Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha már Addae szóba került...szerintetek szeptembertől már ő lesz a kezdő SS?Chargers LT
Van rá esélye. Állítólag edzett szépen az offseason-ben.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Ha már Addae szóba került...szerintetek szeptembertől már ő lesz a kezdő SS?

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Ha v. Noy még bent lesz 2/25-ön, megeszem a kalapom. Fel meg úgysem megyünk érte. Persze azért tényleg jó lenne 2. körben, ha vihetnénk.Chargers LT
Sőt könnyen lehet , hogy lefele fogunk menni, már mint az első körösünkkel.

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Ha v. Noy még bent lesz 2/25-ön, megeszem a kalapom. Fel meg úgysem megyünk érte. Persze azért tényleg jó lenne 2. körben, ha vihetnénk.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Én nem értem azt , hogy minek nekünk SS meg OLB. Nem volt elég jó tavaly év végén Addae? Nem elég 3 kezdő szintű OLB? Majd ha jövőre 2vel kevesebb lesz ráérünk akkor.Sixo67
Nos, mire a drafthoz értem, kicsit 1-2 poszton alakítottam a csapaton, ezért húztam amit...bár a CB és a LB poszt így is IRL-hez hasonlóan is a legnagyobb need volt. Ward meg 3/6-on túl jó húzás volt, hogy kihagyjam 😊
Tripp tényleg ILB lenne, pláne, hogy sokat játszott 4-3-ban, amúgy is sok helyen sima LB a jelölése, több helyen is játszott már. ...mondjuk én már láttam OLB-nek is jelölve, ebből is látszik, hogy univerzális LB. Remélem beválik.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Cseteltem Kevin Acee-vel, ha már a Latimer-es rémálmom beírtam, a valóságról is illik jelenteni 😀


Comment From AttilaHungary
Is WR really a need for the Chargers? I mean, an increased role for L. Green will be a success. The Patriots used Gronk/Gonzo very well, that model could be an answer for the Chargers.

Kevin Acee:
Where is the deep threat? That is my biggest thing ... I don't think it will be the biggest mistake possible to not draft a WR (they obviously are geared up to run, and their offense helps Rivers make receivers better), but I think they need another good one.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én nem értem azt , hogy minek nekünk SS meg OLB. Nem volt elég jó tavaly év végén Addae? Nem elég 3 kezdő szintű OLB? Majd ha jövőre 2vel kevesebb lesz ráérünk akkor.Sixo67
Tripp amúgy ILB lenne 3-4ben. De hagyjuk. Azért ha Jimmie Ward 3. körben benn lenne, úgy kéne húzni, mint a villám. Ettől függetlenül én is bírom Addae-t. OLB meg jöhet, azért elég öreg a minőség nálunk. Ráadásul jövőre már Freeney szabadügynök, JJ meg sztem cut. Egy 2. körös van Noy pick szerintem nem lenne haszontalan.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Én nem értem azt , hogy minek nekünk SS meg OLB. Nem volt elég jó tavaly év végén Addae? Nem elég 3 kezdő szintű OLB? Majd ha jövőre 2vel kevesebb lesz ráérünk akkor.

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Én GM gameben draftoltam vagy 2 hete ezt:
1/31 Jason Verrett, CB, TCU
3/6 Jimmie Ward, SS, Northern Illinois
4/14 Jordan Tripp, OLB, Montana
4/25 Robert Herron, WR, Wyoming
6/25 Michael Campanaro, WR, Wake Forest

Telescoban meg bízom, ha tavaly az egész ligában a mi draft classunk lett a legjobb, akkor csak nem nyúl mellé nagyon egy ilyen mély évben.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Elég durva, hogy már a draftról álmodtam. Ráadásul azt, hogy Cody Latimert húztuk első körben, és szomorú voltam miatta, viszont nem tudtam emlékezni rá - álmomban emlékezni... - hogy ki ment ki előttünk, hogy Latimerre esett a választás.szaba
Akkor lehet, hogy "rémálmodtál" igazából 😊 Jó playa, de azért csak nem fogjuk őt húzni

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Elég durva, hogy már a draftról álmodtam. Ráadásul azt, hogy Cody Latimert húztuk első körben, és szomorú voltam miatta, viszont nem tudtam emlékezni rá - álmomban emlékezni... - hogy ki ment ki előttünk, hogy Latimerre esett a választás.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126


Kíváncsi vagyok még egy offseason után a McCoy-rendszerben lehet-e még feljebb tolni a szintet. 😊
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
 www.profootballfocus.com/blog/2014/04/26/draft-grader-san-diego-chargers-3/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Amúgy így is a 4. legkeményebb a mi sorsolásunk a 32 csapatéból! Szóval ehhez képest is istenes a sorsolás és jók a kilátások. De ehhez tényleg nyerni kell az első felében a meccseket.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Jó ez. Csak a Ravens és a Chiefs ellen játszunk komoly hidegben, nincs túl korán a bye week sem (mondjuk azt sajnálom, hogy utána Raiders-meccs jön, dehát semmi sem tökéletes). A szezon vége kemény, de Rivers akkor az igazi, ha legalább 6-3-mal megyünk bye-ra akk bőven lehet reménykedni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
8. Okt.23. 8:25 at Broncos (Thanksgiving)
Chargers LT
Mióta van októberben hálaadás? 😀😀 😀😀😀😀iktriad
Jah, bameg tényleg 😀 na látszik, hogy hajnal 3-kor már éjjel volt nekem is 😀 a lényegen nem változtat, csüt. esti foci, tv adja remélem!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
8. Okt.23. 8:25 at Broncos (Thanksgiving)
Chargers LT
Mióta van októberben hálaadás? 😀😀 😀😀😀😀
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Jah, és külön királyság, hogy talán több tv-s meccsünk is lesz, az első MNF a miénk, csak a másikat fogja szerintem adni a TV, mert mi későn játszunk. Aztán lesz csütörtökön is, és lesz még szerintem, a végén a Broncos elleni hazai pl, a 49ers elleni szombat esti meg tuti asszem. Meg, ha a Jags vagy a Raiders draftolja Manzielt, akkor a 3 meccsből bármelyik lehet. 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Nos, amilyen nehéz a csapatok szerint a sorsolás idén, én most annyira örülök...😊 egyrészt a vége lesz papíron a kutya kemény, ám mind a csapat, mind Rivers decemberben a legjobb, ez tény szerencsére.
Másrészt a Bye Week utáni 5 meccsből 4-et is otthon játszunk, azokon már el kell dőlnie a play offnak, nem szabad az utolsó kettőre hagyni, mert a vége előtt két fordulóval az NFC-ben a 49ers is harcolni fog, és jó eséllyel a Chiefs is, lehet pont velünk...na ezért nem kéne a végére hagyni a döntést.

A Cards egy ki-ki meccs lesz, pláne idegenben, de nem épp a mumusunk az a csapat. A bajnok ellen ki lehet kapni, bár szerencsére otthon fogadjuk őket. Na a következő 4 meccset viszont be kell húzni....ha az első 6 meccs után nincs meg a 4-2, akkor bajban leszünk. Utána otthon meg kell ütni a Chiefst is, Denverben (megint nyerünk) kikaphatunk, mert túl szép lenne az élet...a Dolphinst meg le kell gyalulni a tavalyi szégyen miatt, mert az egy hulladék csapat volt, mégis kikaptunk.
A lehető legjobbkor jön majd a szünet, pont a közepe után, 6-3-al mehetnénk el pihenni, ami után a Raiderst és a (meglepetés csapat) Ramst is meg kell ütni otthon, ha akarunk a végén valamit. Na igen, itt 8-3-al kell állni, mert meg kell nézni az uccsó 5 meccset....no comment!
A Ravens vért fog izzadni ellenünk, de szerintem ők (is) nagy csatában lesznek a PO-ért. Végre Bradyék jönnek hozzánk és nem fordítva, meg utána Denver. Az utolsó 2 idegenbelit meg ahogy írtam, nem kéne megvárni, hogy éles meccsek legyenek.

