Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Ez jobb lenne
 d2p3bygnnzw9w3.cloudfront.net/req/201612211/tlogo/pfr/sdg-1960.png
Black_Adder
Na pont erről beszélek...jaja! Legszebb logó lenne...rátennék a két betűt, és ennyi

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Kaptunk egy új logót is... mit mondjak, nem túl kreatív... és nem tetszik! :S
Chargers LT
Ja hogy az most komoly..?
Mikey
Mármint ez?
 oi65.tinypic.com/fyzqqb.jpg

Jah vaze, sajnos komoly...
Gyanítom, ezzel is azt szeretnék elérni, hogy az LA-i emberek maguknak érezzék a csapatot. De akkor is csinálhattak volna szebbet, vagy a régi pajzsos előkaparhatták volna, amin villám van, és rátettek volna egy LA feliratot, és kész.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Ez jobb lenne
 d2p3bygnnzw9w3.cloudfront.net/req/201612211/tlogo/pfr/sdg-1960.png

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Kaptunk egy új logót is... mit mondjak, nem túl kreatív... és nem tetszik! :S
Chargers LT
Ja hogy az most komoly..?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Állítólag megbékélt a ténnyel, hogy LA-be megy a csapat és azt mondta, hogy ahova a Chargers megy oda megy ő is és innen fog visszavonulni.
Gabesz92
Mondjuk mit csináljon, igazoljon át gyorsan a másik San diegoi csapatba?

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
A StubHub center egyébként konkrétan 27 ezer fős, lentebb van róla kép...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
20ezres stadion, minimalista logó.
Hát ez olyan nem "NFL-es" érzést ad nekem. Valamiért ezt nem veszi be a gyomrom.
Olyan mint amikor valami "falusi kiscsapat" jut fel valamelyik top bajnokságban soccerben.
Bazzani
vagy mint az nfl.hu bowl.hu váltás

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Azért biztos lenne olyan ahol lenne 20k nezőnél több.
Nem vagyok otthon az usa nagy varosaival kapcsolatban de beugrik Portland,San Antonio pl
Janek
Melyik Portland, abból van vagy 5?

metropoliszok csapat nélkül:
Riverside-San Bernardino (13. legnagyobb); San Diego (17.); Portland Oregon (25.); San Antonio(26.) stb...

A többi helyen mind van csapat, itt a TV-s pénzek és a piac a kulcs. Ha a Raiders belépett volna La-be szintén a Chargersnek nagyon máshová kellett volna költöznie szvsz Kaliforniában nem tudtak volna maradni. Azt gondolom ez erősen kényszerpálya volt, a szurkolók túltolják ezt, nincs tőlük annyira messze LA, másrészt meg kellett volna érteniük a Chargers helyzetét.

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
20ezres stadion, minimalista logó.
Hát ez olyan nem "NFL-es" érzést ad nekem. Valamiért ezt nem veszi be a gyomrom.
Olyan mint amikor valami "falusi kiscsapat" jut fel valamelyik top bajnokságban soccerben.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Spanos levele:
 oi67.tinypic.com/wjupt0.jpg

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Kaptunk egy új logót is... mit mondjak, nem túl kreatív... és nem tetszik! :S

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Azért biztos lenne olyan ahol lenne 20k nezőnél több.
Nem vagyok otthon az usa nagy varosaival kapcsolatban de beugrik Portland,San Antonio pl

több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Ezzel a Lynn-Whiz-Bradley hármassal én megbékélnék.
 twitter.com/RapSheet/status/819564555642802180
empty taxi
Ezzel én is...pláne a másik opciót látva (Smith)

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem talaltak más várost?
Janek
Mondjuk Oakland vagy Szent Lajos 😛
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nem talaltak más várost?
Janek
Pedig BAZ megye tárt karokkal fogadta volna a csapatot.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Nem talaltak más várost?

több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Azt rebesgették annó, hogy Rivers nem akar költözni sehova a családja miatt, Lehet arról tudni valamit, hogy hogyan reagált a költözés hírére, esetlegesen gondolkodik e a visszavonuláson, vagy más egyéb opciókon.
Leon78
Állítólag megbékélt a ténnyel, hogy LA-be megy a csapat és azt mondta, hogy ahova a Chargers megy oda megy ő is és innen fog visszavonulni.

több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 763
 www.latimes.com/sports/la-sp-chargers-to-la-plaschke-20170111-story.html
empty taxi
Ez eléggé lehangoló. Ki fogja megtölteni a stadiont?
Vrij6
Valszeg ezért játsszuk az első két szezon a 20 ezres StubHubban...

Más:
Albert Breer szerint Smith vagy Lynn lesz a HC-nk.
empty taxi
Igen, ez így érthető.

Érdekes számomra, hogy vajon LA-ben mondjuk az elmúlt 10-15-X évben hányan szurkoltak a Chargersnek, és miért?

