Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 10 éve
Végighallgattam egy podcastet a relocationről.szerintem az Oakland és a Chargers is kényszerpályán mozog, nem véletlenül akarnak a centrum felé húzni
A lényeg, hogy mi veszíthetjük a legtöbbet az LA-i költözőssel ha 2 csapat is költözik. Ugyanis a Rams meg a Raiders mai napig rendelkezik ottani fanekkel, akik nyilván nem fognak átpártolni.
empty taxi
a Rams az amelyiket nem kifejezetten zavarja a térség, ugyanakkor ő tud mindenkivel a legjobban kicseszni, mert komoly piacokat fed le, ha jó lesz a csapatuk jövőre
ugyanakkor nincsenek olyan mennyiségű Rams és Raiders fanek hogy pénzügyileg rájuk lehetne alapozni, a pénz az LA TVs szerződésekben és az esetleges semleges nézőkből fog jönni, de a Raiders pénzügyileg pl. alapból rosszul áll; de lehet a Chargers is veszteséget könyvelne el ha nem költözik.
Mindenesetre a Chargers-Raiders párosnak ott a kiugrás lehetősége Stlouisba, ami kényelmes mentő öv lesz tekintve mennyire akarnak ott mégiscsak egy csapatot...
Szerkesztette: sapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Végighallgattam egy podcastet a relocationről.A lényeg, hogy mi veszíthetjük a legtöbbet az LA-i költözőssel ha 2 csapat is költözik. Ugyanis a Rams meg a Raiders mai napig rendelkezik ottani fanekkel, akik nyilván nem fognak átpártolni.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Kár lenne tagadni, hogy nagy a család 😀Állítólag jó eséllyel a miénk lesz az egyik edzői stáb a Senior Bowlon, amikor utoljára ilyen volt egy Philip Rivers nevű srác volt a Senior Bowl MVP-je.Őt ma legtöbben már csak "apa"-ként ismerik.
empty taxi
szaba

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Állítólag jó eséllyel a miénk lesz az egyik edzői stáb a Senior Bowlon, amikor utoljára ilyen volt egy Philip Rivers nevű srác volt a Senior Bowl MVP-je.Őt ma legtöbben már csak "apa"-ként ismerik.
empty taxi
több mint 10 éve
Állítólag jó eséllyel a miénk lesz az egyik edzői stáb a Senior Bowlon, amikor utoljára ilyen volt egy Philip Rivers nevű srác volt a Senior Bowl MVP-je.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Cikk a relocationről, érdekes: www.boltsfromtheblue.com/2016/1/5/10712966/sell-the-sizzle-not-the-steak-dean-spanos-chargers-stadium

