Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Rivers ameddig így tolja szvsz lovat, házat, szekeret tolni kell alá, nem egy ifjút hozni a nyakára.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 568 — Chiefs GM
Ez a szezon akkor kuka, a hátra lévő 6 meccsből minimum 5-öt kellene nyerni, hogy mégse.
A vicc az h a csapat képes lenne rá, de ink ne jöjjön össze, mert McCoy a nyakunkon marad a végén.
empty taxi
Engem csak a PO érdekelne ebben a tekintetben... azt viszont épp tegnap veszítettük el szerintem véglegesen, miután hoztuk az év eleji szerencsétlen formát, hogy a végén kikapjunk
Rohadt bosszantó, hogy tisztán látja az ember, hogy ebben a csapatban most tényleg több van... ez a csapat simán jobb, mint pár éve a PO körüli eredménnyel zárók.
A PO meg már csak a csoport miatt is game over... kb. behozhatatlan előnyre tettek szert, innen továbbmegy 3 csapat.

Ki lehetne itt edző? Adott egy haladni képes, tehetséges támadó alakulat... Fasza QB, jó RB, jó WR, jó TE (-ek még), fejleszthető OL a draftról, ami már nem olyan szar, mint 1-2 éve... és adott egy meglepetésre még több tehetséget felmutató D# idénre, a liga egyik legjobb sacondaryje (ha egészséges), és egy helyenként már-már odabasz DL, de mindenképp pozitív dolgokra képes DL sok fiatal tehetséggel és talán már mélységgel.
Jim Schwarz? Én őt bírom, és a D# alapanyagból összekovácsolna egy erős védelmet. De akkor Paganotól vegyük el a D#-t? Nála látjuk, hogy fejlődik a védelem jelenleg is...bár elég sok pontot benyelünk néha.
Vagy vegye át Whiz? rossz döntés lenne... vagy egy koordinátor, aki nem volt még főedző?
Vagy Josh McDaniels? Benne nem bíznék, hogy igazán sikeres lenne... bár elég sok csalóka dolog van vele kapcsolatban
Chargers LT
Szerintem legelőször Rivers-szel kell leülni beszélgetni, 35 éves lesz decemberben. Ha ő még 1-2 évet akar, vagy 4-5-öt, az gyökeresen más megközelítést igényel, és ahhoz kell HC-t hozni szerintem.
somoskovig
Én a 4-5-re szavazok, ahogy elnézem Riverst...de nem feltétlenül vagy így, ahogy mondod, azaz inkább van más megvilágítása is a dolognak... ugyanis jó eséllyel a következő edző választja ki a következő FR QB-t a csapatnak, akármennyi ideig lesz itt Rivers, 1 vagy 4 évig... és én szeretném, ha időben ki lenne választva az utódja. Tudná tanítani, fejlődne, stb... ez az a minta, ami beválik az NFL-ben. De a lényeg az, hogy a következő edzőn nagyon sok minden fog múlni...egy új FR QB.
Bár lehet ezt Telesco veszi majd főleg kézbe, ők meg nagyrészt jól dolgoznak.
Chargers LT
Csak nem mindegy, hogy mondjuk a következő drafton az elején QB-t választ a csapat, mert akkor van 1-2 éve tanulni, vagy inkább megad még minden lehetséges supportot egy esetleges SB-részvételhez, máshogy költ FA-n, más típusú HC-t hoz, stb.

több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Ez a szezon akkor kuka, a hátra lévő 6 meccsből minimum 5-öt kellene nyerni, hogy mégse.
A vicc az h a csapat képes lenne rá, de ink ne jöjjön össze, mert McCoy a nyakunkon marad a végén.
empty taxi
Engem csak a PO érdekelne ebben a tekintetben... azt viszont épp tegnap veszítettük el szerintem véglegesen, miután hoztuk az év eleji szerencsétlen formát, hogy a végén kikapjunk
Rohadt bosszantó, hogy tisztán látja az ember, hogy ebben a csapatban most tényleg több van... ez a csapat simán jobb, mint pár éve a PO körüli eredménnyel zárók.
A PO meg már csak a csoport miatt is game over... kb. behozhatatlan előnyre tettek szert, innen továbbmegy 3 csapat.

