Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Paganonak legalább már volt jól sikerült idénye itt, Reichnak még nem. Egyébként a koordinátorok közül sztem Spencer munkája mind2-t alulmúlja.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Fura, hogy mindig mindenki csak McCoy-t meg Reich-ot szidja, Pagano-ról meg egy szó sem esik.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Na Gordonunkat már az NFL.com is bustként emlegeti... egy ideje nekem is megfordult a fejemben, mert ez a 0 TD 6 Fumble mostanra nagyon rosszul néz ki...legalább a run Avg lenne jó, de az se. Ok, az egész csapatnak nem megy, sok sérült, stb... de ez nagyon karcsú.
Remélem jövőre összeszedi magát, mert, ha nem, kidobtuk az 1/15-öt
Chargers LT
Dobtunk már ki 1/2-t is, szóval én nem hatódnék meg annyira. Igazából szerintem teljesen félrehasználja Gordont ez a fejetlen edzői stáb. Ha megtenné McCoy, hogy eltakarodik Reich-kal együtt, akkor szerintem egy normális edző tudna Gordonból átlagos futót csinálni, aki 4.5-5 közötti átlaggal futkorászik. De neki teljesen más sémában kellett eddig játszani, mint amit itt erőltetnek. Mondjuk Hue Jackson biztos tudna mit kezdeni vele. Nem tehetségtelen ő, viszont a hezitálást valahogy ki kéne ölni belőle, mert nincs dinamikája a LoS mögött, túlagyalja a futást. Ösztönössé kell válnia, nem agyalni.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Na Gordonunkat már az NFL.com is bustként emlegeti... egy ideje nekem is megfordult a fejemben, mert ez a 0 TD 6 Fumble mostanra nagyon rosszul néz ki...legalább a run Avg lenne jó, de az se. Ok, az egész csapatnak nem megy, sok sérült, stb... de ez nagyon karcsú.
Remélem jövőre összeszedi magát, mert, ha nem, kidobtuk az 1/15-öt

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 www.profootballfocus.com/blog/2015/12/08/pro-10-best-free-agent-signings-through-week-13/
PFF rangsorolta a 10 legjobb FA igazolást. 2 játékosunk is felkerült rá, Barksdale és Robinson.
Sixo
Szerencse, hogy 1 évre jöttek, ha van eszük lépnek innen.
szaba
PatRob azért nagyon szar volt New Orleansban, így hogy talált egy csapatot, ahol jól teljesít sztem hosszabbít.
Big Joe esetében már vagyok ilyen biztos h marad.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
 www.profootballfocus.com/blog/2015/12/08/pro-10-best-free-agent-signings-through-week-13/
PFF rangsorolta a 10 legjobb FA igazolást. 2 játékosunk is felkerült rá, Barksdale és Robinson.
Sixo
Szerencse, hogy 1 évre jöttek, ha van eszük lépnek innen.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
 www.profootballfocus.com/blog/2015/12/09/prospect-fits-for-3-teams-that-could-draft-no-1/
A PFF 1/3-ra teszi nálunk DeForest Bucknert, Oregon DE-et.
Browns: Goff
Titans: Bosa

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Verrett a 26. a CB-k közül náluk.
Sixo
JV egyszerűen csak király! Keveset hagyja élni az elkapókat.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
 www.profootballfocus.com/blog/2015/12/08/pro-10-best-free-agent-signings-through-week-13/
PFF rangsorolta a 10 legjobb FA igazolást. 2 játékosunk is felkerült rá, Barksdale és Robinson.

több mint 10 éve
Béczkó 1 264
A Chargers leigazolta az elkapó Vincent Brownt!
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Hali! Nincs igazán kedvem googlizni, viszont nagyon érdekel hogy mi lett azzal a sráccal akinek úgy nézett ki hogy komolyabb sérülése volt és kocsival kellett levinni (Brutonnal ütközött és mar estében hátulról kapott egy nagyot, ha jól emlékszem meg valaki más is ráesett )? Elég súlyosnak tűnt remelem nincs komolyabb baja
PM_the_sheriff
 timesoracle.com/2015/12/chargers-wr-dontrelle-inman-carted-off-field-after-hit.html
empty taxi
Ennek örülök . Akkor sokkal komolyabbnak tűnt, nekem úgy rémlett hogy nem mozgatta a kezet se a lábat . Lényeg hogy nem komoly . Köszi a linket

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Hali! Nincs igazán kedvem googlizni, viszont nagyon érdekel hogy mi lett azzal a sráccal akinek úgy nézett ki hogy komolyabb sérülése volt és kocsival kellett levinni (Brutonnal ütközött és mar estében hátulról kapott egy nagyot, ha jól emlékszem meg valaki más is ráesett )? Elég súlyosnak tűnt remelem nincs komolyabb baja
PM_the_sheriff
 timesoracle.com/2015/12/chargers-wr-dontrelle-inman-carted-off-field-after-hit.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Hali! Nincs igazán kedvem googlizni, viszont nagyon érdekel hogy mi lett azzal a sráccal akinek úgy nézett ki hogy komolyabb sérülése volt és kocsival kellett levinni (Brutonnal ütközött és mar estében hátulról kapott egy nagyot, ha jól emlékszem meg valaki más is ráesett )? Elég súlyosnak tűnt remelem nincs komolyabb baja

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Amúgy ha McCoy marad ezek után, én megyek.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Most néztem ,hogy PFF OT értékelést, amiben Barksdale szerintük a liga 13. legjobb OT-je (Joe Thomas az első). Hairston is eléggé elől van, 29. , jó pár nagy nevet megelőzve.

Verrett a 26. a CB-k közül náluk.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Színben pl jó

több mint 10 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 836
LOL, nem is tudtam, hogy Döglégy Chargers drukker : D
Chargers LT
Általában Raiders-cuccokban feszít...
empty taxi
Viszont fogalma sincs az NFL-ről igazán. Azt veszi meg ami tetszik neki. a Raiders sapijait havernál veszi, és csak azért mert tetszik neki a logo.
Shawn84
Homályosítsa már fel valaki, hogy a Bolts mez és az Oakland sapi nem passzolnak.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
(Ogbah lesz olyan jó, mint Bosa)
empty taxi
De Bosa fehér.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
PFF értékelése szerint Rivers a 2. legjobb QB, Perriman a 3. legjobb ILB volt a fordulóban.


több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Whez. Bárcsak nekünk lenne egy ilyen elit Qbnk, mint Rivers. Bocsi, ha emiatt nem lesz meg az 1/1.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
(Ogbah lesz olyan jó, mint Bosa)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Szerintem kéne a top 3-as pick. Akkor már legyen értelme hogy ilyen fos a szezon. Egy Turnsil/Bosa kell ennek a semmitérő bagázsnak.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Továbbra is azt gondolom, az 1/1 nem lesz meg (ne is legyen : D, borzalom ez a szezon), de az 1/5-el lehet nemrég túlértékeltem a szezont ...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Ilyen rossz szezonunk sose volt. Gangszta Zoli a téma a topikban, ennél nincs lejjebb. Cél az 1/1.
szaba
Legyen lajcsi és a sajátos értelmezésű rezsi csökkentése? 😀 mindig van lejjebb...

Am., hogy aktuális is legyek szezon előtti tippjátékban asszem riverst raktam mvp-nek vagy ilyesmi...a vicc ha fordítva állnátok ennek volna is realitása 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...