Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 9 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
Itt nem nagyon nezik streamen a meccset. Nem lehet csak ugy nezni dolgokat a neten. Mert alapbol letilt a szolgaltatod es fizetsz akar 800 usd dollar buntetest csak azert mert ramentel egy oldalra, ami fekete listan van.

Nincs kec mec, felszolitas es ha makod van nem viszik el a geped stb. Es nem kapcsoljak ki a neted utana. gabistar
Már ne haragudj, de hol élsz te, Guantanamón? Mert amit leírtál, az így, ebben a formában akkora LOL, hogy nem is bírtam szó nélkül hagyni. Egy dolog igaz az idézett részből, hogy az emberek többsége tényleg nem is tudja, hogy mi az a stream...
baggio
Pittsburghben usa lol. es orulok hogy megnevetettelek. Nem tudom melyik resze a vicces neked, de az hogy egyszer ra mentem egy torrent oldalra es ki akartak kotni a netet es megbuntetni 800 usd re az velem volt. Akkor meg nem tudtam mi hogy volt es latogatoba jottem ki. Nem itt eltem mint most. Es mivel allando az ip cimed, es a szolgaltatok taroljak/szurik melyik oldalra mesz ra. Szoval ha ez az oldal rajta van a tilto listan, akkor kuldik a buntetest es felszolitast automatikusan. Es ha meg egyszer elofordul akkor nincs neted. Ez van. Ez nem magyarorszag. Itt a kalozkodast, illegalis dolgokat komolyabban veszik buntetik, ellenorzik.

A masik, hogy minden varosnak, korzetnek van helyi adoja. Es pl az orszagos tv adasat, ahol pl a mondok egy peldat new york giants meccs menne, azon a savon felulirva ha van steelers meccs akkor azt adjak. Egeszen addig amig vege nem lesz majd visszavaltanak az orszagos szorasra. Es ha nincs steelers meccs akkor meg a giants meccset latod. Ugyanazon az adon. Es ha nem nyugat PA ben vagy es elkoltozol, kimesz a vonzaskorzetbol akkor nincs ilyen feluliras. Es nem latod a steelers meccset.

Az amerikaiak itt nem fognak szenvedni egy stream mel es megelegedni egy gyenge, minoseggel, amikor hd ben lattak ingyen eddig a meccseket. Es nem fognak illegalis oldalra menni. (ha nezed a meccset ki van irva, hogy minden copyright az nfl e, es mondjak barmifele nfl en kivuli kozvetites tilos). Mert mint irtam egy ilyen dolog es jol megbuntetnek es nem eri meg. Ez nem magyarorszag. Szoval nem nem ismerik a streamet, hanem azert nem csinaljak mert tilos. Es ez ezek szerint neked is feltunt.

A tobbi dolgot nem tudom mi lehet vicc alapja ird meg kerlek. Vicces ember vagyok, enis hagy nevethessek. koszi.

ps ha mar itt vagyunk akkor en is megkerdezhetem, nem mintha szamitana, de te hol elsz? nem viccbol, csak azert mert te is kerdezted.
Es nem haragszom. lol.

Szerkesztette: gabor25
több mint 9 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Itt nem nagyon nezik streamen a meccset. Nem lehet csak ugy nezni dolgokat a neten. Mert alapbol letilt a szolgaltatod es fizetsz akar 800 usd dollar buntetest csak azert mert ramentel egy oldalra, ami fekete listan van.

Nincs kec mec, felszolitas es ha makod van nem viszik el a geped stb. Es nem kapcsoljak ki a neted utana. gabistar
Már ne haragudj, de hol élsz te, Guantanamón? Mert amit leírtál, az így, ebben a formában akkora LOL, hogy nem is bírtam szó nélkül hagyni. Egy dolog igaz az idézett részből, hogy az emberek többsége tényleg nem is tudja, hogy mi az a stream...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/16104655_1233043576778842_8645846334525407232_n.mp4
valahol megértem őket..
Josszi
Ez csak egy gyökér kisebbség, sosem tudnám összetörni az emléktárgyaimat, égetni a mezemet.
Chargers LT
Szo szerint is igy van. Es fejen talaltad a szoget. A masik lenyeg, hogy kozel vagyunk a hatarhoz. Es hat az ottani mercevel merve ez nekik kb istenkaromlas, hogy a hon szeretett tamogatott, penzelt csapat elmegy. Ez fejezi ki legjobban.

They work hard, they play hard ...
 www.youtube.com/watch?v=5dbEhBKGOtY

A tobbiek is kifejezik azert csalodottsagukat, mert pl a helyi tv nem adja majd a meccseket. Hanem vagy fizetsz minden meccsert vagy nem latod. Ezert is csalodottak. Es meg sok mas dologert. Itt nem nagyon nezik streamen a meccset. Nem lehet csak ugy nezni dolgokat a neten. Mert alapbol letilt a szolgaltatod es fizetsz akar 800 usd dollar buntetest csak azert mert ramentel egy oldalra, ami fekete listan van.