Ki lehetne itt edző? Adott egy haladni képes, tehetséges támadó alakulat... Fasza QB, jó RB, jó WR, jó TE (-ek még), fejleszthető OL a draftról, ami már nem olyan szar, mint 1-2 éve... és adott egy meglepetésre még több tehetséget felmutató D# idénre, a liga egyik legjobb sacondaryje (ha egészséges), és egy helyenként már-már odabasz DL, de mindenképp pozitív dolgokra képes DL sok fiatal tehetséggel és talán már mélységgel.
Jim Schwarz? Én őt bírom, és a D# alapanyagból összekovácsolna egy erős védelmet. De akkor Paganotól vegyük el a D#-t? Nála látjuk, hogy fejlődik a védelem jelenleg is...bár elég sok pontot benyelünk néha.
Vagy vegye át Whiz? rossz döntés lenne... vagy egy koordinátor, aki nem volt még főedző?
Vagy Josh McDaniels? Benne nem bíznék, hogy igazán sikeres lenne... bár elég sok csalóka dolog van vele kapcsolatban
Chargers LT
Szerintem legelőször Rivers-szel kell leülni beszélgetni, 35 éves lesz decemberben. Ha ő még 1-2 évet akar, vagy 4-5-öt, az gyökeresen más megközelítést igényel, és ahhoz kell HC-t hozni szerintem.
somoskovig
Én a 4-5-re szavazok, ahogy elnézem Riverst...de nem feltétlenül vagy így, ahogy mondod, azaz inkább van más megvilágítása is a dolognak... ugyanis jó eséllyel a következő edző választja ki a következő FR QB-t a csapatnak, akármennyi ideig lesz itt Rivers, 1 vagy 4 évig... és én szeretném, ha időben ki lenne választva az utódja. Tudná tanítani, fejlődne, stb... ez az a minta, ami beválik az NFL-ben. De a lényeg az, hogy a következő edzőn nagyon sok minden fog múlni...egy új FR QB.
Bár lehet ezt Telesco veszi majd főleg kézbe, ők meg nagyrészt jól dolgoznak.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 568 — Chiefs GM
Ez a szezon akkor kuka, a hátra lévő 6 meccsből minimum 5-öt kellene nyerni, hogy mégse.
A vicc az h a csapat képes lenne rá, de ink ne jöjjön össze, mert McCoy a nyakunkon marad a végén.
empty taxi
Engem csak a PO érdekelne ebben a tekintetben... azt viszont épp tegnap veszítettük el szerintem véglegesen, miután hoztuk az év eleji szerencsétlen formát, hogy a végén kikapjunk
Rohadt bosszantó, hogy tisztán látja az ember, hogy ebben a csapatban most tényleg több van... ez a csapat simán jobb, mint pár éve a PO körüli eredménnyel zárók.
A PO meg már csak a csoport miatt is game over... kb. behozhatatlan előnyre tettek szert, innen továbbmegy 3 csapat.

Ki lehetne itt edző? Adott egy haladni képes, tehetséges támadó alakulat... Fasza QB, jó RB, jó WR, jó TE (-ek még), fejleszthető OL a draftról, ami már nem olyan szar, mint 1-2 éve... és adott egy meglepetésre még több tehetséget felmutató D# idénre, a liga egyik legjobb sacondaryje (ha egészséges), és egy helyenként már-már odabasz DL, de mindenképp pozitív dolgokra képes DL sok fiatal tehetséggel és talán már mélységgel.
Jim Schwarz? Én őt bírom, és a D# alapanyagból összekovácsolna egy erős védelmet. De akkor Paganotól vegyük el a D#-t? Nála látjuk, hogy fejlődik a védelem jelenleg is...bár elég sok pontot benyelünk néha.
Vagy vegye át Whiz? rossz döntés lenne... vagy egy koordinátor, aki nem volt még főedző?
Vagy Josh McDaniels? Benne nem bíznék, hogy igazán sikeres lenne... bár elég sok csalóka dolog van vele kapcsolatban
Chargers LT
Szerintem legelőször Rivers-szel kell leülni beszélgetni, 35 éves lesz decemberben. Ha ő még 1-2 évet akar, vagy 4-5-öt, az gyökeresen más megközelítést igényel, és ahhoz kell HC-t hozni szerintem.

több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Ez a szezon akkor kuka, a hátra lévő 6 meccsből minimum 5-öt kellene nyerni, hogy mégse.
A vicc az h a csapat képes lenne rá, de ink ne jöjjön össze, mert McCoy a nyakunkon marad a végén.
empty taxi
Engem csak a PO érdekelne ebben a tekintetben... azt viszont épp tegnap veszítettük el szerintem véglegesen, miután hoztuk az év eleji szerencsétlen formát, hogy a végén kikapjunk
Rohadt bosszantó, hogy tisztán látja az ember, hogy ebben a csapatban most tényleg több van... ez a csapat simán jobb, mint pár éve a PO körüli eredménnyel zárók.
A PO meg már csak a csoport miatt is game over... kb. behozhatatlan előnyre tettek szert, innen továbbmegy 3 csapat.

