Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 9 éve
Már kórház módban vagyunk idén is, de még így is egy újabb élcsapat elleni szoros meccs...és újabb vereség egy nyerhető meccsen. Remélem az élet kiegyenlíti a számlát majd a jövőben a tavalyi és idei szezon miatt...Legalább jó draft pozíciónk lesz, Telescoék munkájában bízva biztos húzunk valami faja playát.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Michael Gehlken@sdutGehlken
"It was a formality for some time. But tonight, with Dolphins' win over Jets, the Chargers have been mathematically eliminated from playoffs."
Hát ja. Azért bízom a következő szezonban (mint mindig), talán kevesebb lesz az IR (kizárt...) és sajnos már most vizionálom, hogy karácsonykor kikapunk Clevelandben.
több mint 9 éve
Egy kis érdekesség, a draftok eredményessége bizonyos szempontból. 2016 nem érdekes, nyilván az idei év újoncait hülyeség lenne értékelni.Nincs a csapatnál:
2012: Kendall Reyes DE Connecticut, Ladarius Green TE Louisiana-Lafayette
2013: Steve Williams CB California
2014: -
2015: -
Nincs a ligában se:
2012:
Brandon Taylor SS LSU
Johnnie Troutman G Penn State
David Molk C Michigan
Edwin Baker RB Michigan State
2013:
Brad Sorensen QB Southern Utah
2014:
Chris Watt G Notre Dame
Marion Grice RB Arizona State
Tevin Reese WR Baylor
2015: -
Akik még a csapatnál vannak:
2012: Ingram (1.kör)
2013: Fluker (1.kör), Te'o (2.kör), Allen (3.kör), Williams (6.kör)
2014: Verrett (1.kör), Attaouchu (2.kör), Carrethers (4.kör)
2015: Minden draftolt játékos (5 db) a keretben van!
24 draftolt játékosunk volt 4 év alatt. (2012-16)
13 a keretben van (54,2%)
3 más csapatoknál van (12,5%)
8 nincs keretben (33,3%)
Ezek alapján Telesco nem rossz...😊 És az idei draft tovább növeli majd ezt pozitív irányba
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Flowers IR.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
A PFF 4 emberünket küldené a Pro-Bowlra : Gordon , Ingram , Bosa , Hayward.
több mint 9 éve
McCoy elmondása szerint Bosa játszik a Raiders ellen, Gordon day-to-day státuszban van.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Mondjuk a Rams legalább meglépte az első lépést ami náluk is régóta érett: Kirúgták FishertA tegnapi volt talán az első meccs a szezonban, amikor majdnem mindenki szarul játszott... na persze nem lenne teljes az idény, ha Gordon és Bosa nem sérült volna meg! :S Idén úgy tűnik, még a decemberi varázs is eltűnik nálunk...Mondjuk ha a tegnapi meccs alapján nem jön rá Spanos h takarítani kell, akkor mindenki LA-n fog röhögni, hogy lett 2 csapata a városnak, mindkettő totálisan inkompetens vezetéssel.
Chargers LT
empty taxi
több mint 9 éve
Reméljük jobban fog elsülni , mint a legutóbbi 😀A tegnapi volt talán az első meccs a szezonban, amikor majdnem mindenki szarul játszott... na persze nem lenne teljes az idény, ha Gordon és Bosa nem sérült volna meg! :S Idén úgy tűnik, még a decemberi varázs is eltűnik nálunk...Mondjuk ha a tegnapi meccs alapján nem jön rá Spanos h takarítani kell, akkor mindenki LA-n fog röhögni, hogy lett 2 csapata a városnak, mindkettő totálisan inkompetens vezetéssel.
Chargers LT
empty taxi
több mint 9 éve
A tegnapi volt talán az első meccs a szezonban, amikor majdnem mindenki szarul játszott... na persze nem lenne teljes az idény, ha Gordon és Bosa nem sérült volna meg! :S Idén úgy tűnik, még a decemberi varázs is eltűnik nálunk...Mondjuk ha a tegnapi meccs alapján nem jön rá Spanos h takarítani kell, akkor mindenki LA-n fog röhögni, hogy lett 2 csapata a városnak, mindkettő totálisan inkompetens vezetéssel.
Chargers LT

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
A tegnapi volt talán az első meccs a szezonban, amikor majdnem mindenki szarul játszott... na persze nem lenne teljes az idény, ha Gordon és Bosa nem sérült volna meg! :S Idén úgy tűnik, még a decemberi varázs is eltűnik nálunk...
Szerkesztette: Chargers LT
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Nincs mit szépíteni, ez most Riversé volt.Én simán rákenném iktriadra.
empty taxi
több mint 9 éve
Nincs mit szépíteni, ez most Riversé volt.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Unatkoztam:11: R1P11
S JAMAL ADAMS
LSU
Szvsz a legnagyobb need a D-ben.
43: R2P11
WR COREY DAVIS
WESTERN MICHIGAN
Magas elkapó, az ilyet szereti Rivers.
75: R3P11
OT CONOR MCDERMOTT
UCLA
6-9 magas -> Kell!
114: R4P11
G QUENTON NELSON
NOTRE DAME
Amilyen hurka az OL, nem árt némi konkurencia.
153: R5P11
EDGE TAKKARIST MCKINLEY
UCLA
Edge depth.
190: R6P11
DL JALEEL JOHNSON
IOWA
DL depth.
229: R7P11
QB SETH RUSSELL
BAYLOR
Sztem be fogunk próbálkozni vmi developmental QB-val a 2017-es drafton, a bent maradtak közül Russellben láttam a legtöbb fantáziát.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
lassan tényleg nem lesz elkapónk se, de nem gond, OBJ átigazolt ide 😊oi68.tinypic.com/s1uecz.jpg
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Kommentár nélkül: A Chargers idén 726 play erejéig állt nyerésre, ami a harmadik legtöbb a Patriots (936) és a Cowboys (744) után. A Dallas 9-1-el áll ezzel, mi 4-6...
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Ronnie Hillman in da house.Championship.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Andy Benoit Bosáról: mmqb.si.com/mmqb/2016/11/16/nfl-san-diego-chargers-joey-bosa#

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Tegnap éppen ezt:Unalmamban toltam egy mock offsezlonyt a Fanspeak szimulátoron (látszik h lemondtam a PO-ról 😀)Clemson-ost ide ??? Ráadásul 2őt is ??? Te meg mit szívtál ???
Sikerült hosszabbítani Ingrammel, Addaeval és Lissemore-ral, csendes FA-tevékenység, érkezett Kemal Ishmael és Matt Schaub.
Draft:
1. Mike Williams, WR (Clemson)
2. Marcus Maye, S (Florida)
3. Lowell Lotulelei, DL (Utah)
4. Dion Dawkins, OT (Temple)
5. Taylor Moton, OG (Western Michigan)
6. Takkarist McKinley, EDGE (UCLA)
7. Ben Boulware, LB (Clemson)
empty taxi
Sixo
blogi.magazynwino.pl/daszkiewicz/wp-content/uploads/2014/07/Tirant-lo-Blanch-Vendimia-Oro-2011.jpg

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Ranking all 32 NFL offensive lines entering Week 11:32. San Diego Chargers (57.0)
több mint 9 éve
Unalmamban toltam egy mock offsezlonyt a Fanspeak szimulátoron (látszik h lemondtam a PO-ról 😀)Clemson-ost ide ??? Ráadásul 2őt is ??? Te meg mit szívtál ???
Sikerült hosszabbítani Ingrammel, Addaeval és Lissemore-ral, csendes FA-tevékenység, érkezett Kemal Ishmael és Matt Schaub.
Draft:
1. Mike Williams, WR (Clemson)
2. Marcus Maye, S (Florida)
3. Lowell Lotulelei, DL (Utah)
4. Dion Dawkins, OT (Temple)
5. Taylor Moton, OG (Western Michigan)
6. Takkarist McKinley, EDGE (UCLA)
7. Ben Boulware, LB (Clemson)
empty taxi
több mint 9 éve
Unalmamban toltam egy mock offsezlonyt a Fanspeak szimulátoron (látszik h lemondtam a PO-ról 😀)Sikerült hosszabbítani Ingrammel, Addaeval és Lissemore-ral, csendes FA-tevékenység, érkezett Kemal Ishmael és Matt Schaub.
Draft:
1. Mike Williams, WR (Clemson)
2. Marcus Maye, S (Florida)
3. Lowell Lotulelei, DL (Utah)
4. Dion Dawkins, OT (Temple)
5. Taylor Moton, OG (Western Michigan)
6. Takkarist McKinley, EDGE (UCLA)
7. Ben Boulware, LB (Clemson)

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Highest-graded NFL RBs this season:3. Melvin Gordon, 80.6
több mint 9 éve
Mebane ment IR-re.Beelőzött a Saints, nem járja h ne nekünk legyen a legtöbb játékosunk IR-en, így holtversenyes 1. helyre visszazárkóztunk. 19 játékosa van mind2 csapatnak IR-en...
Bruce

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Mebane ment IR-re.