Nincs kec mec, felszolitas es ha makod van nem viszik el a geped stb. Es nem kapcsoljak ki a neted utana. Szoval miutan neten sem tudod nezni. Sem teven, fizetni meg ki akar tobbet, csak mert elkoltoznek?

Igy jon a meg nagyobb duh. Nem tudom, igy valahogy erthetobb e a felhaborodas. Mert a helyi meccseket mindig adja a helyi szolgaltato cabel tvn vagy akar ingyenes digitalis antennan. De a nem helyi meccseket mar nem. Szoval lehet fizetni azert hogy neten nezd, de gepen nem akarod, ha ott a tv. Meg ki fizetne miutan lelepne a csapata? En pl igen, de azert sokan ezt sem tehetik meg. De en is csak akkor fizetnek, ha normalis arban van.

ps: Ha szabad ezt mondanom, nem hiaba tartjak, ugyanebbol a korzetbol a raiders szurkolokat is az nfl ben a leg furabb szurkoloknak. Mert mindent szo szerint beleadnak. All in.

Szerkesztette: gabor25
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bob Babich nem várta be a régi beosztottját, majd fonókét, inkább elment LB edzőnek a Billsbe...

Egy elkeseredett szurkoló.

 twitter.com/OmariNBCSD/status/819425506118336512
xrace77
Hiába szedtél magadra 50 kilot, felismerlek iktriad ...
Sixo
Engem hagyj ki ebből az egészből. 😊
több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
My phones about to die, does anyone have a charger in San Diego?? 😀
sorry 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Egy elkeseredett szurkoló.

 twitter.com/OmariNBCSD/status/819425506118336512
xrace77
Hiába szedtél magadra 50 kilot, felismerlek iktriad ...

Szerkesztette: Sixo

több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
Egy elkeseredett szurkoló.

több mint 9 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 255 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
úgy tűnik tényleg ez lesz a logó, már a csapat hivatalos twitterén is ez van

 pbs.twimg.com/profile_images/819959993789071360/DcAl-d9_.jpg


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Nem költözött még csapat, miután ennyit volt 1 helyen
 www.footballperspective.com/the-chargers-are-leaving-san-diego-after-a-record-56-years/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus érkezőben.
 twitter.com/RapSheet/status/819906877844844544
Rivers prime time Joe Montananak fog tűnni minden edzésen. 😊

Ha Gus aláír ide, akkor a Chargers átáll majd 4-3-ra? Mert Gus az utóbbi időben ilyen védelmeket irányított.
iktriad
Ez a szándék, csupa 4-3-as védőszakember (Patricia, Smithey, McDermott, Joseph, Austin) volt itt HC interjún.
Mondjuk ez a kezdő üt is, mint a kád széle (csak Ingramet kell hozzá újraigazolni):
Bosa - Mebane - Liuget - Ingram
Attaochu - Perryman - Jatavis
Verrett - Addae - Lowery - Hayward - Flowers

Más: a Clippers után a második major csapat leszünk LAC rövidítéssel.
empty taxi
Ki lesz ebből a 4B DE, aki pass rusht nem fog generálni, csak a futás ellen lesz kvázi fent tartva(lásd Alualu, Red Bryant és Odrick a Jagsben)?
Szegény Loweryt 6 meccs után IR-re teszitek és elkülditek idő előtt, mint nálunk. 😊 😊
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!


Nah most akkor segítsetek. Azt akarja mondani, hogy kevés fizetést kért, vagy a salary cape-el bánik barátságosan?

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Gus érkezőben.
 twitter.com/RapSheet/status/819906877844844544
Rivers prime time Joe Montananak fog tűnni minden edzésen. 😊

Ha Gus aláír ide, akkor a Chargers átáll majd 4-3-ra? Mert Gus az utóbbi időben ilyen védelmeket irányított.
iktriad
Ez a szándék, csupa 4-3-as védőszakember (Patricia, Smithey, McDermott, Joseph, Austin) volt itt HC interjún.
Mondjuk ez a kezdő üt is, mint a kád széle (csak Ingramet kell hozzá újraigazolni):
Bosa - Mebane - Liuget - Ingram
Attaochu - Perryman - Jatavis
Verrett - Addae - Lowery - Hayward - Flowers

Más: a Clippers után a második major csapat leszünk LAC rövidítéssel.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus érkezőben.

Rivers prime time Joe Montananak fog tűnni minden edzésen. 😊

Ha Gus aláír ide, akkor a Chargers átáll majd 4-3-ra? Mert Gus az utóbbi időben ilyen védelmeket irányított.
több mint 9 éve
rva 4 707 — Me for President!
Leary FA lesz jövőre, 21-ik a PFF (81.8 grade) szerint az összes guard között, és nem csináltak rajta sack-et.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
...
És volna pár FA idén, akikre azért inkább kifizetném az a 30 millát:
Whitworth T, Zeitler G, ...
De sajnos a Cincinek sok lóvéja van, így pont a 2 legjobb OL szerintem nem is kerül ki piacra.
...
Chargers LT
Ennek ellenére megbízható csapatközeli szakíró is írt olyan véleményt, hogy nem tartja valószínűnek, hogy mindkettővel hosszabbítson a csapat.

