Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 10 éve
Nekem akikkel a vezetésben a legnagyobb bajom van , az a két koordinátor. Ők mindenképp takarodjanak a szezon végén. Telesco-t én csípem , nem örülnék ha lépne. Tény , hogy elég nagy hibaszázalékkal dolgozik, de ha a keretet nézzük, ami elsősorban az ő feladata, szerintem korrekt munkát végzett. FA piacon több jobb dolgot csinált , mint mellényúlást, főleg idén. McCoy-al meg úgy vagyok, ha mégsem rúgnák ki, én nem hőbörögnék, adnék neki még egy évet, megnézném, hogy normális koordinátorok mellett mire menne. Sok hibája volt neki is, jobb lenne ha jönne valaki más a helyére, de én el tudnám viselni ha adnék neki még egy évet új stábbal.
Szerkesztette: Sixo
több mint 10 éve
Állítólag az LA-be költözés körüli mizéria miatt marad mindenki, így ugyanis nem lehet normálisan végigcsinálni egy edzőkeresést.Pedig Sean Paytonért állítólag egy 2. kört kér a Saints.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
1/3 , de hát Bosa-t kb mindkét előttük lévő kihúzná szerintem.Konkrétan Perryman miatt nem ég még Telesco háza.
Azért így visszatekintve, amikor nagyon húztátok a szátokat Perryman draftnál , mert minek ILB , szerintem így utólag mondhatjuk ,hogy eddig jó döntésnek bizonyul az ő választása.
Sixo
több mint 10 éve
Jah és Ingram 10.5 sack szezon végére. Az elmúlt 3 szezonban nem volt ilyen Chargers játékostól, utoljára ilyen 2011 Antwan Barnes, ő az ezt követő szezonban elment és eltűnt gyorsan a ligából. (egykori ékpárja Devin Taylor is legjobb szezonját futotta , úgy látszik ez a kakasok éve)
több mint 10 éve
1/3 , de hát Bosa-t kb mindkét előttük lévő kihúzná szerintem. Azért így visszatekintve, amikor nagyon húztátok a szátokat Perryman draftnál , mert minek ILB , szerintem így utólag mondhatjuk ,hogy eddig jó döntésnek bizonyul az ő választása.
több mint 10 éve
Én ezzel a simes variációval nagyrészt ki is egyeznék, ettől rosszabb ne legyen! Remélem Telesco is hasonlóan gondolja...
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Többedik FA-napon kelt csak el, ergo valszeg kicsit túlzottak voltak az előzetes FA igényei azt utána beérte egy Jurrell Casey-féle deallel, amit ajánlottam neki.Ha Wilkerson 9 misi/évért aláír bárhova...Tobb lesz az, mint Watt szerzodese.
somoskovig
Beki

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ha Wilkerson 9 misi/évért aláír bárhova...Tobb lesz az, mint Watt szerzodese.
somoskovig
több mint 10 éve
Én szerintem logikus lenne tőle, ennél nem hinném magasabban lenne jövőre , 1 évet meg úgy minek maradna ingyé , hogy lesérüljön, profiknál legalább kapna érte pénzt.Én egy De'Runnya Wilson-nak örülnék 2. napon.Ő kijön egyáltalán?
Sixo
Shawn84
több mint 10 éve
Én egy De'Runnya Wilson-nak örülnék 2. napon.Ő kijön egyáltalán?
