Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 www.latimes.com/sports/la-sp-chargers-to-la-plaschke-20170111-story.html
empty taxi
Ez eléggé lehangoló. Ki fogja megtölteni a stadiont?
Vrij6
Valszeg ezért játsszuk az első két szezon a 20 ezres StubHubban...

Más:
Albert Breer szerint Smith vagy Lynn lesz a HC-nk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 304 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 www.latimes.com/sports/la-sp-chargers-to-la-plaschke-20170111-story.html
empty taxi
Ez eléggé lehangoló. Ki fogja megtölteni a stadiont?

Illetve úgyis kérdezhetném, hogy beleértve az USC-t, meg az UCLA-t, a Rams mellett, 100 szurkolóból vajon hány szurkolna most a Chargersnek?

Szerkesztette: Brouwerij van de Vrij

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 www.latimes.com/sports/la-sp-chargers-to-la-plaschke-20170111-story.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Josina Anderson ‏@JosinaAnderson
I'm told Anthony Lynn is "currently scheduled" for 2nd interviews with the #Chargers & #Rams this week, per sources.
több mint 9 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 304 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/titzer3ekny8his7nc81
Chargers owner will tell staff team is moving to Los Angeles
Following years of efforts aimed at trying to keep the Chargers in San Diego, team owner Dean Spanos will inform his staff Thursday morning that he plans to move the team to Los Angeles.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Na sajnos át lehet nevezni a topicot :S :- ( Erre a hírre még a bowl oldala is összeomlott...
Picsába!
Az egyetlen, ami vigasztal, hogy eredetileg is LA-i csapat vagyunk.

Nem sokkal nagyobb, mint a Fradika stadion, de 2 évig az otthonunk lesz:
 oi63.tinypic.com/2gumioo.jpg

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Nyámnyila alatt azt értettem, hogy nem tudott lépni a szituációkra, sokszor csak téblábolt és bambult a pálya mellett. Egyszerűen nem elég energikus..Chargers LT
Ez hülyeség, már bocsi 😊
peach
Lehet, én csak azokat a meccseket láttam atlantai részről, amit a tv adott...azok meg általában egy erős Saints elleni derbik voltak, vagy valami jobbféle csapat elleni meccs... tehát nem épp a nagy győzelmeket láttam Smith részéről. És nyilván, ha nem állt jól a Falcons szénája, nem lett túl jó véleményem róla. De összességében mégis jó kép alakult ki róla. Jó edző, meg minden, szakmailag is bizonyos oldalról, de vannak fontos hiányosságai, és nekem fontos, hogy el tudjam képzelni egy edzőről, hogy vele SB-ba juthat a csapat.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Nyámnyila alatt azt értettem, hogy nem tudott lépni a szituációkra, sokszor csak téblábolt és bambult a pálya mellett. Egyszerűen nem elég energikus..Chargers LT
Ez hülyeség, már bocsi 😊

A jó félidei elemzés számomra meg elég fontos.
Ti sokkal több Falcons meccset láttatok, de nekem minden évben az volt az érzésem, hogy vele sosem lépnek túl egy bizonyos szintet, SB-t meg pláne nem nyernek. Chargers LT
Ezzel nem tudok vitatkozni.

Csak zavar, hogy smitty mint egy utolsó nímand, úgy van kezelve az utolsó két éve, ill. a brutál meltdownok miatt a po-ban. De azért csak egy olyan emberről beszélünk aki az első 5 évéből 4szer po-ba ment, a korona pedig egy nfc döntő volt aminek a megnyerésétől 4 yardra voltunk.
Amúgy a jags topicba is azt írtam, hogy ide nem ő a megfelelő hc sztem se, szóval a lényegben egyetértünk 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
loptam...
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Denver has two OC interviews now set up for Thursday, per sources: Mike McCoy and Bill Musgrave. Each have Broncos connections.

Ian Rapoport ‏@RapSheet
Dominoes… LBs coach Matt Burke becomes #Dolphins DC. Joe Woods likely becomes #Broncos DC. Mike McCoy a strong candidate for DEN OC.

Elég pikáns lenne, ha McCoy lenne ott most a OC...és nem örülnék.

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
No ha minden igaz a Bills kiviszi előlünk McDermottot, a Broncos Josephet, csak a gyökér Jaguars baszta el azzal, hogy nem Mike Smithre voksoltak.
Mindenesetre jellemző lenne ha a megmaradt 5 névből az egyetlen egy borzadályt választanák Spanosék. Király Petya mindenesetre arról írt h szerinte Smith v Austin lehet a befutó.
empty taxi
Mondjuk sztem Austin és Smith közül Austin a gyengébb opció...
Rolni
DE | <- Ez egy kib@szott nagy de | egyrészt a halftime adjustment számára ismeretlen fogalom, másrészt a 87 éves nagymamámba több time management skill szorult, mint belé.

empty taxi
látszik, hogy JDR mellett edzősködött. 😃 Viccesek lennének az OAK-SD meccsek két olyan edzővel, aki fogalmatlan a halftime adjustment terén.
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Fel nem foghatom, miért szeretnék Smitht. Annyira nyilvánvaló volt, hogy éveken át nem tudta a saját árnyékát átlépni a Falconsszal. Jó taktikusnak se mondanám, és nekem mindig nyámnyilának tűnt az oldalvonal mellet.

