Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 10 éve
Verrett jól érezte magát ...😊oi63.tinypic.com/2h7h3rt.jpg
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Most olvasom Telesco nyilatkozatát, amit közöltek vele a Senior Bowl alkalmából, tekintve a draftra... bár gondolom lehet már olvastátok...De lényegében elmondta, hogy az 1/3 nem változtatja meg a döntési folyamatot, nem is szabad így legyen, ugyanúgy kell kiértékelni a játékosokat...ám sokkal könnyebb 1/3-ra választani majd, mint pl a 23. pickre. Hozzátette, hogy 1/3-ra választani kisebb a merítési lehetőség, tényező lehet egy letrade is. Főleg ezért nem változtatnak a folyamaton áprilisig, mert lehet úgy döntenek, nem húznak inkább 1/3-on. Azt is elmondta, hogy mind a 7 választásra ugyanúgy felkészülnek. És arra is számít Telesco, hogy lesz egy kompenzációs pickünk is.
Véleménye szerint határozottan jó minden körben korán húzni. Brutális szezonon vagyunk túl, de fontos, hogy most korai pickjeink vannak, és nem csak az első, ő pl. a 2. kör miatt izgatott nagyon. Lesz néhány elég nehéz draft meetingjük még a Combine előtt, amelyekre az összes scout be fog menni, és napokon át tanácskoznak majd. Minden játékost meg fognak vitatni, aki választható, és akik ott lesznek a Combine-on, hogy tisztább legyen a kép. A Combine után lesz pár változás (nyilván az ott látottak alapján), de nem túl sok.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Ó jesus, "A szakáll"...borzalom történt 😀
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Gates szezon közben nyilatkozta, hogy gondolkodik a visszavonuláson, azóta nincs hír.Ő is, Green is FA, de sztem legalább az egyikük jövőre is lesz, innentől fogva remélem nem jön korán TE, luxuspick lenne.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Van hír, hogy mi lesz az istencsászár Gates-el? Tavaly pedzegette, hogy ez lesz az uccsó éve. Bár idén sem épp úgy nézett ki a pályán, mint aki valaha is kiöregszik 😊De volt, aki már bemókolta nekünk a 2. körre a TE Hunter Henryt...(akiről amúgy úgy tudom, hogy elég faszányos TE prospect)
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Nem egy meccs volt 2015-ben a Q-ban úgy, hogy kb. több volt a vendégdrukker, ami nyilván szarul esik a játékosoknak.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ehhez kell ám ész
---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bizonyíthatja, hogy tanult az esetből 😉A Patstól frissen kirúgott Dave DuGuglielmo is nálunk landolt, Davidsonnal közösen fogják edzeni az OL-t.biztos tetszett neki a front7ünk játéka és szívesen megnézné évente kétszer közelről 😛
empty taxi
Black_Adder

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
A Patstól frissen kirúgott Dave DuGuglielmo is nálunk landolt, Davidsonnal közösen fogják edzeni az OL-t.biztos tetszett neki a front7ünk játéka és szívesen megnézné évente kétszer közelről 😛
empty taxi
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 10 éve
A Patstól frissen kirúgott Dave DuGuglielmo is nálunk landolt, Davidsonnal közösen fogják edzeni az OL-t.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
www.profootballfocus.com/blog/2015/12/15/pro-areas-to-address-for-chargers-in-2016/PFF cikk Telesco offseason teendőiről. Azt kell, hogy mondjam, hogy a cikk írója nem tartja jó gm-nek Telesco-t xD .
több mint 10 éve
Nem is rossz, Billingset pl többet is 1. körbe mockolták már most.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Nyomogattam a draftszimulátort Fanspeaken:3: R1P3
OT LAREMY TUNSIL
OLE MISS
Bosa kiment BPA.
35: R2P4
DT ANDREW BILLINGS
BAYLOR
Ez is BPA, olyan erő van benne, mint kb. Suhba.
66: R3P3
WR JOSH DOCTSON
TCU
Floydot képes lehet pótolni.
99: R4P4
C RYAN KELLY
ALABAMA
Ez a Robinson/Watt duó a fal közepén talán az OL legnagyobb kerékkötője volt, Kelly kicsi ebbe a falba, de ha fel akarjuk éleszteni a futójátékot jól jön.
161: R6P4
S MILES KILLEBREW
SOUTHERN UTAH
Egyre többen mondogatják, hogy ő a szegény ember Kam Chancellorja.
180: R6P23
OLB JOE SCHOBERT
WISCONSIN
Homerkedés, mindemellett nem árt egy olyan OLB aki nem csak a QB-t tudja támadni.
192: R7P3
DE JASON FANAIKA
UTAH
Van rutinja neki is 3-4 OLB-ként, igazából a mamut OL-ek nem jó, de olyan a csoportban csak a Raidersnek van, szal még koncepció is van benne.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Hogy emlékezzünk vmi szépre is: www.chargers.com/video/2016/01/21/keenan-allen-2015-highlights

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Állítólag az Eagles Reichot akarja OC-nekMeg is kaptuk...
empty taxi
Ha lenne gifem beraknek egy fejlövést
több mint 10 éve
Eddig reménykedtél mi xD xD xDBREAKING NYÚZ!Egy világ dőlt össze bennem.
dailysnark.com/breaking-news-manti-teo-actually-real-girlfriend-now-shes-hot/
empty taxi
Gabesz92
több mint 10 éve
Tuti hogy fizetett statiszta 😁BREAKING NYÚZ!Egy világ dőlt össze bennem.
dailysnark.com/breaking-news-manti-teo-actually-real-girlfriend-now-shes-hot/
empty taxi
Gabesz92

több mint 10 éve
BREAKING NYÚZ!Egy világ dőlt össze bennem.
dailysnark.com/breaking-news-manti-teo-actually-real-girlfriend-now-shes-hot/
empty taxi
több mint 10 éve
BREAKING NYÚZ!dailysnark.com/breaking-news-manti-teo-actually-real-girlfriend-now-shes-hot/
Ez megy egy 2012. december 9-i tweetem, amit ma lájkolt Rex Hadnot 😀
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Elgondolkoztam azon, hogy lehet, hogy az LA-be költözéssel lesz vmi arculati változás.Pánikszerűen rendeltem is egy mezt 😀

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Whiz nyilatkozott a sajtónak.Azt mondta, hogy a visszatérésének első számú oka a kiváló kapcsolata Rivers-szel, mellette kiemelte, hogy nagyon szívesen dolgozik újra együtt Allennel is.
Kiemelte, hogy muszáj lesz feléleszteni a futójátékot, Woodheaddel anno több szép játékot csináltak, reméli, hogy ez folytatódik. Gordonról azt mondta, hogy az ő boardjukon is magasan volt, nagyon tetszett neki, amit látott tőle a college gametape-eken, tehetséges gyereknek tartja, akivel örül, hogy együtt dolgozhat de nyilván itt több further evaluation kell az ismerős arcokhoz képest.
Komolyan mondom még a végén megmenti McCoy seggét, bár ha MM tol egy Rivera-féle fordulatot szemléletben akkor sem fogok panaszkodni 😀

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Állítólag az Eagles Reichot akarja OC-nek
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Giff Smith se rossz fogás, anno ő csinált Buffaloban játékost Kyle Williamsből.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...