Ki lehetne itt edző? Adott egy haladni képes, tehetséges támadó alakulat... Fasza QB, jó RB, jó WR, jó TE (-ek még), fejleszthető OL a draftról, ami már nem olyan szar, mint 1-2 éve... és adott egy meglepetésre még több tehetséget felmutató D# idénre, a liga egyik legjobb sacondaryje (ha egészséges), és egy helyenként már-már odabasz DL, de mindenképp pozitív dolgokra képes DL sok fiatal tehetséggel és talán már mélységgel.
Jim Schwarz? Én őt bírom, és a D# alapanyagból összekovácsolna egy erős védelmet. De akkor Paganotól vegyük el a D#-t? Nála látjuk, hogy fejlődik a védelem jelenleg is...bár elég sok pontot benyelünk néha.
Vagy vegye át Whiz? rossz döntés lenne... vagy egy koordinátor, aki nem volt még főedző?
Vagy Josh McDaniels? Benne nem bíznék, hogy igazán sikeres lenne... bár elég sok csalóka dolog van vele kapcsolatban

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó lesz ez jövőre ha nem a kórház a város szélén epizódjait nézik a srácok.
Gabesz92
Az tavaly még jó indok volt, idén viszont minden csapatnál ez megy.
Sixo
Nem is, a Jaxnel nincs annyi serules. xD

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Jó lesz ez jövőre ha nem a kórház a város szélén epizódjait nézik a srácok.
Gabesz92
Az tavaly még jó indok volt, idén viszont minden csapatnál ez megy.

több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Jó lesz ez jövőre ha nem a kórház a város szélén epizódjait nézik a srácok.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ez a szezon akkor kuka, a hátra lévő 6 meccsből minimum 5-öt kellene nyerni, hogy mégse.
A vicc az h a csapat képes lenne rá, de ink ne jöjjön össze, mert McCoy a nyakunkon marad a végén.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Elvileg a szavazók nemet mondtak a San Diego-ban épülő új stadionra, így irány LA.
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Sziasztok! 😀
Mit vartok ellenunk?
Adirotor
Természetesen győzelmet 😊 Minden nagyképűség nélkül mondom, mint szurkoló. A legtöbb matchup nekünk kedvez, és egyre jobbak vagyunk. Ha Ajajit limitálni tudjuk, akkor biztos a siker, mert idén (is) elég sok pontot teszünk a táblára.
Chargers LT
Szerintem az uttso hetes pats elleni meccs utan ti lesztek a legnehezebb osszecsapas.
Hat igen a feladat ajayi megallitasa. De a jets torkan is csak lenyomtuk a futast 😀
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Sziasztok! 😀
Mit vartok ellenunk?
Adirotor
Természetesen győzelmet 😊 Minden nagyképűség nélkül mondom, mint szurkoló. A legtöbb matchup nekünk kedvez, és egyre jobbak vagyunk. Ha Ajajit limitálni tudjuk, akkor biztos a siker, mert idén (is) elég sok pontot teszünk a táblára.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Sziasztok! 😀
Mit vartok ellenunk?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Egy nem rossz run D-t sikerült szana széjjel futni tegnap, ha ezt sikerülne állandósítani, akkor beleesnék a legnagyobb hibába, amit Chargers-drukker elkövethet: reménykednék.
Sok erőforrást áldoztunk coaching oldalon arra, hogy legyen futás erre az évre, ugye egyrészt visszajött Whizard, akivel 2013-ban működött a run game plusz érkezett Davidson OL-coachnak, akinek a falai rendre jók szoktak lenni run blockban. Meg kell említeni a TE-edzőt, McNultyt is, szürreális élmény látni, hogy Gates blokkolásban is hasznos. No azért nem domináns, de látszik, hogy tudja mi a dolga és az erőfeszítései általában elegek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Hát az AFC-ben mindenképpen persze (három kemény meccsel), ligaszinten azért már nem
20–11
18–10–1
Ha mindkettő bukó, akkor is 1.5 meccs difi, ha legalább az egyik jön, akkor max fél, ha mindkettő jön, még csak nem is a legjobb a csoport
Wyatt
Most mit irigykedsz? A legjobb es kesz! Az ilyen matematikai burzsoa elnyomo maszlag senkit nem hat meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát az AFC-ben mindenképpen persze (három kemény meccsel), ligaszinten azért már nem
20–11
18–10–1
Ha mindkettő bukó, akkor is 1.5 meccs difi, ha legalább az egyik jön, akkor max fél, ha mindkettő jön, még csak nem is a legjobb a csoport

