Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Meg őszintén szólva nem a Chargers az, akiknek sokat kell törni a fejüket, hogy miként legyen eredményes a passzjáték.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Kelley Washington marad még 1 évig. Örülök neki, de remélem nem csak ST-ben, hanem WR-ként is kap lehetőséget.szaba
Nem tudom lenne-e benne örömötök, ST-ben viszont jó 😊Wyatt
Figyelj, amit én láttam belőle tavaly WR-ként, az tetszett. Nem mondom, hogy legyen go to guy, de egy 3rd down spread-ben sztem lehet használni.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kelley Washington marad még 1 évig. Örülök neki, de remélem nem csak ST-ben, hanem WR-ként is kap lehetőséget.szaba
Nem tudom lenne-e benne örömötök, ST-ben viszont jó 😊

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Kelley Washington marad még 1 évig. Örülök neki, de remélem nem csak ST-ben, hanem WR-ként is kap lehetőséget.
több mint 14 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Huhh, Weddlenek nagyon örülök :cool: A 2-6-7. körös rookiekkal megvan a szerződés, továbbá Cesaire is hosszabbított 2 évvel, Liuget-et mentorálja majd.
Buster Davisben még tavaly is reménykedtem, hogy lesz valami, de nálunk úgy látszik már nem, mert Acee szerint cutolva lesz, akárcsak Applewhite.Pocs
Fehér almánk jelenleg FA, nem kell cutolni. 😊empty taxi
Jogos. A lényeg, hogy nem lesz a csapatnál jövőre, amit kicsit sem sajnálok.

több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Huhh, Weddlenek nagyon örülök :cool: A 2-6-7. körös rookiekkal megvan a szerződés, továbbá Cesaire is hosszabbított 2 évvel, Liuget-et mentorálja majd.
Buster Davisben még tavaly is reménykedtem, hogy lesz valami, de nálunk úgy látszik már nem, mert Acee szerint cutolva lesz, akárcsak Applewhite.Pocs
Fehér almánk jelenleg FA, nem kell cutolni. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Huhh, Weddlenek nagyon örülök :cool: A 2-6-7. körös rookiekkal megvan a szerződés, továbbá Cesaire is hosszabbított 2 évvel, Liuget-et mentorálja majd.
Buster Davisben még tavaly is reménykedtem, hogy lesz valami, de nálunk úgy látszik már nem, mert Acee szerint cutolva lesz, akárcsak Applewhite.

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Mivel itt még nem volt - Barnes is marad 2 évre. Tavaly számomra ő egy pozitív meglepetés volt, nagyon bevált szituációs pass rusherként.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Reálisabb, mint a 2. kör 😊

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Mouton 4 év - 3.26m, 1.5 garantált... Elég olcsó.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Jó hír: Burnett ügynöke szerint Kevin valószínű, marad.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
És ha azt nézzük, hogy idén 14-et kap, akkor utána 4/26 jön ki, ami már szinte baráti.szaba
De miért idén kap ennyit, ha így nem fér be mellé Brnett mondjuk...vagy köv években annyi FA lesz nálatok??Rolni
Cason, Hardwick, Phillips (és Jackson), hogy csak pár nevet említsek. Burnett sztem kicsit magasra tette a lécet, de én úgy érzem, hogy lejjebb fogja venni, és maradhat is akár.szaba
Aham...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Az 5/40=8 milla átlag, sztem is jó. Én az 50 millára amit a rotoworld írt, mondtam, hogy sok.ulpianus
És ha azt nézzük, hogy idén 14-et kap, akkor utána 4/26 jön ki, ami már szinte baráti.szaba
De miért idén kap ennyit, ha így nem fér be mellé Brnett mondjuk...vagy köv években annyi FA lesz nálatok??Rolni
Cason, Hardwick, Phillips (és Jackson), hogy csak pár nevet említsek. Burnett sztem kicsit magasra tette a lécet, de én úgy érzem, hogy lejjebb fogja venni, és maradhat is akár.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Az 5/40=8 milla átlag, sztem is jó. Én az 50 millára amit a rotoworld írt, mondtam, hogy sok.ulpianus
És ha azt nézzük, hogy idén 14-et kap, akkor utána 4/26 jön ki, ami már szinte baráti.szaba
De miért idén kap ennyit, ha így nem fér be mellé Brnett mondjuk...vagy köv években annyi FA lesz nálatok??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Az 5/40=8 milla átlag, sztem is jó. Én az 50 millára amit a rotoworld írt, mondtam, hogy sok.ulpianus
És ha azt nézzük, hogy idén 14-et kap, akkor utána 4/26 jön ki, ami már szinte baráti.
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Az 5/40=8 milla átlag, sztem is jó. Én az 50 millára amit a rotoworld írt, mondtam, hogy sok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
A S szakma azért érdekes. Reed és Polamalu azért kezd öregedni - nem romlani, nem azt mondom - utánuk jövő generációból kit lehetne kiemelni? Berry ok. Laron Landry sztem még durva lehet, Bethea most kapott új szerződést, Nick Collins is tavaly írt alá, igaz csak 3 évre. Más most nem jut eszembe. Szóval én ezt az 5/40-et nem tartom túlzónak, főleg, hogy orrnehéz szerződés.
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Vágom hogy Berry állat. Weddle-nek amúgy 40-et ír az nfl.com is. Sztem amúgy nagyon jó Weddle is, és ha nem lesz egészségügyi gondja, nagyon jól járunk ezzel.szaba
Weddle sztem is jó. Még ezt a pénzt is megérheti, ha végigtolja az öt évet. Csak valóban egyrészt azért vannak jobb, vagy hasonlóan jó safetyk a ligában. A két Eric előtt nem fizettek erre posztra kétjegyű számokat milkában évente. Érdekes lesz figyelni mit szól ehhez a safety szakma majd. Mert figyelnek keményen. :cool:

