Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 10 éve
Így legalább többet látjuk Greent 😀

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gates 4 meccs.Biztos csalt.
több mint 11 éve
Egy cikk Unreinról: espn.go.com/blog/san-diego-chargers/post/_/id/11590/mitch-unrein-looking-for-payback-against-the-denver-broncos

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
"New Chargers safety Wilson working with starters at practice " Addae éra vége? 😕
több mint 11 éve
Rivers nyilatkozott, hogy eddig őt ebben az offszezonban legink Verrett nyűgözte le.empty taxiEgy fokkal jobb ,mint Weddle nyilatkozata xD
több mint 11 éve
Rivers nyilatkozott, hogy eddig őt ebben az offszezonban legink Verrett nyűgözte le.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
"Corey Liuget five-year extension features $51.25M in new money, sources said. Includes $7.5M signing bonus, $30.477M total guaranteed."
több mint 11 éve
Majd megetetjük ha már Phillyben nem kapott rendesen enni.Nah most kéne lecsapni Mathis-re. Barksdale meg jó csere lenne.Sixo67298 fonttal csúnya kisebbségi komplexusa lenne ebben a falban.empty taxi
több mint 11 éve
Nah most kéne lecsapni Mathis-re. Barksdale meg jó csere lenne.Sixo67298 fonttal csúnya kisebbségi komplexusa lenne ebben a falban.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Nah most kéne lecsapni Mathis-re. Barksdale meg jó csere lenne.
több mint 11 éve
LT -> Chargers HoF. #21 -> kivonják a használatból.Akkor újra felveheted a Tomlinson nicknevet. 😀😀
Y-e-a-h!szaba
több mint 11 éve
Kicsit túlfizetésnek érzem én. Nem rossz Liuget, de inkább azt fizettük meg, hogy hátha atomjó lesz. Ha az lesz, akkor rendben van a deal.
több mint 11 éve
A Liuget extensionnek örülök, Floyd meg már nem fiatal.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
"Malcom Floyd announces 2015 will be his final year"www.boltsfromtheblue.com/2015/6/9/8754767/san-diego-chargers-malcom-floyd-announces-2015-will-be-his-final-year-wr
Az interjú 2. felében közli, hogy ez lesz az utolsó éve.
Közben Liuget-el egy 5 éves szerződés hosszabbítást írattunk alá. Pontos összeget még nem lehet tudni, de valahol 50 misi amiből 30 garantált nagyjából.
több mint 11 éve
Weddle le fog lépni. Kár, de mondjuk már fiatalabb nem lesz - szerintem jobb sem - szóval én nem vágom magam hanyatt. Nem könnyű pótolni, főleg az öltözőben, de nem is lehetetlen.
több mint 11 éve
"Chargers released OT Cameron Clemmons to make room for CB Lowell Rose."Úgy néz ki ,hogy idén nem fogunk Weddle szerződésének a hosszabbításáról tárgyalni.
több mint 11 éve
Állítólag Weddle ki fogja hagyni az OTA-kat, új szerződést szeretne.Sixo67Volt róla szó korábban is.
Telesco szerint már nem fiatal, látni akarja h képes-e még a korábban megszokott szinten teljesíteni, ha igen jövő nyáron kaphat még nagy lóvét.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Állítólag Weddle ki fogja hagyni az OTA-kat, új szerződést szeretne.
több mint 11 éve
Optimista szezonvaro:profootballspot.com/_/nfl/afc-west/san-diego-chargers/three-way-too-early-bold-predictions-for-2015-chargers-r9560

Állat vagyok, ami enni kér...