Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 9 éve
Eric D. Williams írt a WR-helyzetünkről, szerinte benne van egy Stevie J cut ill. nem zárt ki egy korai körös WR-t a sok sérülékeny játékos miatt.Sztem is benne van a korai WR-húzás és csak ebben az esetben tudom elképzelni a Stevie J cutot (magyarul ha az újonc jól teljesít TC-ben, utána el lehet küldeni Stevie J-t).
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Utoljára a 90-es években volt ST-edző Stewart, érdekes kinevezés. Lynn mondjuk vágja a special teamet, szal egyelőre nem formálok markáns véleményt.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
profootballtalk.nbcsports.com/2017/01/30/report-chargers-hire-george-stewart-as-special-teams-coach/
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 9 éve
Ugye új RB-edzőnk is lett, Alfredo Roberts személyében, Jacksonville-ben és Clevelandben is együttdolgozott Lynn-nel mint TE-edző, legutóbb a Coltsnál dolgozott ugyanebben a minőségben.Megvan az új LB-edző, Robert Saleh, ő Bradley régi embere, a Jaguarsnál is ő volt az LB-edző.
Kell még ST coordinator és erőnléti edző.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Ha még aktív lenne Ray megkérdezném, ez a Rivers gyerek meg akar halni? 😀
A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Volt egy interjú Lynn-nel a Senior Bowlon, a legérdekesebb kérdés és válasz szvsz ez volt:Chargers.com: For the last few months, our scouts were looking for prospects for a different system than what you may run. How does what you want to do on the field impact, or change, what you want our scouts to look for?
Lynn: We do have a system for sure, but we are going to be personnel driven. That’s why it is important for me to get the right coaches, because coaches need to be flexible in their styles. They are not going to tolerate good players if they don’t fit your system. We are going to have flexibility in our system to fit our players. That’s the way I coach.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Lynnt tartják a legjobb hire-nek az idei edzőkeringőben:
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Rivers megy a Pro Bowlra... elvileg 😊
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Veteránok. Majd novemberben lesz a meccs.Te oszt a stadiont kik fogják megtölteni?Gus Bradley lett a DCRemélem minimum TNF-es lesz emiatt az idei Jaguars - Chargers. 😊
ervinator
iktriad
Sixo
több mint 9 éve
Te oszt a stadiont kik fogják megtölteni?Gus Bradley lett a DCRemélem minimum TNF-es lesz emiatt az idei Jaguars - Chargers. 😊
ervinator
iktriad
több mint 9 éve
Már most hihetetlen idegben vagyok emiatt! Kár volt írnod!Gus Bradley lett a DCRemélem minimum TNF-es lesz emiatt az idei Jaguars - Chargers. 😊
ervinator
iktriad
több mint 9 éve
Nem bánnék egy fő műsoridős győzelmet :-PGus Bradley lett a DCRemélem minimum TNF-es lesz emiatt az idei Jaguars - Chargers. 😊
ervinator
iktriad
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Gus Bradley lett a DCRemélem minimum TNF-es lesz emiatt az idei Jaguars - Chargers. 😊
ervinator
több mint 9 éve
Gus Bradley lett a DC
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
A lentebb látható kép a profilkép a csapat twitter és FB-oldalán is ez sztem ilyen kompromisszumszerűség.A kövi két szezont az eddig megszokott mezekben játsszuk le, ahogy beköltözünk az új stadionba, új mezek is lesznek.most akkor van logo változás vagy az is csak majd akkor?
empty taxi
braxa88

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
A kövi két szezont az eddig megszokott mezekben játsszuk le, ahogy beköltözünk az új stadionba, új mezek is lesznek.most akkor van logo változás vagy az is csak majd akkor?
empty taxi
több mint 9 éve
A kövi két szezont az eddig megszokott mezekben játsszuk le, ahogy beköltözünk az új stadionba, új mezek is lesznek.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Mienk az NFL legkisebb cap rollovere, 114k dodó.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Bár gondolom még nincs arról elképzelés, Lynn kiket képzel el drafton, milyen posztokon erősítene, stb...persze alapból Teleszkóp intézi ezeket úgyis.Sokat gondolkoztam már, és hajlok arra, hogy szerencsések vagyunk, mert az előttünk lévő 6 csapat legnagyobb needjei nem egyeznek a miénkkel. Szóval 1/7-en is könnyen kihúzhatjuk a leginkább tetsző, kinézett játékost needre.
Egyébként őszhöz képest már természetesen sok lista van, és sok név felcserélődött, stb...
Jeremiásnál pl. OT poszton Ranczyk a legjobb magasan (14.), és Cam Robinson csak a 3. legjobb OT a listán (40.).
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Rivers és Bosa Jimmy Kimmelnél jártak 😊www.espn.com/blog/san-diego-chargers/post/_/id/19304/joey-bosa-and-philip-rivers-welcomed-to-l-a-on-jimmy-kimmel-live

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
twitter.com/MikeSilver/status/821075878012534784Elvileg Kábel kiszállt a 49ers hajszából, szóval gondolom érkezik Bradley DC-nek.
empty taxi
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 9 éve
Rivers jelezte, hogy nincs gondja az LA-be költözéssel.Lynn említette a sajttáján, hogy a tavalyi interjúin is ahova ment, mindenhol Whizt jelölte meg első számú OC-kandidánsnak, szóval szívesen dolgozik vele, viszont a segédedzőknél várható csere támadóoldalon. A Denverbe távozó Davidson helyett egyébként Pat Meyer az új OL-edző, annyira nem tetszik ez a hire.
Védelmi oldalon valóban Gus Bradley az egyik jelölt DC-nek, valamint jelenleg ugye LB-edzője sincs a csapatnak, Bob Babich Buffaloban vállalt munkát hasonló pozícióban.
Gordonról emlékezett még meg, hogy szintet lépett erre a szezonra és szerinte képes még egy szinttel jobb játékossá válni.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
oakland is koltozik, lv ba. Hat akkor ezert nem mentek la be. Legalabb nem a chargers lehet az egyeduli, aki koltozik majd. Irtam is a topikjukba viccbol, hogy ha megengeditek elmondom. Mi lesz a csapat uj logoja? Felkaru rablo. Lol. Hatha ez a hir majd lehuti a chargers most per pillanat ellen szurkolok kedelyeit, hogy nem csak oket "hagytak el" ...Ezt persze csak idezojelben.
Szerkesztette: gabor25
több mint 9 éve
A csapat FB oldalán ez a profilkép:

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