Sixo
több mint 10 éve
Használtam a Fanspeak offsezlony szimulátorát a végeredmény:Cut: Donald kacsa
Újrastruktúrálva: Flowers, Scifres
Ezzel lett kerekítve 35.2 misi cap space
Re-sign: Gates (1 év, 7.235 misi, 40% garantált), Green (5 év, 4.625 misi/év, 35% garantált), PatRob (2 év, 2.625 misi/év, 60% garantált)
Franchise tag: Weddle
FA: Cordy Glenn (4 évre, 7 misi/év, 30% garantált), Muhammad Wilkerson (4 évre, 9 misi/év, 35% garantált), Mohamed Sanu (4 évre 5 misi/év, 40% garantált)
Valid opció a sérülékeny Dunlap helyére, aki így mehet RT-be, Wilkerson olyan boost a DL-nek, hogy csuhajja, Sanu meg jó lesz slotba, így Stevie J meg randalírozhat a szélén
Aztán jöhetett a draft szintén fanspeakes szimulátorral:
1/3 Emmanuel Ogbah, DE (Oklahoma State)
Kecsegtető volt Tunsil, de akkor Glennt a hajamra kenhetem. Ogbaht egyébként is TOP10-be fogják emlegetni márciusban, Ansah-szintű fizikai adottságai vannak, azt már most is eredményes.
2/3 Max Tuerk, C (USC)
Kicsit vékony meg érdekes technikával snappel, ezt leszámítva idevaló, 6-5 magas, ami a belépési határa annak, hogy lehetsz-e Chargers OL.
3/3 Austin Johnson, DT (Penn State)
325 fontos DT, aki 70 tackle-ös idényt tolt most, ennél jobb ajánlólevél nem hiszem h kell.
4/3 Kevin Byard, S (Middle Tennessee)
Addae-nek sem árt némi konkurencia, Byard labdaérzéke átlag feletti.
6/3 Kenneth Dixon, RB (Louisiana Tech)
Az 5. körös a Frisconál van a Gordon feltrade miatt. Dixont igencsak terhelték college-ban, viszont Donald kacsánál olcsóbb megoldás, ráadásul sokak szerint már a 2. napon ki fog menni.
6/24 Keyarris Garrett, WR (Tulsa)
Ezt a picket kaptuk Sirlesért. Garrett magas, hosszú kezű, ruganyos elkapó, potenciális sleeper.
7/3 Dieondre Hall, CB (Northern Iowa)
6-1 magas corner, ilyen nem tom mikor volt utoljára itt.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Én attól tartok, hogy nem jöhet sokkal jobb, mint McCoy... persze ne legyen igazam. A szóba jöhető egyetemi edzőkkel annyira nem vagyok kiegyezve, és a koordinátorokból sem tetszik azért mindenki.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Mennyit könyörögtem én anno Ariansért btw.Nah mind1.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
FOX (Alex Marvez) jelentese szerint McCoy kirugasra kerul hetfon.
több mint 10 éve
"megerősítettük" a secondaryt, jött Brandian Ross és Cassius Vaughn.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Weddle IR, 10k bunti mert a lanyat megnezte a Fins elleni felidos produkcioban, majd kitalaltak, hogy nem mehet Denverbe, MERT NINCS HELY A REPULON! Gennyes banda vagytok, Spanos, menjetek a fenebe! Hanyingerem van ettol a bandatol.
több mint 10 éve
Ejj, nagyon drukkoltam a Brownsnak, hátha nyernek, mert akkor 1/2 van megint...de így is jelenleg 1/3 újra, hogy a Ravens segített a győzelmével. A sorsolást elnézve ez marad is így. És izgalommal várhatjuk, mi történik a csapattal és a prospectekkel a draftig.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Nagyon állítólag (lehet kamu az egész) Sean Payton nem zárkózna el attól, hogy a Chargers HC-je legyen. Én kifejezetten bírnám, remélem Telesco eltakarítja McCoyt és Reich-ot, szánalmasan elrontották az O#-t. Ha Payton hozna magával egy normális filozófiát, nem kéne 5 év, hogy ismét győzni tudjon a csapat.
több mint 10 éve
Valóban.Ezt csak azért mondod mert rasszista vagy. Ingram all - pro kérdés nélkül.Meleg volt a pite, ha ezt behúztuk volna, akkor a fene se tudja, hogy milyen magas helyen draftoltunk volna. Azért Ingram 9.5 sack 1 meccsel a szezon vége előtt egész korrekt.Nekem nagyon rapszodikus Ingram, Jerry jateka osszkepet iden tobbre ertekelem.
Sixo
szaba
Sixo