2 oldalú a sorsolás, mert ha lesz 8-3, (de min. 7-4), akkor biztos vagyok benne, hogy Decemberben kiharcoljuk a play off-ot. Ha viszont az elején bebénázzuk megint az ilyen Raiders, Jets, Dolphins tököm meccseket, akkor game over és simán negatív is lehet a mérleg.
Ám én bízok, a tavaly látottak alapján ebben a csapatban sok van, nem véletlenül lettünk a legjobb 8-ban végül. Pozitív mérleget jósolok idén is.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
1. Sep.8. 10:20 at Cardinals (MNF)
2. Sept14. 4:05 Seahawks
3. Sep.21. 1:00 at Bills
4. Sep.28. 4:05 Jaguars
5. Okt.05. 4:25 Jets
6. Okt.12. 4:05 at Raiders
7. Okt.19. 4:05 Chiefs
8. Okt.23. 8:25 at Broncos (TNF)
9. Nov.02. 1:00 at Dolphins
10. BW
11. Nov.16. 4:05 Raiders
12. Nov.23. 4:05 Rams
13. Nov.30. 1:00 at Ravens
14. Dec.07. 8:30 Patriots
15. Dec.14. 4:05 Broncos
16. Dec.20. 4:30 at 49ers
17. Dec.28. 1:00 at Chiefs

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Terrell Manninget kirúgtuk.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Az idei meg a tavalyi FA-jeink miatt nem nagyon kellett aggódni, alig volt pár nagyobb név, de most néztem , 2015öst meg a 2016ost .

2015: Corey Luiget, Ryan Mathews, Danny Woodhead, Nick Hardwick, King Dunlap
2016: Philip Rivers, Eric Weddle ,Melvin Ingram, Kendall Reyes, Ladarius Green, Jahleel Addae

Itt bizony csillag hullás lesz.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Dallas, seattle, frisco, arizona. Kemény, szerencse, hogy csak előszezon.Sixo67
A kemény Seattle, Frisco, Arizona hármassal úgyis játszunk az alapszakaszban, még jól is kijöhetünk belőle.Chargers LT
Hát idén akkor nem az elmúlt 2 idényben megszokott könnyű sorsolásunk lesz 😀Sixo67
Mondhatni rohadt nehéz 😀 De idén is bármi benne lehet, mint tavaly...6-10-től a 10-6-ig bármi, pláne, hogy ősszel is vertük a legtöbb erősebbnek mondott csapatot, de kikaptunk pár nyúlbélától...Chargers LT
Hát azért már csak konzisztensebbek leszünk idén.Sixo67
Az lehet, hogy konzisztensebbek leszünk, csak kérdéses, hogy milyen színvonalon 😊empty taxi
Azt mondod , hogy 16-0 lesz ? ^ ^Sixo67
Egy TD és 3 FG, bármelyik meccsben benne van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Dallas, seattle, frisco, arizona. Kemény, szerencse, hogy csak előszezon.Sixo67
A kemény Seattle, Frisco, Arizona hármassal úgyis játszunk az alapszakaszban, még jól is kijöhetünk belőle.Chargers LT
Hát idén akkor nem az elmúlt 2 idényben megszokott könnyű sorsolásunk lesz 😀Sixo67
Mondhatni rohadt nehéz 😀 De idén is bármi benne lehet, mint tavaly...6-10-től a 10-6-ig bármi, pláne, hogy ősszel is vertük a legtöbb erősebbnek mondott csapatot, de kikaptunk pár nyúlbélától...Chargers LT
Hát azért már csak konzisztensebbek leszünk idén.Sixo67
Az lehet, hogy konzisztensebbek leszünk, csak kérdéses, hogy milyen színvonalon 😊empty taxi
Azt mondod , hogy 16-0 lesz ? ^ ^

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Dallas, seattle, frisco, arizona. Kemény, szerencse, hogy csak előszezon.Sixo67
A kemény Seattle, Frisco, Arizona hármassal úgyis játszunk az alapszakaszban, még jól is kijöhetünk belőle.Chargers LT
Hát idén akkor nem az elmúlt 2 idényben megszokott könnyű sorsolásunk lesz 😀Sixo67
Mondhatni rohadt nehéz 😀 De idén is bármi benne lehet, mint tavaly...6-10-től a 10-6-ig bármi, pláne, hogy ősszel is vertük a legtöbb erősebbnek mondott csapatot, de kikaptunk pár nyúlbélától...Chargers LT
Hát azért már csak konzisztensebbek leszünk idén.Sixo67
Az lehet, hogy konzisztensebbek leszünk, csak kérdéses, hogy milyen színvonalon 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...