Chargers LT
Sok mindent el lehet mondani smittyről, de azt, hogy nyámnyila azt semmiképpen nem.
Amúgy empty kicsit úgy tűnik, hogy te is csak a rosszra emlékszel. Amit smith az utolsó kettő, de leginkább az utolsó évében time management címen művelt nálunk az valóban vállalhatatlam. De | és ez itt egy nagyon nagy de | , a kirúgásakor még mindig matt ryannek volt a legtöbb game winning driveja 2008 ( a kinevezése ) óta. Úgy, hogy az uccsó két évében összesen volt 8 győzelmünk. Szóval igaz, hogy a végén vmi nagyon félrement nála, de a fentebb említett stat nem éppen arról árulkodik, hogy összességében annyira szar lenne benne. Én a half time adjustmenttő sokkal inkább félnék. Szerencsére az egy megfelelő ass. coach alkalmazásával könnyebben kiküszöbölhető probléma.
peach
Nyámnyila alatt azt értettem, hogy nem tudott lépni a szituációkra, sokszor csak téblábolt és bambult a pálya mellett. Egyszerűen nem elég energikus...persze Bill B. sem épp az, van az ellenkezőjére is jó példa, de Smithnél ez negatívumként lép fel. A jó félidei elemzés számomra meg elég fontos.
Ti sokkal több Falcons meccset láttatok, de nekem minden évben az volt az érzésem, hogy vele sosem lépnek túl egy bizonyos szintet, SB-t meg pláne nem nyernek. Pedig anno szinte csak a Saintsszel kellett hadakozni a csoportban... a mostani csoportunk megnyerése meg óriási energiákat igényel, és pluszt mindenkitől. Ilyen nehéz csoport nem emlékszem mikor volt utoljára a ligában. És nem látom, hogy Smith-szel lenne esélyünk SB-t nyerni...mert, hogy ez a cél, pláne ahogy alakul a védelem.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
No ha minden igaz a Bills kiviszi előlünk McDermottot, a Broncos Josephet, csak a gyökér Jaguars baszta el azzal, hogy nem Mike Smithre voksoltak.
Mindenesetre jellemző lenne ha a megmaradt 5 névből az egyetlen egy borzadályt választanák Spanosék. Király Petya mindenesetre arról írt h szerinte Smith v Austin lehet a befutó.
empty taxi
Fel nem foghatom, miért szeretnék Smitht. Annyira nyilvánvaló volt, hogy éveken át nem tudta a saját árnyékát átlépni a Falconsszal. Jó taktikusnak se mondanám, és nekem mindig nyámnyilának tűnt az oldalvonal mellet.
Nekünk most egy amolyan hadvezérre lenne szükségünk, mint Pete Caroll pl.. de sajnos túl jó és neves edzők nincsenek a kínálatban. Toub vagy Patricia inkább...
Chargers LT
Sok mindent el lehet mondani smittyről, de azt, hogy nyámnyila azt semmiképpen nem.
Amúgy empty kicsit úgy tűnik, hogy te is csak a rosszra emlékszel. Amit smith az utolsó kettő, de leginkább az utolsó évében time management címen művelt nálunk az valóban vállalhatatlam. De | és ez itt egy nagyon nagy de | , a kirúgásakor még mindig matt ryannek volt a legtöbb game winning driveja 2008 ( a kinevezése ) óta. Úgy, hogy az uccsó két évében összesen volt 8 győzelmünk. Szóval igaz, hogy a végén vmi nagyon félrement nála, de a fentebb említett stat nem éppen arról árulkodik, hogy összességében annyira szar lenne benne. Én a half time adjustmenttő sokkal inkább félnék. Szerencsére az egy megfelelő ass. coach alkalmazásával könnyebben kiküszöbölhető probléma.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Állítólag McDermott McCoy-t szeretné maga mellé Buffaloban.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
No ha minden igaz a Bills kiviszi előlünk McDermottot, a Broncos Josephet, csak a gyökér Jaguars baszta el azzal, hogy nem Mike Smithre voksoltak.
Mindenesetre jellemző lenne ha a megmaradt 5 névből az egyetlen egy borzadályt választanák Spanosék. Király Petya mindenesetre arról írt h szerinte Smith v Austin lehet a befutó.
empty taxi
Mondjuk sztem Austin és Smith közül Austin a gyengébb opció...
Rolni
Smithnek kétségtelenül voltak/vannak olyan tulajdonságai, ami HC posztért kiált (gameplan tervezésben akár HC-ként akár DC-ként kitűnő volt a teamje, összességében kitűnően látja el a menedzseri teendőket), DE | <- Ez egy kib@szott nagy de | egyrészt a halftime adjustment számára ismeretlen fogalom, másrészt a 87 éves nagymamámba több time management skill szorult, mint belé.
Austinnál meg még ez nem derült ki, nem mellesleg Austin anno dolgozott Whisenhunt stábjában a Cardsnál, szóval esélyes h maradna Whizard az OC és nem ártana támadósornak némi kontinuitás, nem volt rossz az idei teljesítményük, ha nem változna a rendszer szvsz megvan az esély h Rivers a '13-as formájában tündököljön.

