Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 9 éve
Csak nehogy valami még szarabb jöjjön.Gus Bradley 😛
Sixo
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLLLLLLLLLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
The Chargers announce they have fired head coach Mike McCoy.
több mint 9 éve
oi64.tinypic.com/nfiueo.jpgBoldog új évet! 😉
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Gordon nem játszik a 7végén, kérdem én akkor miért nem rakjuk IR-re?Majd PO-ban elővesszük.
empty taxi
több mint 9 éve
Gordon nem játszik a 7végén, kérdem én akkor miért nem rakjuk IR-re?

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
2017:HOME: Bills, Broncos, Browns, Chiefs, Dolphins, Eagles, Raiders and Redskins
AWAY: Broncos, Chiefs, Cowboys, Giants, Jaguars, Jets, Patriots and Raiders
Jövőre már sokkal keményebb lesz a sorsolásunk, kb. nincs olyan csapat, aminek ne lenne erős a D#-e, vagy az Offense, ráadásul pont most kapjuk meg az utóbbi 10 év legerősebb NFC East-jét. A mi csoportunk az AFC legjobbja, az East az NFC legjobbja, de legalább még egy Patst is kaptunk 😀
Az idegenbeli meccsekben nem sok köszönet lesz, pont oda kaptuk a Cowboys/Giants párost (sajnos?), a Jax, Jets hozható így ránézésre, (ha jövőre is ilyen fogalmatlanok lesznek), otthon meg nagyot alakítva is 6 győzelem kb. (mert valami balfasz meccsen úgyis kikapunk otthon szokásunk szerint).
Nagyon nehéz dolga lesz az edzőnek, bárki is legyen majd az, abba meg bele sem gondolok, hogy ha nem leszünk egészségesek, mi lesz...
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Feró is IR.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Hmm, egyrészt boldog karácsonyt szintén...Másrészt volt már boldogabb is XD Volt a héten 2 olyan gondolatom, hogy tuti kikapunk, miért is ne, de nem tudtam magam komolyan venni....ám kínomban már meg sem lepődök, hogy mindez velünk, mindez egy 0-14-es csapattól, és mindez decemberben karácsonykor! Jézuskának illik majd visszaadnia ezeket, mondjuk jövőre.
Tény, hogy fényévekkel jobban akarták a hazaiak a győzelmet, ha már így alakult, legalább a tököm LA nyerhetett volna, hogy még jobb draft pozíciónk lehessen végül. Szóval semmi nem jön össze, csak kb az, hogy McCoy távozni fog.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Jók ezek a pulcsik 😀 Rendesek a srácok, visznek egy kis örömöt Clevelandbe 😊tényleg hoztatok 😊
Chargers LT
több mint 9 éve
A Chargers decemberben kikap, a leggyengebb csapattol. Rebuild!

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Hát ja. Azért bízom a következő szezonban (mint mindig), talán kevesebb lesz az IR (kizárt...) és sajnos már most vizionálom, hogy karácsonykor kikapunk Clevelandben.A lottószámok pedig... 😕
Gabesz92
több mint 9 éve
Elkezdett a franchise irodákat bérelni LA-ben...Egyébként meg:
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Jók ezek a pulcsik 😀 Rendesek a srácok, visznek egy kis örömöt Clevelandbe 😊Bosán jó látni, hogy még a draftos táska feszít...
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Kommentár nélkül:

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Verrett üzent a Pro Bowl kapcsán Haywardnak:“I just texted him and said, ‘Bro, we are going to be the best duo in the league next year.’"...
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Én is mókoltam egyet a Fanspeaken, azaz kettőt: nehéz eldönteni, melyik jobb (rosszabb XD)Fanspeak board:
1/8: OT, CAM ROBINSON (ALABAMA)
2: ILB, RAEKWON MCMILLAN (OHIO STATE)
3: S, DOMINICK SANDERS (GEORGIA)
4: G, QUENTON NELSON (NOTRE DAME)
5: EDGE, LEWIS NEAL (LSU)
6: DL, DALVIN TOMLINSON (ALABAMA)
7: WR, MICHAEL RECTOR (STANFORD)
CBS board:
1/8: OT, CAM ROBINSON (ALABAMA)
2: DL, CHRIS WORMLEY (MICHIGAN)
3: EDGE, RYAN ANDERSON (ALABAMA)
4: WR, JAMES WASHINGTON (OKLAHOMA STATE)
5: RB, DONNEL PUMPHREY (SAN DIEGO STATE)
6: S, XAVIER WOODS (LOUISIANA TECH)
7: DL, ISAAC ROCHELL (NOTRE DAME)
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
No mockoltam egy offsezlonyt a Fanspeaken:Összejött a hosszabbítás Ingrammel, Addae-val és Lissemore-ral.
FA-n jött Kemal Ishamel és Kapornyik.
Draft:
1. Cam Robinson, OT (Alabama)
2. Solomon Thomas, EDGE (Stanford)
3. Budda Baker, S (Washington)
4. Artavis Scott, WR (Clemson)
5. Kareem Hunt, RB (Toledo)
6. D.J. Jones, DL (Ole Miss)
7. Kyle Kalis, OG (Michigan)

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Újabb szög McCoy sírjába.És 15 hét után is úgy állunk, hogy mi szereztük a 4. legtöbb TD-t! Olyan csapatok vannak mögöttünk, mint a Pats, GB, Dallas, Raiders, stb...
Az vhol totál kabaré, hogy a Chiefs után a mi védelmünk szerzi a legtöbb labdát azt így -5 a TO-mutatónk.
empty taxi
Tavaly csak simán kórház voltunk a város szélén, idén meg újra, de még így is WC helyen kéne lennünk kb a legtöbb statisztika alapján... szürreális az egész idény az első héttől kezdve.
Olyan 1/8-at számolgattam a csapatnak, Jamal Adams? Már, ha jelentkezik a draftra
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
profootballtalk.nbcsports.com/2016/12/20/mike-mccoy-admits-no-contract-extension-with-chargers/Ki is ment a fejemből h ki se kell vágni McCoyt, a szezon végén lejár a szerződése.
gifyu.com/images/Colbert-Celebrating.gif

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Újabb szög McCoy sírjába.Az vhol totál kabaré, hogy a Chiefs után a mi védelmünk szerzi a legtöbb labdát azt így -5 a TO-mutatónk.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