S van egy olyan érzésem nekem is, hogy Zeitlert valóban nem fogják újraigazolni, mert FA piacon hatalmas lóvét fog kapni valakitől.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Most már koncentrálhatunk a rosterre... bár "csak" olyan 26 millánk van, és Ingrammel hosszabbítani KELL, de van pár játékos, aki szerintem nem ér annyit már, mint amennyit idén foglalnak:
Fluker 8,8m, Liuget 9,5m, Flowers 11m, Stuckey 3,3m, ezek közül Fluker ingyen kivágható
És volna pár FA idén, akikre azért inkább kifizetném az a 30 millát:
Whitworth T, Zeitler G, TJ Lang G, Warford G, Poe DT, Short DT, Hankins DT, JPP DE, meg még 1-2 védő
De sajnos a Cincinek sok lóvéja van, így pont a 2 legjobb OL szerintem nem is kerül ki piacra.
TJ Lang ugyancsak hosszabbít szerintem, GB-ben van pénz, ahogy Detroitban is.
A KC sapkája nagyon szűkös, Poe megtartása nem lesz egyszerű, de ott Justin Houston egymaga 22 milliós cap hittel van...nem hiszem, hogy az így marad.
Shortra is van lóvé, ha a Panthers meg akarja tartani, könnyű lesz.

Tehát FA-ről sajnos elég nehéz lesz erősíteni, főleg OL-re. Márpedig pont ez lenne az egyetlen lényeges csapatrész, de, ha nem lesz értékelhető OL FA, akkor nehéz lesz, és marad a draft.

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Bradley jön, akkor újra összejöhetne itt a Gus- Bob Babich, ami annyira sikeres volt Jacksonvilleben...
Ami még ironikusabb lenne, Gus védelmét a Jax-ben 4-ből 4-szer égette meg csúnyán Rivers. Erre most ő lenne itt a DC. Kicsit mulatságos lesz majd a szitu az edzéseken...

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Abból a szempontból Lynn és Whiz filozófiájában van metszet, hogy early downon inkább fussunk. Lynn ezt azért szerette mert utána play actionből meccsenként 1-2-szer TT áthajította a pályát vmelyik elkapónak (ehhez Riversnek is megvan a karja). Másrészt Whiz meg azt mérte fel Riversnél, hogy a 3. és kevés szituációban irgalmatlan hatékony tud lenne az a pre-snap read, ami neki van. Ha Gordon fut az első két downon 3-3 yardot (nem kértem sokat), akkor van egy 3rd & 4, ami Riversnek szinte kényelmes szituáció.

Gyanítom Lynn nem ment volna bele abba, hogy megtartsa Whizt, ha nem gondolná jó iránynak azt, amit eddig vitt vele Kenny. Persze lehet, hogy pár dolgot majd akar finomhangolni, teszem azt több vertikális passzjátékot belerakni a playbookba, ami nem is lenne hülyeség, mondjuk kéne hozzá OL.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Lynnről annyit, hogy kicsit meglepő, mivel támadó edző, de, ha Whiz marad, és jön Gus, bánja a tököm. Minden esetre jobb, mint Smith...és a stáb erős lehet így is.
Inkább az a kérdés, milyen játékot képzel el, mert közös nevezőre kell jutnia Whizzel. Rivers nem épp egy Tyrod Taylor 😀 De Gordon profitálhat az érkezésével, ami jó lenne. Főleg a y/carrie-n javítani. Ehhez persze a támadófalon kell javítani.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/16104655_1233043576778842_8645846334525407232_n.mp4
valahol megértem őket..
Josszi
Ez csak egy gyökér kisebbség, sosem tudnám összetörni az emléktárgyaimat, égetni a mezemet.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/16104655_1233043576778842_8645846334525407232_n.mp4
valahol megértem őket..

Szerkesztette: Josszi

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
 cover32.com/wp-content/uploads/2015/02/7XMg4Cf.jpg

Legalább a sisak legyen már ilyen, ez veszettül jól néz ki.
Vrij6
Ne álmodozz, ilyen lesz:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
A franchise legszebb momentumai San Diegoban:  pro32.ap.org/article/top-moments-san-diego-chargers-history-0?utm_campaign=SocialFlow&utm_source=Twitter&utm_medium=AP_NFL
Meanwhile Lynn a HC:  www.si.com/nfl/2017/01/13/los-angeles-chargers-hire-anthony-lynn-transition?xid=socialflow_twitter_si


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 309 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 cover32.com/wp-content/uploads/2015/02/7XMg4Cf.jpg

Legalább a sisak legyen már ilyen, ez veszettül jól néz ki.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Egy keresés a googleban és az első sorban kb. 3 darab van ami az én gyenge aláírás készítő szemem szerint egész elfogadható egy NFL csapat számára:
 www.google.hu/search?q=san+diego+chargers+logo+concept&hl=hu&gbv=2&tbm=isch&ei=u314WJvsG-TbgAbElY_ABw&start=0&sa=N


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.