Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Dallas, seattle, frisco, arizona. Kemény, szerencse, hogy csak előszezon.Sixo67
A kemény Seattle, Frisco, Arizona hármassal úgyis játszunk az alapszakaszban, még jól is kijöhetünk belőle.Chargers LT
Hát idén akkor nem az elmúlt 2 idényben megszokott könnyű sorsolásunk lesz 😀Sixo67
Mondhatni rohadt nehéz 😀 De idén is bármi benne lehet, mint tavaly...6-10-től a 10-6-ig bármi, pláne, hogy ősszel is vertük a legtöbb erősebbnek mondott csapatot, de kikaptunk pár nyúlbélától...Chargers LT
Hát azért már csak konzisztensebbek leszünk idén.

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Dallas, seattle, frisco, arizona. Kemény, szerencse, hogy csak előszezon.Sixo67
A kemény Seattle, Frisco, Arizona hármassal úgyis játszunk az alapszakaszban, még jól is kijöhetünk belőle.Chargers LT
Hát idén akkor nem az elmúlt 2 idényben megszokott könnyű sorsolásunk lesz 😀Sixo67
Mondhatni rohadt nehéz 😀 De idén is bármi benne lehet, mint tavaly...6-10-től a 10-6-ig bármi, pláne, hogy ősszel is vertük a legtöbb erősebbnek mondott csapatot, de kikaptunk pár nyúlbélától...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
A vizitek sacc/kb semmit sem jelentenek.

Latimer nem rossz prospect egyébként, van aki 2. körben sem tartja elképzelhetetlennek h kimegy, én ink mondjuk az 5.-re saccolnám. Nagyon jó a felépítése (6-3 215), agilis játékos, képes szeparálódni, nem fél a kontakttól, jó a keze és a mozgáskoordinációja és emellett nagyon jól blokkol futásnál.
Ugyanakkor koncentrációs problémái vannak, amikből dropok születnek, nincs meg a sebessége ahhoz, hogy mélységi célpont legyen, az útvonalait néha lekerekíti, különösen hitcheknél és comebackeknél feltűnő ez.
RTAT-nál sokkal magasabbra taksált Boise State védőkből sem lett semmi NFL-szinten úgyh rá szvsz felesleges szavat fecsérelni.
Brock Croyle hátsó körös LB/ST-játékos, a Montana FCS-es így én bevallom nem láttam játszani sosem. A legrészletesebb leírás, amit találtam róla:  yourdailycowboysfootballfix.com/dallas-cowboys/guys-one-talking-lb-brock-coyle/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Dallas, seattle, frisco, arizona. Kemény, szerencse, hogy csak előszezon.Sixo67
A kemény Seattle, Frisco, Arizona hármassal úgyis játszunk az alapszakaszban, még jól is kijöhetünk belőle.Chargers LT
Hát idén akkor nem az elmúlt 2 idényben megszokott könnyű sorsolásunk lesz 😀

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Nézegettem a draft előtti vizitálókat , Cody Latimer(WR - Indiana) . Ricky Tjong-A-Tjoe(DT - Boise State) , Brock Coyle(LB - Montana) . Nem túl nagy nevek, vagy csak nekem nem mondanak semmit?

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Dallas, seattle, frisco, arizona. Kemény, szerencse, hogy csak előszezon.Sixo67
A kemény Seattle, Frisco, Arizona hármassal úgyis játszunk az alapszakaszban, még jól is kijöhetünk belőle.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Dallas, seattle, frisco, arizona. Kemény, szerencse, hogy csak előszezon.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rich Ohrnberger 1 évre visszajött. Szép munka.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Kirúgtuk Byron Jerideau-t. 😥 neeee istenem ezt most miért kellett 😥Sixo67
pedig a 421.666 dolcsival az egyik legolcsóbb volt, nem is terhelte a sapkát...nem nagyon értem

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kirúgtuk Byron Jerideau-t. 😥 neeee istenem ezt most miért kellett 😥Sixo67
Valószínűleg most ment el a Lombardi...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Kirúgtuk Byron Jerideau-t. 😥 neeee istenem ezt most miért kellett 😥

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó, hogy nem te vagy a GM. Nem lett szimpatikus.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Tegnap volt Mock Draft Game, én voltam a beugró GM, íme az ámokfutásom végeredménye:

1 25 San Diego Chargers Kyle Fuller, CB (Virginia Tech)
Nem vagyok oda a töpszli cornerekért, így Fullerre esett a választásom.

2 25 San Diego Chargers Jack Mewhort, OT (Ohio State)
Claryt utálom, Dunlap sérülékeny, Harrisben én Szabával ellentétben nem hiszek.

3 25 San Diego Chargers Justin Ellis, NT (Louisiana Tech)

Eléggé lyukas a DL közepe kell ide is arc.

4 25 San Diego Chargers Will Clarke, DE (West Virginia)

Nem árt mélyíteni a DE-rotációt, Clarke passing downokon Reyes-szel párban állatkodhat.

5 25 San Diego Chargers Daniel Sorensen, SS (BYU)
Csak, hogy legyen még egy dán a csapatban. Viccet félre téve a Combine-on csak Brandin Cooks volt jobb nála 3-cone drillben, a Pro Dayén a ball skilljei is rendben voltak, Gil Brandt azt írta utána, hogy szerinte max a 4. körig marad bent.

6 25 San Diego Chargers Michael Campanaro, WR (Wake Forest)
Sztem ő nagyon illik a rendszerbe. YAC-ben kitűnő, erős felépítés, van breakaway speed, nagyot ugrik, nagyon érzi a zónahatárokat, go-to-guy volt collegeban, jól blokkol futásnál, tapasztalt visszahordó. Ettől még sajnos törpe, mély route-okat nem nagyon futott, az elkapási technikája nem tökéletes, ebből dropjai is vannak. Fizikális CB-k megehetik a LOS-en és elég sok sérülése is volt, ezért volt itt elérhető.

7 25 San Diego Chargers Ronald Powell, OLB (Florida)
Pass rusher a rotációba, nem árt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Csak most vettem észre, hogy Royal meg Johnson is paycut-ot elfogadta.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
"At the start of free agency, the San Diego Chargers added depth to the tight end ranks with the signing of former Pittsburgh Steelers David Johnson. "

Contract: 2 yr(s) / $1,700,000 , Signing Bonus $220,000 , Average Salary $850,000 , Guaranteed: $220,000 ,Free Agent: 2016

 www.spotrac.com/nfl/san-diego-chargers/david-johnson/

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nálam is a 3. kör lesz az érdekes, ott akár jöhet is egy, bár pont a draft idei mélysége miatt más posztokon is lesznek kezdő értékű játékosok még a 3. körben is.
És én megfontolnám a jövő évi előretekintést WR szempontból, mert FA lesz 1 év múlva elég sok jó elkapó, és félre lehetne tenni valakire egy kis moneyt...még akkor is, ha most a drafton jön egy WR.
Így, hogy Allennel belenyúltunk a tutiba olcsón, 2 közepes helyett jöhetne mellé egy elit féle jövőre FA-ről...kibírnánk és nem nagyon lenne csapat, aki levédekezné a 2 szélsőt, a 2 TE-et + Woodheadet...és akkor Mathews is jobban futna még az amúgy szép 4.4-es átlagától.Chargers LT
Mathews és Woodhead is új szerződésért kiált majd év végén. 😊
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Seyi Ajirotutu szerződésének részletei:
Contract: 1 yr(s) / $795,000 ,Signing Bonus $65,000 , Average Salary $795,000 , Guaranteed: $65,000, Free Agent: 2015 / Unrestricted
 www.spotrac.com/nfl/san-diego-chargers/seji-ajirotutu/

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Nálam is a 3. kör lesz az érdekes, ott akár jöhet is egy, bár pont a draft idei mélysége miatt más posztokon is lesznek kezdő értékű játékosok még a 3. körben is.
És én megfontolnám a jövő évi előretekintést WR szempontból, mert FA lesz 1 év múlva elég sok jó elkapó, és félre lehetne tenni valakire egy kis moneyt...még akkor is, ha most a drafton jön egy WR.
Így, hogy Allennel belenyúltunk a tutiba olcsón, 2 közepes helyett jöhetne mellé egy elit féle jövőre FA-ről...kibírnánk és nem nagyon lenne csapat, aki levédekezné a 2 szélsőt, a 2 TE-et + Woodheadet...és akkor Mathews is jobban futna még az amúgy szép 4.4-es átlagától.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szerintem az 1-3. körök valamelyikében jöhet megint egy WR. Tavaly Allen se azért jött, mert marhára kellett a WR - utólag persze igen - hanem mert sokkal értékesebb játékos volt, mint ahol húzni tudtuk.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Nagy hülyeség lenne az első két napon WR-t húzni? Allenen kívül kb senki sincs, DA ki tudja ,hogy milyen állapotban lesz ha lesz , Floyd is .Royal lehet , hogy cut-ra kerül, ha nem akkor is sérülékeny, fél idény ha fog játszani, Brown meg hát szintén cut gyanus.Sixo67
Ha nincs megfelelő értéket képviselő védő az adott helyen akk szvsz lehet, de a Gates-Green-Woodhead trió mellé nem feltétlen szükséges egy elit WR-sor.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Nagy hülyeség lenne az első két napon WR-t húzni? Allenen kívül kb senki sincs, DA ki tudja ,hogy milyen állapotban lesz ha lesz , Floyd is .Royal lehet , hogy cut-ra kerül, ha nem akkor is sérülékeny, fél idény ha fog játszani, Brown meg hát szintén cut gyanus.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Schilling Seattlebe ment, úgyhogy úgy néz ki őt sem fogjuk látni köreinkbe jövőre.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Cordarro Law szerződésének részletei:
Contract: 2 yr(s) / $932,500 , Signing Bonus $2,500 , Average Salary $466,250, Guaranteed: $2,500 , Free Agent: 2016
 www.spotrac.com/nfl/san-diego-chargers/cordarro-law/

Reggie Walker szerződésének részletei:
Contract: 2 yr(s) / $1,795,000 , Signing Bonus $320,000 ,Average Salary $897,500 ,Guaranteed: $320,000 ,Free Agent: 2016 / Unrestricted
 www.spotrac.com/nfl/san-diego-chargers/reggie-walker/

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
" Seji Ajirotutu (WR )Signed a 1 year contract with San Diego (SD) ."

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Dwight Freeney idei számai :
Base Salary 1,625,000 ; Signing Bonus 1,625,000; Egyéb 593,750 ; Cap Hit 3,843,750; Dead Money 1,625,000