Megkerestem Berryt. 6/60at kapott vagyis 10et átlagban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Néhol azt írják, hogy Berry után lett ő a legjobban fizetett. Ő mennyit is kapott tavaly?szaba
5 évre 60 milliót asszem. De ő 1/5 votl azért azt tavalyig elég durván számolták. De most megnyugodhatott, hogy továbbra is emelheti a tétet, mert halkan mondom, de mire az ő szerződése lejár, jobb lesz, mint Weddle valaha. És meg fogja kérni a pénzit atom keményen.ulpianus
Vágom hogy Berry állat. Weddle-nek amúgy 40-et ír az nfl.com is. Sztem amúgy nagyon jó Weddle is, és ha nem lesz egészségügyi gondja, nagyon jól járunk ezzel.szaba
MOndjuk az 5\40 még vállalható...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Néhol azt írják, hogy Berry után lett ő a legjobban fizetett. Ő mennyit is kapott tavaly?szaba
5 évre 60 milliót asszem. De ő 1/5 votl azért azt tavalyig elég durván számolták. De most megnyugodhatott, hogy továbbra is emelheti a tétet, mert halkan mondom, de mire az ő szerződése lejár, jobb lesz, mint Weddle valaha. És meg fogja kérni a pénzit atom keményen.ulpianus
Vágom hogy Berry állat. Weddle-nek amúgy 40-et ír az nfl.com is. Sztem amúgy nagyon jó Weddle is, és ha nem lesz egészségügyi gondja, nagyon jól járunk ezzel.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Roto:
Chargers agreed to terms with FS Eric Weddle on a five-year, $50 million contract with $19 million guaranteed.

Előtte Más nem hivatalos forrás még 40 milla/5 év és 19 garantáltat írt. De inkább az 50 lesz az igaz.ulpianus
Beszarok ennyi pénz...ennyire nekem nem tűnt ő jónak ?!Rolni
Te csak várd ki All in Davis ajánlatát Gaitherre vagy valakire. 😛

De persze ez nekem is túlzásnak tűnik évi 10es átlag. Jól beb@szott, mert a mi Eric safetynk már most örül a hírnek! 😀ulpianus
Tudom tudom, de nálunk ez már szokás 😊

Nem azért mondom pont leszarom melyik csapat kinek mit fizet, de így annyit keres mint az agyon fizetett Routt aki azért CB...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Néhol azt írják, hogy Berry után lett ő a legjobban fizetett. Ő mennyit is kapott tavaly?szaba
5 évre 60 milliót asszem. De ő 1/5 votl azért azt tavalyig elég durván számolták. De most megnyugodhatott, hogy továbbra is emelheti a tétet, mert halkan mondom, de mire az ő szerződése lejár, jobb lesz, mint Weddle valaha. És meg fogja kérni a pénzit atom keményen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Roto:
Chargers agreed to terms with FS Eric Weddle on a five-year, $50 million contract with $19 million guaranteed.

Előtte Más nem hivatalos forrás még 40 milla/5 év és 19 garantáltat írt. De inkább az 50 lesz az igaz.ulpianus
Beszarok ennyi pénz...ennyire nekem nem tűnt ő jónak ?!Rolni
Te csak várd ki All in Davis ajánlatát Gaitherre vagy valakire. 😛

De persze ez nekem is túlzásnak tűnik évi 10es átlag. Jól beb@szott, mert a mi Eric safetynk már most örül a hírnek! 😀ulpianus
Néhol azt írják, hogy Berry után lett ő a legjobban fizetett. Ő mennyit is kapott tavaly?
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Roto:
Chargers agreed to terms with FS Eric Weddle on a five-year, $50 million contract with $19 million guaranteed.

Előtte Más nem hivatalos forrás még 40 milla/5 év és 19 garantáltat írt. De inkább az 50 lesz az igaz.ulpianus
Beszarok ennyi pénz...ennyire nekem nem tűnt ő jónak ?!Rolni
Te csak várd ki All in Davis ajánlatát Gaitherre vagy valakire. 😛

De persze ez nekem is túlzásnak tűnik évi 10es átlag. Jól beb@szott, mert a mi Eric safetynk már most örül a hírnek! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Roto:
Chargers agreed to terms with FS Eric Weddle on a five-year, $50 million contract with $19 million guaranteed.

Előtte Más nem hivatalos forrás még 40 milla/5 év és 19 garantáltat írt. De inkább az 50 lesz az igaz.ulpianus
Beszarok ennyi pénz...ennyire nekem nem tűnt ő jónak ?!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM