (pro style) szisztémában(de javítson ki bárki, ha tévednék).iktriad
ha jól értem igen, pl: a pro style offense arányaira normalizálta a játékosok eredményeit (pl Carrnál kevesebb screen) és így kapott egy összehasonlítható táblázatot

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 269 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
BCCs cikk arról, hogy az utóbbi 5 évben milyen gyakran köt ki játékos azoknál a csapatoknál, akik a Senior Bowlon felkészítették a csapatokat.
 www.bigcatcountry.com/2014/1/9/5292368/senior-bowl-2014-jaguars-coach-nfl-draft
Általában max 1-2 játékos kerül ki(mi anno kettőt draftoltunk 2009-ben, Mike Thomast és Rashad Jenningset a South csapatából), kb. ennyire lehet számítani majd most is.


Egy nagyon jó(2 oldalas!) összehasonlítás a jelenleg 4 legjobbnak kikiáltott QB prospectről (Bridgewater, Manziel, Bortles, Carr)
 www.rotoworld.com/articles/cfb/45952/349/2014s-quarterback-conundrum
Egy újabb érv arra, miért remélem, hogy nem Carr kerül hozzánk. Jelenleg azt hiszem a másik háromból bárkit szívesen látnék nálunk.iktriad
Igazán érdekes cikk csak amit nemértettem meg az ez
m-bryo
Ez azt hiszem azt mutatja, hogy milyen lenne a hatékonyságuk egy normál (pro style) szisztémában(de javítson ki bárki, ha tévednék).
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Egy nagyon jó(2 oldalas!) összehasonlítás a jelenleg 4 legjobbnak kikiáltott QB prospectről (Bridgewater, Manziel, Bortles, Carr)
 www.rotoworld.com/articles/cfb/45952/349/2014s-quarterback-conundrum
Egy újabb érv arra, miért remélem, hogy nem Carr kerül hozzánk. Jelenleg azt hiszem a másik háromból bárkit szívesen látnék nálunk.iktriad
Igazán érdekes cikk csak amit nemértettem meg az ez
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 269 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy nagyon jó(2 oldalas!) összehasonlítás a jelenleg 4 legjobbnak kikiáltott QB prospectről (Bridgewater, Manziel, Bortles, Carr)
 www.rotoworld.com/articles/cfb/45952/349/2014s-quarterback-conundrum
Egy újabb érv arra, miért remélem, hogy nem Carr kerül hozzánk. Jelenleg azt hiszem a másik háromból bárkit szívesen látnék nálunk.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 269 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hogy Manziel hivatalosan is jelentkezett a draftra, elkezdték azonnal hozzánk mockolni 1/3n. Mi DiRocco szerint ettől függetlenül illene Fisch rendszerébe.
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/3463/manziel-a-fit-for-jaguars
Ez egy érdekes szösszenet a cikkből:
Manziel isn’t the best quarterback in this draft. That’s Bridgewater, and that’s who the Jaguars would most likely take if he’s somehow available with the third pick.
Remélem ez igaz.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
😊
 www.nemzetisport.hu/nfl/video-melybe-vetette-magat-a-jaguars-kabalafiguraja-2305949

THIS IS THE WAY