Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Freeney papa 1 milliót betett a költségvetési alapba! Köszönjük!
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Chad Rinehart szerződésének részletei:
Contract: 2 yr(s) / $5,100,000 , Signing Bonus $2,000,000 , Average Salary $2,550,000, Guaranteed: $2,000,000 , Free Agent: 2016 / Unrestricted
 www.spotrac.com/nfl/san-diego-chargers/chad-rinehart/

Kellen Clemens szerződésének részletei:
Contract: 2 yr(s) / $3,000,000 , Signing Bonus $645,000 ,Average Salary $1,500,000 , Guaranteed: $645,000 ,Free Agent: 2016 / Unrestricted
 www.spotrac.com/nfl/san-diego-chargers/kellen-clemens/

Brandon Ghee szerződésének részletei:
Contract: 2 yr(s) / $1,650,000 , Signing Bonus $230,000 ,Average Salary $825,000 , Guaranteed: $230,000 , Free Agent: 2016 / Unrestricted
 www.spotrac.com/nfl/san-diego-chargers/brandon-ghee/

Richard Marshall szerződésének részletei:
Contract: 1 yr(s) / $855,000 ,Signing Bonus - , Average Salary $855,000, Guaranteed: -, Free Agent: 2015 / Unrestricted
 www.spotrac.com/nfl/san-diego-chargers/richard-marshall/

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
"San Diego Chargers:
We have agreed to terms on a one-year deal with cornerback Richard Marshall."

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ghee shutdown, Rivers meg igényli a rutinos cserét.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Ghee egy vicc. Ilyen kevés cap space-szel veterán backup QB igazolás, szintén nem okos dolog (Rivers azért az egyik legtartósabb QB a ligában). Conner és Walker viszont funky húzásokat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Donald Brown fizetésének pontos részletei:
Contract: 3 yr(s) / $10,500,000 , Signing Bonus $3,250,000, Average Salary $3,500,000 ,Guaranteed: $4,000,000 ,Free Agent: 2017 / Unrestricted
 www.spotrac.com/nfl/san-diego-chargers/donald-brown/

Kavell Conner fizetésének részletei:
Contract: 3 yr(s) / $2,700,000 , Signing Bonus $270,000 , Average Salary $900,000 , Guaranteed: $270,000 , Free Agent: 2017 / Unrestricted
 www.spotrac.com/nfl/san-diego-chargers/kavell-conner/

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
"The San Diego Chargers and Reggie Walker agreed on a two-year contract to keep the versatile linebacker in San Diego."

"The San Diego Chargers added to the secondary by agreeing to a two year contract with cornerback Brandon Ghee."

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adam Caplan ‏@caplannfl 6 p

#Chargers signed former #Bengals CB Brandon Ghee.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Clemens megszerzése korrekt pénzért teljesen jó húzás.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Én , valahogy nem értem, hogy egy olyan szezon után amit Máté meg Fafej tolt, minek ide még egy futó ennyiért. amikor hát a 3.-4. legrosszabb cap helyzetben vagyunk. Ronnie ő is jól tudott teljesíteni amikor arról volt szó csak harmad ennyiért.

De legyen igazatok.Sixo67
Javaslom h tekintsd át a másik két úri ember kórtörténetét.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Darrell Stuckey szeződésének részletei:
 www.spotrac.com/nfl/san-diego-chargers/darrell-stuckey/
Contract: 4 yr(s) / $7,600,000 ,Signing Bonus $1,735,000, Average Salary $1,900,000, Guaranteed: $1,735,000 , Free Agent: 2018 / Unrestricted

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Évi 3.5M egy 3. számú futónak???Sixo67
Ne úgy számolj Brown-nal, mint Ronnie Brown helyettese. Szerintem kellett egy ilyen futó, aki bármikor be tud ugrani, képes elkapni is. Szerintem Brown stílusa nagyon fog működni az OL mögött. Ehhez még tedd hozzá azt is, hogy Mathews és Woodhead is 2014 után FA.

David Johnson meg elég sokoldalú ahhoz, hogy McCoy találjon neki helyet. Nem kell ide McClain szintű FB, ez az offense nem igényli meg. Johnson is tökéletes igazolás szerintem. Viszont védelembe kéne valami, és nem Kavell Conner-re célzok.szaba
Én , valahogy nem értem, hogy egy olyan szezon után amit Máté meg Fafej tolt, minek ide még egy futó ennyiért. amikor hát a 3.-4. legrosszabb cap helyzetben vagyunk. Ronnie ő is jól tudott teljesíteni amikor arról volt szó csak harmad ennyiért.

De legyen igazatok.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Évi 3.5M egy 3. számú futónak???Sixo67
Ne úgy számolj Brown-nal, mint Ronnie Brown helyettese. Szerintem kellett egy ilyen futó, aki bármikor be tud ugrani, képes elkapni is. Szerintem Brown stílusa nagyon fog működni az OL mögött. Ehhez még tedd hozzá azt is, hogy Mathews és Woodhead is 2014 után FA.

David Johnson meg elég sokoldalú ahhoz, hogy McCoy találjon neki helyet. Nem kell ide McClain szintű FB, ez az offense nem igényli meg. Johnson is tökéletes igazolás szerintem. Viszont védelembe kéne valami, és nem Kavell Conner-re célzok.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Kellett egy +blokkoló, legalább ez is megvan

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
David Johnson TE/FB is aláírt 2 évre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Évi 3.5M egy 3. számú futónak???

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
2. számú futónak jó, mert Woodhead sokszor csak elkapni fog, bár szerintem futni meg annál jobban...3. számúnak meg remek, jól lehet majd rotálni, és, ha bejön valakinek 1-2 hetes sérülés, nem kerülünk bajba. Nem sok csapatnak van ilyen 3 futója.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Brown jó igazolás sztem is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Brown király lesz.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Úgy tűnik, jött Donald Brown a Coltsból 3 évre.
Brown's new contract is worth $10.5 million over three years with a $3.25 million signing bonus.iktriad
NEEEEEEEEEEEEEEEEE

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik, jött Donald Brown a Coltsból 3 évre.
Brown's new contract is worth $10.5 million over three years with a $3.25 million signing bonus.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Chargers GM Tom Telesco smartly keeping pen and checkbook in his pocket. Straight craziness going on throughout the league today.szaba
Nem bánom igazából, hogy mi kimaradtunk belőle...valahogy éreztem is. Nem vagyunk olyan rossz helyzetben, hogy kapkodnunk kéne pénzt szórva.Chargers LT
Nincs pénz amit szórhatnánk, ha jól számolom már így is negatívban vagyunk xD

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Chargers GM Tom Telesco smartly keeping pen and checkbook in his pocket. Straight craziness going on throughout the league today.szaba
Nem bánom igazából, hogy mi kimaradtunk belőle...valahogy éreztem is. Nem vagyunk olyan rossz helyzetben, hogy kapkodnunk kéne pénzt szórva.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Chargers GM Tom Telesco smartly keeping pen and checkbook in his pocket. Straight craziness going on throughout the league today.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Gondolom akkor a két évre egyenlően osztották el...3m /1m garantált
amúgy ez tényleg nem rossz így

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