Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 10 éve
Paganonak legalább már volt jól sikerült idénye itt, Reichnak még nem. Egyébként a koordinátorok közül sztem Spencer munkája mind2-t alulmúlja.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Fura, hogy mindig mindenki csak McCoy-t meg Reich-ot szidja, Pagano-ról meg egy szó sem esik.
több mint 10 éve
Na Gordonunkat már az NFL.com is bustként emlegeti... egy ideje nekem is megfordult a fejemben, mert ez a 0 TD 6 Fumble mostanra nagyon rosszul néz ki...legalább a run Avg lenne jó, de az se. Ok, az egész csapatnak nem megy, sok sérült, stb... de ez nagyon karcsú.Dobtunk már ki 1/2-t is, szóval én nem hatódnék meg annyira. Igazából szerintem teljesen félrehasználja Gordont ez a fejetlen edzői stáb. Ha megtenné McCoy, hogy eltakarodik Reich-kal együtt, akkor szerintem egy normális edző tudna Gordonból átlagos futót csinálni, aki 4.5-5 közötti átlaggal futkorászik. De neki teljesen más sémában kellett eddig játszani, mint amit itt erőltetnek. Mondjuk Hue Jackson biztos tudna mit kezdeni vele. Nem tehetségtelen ő, viszont a hezitálást valahogy ki kéne ölni belőle, mert nincs dinamikája a LoS mögött, túlagyalja a futást. Ösztönössé kell válnia, nem agyalni.
Remélem jövőre összeszedi magát, mert, ha nem, kidobtuk az 1/15-öt
Chargers LT
több mint 10 éve
Na Gordonunkat már az NFL.com is bustként emlegeti... egy ideje nekem is megfordult a fejemben, mert ez a 0 TD 6 Fumble mostanra nagyon rosszul néz ki...legalább a run Avg lenne jó, de az se. Ok, az egész csapatnak nem megy, sok sérült, stb... de ez nagyon karcsú.Remélem jövőre összeszedi magát, mert, ha nem, kidobtuk az 1/15-öt
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
PatRob azért nagyon szar volt New Orleansban, így hogy talált egy csapatot, ahol jól teljesít sztem hosszabbít.www.profootballfocus.com/blog/2015/12/08/pro-10-best-free-agent-signings-through-week-13/Szerencse, hogy 1 évre jöttek, ha van eszük lépnek innen.
PFF rangsorolta a 10 legjobb FA igazolást. 2 játékosunk is felkerült rá, Barksdale és Robinson.
Sixo
szaba
Big Joe esetében már vagyok ilyen biztos h marad.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
www.profootballfocus.com/blog/2015/12/08/pro-10-best-free-agent-signings-through-week-13/Szerencse, hogy 1 évre jöttek, ha van eszük lépnek innen.
PFF rangsorolta a 10 legjobb FA igazolást. 2 játékosunk is felkerült rá, Barksdale és Robinson.
Sixo
több mint 10 éve
www.profootballfocus.com/blog/2015/12/09/prospect-fits-for-3-teams-that-could-draft-no-1/A PFF 1/3-ra teszi nálunk DeForest Bucknert, Oregon DE-et.
Browns: Goff
Titans: Bosa
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Verrett a 26. a CB-k közül náluk.JV egyszerűen csak király! Keveset hagyja élni az elkapókat.
Sixo
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
www.profootballfocus.com/blog/2015/12/08/pro-10-best-free-agent-signings-through-week-13/PFF rangsorolta a 10 legjobb FA igazolást. 2 játékosunk is felkerült rá, Barksdale és Robinson.
több mint 10 éve
Béczkó
1 264
A Chargers leigazolta az elkapó Vincent Brownt!
több mint 10 éve
Ennek örülök . Akkor sokkal komolyabbnak tűnt, nekem úgy rémlett hogy nem mozgatta a kezet se a lábat . Lényeg hogy nem komoly . Köszi a linketHali! Nincs igazán kedvem googlizni, viszont nagyon érdekel hogy mi lett azzal a sráccal akinek úgy nézett ki hogy komolyabb sérülése volt és kocsival kellett levinni (Brutonnal ütközött és mar estében hátulról kapott egy nagyot, ha jól emlékszem meg valaki más is ráesett )? Elég súlyosnak tűnt remelem nincs komolyabb bajatimesoracle.com/2015/12/chargers-wr-dontrelle-inman-carted-off-field-after-hit.html
PM_the_sheriff
empty taxi
You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
Hali! Nincs igazán kedvem googlizni, viszont nagyon érdekel hogy mi lett azzal a sráccal akinek úgy nézett ki hogy komolyabb sérülése volt és kocsival kellett levinni (Brutonnal ütközött és mar estében hátulról kapott egy nagyot, ha jól emlékszem meg valaki más is ráesett )? Elég súlyosnak tűnt remelem nincs komolyabb bajatimesoracle.com/2015/12/chargers-wr-dontrelle-inman-carted-off-field-after-hit.html
PM_the_sheriff

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Hali! Nincs igazán kedvem googlizni, viszont nagyon érdekel hogy mi lett azzal a sráccal akinek úgy nézett ki hogy komolyabb sérülése volt és kocsival kellett levinni (Brutonnal ütközött és mar estében hátulról kapott egy nagyot, ha jól emlékszem meg valaki más is ráesett )? Elég súlyosnak tűnt remelem nincs komolyabb baja
You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
Amúgy ha McCoy marad ezek után, én megyek.
több mint 10 éve
Most néztem ,hogy PFF OT értékelést, amiben Barksdale szerintük a liga 13. legjobb OT-je (Joe Thomas az első). Hairston is eléggé elől van, 29. , jó pár nagy nevet megelőzve.Verrett a 26. a CB-k közül náluk.
több mint 10 éve
Homályosítsa már fel valaki, hogy a Bolts mez és az Oakland sapi nem passzolnak.Viszont fogalma sincs az NFL-ről igazán. Azt veszi meg ami tetszik neki. a Raiders sapijait havernál veszi, és csak azért mert tetszik neki a logo.LOL, nem is tudtam, hogy Döglégy Chargers drukker : DÁltalában Raiders-cuccokban feszít...
Chargers LT
empty taxi
Shawn84
több mint 10 éve
PFF értékelése szerint Rivers a 2. legjobb QB, Perriman a 3. legjobb ILB volt a fordulóban.
több mint 10 éve
Grat a Whez. Bárcsak nekünk lenne egy ilyen elit Qbnk, mint Rivers. Bocsi, ha emiatt nem lesz meg az 1/1.
több mint 10 éve
(Ogbah lesz olyan jó, mint Bosa)

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Szerintem kéne a top 3-as pick. Akkor már legyen értelme hogy ilyen fos a szezon. Egy Turnsil/Bosa kell ennek a semmitérő bagázsnak.
több mint 10 éve
Továbbra is azt gondolom, az 1/1 nem lesz meg (ne is legyen : D, borzalom ez a szezon), de az 1/5-el lehet nemrég túlértékeltem a szezont ...
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Ilyen rossz szezonunk sose volt. Gangszta Zoli a téma a topikban, ennél nincs lejjebb. Cél az 1/1.Legyen lajcsi és a sajátos értelmezésű rezsi csökkentése? 😀 mindig van lejjebb...
szaba
Am., hogy aktuális is legyek szezon előtti tippjátékban asszem riverst raktam mvp-nek vagy ilyesmi...a vicc ha fordítva állnátok ennek volna is realitása 😀
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...