Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 9 éve
Vasárnap későn értem haza a népszavazás miatt és nem volt erőm végignézni a meccseteket. Addig sima volt, gondoltam megyek aludni, de az utolsó pillanatban csak megnyomtam a felvétel gombot. Másnap megnéztem a meccs végét. Hát mit mondjak, nem igazán szeretem Riverst, de most együtt éreztem vele. A két labdavesztéshez semmi köze sem volt. Az INT pedig már nem számított. Így elbukni több mint idegesítő.
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
Csúnyán mondva megint saját magatokat rúgtátok tökön....Szerintem meg szépen fogalmaztál... 😀
ThundersNFL
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Csúnyán mondva megint saját magatokat rúgtátok tökön....
Szerkesztette: ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
A rangom mindent elárul.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Szürreális "élmény" volt már megint ez a meccs is... Élmény volt a végéig, az utolsó 3-4 perc meg szörnyűséges...megint elveszítettünk egy megnyert meccset. Apró hibák miatt a végén. 4-0-al, de min. 3-1-el kellene állni, de hihetetlen, ami történik. Ha legalább szarul játszanánk a sok sérült miatt, ok... na de ez a meccs is kézben volt tartva végig, edzői szinten is, egy Breest levettünk a pályáról, Rivers megint jó volt, pedig lassan a szertárosnak kell majd passzolnia. Inman fellépett, Henry bizonyított, a védelemre sem volt panasz, hozták azt, ami kell egy győzelemhez. De a labda úgy volt vele megint, hogy, ha már ennyi a sérültünk, kár is PO-ba jutni...
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Lehet valahol fogadásokat kötni arra, hogy ki kerül IR-re mondjuk a második negyed közepéig?
több mint 9 éve
Ha már így alakult, remélem Perry kap esélyt, és megmutatja a tehetségétakkor mi van ha Jatavis is kiesik?Jó kérdés, rajta kívül még Dzubnar és Josh Perry van az 53-ban, utóbbi még snapet se kapott a védelemben eddig.
a claimelt lb lesz a kezdő?
Janek
empty taxi
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
akkor mi van ha Jatavis is kiesik?Jó kérdés, rajta kívül még Dzubnar és Josh Perry van az 53-ban, utóbbi még snapet se kapott a védelemben eddig.
a claimelt lb lesz a kezdő?
Janek

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
akkor mi van ha Jatavis is kiesik?a claimelt lb lesz a kezdő?
több mint 9 éve
Ma nem edzett Gates , Dunlap , Addae , Flowers , Franklin (hát). Bosa, Barksdale és Jatavis limitáltan edzett.
több mint 9 éve
Te'o helyére az Raiders PS-ből szedtük ki ILB Korey Toomer-t.
több mint 9 éve
Gates mennyi időre dőlt ki?
több mint 9 éve
Top offensive grades:T Joe Barksdale, 83.0
C Matt Slauson, 79.5
QB Philip Rivers, 74.1
WR Dontrelle Inman, 69.9
WR Tyrell Williams, 69.5
Top defensive grades:
LB Jatavis Brown, 88.0
CB Casey Hayward, 87.0
DE Corey Liuget, 80.0
DE Tenny Palepoi, 80.0
LB Denzel Perryman, 78.1
twitter.com/PFF_NateJahnke/status/780201324675825664
több mint 9 éve
Azért a meccsenként egy kezdő IR átlag megvan 😀ki lesz M Teo helyett?Jatavis szerintem.
Janek
több mint 9 éve
twitter.com/ProFootballTalk/status/780421217534808064Ész megáll. Nálatok is lehet valami a levegőben, mint Indy-ben, hogy folyton a fél csapat kiesik... 😕
Semmi meglepetés.
empty taxi


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
De jó, hogy megint egy nyerhető meccset buktunk el... nem vagyok irreális,ha azt mondom 3-0-nak kellene lennie most! Pedig már most sok a sérült... na de így nem lehet: Allen IR, Fafej IR, Te'o IR, stb stb... pedig a rostert tekintve jó lenne ez a keret egy PO-hoz... de 2015-ben élünk sajnos :S Szomorú vagyok nagyon... mert Rivers decemberi formában kezdett, a secondary is hasít, csak a k sok sérülés ne lenne...
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Semmi meglepetés.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Andre Williams RB-t kitettük a keretből ,hogy helyet csináljunk TE Asante Clevelandnek, akire Gates sérülése miatt van szükség.
Sixo

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Andre Williams RB-t kitettük a keretből ,hogy helyet csináljunk TE Asante Clevelandnek, akire Gates sérülése miatt van szükség.
több mint 9 éve
Kíváncsi leszek, hogy Gates hiányában , Henry előre tud-e lépni.
több mint 9 éve
Gates játéka kérdéses a Colts elleni hétvégi meccsen, lehet ezért jött egy TE a csapathoz.
több mint 9 éve
Hillman a Vikingshoz igazolt.Hurricaneből 4 játékosunk az.
Lassan egyébként át kéne nevezni a csapatot San Diego Badgersre.
empty taxi