több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Egyébként igen, idén a szokásosnál is jobban kiemelkedik egy csoport, és az a miénk pont 😀 Franc essen bele...de nem érdekel, ha PO lenne a végén

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Rookiekban tényleg jól állunk, kijelenthető, hogy jól dolgozott az FO télen.
Bosa meg egy állat 😊
Amúgy már PO-ba is jósolnak minket, és ki tudja...volt már rá példa, tőlünk meg nem lenne meglepetés egy 9-7. Kezünkre játszik a nagyon szoros AFC. Ehhez persze kell, hogy az idény 2. (könnyebbik) felében nyerjük meg a meccseket, mert képes rá a csapat.
Chargers LT
Mindent elmond kis csoportunkról, hogy a szezon negyedénél fogtam magam és a hátralévő teljes alapszakasz schedule-nél tippeltem a meccs győztesére azt a végén kijött h valóban 9-7-tel végzünk, csak csoportutolsóként 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Rookiekban tényleg jól állunk, kijelenthető, hogy jól dolgozott az FO télen.
Bosa meg egy állat 😊
Amúgy már PO-ba is jósolnak minket, és ki tudja...volt már rá példa, tőlünk meg nem lenne meglepetés egy 9-7. Kezünkre játszik a nagyon szoros AFC. Ehhez persze kell, hogy az idény 2. (könnyebbik) felében nyerjük meg a meccseket, mert képes rá a csapat.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Henry, Búza és Jatavis is bekerült a midseason All-Rookie Teambe az nfl.comon


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/Gil_Brandt/status/794211956920119296
empty taxi
sambrailo király, ne szidd itt nekem

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Kezdek arra az álláspontra jutni, hogy hiba volna kirúgni McCoyt, mert vagyunk akkora f@szok h visszahoznánk Norvot 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Philip Rivers QB-rate-jei
2014: 93.8
2015: 93.8
2016: 93.8

Azt nehéz lenne állítani, hogy nem kiegyensúlyozott 😀
Wyatt
Pedig nem az.
ulpianus
Kiegyensúlyozottan hullámzó 😊
Előferdül nála minden évben 1-1 meccs, amikor ajándékba dobálja a lasztikat az ellenfélnek, mondjuk most a Denver védelme ellen ez annyira még nem is érthetetlen.
Ugyanakkor Riverst nagyon nehéz megverni azzal, hogy kevés dolgot tudsz, de azt tökéletesen. Annyira jól látja a dolgokat pre-snap, hogy ez ellene nem működik, az ilyen csapatok ellen szinte mindig 110+ a QB ratingje.
A másik dolog, hogy ilyen diszfunkcionális OL mögött nincs még 1 zsebirányító, aki ennyire jó lenne, ha épp rendben van az önbizalma, a pocket awarenesse már-már PM-i magasságokban van plusz ebben a dink-and-dunkban ami McCoy-érában jellemzi a csapatot, gyorsan tud szabadulni a labdától és mivel jó a pre-snap readje, ritkán kell végigmennie az összes progressionön, olyan playt hív ahol rendre tud szeparálódni az 1./2. célpont.
Az sem véletlen, early downokon annyit futunk, 3. és 4-5 yardnál tudnak leginkább kijönni Rivers és a rendszer erősségei.
A gond akkor van ha pszichésen nincs rendben Rivers (ennek tudom be, hogy az utóbbi években sokszor hibázott GW drive lehetőségekor), ezt okozhatja a tét vagy hogy nem bízik a protectionben. Ilyenkor gyakori a vár állott, most pickhalom nevű jelenség.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...