Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 10 éve
twitter.com/caplannfl/status/707695606752485376Akkor nincs mese, neked be kell szerezned egy lowery mezt 😉
Weddle helyettese lesz, ha egészséges tud maradni.
empty taxi
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Miért nem tartottátok meg Green-t? Van vele valami bibi? 😀Mi tartottuk volna, valszeg ő nem akart tovább Gates árnyékában maradni.
Dodó

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Miért nem tartottátok meg Green-t? Van vele valami bibi? 😀
több mint 10 éve
Illetve Green szerződése úgy néz ki 4 éves 20M-es a vasasnál. Nem tudom, hogy ezt nem akartuk megadni neki, vagy mindenképp menni akart Gates árnyékából.
több mint 10 éve
Weddle helyettese lesz, ha egészséges tud maradni.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Na azért most sikerült jót behúzni... 😊
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
nagy kedvenc. egy vezér, elit runstuffer NT, csupaszív játékos. szeretni fogjátok.profootballzone.com/wp-content/uploads/2013/11/brandon-mebane.gif
több mint 10 éve
Futás és passz ellen is hasznos DL, ilyen eddig csak Liuget volt.YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWW!Nem értem az örömöd, nem a nagy kedvenced helyére jött?
empty taxi
Sixo

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWW!Nem értem az örömöd, nem a nagy kedvenced helyére jött?
empty taxi
több mint 10 éve
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWW!

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
több mint 10 éve
Greent nagyon sajnálnám :S Most megint draftolhatunk TE-t majd, de az meg vagy jó lesz, vagy nem..
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
hát nem érdekli más... 😊Diósgyőr?Nagyon úgy néz ki ,hogy bukjuk Greent :/ha ez vigasztal úgy néz ki jó helyre kerül 😊
Sixo
Klaci79
Sixo
több mint 10 éve
Diósgyőr?Nagyon úgy néz ki ,hogy bukjuk Greent :/ha ez vigasztal úgy néz ki jó helyre kerül 😊
Sixo
Klaci79
több mint 10 éve
Nagyon úgy néz ki ,hogy bukjuk Greent :/ha ez vigasztal úgy néz ki jó helyre kerül 😊
Sixo
több mint 10 éve
Gates 104 TD-nél tart pályafutása során, Gonzo 111-gyel az all-time leader a TE-knél 2 szezon alatt kb. biztos h meglesz.Más:
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
2 évre szerződtünk Gates-cel, érdekes miközben már idén is a visszavonuláson agyalt.Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Gates marad.
több mint 10 éve
aki meg kicsit volt (Royal), az red zone WR volt 😀ki volt az utolsó tipikus speedster, aki együtt dolgozott Rivers-szel? Volt ilyen egyáltalán?Akiket mélységben használt Rivers azok mind langaléták voltak: VJ, DX, M80...
Höri
empty taxi
Valaki fordítva ül a lovon barátaim 😛
több mint 10 éve
ki volt az utolsó tipikus speedster, aki együtt dolgozott Rivers-szel? Volt ilyen egyáltalán?Akiket mélységben használt Rivers azok mind langaléták voltak: VJ, DX, M80...
Höri

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...