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
twitter.com/BR_NFL/status/684210911276470272Vajon mit tudhatnak 200 kilométerrel feljebb, hogy át akarják pakolni a csapatot? Most olvastam, hogy ha lesz NFL csapat LA-ben, ha nem a stadiont megépítik.
Sixo
Szerintem amúgy a Chargers mellett a Rams fog az Angyalok városába költözni, a Raiders-t meghagyják a 49ers lokális riválisának.
Még olyan élképzelésem is van a dologról, hogy a Rams és a Raiders helyet cserél a csoportokban, hogy kialakuljon egy új városi rangadó.
Az új felállás szerint:
AFC West: Broncos, Chiefs, Rams, Chargers,
NFC West: Cardinals, Raiders, 49ers, Seahawks
több mint 10 éve
No comment.www.sbnation.com/lookit/2016/1/5/10716148/eric-weddle-chargers-free-agent-wont-speak-to-team-nfl-ir
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Váltás OC poszton, Reich out.Bring back Whiz!
Beki
Meanwhile:
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
: D Igaz! Kazinczy most miattam forog a sírjában kicsit : DInlogikátlan!!!
Chargers LT
Ez a szó a legjobb az egész bagázsra. Annyira logikátlan, hogy azt már meg kell erősíteni!
szaba
De nah, olyan pipa vagyok, nem tudom, mit beszélek!
Szerkesztette: Chargers LT
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Inlogikátlan!!!
Chargers LT
Ez a szó a legjobb az egész bagázsra. Annyira logikátlan, hogy azt már meg kell erősíteni!
több mint 10 éve
Fel nem foghatom, hogy kerülhetett Weddle ilyen helyzetbe : S Inlogikátlan az egész, érthetetlen...ő (volt) a csapat egyik szíve!
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Váltás OC poszton, Reich out.
több mint 10 éve
Azt nem írtad, hogy a Miami meccs utánig hitt benne, hogy visszatérhet. Aztán sikerült ezt a hitet kiölni belőle. Grat.
több mint 10 éve
Nah akkor most van az, hogy a rohadás álljon bele mindenkibe.Impending free agent FS Eric Weddle told reporters on Monday that he may never speak to the Chargers' organization again.
Weddle said he won't get to the bottom of his falling out with the Chargers "because I probably won't ever speak to them again." Weddle said he's looking for the "right fit" in free agency, and a "chance to win a title." Weddle, who was placed on injured reserve two weeks ago, said Monday there is "no doubt" he was healthy enough to play in Sunday's finale against Denver.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Ok, fiúk, én leléptem. Egy élmény volt, majd ha lesz edző a csapatnál, szóljatok.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
McCoy marad.
több mint 10 éve
Telesco-t én csípem , nem örülnék ha lépne. Tény , hogy elég nagy hibaszázalékkal dolgozik, de ha a keretet nézzük, ami elsősorban az ő feladata, szerintem korrekt munkát végzett. FA piacon több jobb dolgot csinált , mint mellényúlást, főleg idén.Húha, ez megérne egy orvosi véleményt szerintem.
Sixo
több mint 10 éve
Én nem hinném (és legyen igazam), hogy az előttünk húzók kihúznák Bosát. A Brownsban biztos vagyok, mert új GM, új HC, és aligha bízhatnak Manzielben. Aki egyébként simán jó lenne, amint mutatta, de, ha idióta, akkor az. És annál inkább kell gyorsan QB-t húzniuk, mert nem túl erős a felhozatal. Ha 1/2-re nem visznek valakit dobálni, nagyon megszívhatják.A Titans már inkább ráharaphat, de én is azt olvastam, hogy OT -re jóval inkább szükségük lenne, a védelem ott nem gázos DE poszton. Szóval én reménykedem.
Persze a március nagyon sok mindent el fog dönteni.
Új OC mindenképp kell, ezt Telesco csak érzi...Gordonból embert kell faragni, ekkora bust azért mégse legyen már. Pláne fontos lenne, hogy menjen a futás (vele), mert anélkül, ha nem idén, akkor jövőre lesz kivágva McCoy, mert tuti nem lesz PO. Ezt a vak is látja.
Persze árnyalja az egész csapat teljesítményét a kismillió sérülés. Így nehéz objektíven megítélni dolgokat. Mert egészséges csapattal biztos lett volna több olyan dolog, ami működött volna...
Telescot bírom, nem küldeném el még jövőre sem, persze azért minimum produkáljon egy hasznos és jó márciust. Megvan rá idén (is) a lehetősége.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Csak 1 hsz-szel volt lentebb 😛

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Reich nagyon szar ez tény, Spencer dettó. Őket el kell(ene) zavarni sztem is.Pagano év közben elvaxolt 1-2 dolgot, de előtte mind3 szezonjában sztem kicsit erőn felül is teljesített a D-vel plusz az utóbbi hetekben már megint látszott némi remény a defense-ben. Persze ha elengedik Weddle-t (ami több mint vszínű), akkor kb. dőlni is fog minden, kb. Verretten kívül az egyetlen klasszis a védelemben (talán még Perrymanből az lesz), ebből nehéz ütőképes gárdát farigcsálni.
Szal én ink Paganot tartanám, mint McCoyt, néhány meccsen eléggé lelketlennek tűnt a banda, plusz ugye az edzői stábot is ő választja ki, szal ha a segédedzők szarul teljesítenek az az ő felelőssége is.
Jah és a napi stat rovatba is jöjjön vmi sokatmondó:
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...