Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 9 éve
Hillman a Vikingshoz igazolt.Lassan egyébként át kéne nevezni a csapatot San Diego Badgersre.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Addae és Gates (combhajlító) nem edzettek ma. Bosa visszatért edzeni , igaz csak limitáltan, hozzá hasonlóan limitált volt Franklin és Dunlap is.PS-be igazunk egy ex-Wisconsin TE-et Austin Traylort.
Amúgy a hírek szerint Ronnie Hillman volt még itt tryout-on McCluster mellett, de az utóbbit választottuk.
Szerkesztette: Sixo
több mint 9 éve
Már hivatalos ,hogy érkezett McCluster.Na őt bírom, benne mindig több volt, mint amit végül kihoztak. Ebben az offensben kijöhet neki a lépés!
Sixo
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
McClustert írják Woodhead helyéreVolna értelme, dolgozott Whizzel a Titansben és ott kb. Fafej szerepét szánták anno neki.
Höri

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Amúgy Telesco idei igazolásai 2 meccs után nagyon tetszetősek. Hayward , Benjamin , Slauson , Mebane , még Reid is. Talán csak Lowery-re lehet egyedül panasz. Viszont ez a Jatavis Brown gyerek csak nekem tűnik nagyon ígéretesnek? Volt egyébként egy-két érdekes védelmi felállás amin csak tátottam a szám, pl amikor Emanuel kb DT-ből indult Ingram jobbjáról. + öröm látni, hogy Gordon milyen szépen tud várni a blokkokra, hogy út nyíljon neki, türelmes játékos ,ami Mathews legnagyobb gyengéje volt
Szerkesztette: Sixo
több mint 9 éve
Woodhead 😕Szárkapocscsont törése volt 2 éve.
Pedig tavaly és idén is ő volt flex emberem fantasyben(jó párszor kihúzott a xarból)... mielőbbi gyógyulást neki. Ez neki már a második ilyen sérülése?
ThundersNFL
több mint 9 éve
Woodhead 😕 Pedig tavaly és idén is ő volt flex emberem fantasyben(jó párszor kihúzott a xarból)... mielőbbi gyógyulást neki. Ez neki már a második ilyen sérülése?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Woodhead hiányát Rivers fogja leginkább megérezni.Ami tavaly volt az OL az idén a WR/RB. Gordon így feature back lesz.
Addae hiányában kíváncsi vagyok ki lesz a pályán legtöbbet a helyén. Phillips? Stuckey? McCoil?

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Griff Whalen érkezett a csapathoz Woodhead pedig ment IR-re. Addae-t ma műtötték , eltört a kulcscsontja. 4-6 hét kihagyás vár rá.
több mint 9 éve
Hihetetlen...ilyen tényleg nincs! Mintha 2015-ben lennék megint...
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Woodhead szezonja is véget ért. ACL szakadás. Ti se vagytok túl szerencsések. De legalább van egy Riversetek.
több mint 9 éve
Egy kis pff a meccsről. Top offensive grades
RT Joe Barksdale, 81.4
WR Travis Benjamin, 80.9
WR Tyrell Williams, 79.5
TE Antonio Gates, 76.6
C Matt Slauson, 76.1
Top defensive grades
CB Casey Hayward, 85.1
CB Brandon Flowers, 85.0
CB Jason Verrett, 81.9
OLB Melvin Ingram, 81.8
S Jahleel Addae, 80.1
(Top offensive grades : RG A.J. Cann, 73.6)
www.profootballfocus.com/pro-jax-sd-grades/?utm_content=bufferd967c&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
több mint 9 éve
Gratula a teljesen megérdemelt W-hez. Remélem Woodhead még játszhat idén. A legnagyobb traumákra még mindig egy meccs velünk a legjobb gyógyír nektek.
több mint 9 éve
Rég hallottunk már A.J. Kovácsról, most se kellett volna: profootballtalk.nbcsports.com/2016/09/15/former-chargers-g-m-insists-team-wont-leave-san-diego-regardless-of-vote/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Aaron Dobson is érkezett workout-ra,Egyenlőre úgy fest , hogy Bosa Jags ellen sem fog pályára lépni.
több mint 9 éve
Chris Givens és Griff Whalen van nálunk ma workout-on. Bosa-nak hamstring-e van, amit nem tudom ,hogy hogy ha nem is edzett, minden esettre remények szerint ma edzésbe állhat végre.
több mint 9 éve
Pezseg az élet a csapat körül, Allen hivatalosan is ACL, a helyét pedig Bosa foglalja el a rosteren.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Acee: www.sandiegouniontribune.com/news/2016/sep/11/mike-mccoy-directing-awful-chargers-reruns/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Jöjjön valami védelmi guru ( Austin ?)Akkor inkább ne nézd meg a Lions meccset...
Sixo
több mint 9 éve
Gordon a hét csapatában: www.profootballfocus.com/pro-pffs-team-of-the-week-for-nfl-week-1/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
sima 1500yardos szezon kinézett volna Allennek, erre meg valszeg IR. nagyon sajnálom 😕