Én továbbra is az Austin, Lynn, Toub trióból szeretnék vkit, Patriciával is meg tudnék békülni, de nekem vele kapcsolatban ilyen McCoy 2.0 érzésem van. Smith kapcsán viszont biztos vagyok benne, hogy vele gyűrű nélkül fog visszavonulni Rivers.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
No ha minden igaz a Bills kiviszi előlünk McDermottot, a Broncos Josephet, csak a gyökér Jaguars baszta el azzal, hogy nem Mike Smithre voksoltak.
Mindenesetre jellemző lenne ha a megmaradt 5 névből az egyetlen egy borzadályt választanák Spanosék. Király Petya mindenesetre arról írt h szerinte Smith v Austin lehet a befutó.
empty taxi
Fel nem foghatom, miért szeretnék Smitht. Annyira nyilvánvaló volt, hogy éveken át nem tudta a saját árnyékát átlépni a Falconsszal. Jó taktikusnak se mondanám, és nekem mindig nyámnyilának tűnt az oldalvonal mellet.
Nekünk most egy amolyan hadvezérre lenne szükségünk, mint Pete Caroll pl.. de sajnos túl jó és neves edzők nincsenek a kínálatban. Toub vagy Patricia inkább...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
No ha minden igaz a Bills kiviszi előlünk McDermottot, a Broncos Josephet, csak a gyökér Jaguars baszta el azzal, hogy nem Mike Smithre voksoltak.
Mindenesetre jellemző lenne ha a megmaradt 5 névből az egyetlen egy borzadályt választanák Spanosék. Király Petya mindenesetre arról írt h szerinte Smith v Austin lehet a befutó.
empty taxi
Mondjuk sztem Austin és Smith közül Austin a gyengébb opció...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
No ha minden igaz a Bills kiviszi előlünk McDermottot, a Broncos Josephet, csak a gyökér Jaguars baszta el azzal, hogy nem Mike Smithre voksoltak.
Mindenesetre jellemző lenne ha a megmaradt 5 névből az egyetlen egy borzadályt választanák Spanosék. Király Petya mindenesetre arról írt h szerinte Smith v Austin lehet a befutó.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
Ma jön Jóska interjúra.
empty taxi
Sobri?
Bruce
nemrég rúgták ki a Minnesota Golden Gophers-től, szóval jelenleg szabad



Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Elway kedvence állítólag Vance Joseph, ha ő lenne a Denver HC-a, akkor elképzelhető, hogy Wade Philips megy a DC posztról...akkor viszont jó lenne őt megszerezni, ha a mi új HC-unk miatt menne Pagano. Bár nem tudom, a jelöltjeink közül van-e olyan, aki jó kapcsolatot ápol Philipsszel.
Persze ez az egész még sci-fi 😊
Chargers LT
Az egész HC keresés kapcsán az az érzésem van h 4-3-at akarunk futtatni a védelemmel, meg kell hagyni, hogy van hozzá alapanyag.
empty taxi
Ez egy új fajta cooper teszt? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Elway kedvence állítólag Vance Joseph, ha ő lenne a Denver HC-a, akkor elképzelhető, hogy Wade Philips megy a DC posztról...akkor viszont jó lenne őt megszerezni, ha a mi új HC-unk miatt menne Pagano. Bár nem tudom, a jelöltjeink közül van-e olyan, aki jó kapcsolatot ápol Philipsszel.
Persze ez az egész még sci-fi 😊
Chargers LT
Az egész HC keresés kapcsán az az érzésem van h 4-3-at akarunk futtatni a védelemmel, meg kell hagyni, hogy van hozzá alapanyag.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Elway kedvence állítólag Vance Joseph, ha ő lenne a Denver HC-a, akkor elképzelhető, hogy Wade Philips megy a DC posztról...akkor viszont jó lenne őt megszerezni, ha a mi új HC-unk miatt menne Pagano. Bár nem tudom, a jelöltjeink közül van-e olyan, aki jó kapcsolatot ápol Philipsszel.
Persze ez az egész még sci-fi 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Ma jön Jóska interjúra.
empty taxi
Sobri?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ma jön Jóska interjúra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ha meg Smith lesz a HC, a kardomba dőlök :S
Chargers LT
Köcsög empty hozta magával atlantából ...

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Kroenkéből kell kisajtolni a 200 milliót 😊