Volt/van "hagyományos" szurkolói bázisa? Vagy majdhogynem teljesen a 0-ról indulnak? Bocs, ha faszságot kérdezek, csak nem tudom mennyit számít, hogy összesen 1 évet volt a Chargers LA-ben, és az sem tegnap volt. Kb. mintha egy vadonatúj csapat költözne LA-be.
Vrij6
Nincs.
Konkrétan azt várják a kintiek, hogy a Raiders ellen hazai meccsen a stadion 65%-a ezüst-feketében fog feszíteni.
empty taxi
De legalább a jegyek 65%a elfog kelni 😁



több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 www.latimes.com/sports/la-sp-chargers-to-la-plaschke-20170111-story.html
empty taxi
Ez eléggé lehangoló. Ki fogja megtölteni a stadiont?
Vrij6
Valszeg ezért játsszuk az első két szezon a 20 ezres StubHubban...

Más:
Albert Breer szerint Smith vagy Lynn lesz a HC-nk.
empty taxi
Igen, ez így érthető.

Érdekes számomra, hogy vajon LA-ben mondjuk az elmúlt 10-15-X évben hányan szurkoltak a Chargersnek, és miért?

Volt/van "hagyományos" szurkolói bázisa? Vagy majdhogynem teljesen a 0-ról indulnak? Bocs, ha faszságot kérdezek, csak nem tudom mennyit számít, hogy összesen 1 évet volt a Chargers LA-ben, és az sem tegnap volt. Kb. mintha egy vadonatúj csapat költözne LA-be.
Vrij6
Nincs.
Konkrétan azt várják a kintiek, hogy a Raiders ellen hazai meccsen a stadion 65%-a ezüst-feketében fog feszíteni.
empty taxi
LA striciváros ez tök igaz, de So Cal egyetlen NFL csapata a Chargers volt.

Én éltem San Diegoban, én (nagyon) szeretem azt a várost, sokszor trollyztam el a stadion előtt melóba, meg haza.Nyílván van kemény szurkolói mag, de én mindig azt éreztem, hogy OK jó, van ez a csapat, oszt annyi. Nem volt integráns része a város életének, viszont rengeteg szurkoló jött Orange countyból, Sonoma Countyból (Petaluma, Fullerton) sőt feljebbről.Haverjaim San Luis Obispoból jártak minden második hazai meccsre, meg az oaklandi meccsekre.
Igaza van Emptynek, de nem 0-ról indul a csapat

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Azt rebesgették annó, hogy Rivers nem akar költözni sehova a családja miatt, Lehet arról tudni valamit, hogy hogyan reagált a költözés hírére, esetlegesen gondolkodik e a visszavonuláson, vagy más egyéb opciókon.
Leon78
Annyit tweetelt, hogy Good bye San Diego.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 995 — Defender
Azt rebesgették annó, hogy Rivers nem akar költözni sehova a családja miatt, Lehet arról tudni valamit, hogy hogyan reagált a költözés hírére, esetlegesen gondolkodik e a visszavonuláson, vagy más egyéb opciókon.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ezzel a Lynn-Whiz-Bradley hármassal én megbékélnék.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 www.latimes.com/sports/la-sp-chargers-to-la-plaschke-20170111-story.html
empty taxi
Ez eléggé lehangoló. Ki fogja megtölteni a stadiont?
Vrij6
Valszeg ezért játsszuk az első két szezon a 20 ezres StubHubban...

Más:
Albert Breer szerint Smith vagy Lynn lesz a HC-nk.
empty taxi
Igen, ez így érthető.

Érdekes számomra, hogy vajon LA-ben mondjuk az elmúlt 10-15-X évben hányan szurkoltak a Chargersnek, és miért?

Volt/van "hagyományos" szurkolói bázisa? Vagy majdhogynem teljesen a 0-ról indulnak? Bocs, ha faszságot kérdezek, csak nem tudom mennyit számít, hogy összesen 1 évet volt a Chargers LA-ben, és az sem tegnap volt. Kb. mintha egy vadonatúj csapat költözne LA-be.
Vrij6
Nincs.
Konkrétan azt várják a kintiek, hogy a Raiders ellen hazai meccsen a stadion 65%-a ezüst-feketében fog feszíteni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Olyan szempontból m1, hogy a qualcum kb használhatatlan lett, san diego meg leszarta. Valszeg nem volt jobb választása spanosnak.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 307 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 www.latimes.com/sports/la-sp-chargers-to-la-plaschke-20170111-story.html
empty taxi
Ez eléggé lehangoló. Ki fogja megtölteni a stadiont?
Vrij6
Valszeg ezért játsszuk az első két szezon a 20 ezres StubHubban...

Más:
Albert Breer szerint Smith vagy Lynn lesz a HC-nk.
empty taxi
Igen, ez így érthető.

Érdekes számomra, hogy vajon LA-ben mondjuk az elmúlt 10-15-X évben hányan szurkoltak a Chargersnek, és miért?

Volt/van "hagyományos" szurkolói bázisa? Vagy majdhogynem teljesen a 0-ról indulnak? Bocs, ha faszságot kérdezek, csak nem tudom mennyit számít, hogy összesen 1 évet volt a Chargers LA-ben, és az sem tegnap volt. Kb. mintha egy vadonatúj csapat költözne LA-be.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil