Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
De ha nem éri meg a 6.15Met és 1.75M-be kerülne ha el küldenénk akkor miért tartanánk meg? Telesco nem hinném, hogy emocionálisan ragaszkodna hozzá mert már 10+ éve a klubnál van. Azt tudom akkor elképzelni, hogy kibasszák majd olcsóbbért visszajön, persze ha nem vonul vissza ami nagyon a levegőbe van.Sixo67
Ez nem emocionalitásról szól. Hardwick az OL legrutinosabb tagja, nagyon jó teljesítményt nyújtott. A játékosok is megválasztották a leginspirálóbb személynek. Ezen kívül nincs senki, aki pótolhatná jelenleg. Csak azért kivágni, hogy egy kevés hely legyen a capben, de ezáltal egy nagy needet csinálni - nem éri meg. Az meg, hogy vágjuk ki, és hozzuk vissza olcsóbban azért nem működne, mert ha kivágnánk, egyrészt szerintem visszavonulna, másrészt ha nem, máshol biztos kapna 4-5 M-t. Attól, hogy gazdaságilag nem racionális megtartani, még a futball szempontok alapján egyértelmű, hogy nem szabad kivágni.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
Micsoda? Hardwick nem ér meg 6 misit? 😥Sixo67
Egyrészt nem, másrészt ez most hogy jött!? 😛szaba
Én meg azt hittem , hogy all-pro szezont blokkolt .
Bolts from the blue-n olvastam egy cikket amin azokról írtak akiket szinte biztos, hogy kirúgunk jelenlegi szerződési mellett, és az egyik 100% az pont Nick volt 😕Sixo67
Ha nem vonul vissza, aligha cutoljuk.szaba
De ha nem éri meg a 6.15Met és 1.75M-be kerülne ha el küldenénk akkor miért tartanánk meg? Telesco nem hinném, hogy emocionálisan ragaszkodna hozzá mert már 10+ éve a klubnál van. Azt tudom akkor elképzelni, hogy kibasszák majd olcsóbbért visszajön, persze ha nem vonul vissza ami nagyon a levegőbe van.

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Micsoda? Hardwick nem ér meg 6 misit? 😥Sixo67
Egyrészt nem, másrészt ez most hogy jött!? 😛szaba
Én meg azt hittem , hogy all-pro szezont blokkolt .
Bolts from the blue-n olvastam egy cikket amin azokról írtak akiket szinte biztos, hogy kirúgunk jelenlegi szerződési mellett, és az egyik 100% az pont Nick volt 😕Sixo67
Ha nem vonul vissza, aligha cutoljuk.szaba
szerintem sem...azért ott még nem tartunk, hogy megengedhessük magunknak a kirúgását

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Micsoda? Hardwick nem ér meg 6 misit? 😥Sixo67
Egyrészt nem, másrészt ez most hogy jött!? 😛szaba
Én meg azt hittem , hogy all-pro szezont blokkolt .
Bolts from the blue-n olvastam egy cikket amin azokról írtak akiket szinte biztos, hogy kirúgunk jelenlegi szerződési mellett, és az egyik 100% az pont Nick volt 😕Sixo67
Ha nem vonul vissza, aligha cutoljuk.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
Micsoda? Hardwick nem ér meg 6 misit? 😥Sixo67
Egyrészt nem, másrészt ez most hogy jött!? 😛szaba
Én meg azt hittem , hogy all-pro szezont blokkolt .
Bolts from the blue-n olvastam egy cikket amin azokról írtak akiket szinte biztos, hogy kirúgunk jelenlegi szerződési mellett, és az egyik 100% az pont Nick volt 😕

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Micsoda? Hardwick nem ér meg 6 misit? 😥Sixo67
Egyrészt nem, másrészt ez most hogy jött!? 😛
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
Micsoda? Hardwick nem ér meg 6 misit? 😥

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Weddle tuti hülye. 😀
 www.chargers.com/multimedia/videos/1-on-1-with-Weddles-Beard/07e75fac-02e5-4c27-a81f-064e30fde2e6
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
Új TE edzőnk van Pete Metzelaars személyében. Sokáig Coltsnál , tavaly Billsnél edzősködött.
 www.boltsfromtheblue.com/2014/1/24/5342716/san-diego-chargers-hire-pete-metzelaars-tight-ends-coach

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
 www.chargers.com/multimedia/videos/Pro_Bowlers_on_Eric_Weddle/62877f65-86a8-40ec-8fef-b603d0639bf1

😀 Orakpo kemény orgánummal bír.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
...12
Így már mindent értek. 😊 Illetve mindent mégsem, hiszen ha baj, hogy a Seahawks topikba írnék, akkor egy csapat topik csak és kizárólag annak a csapatnak a szurkolói számára kellene, hogy legyen. Viszont nem így van. Na mindegy, remélem megnyeritek a meccset, és boldoggá válsz. 😉
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
A lényeg, hogy idáig követtél. Ez a topic ugyanis neked lett kitalálva. Barátkozzál, ismerkedjél bátran!12
Elég szép képet festettél magadról. Nem tudom, mit élhet át egy olyan ember, aki átcsap személyeskedésbe, ahelyett, hogy észérvekkel megpróbálná meggyőzni a másikat. Mindenesetre remélem, jól érezted magad itt, és nyugodtan írhatsz amikor csak akarsz. 😊 És remélem nem baj, ha én is leírom a véleményem a Seahawksról a Seahawks topikba. 😉szaba
Köszönöm a dícséretet, bár nem emlékszem mikor készítettem, vagy készítettem-e egyáltalán önarcképet, ráadásul nekem elég rossz a kézügyességem, például egy freskót semmi esetre sem bíznék magamra, néha még a billentyűzeten is mellé ütök, viszont szobafestésnek már bátran nekiállok. Ha engem kérdezel, arról, hogy mit élhet át egy olyan ember, aki átcsap személyeskedésbe, ahelyett, hogy észérvekkel megpróbálná meggyőzni a másikat, arról elsősorban meg kell állapítanunk, hogy egy szélcsap - persze ezt nem úgy kell érteni, hogy szélből készített csap, mert olyan nem létezik a valóságben, jól is néznénk ki ha létezne... - de az is elképzelhető, hogy nem érdekli a másik, vagy nem tapintja ki jól a másik virtuális felületen történő kinyilatkozatásaiból az ész érvekkel történő meggyőzés lehetőségét. Én nagyon jól érzem itt magam (egyébként te is itt vagy?, csak mert nem látlak, kérlek integess párat, hogy észrevegyelek). Köszönöm a felajánlást, egészen biztosan élek a meghívással, csak egy kicsit később... nem vagyok biztos benne, hogy tudsz róla, de van egy olyan rendezvény, hogy SuperBowl és arról szeretnék beszélgetni (annak apropóján, hogy a Seahawks bejutott rá, második alkalommal), azokkal, akik már legalább olyan izgalommal várják, mint én. Ezért bizony baj, hogy a véleményedet éppen most akarod beírni a Seahawks topikba, és ezért kellett idetereljelek, mert ebbe a topicba már két napja nem írt senki...

Remélem nem találsz semmi bántót az irományomban és attól hogy nem a seahawks topikba írod a véleményedet nem áll meg a fejlődésed félúton, mint ama leány Földvár felé az út jobb oldalán!

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A lényeg, hogy idáig követtél. Ez a topic ugyanis neked lett kitalálva. Barátkozzál, ismerkedjél bátran!12
Elég szép képet festettél magadról. Nem tudom, mit élhet át egy olyan ember, aki átcsap személyeskedésbe, ahelyett, hogy észérvekkel megpróbálná meggyőzni a másikat. Mindenesetre remélem, jól érezted magad itt, és nyugodtan írhatsz amikor csak akarsz. 😊 És remélem nem baj, ha én is leírom a véleményem a Seahawksról a Seahawks topikba. 😉
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Szerencsére Sherm rájött, h hibázott. 😊 Bocsánatot kért. 😊szaba
Nagy mázli, akkor már cask azt kell tisztázni; Diego mikor vált már vissza reverse-ből?12
Kérlek fejtsd ki, mert már nem tudlak követni.szaba
A lényeg, hogy idáig követtél. Ez a topic ugyanis neked lett kitalálva. Barátkozzál, ismerkedjél bátran!

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szerencsére Sherm rájött, h hibázott. 😊 Bocsánatot kért. 😊szaba
Nagy mázli, akkor már cask azt kell tisztázni; Diego mikor vált már vissza reverse-ből?12
Kérlek fejtsd ki, mert már nem tudlak követni.
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Szerencsére Sherm rájött, h hibázott. 😊 Bocsánatot kért. 😊szaba
Nagy mázli, akkor már cask azt kell tisztázni; Diego mikor vált már vissza reverse-ből?

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master


Sokat mondták a védelemről, hogy ilyen rossz, olyan rossz...ami kívülről így is volt, de az idény vége felé mindig védtem őket, mert látszott, hogy összességében mégis stabil. Nem szereztek labdákat, nem csináltak sokszor "semmi" különlegeset, de egy nagyon fontosat igen, ami elsikkad sokszor: több alkalommal is megállították a csapatokat azelőtt a pályán, mielőtt pontokat szerezhettek volna. Sok drive-nak megálljt parancsoltak a félpálya környékén. És épp ezért mindenkitől jóformán kevés pontot kaptunk, abszolút vállalható mennyiségűt, ami mellett meccseket lehetett nyerni.
A Denvertől a Pats-on kívül mindenki 30, de inkább 40-50 pontokat kapott, de mi 3 meccsen átlagban 24-et.
A statisztika igenis számít, ebből is látszik, hogy top12-14-es védelmünk volt, ami teljesen ok.
Ha csak a fele peches meccset nyerjük (Titans, Houston, Redskins, stb.) akkor kb 11-5 a mérleg. De nem baj, jobban örülök annak, hogy több erősebbre tartott csapatot is vertünk.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nézegettem az idei FA-eket, bár helyünk nincs, de tudunk csinálni pl Clary McClain Cox , esetleg Royal Johnson kirúgásával és akkor lenne egy hely nagyobb FAnek.Sixo67
Háát... Cox kirúgásával nyernétek 1.6 millát, és bent ragadna 3.9 milla dead cap. Ez nem bisznisz. Johnsson kirúgása se az a bomba üzlet, 3 millió ragadna bent, és 2.5 miliót nyernétek. Egyedül Royal tűnik biznisz szempontból megfelelőnek, vele 4.5 millát nyernétek, 1.5 milla dead cap mellett. Ez már vállalható.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Nézegettem az idei FA-eket, bár helyünk nincs, de tudunk csinálni pl Clary McClain Cox , esetleg Royal Johnson kirúgásával és akkor lenne egy hely nagyobb FAnek. Akinek leginkább örülnék : TJ Ward vagy BJ Raji, talán Grimes bár tőle tartok.Sixo67
Nem híve Telesco a fázásnak. Inkább az okos, sunyi olcsó embereket nyomatta tavaly is. Cox meg pont elég volt pórul járni. Én amúgy Orakpót is elviselném. 😊szaba
Idén sok remek CB van terítéken, jó lenne egyet összeszedni...Thurmod, Grimes, Talib, stb.....muszáj keríteni hátra 1, de inkább 2 embert
És bizony T.J. Wardnak én is örülnék, de jöhetne Bennett, Raji, Orakpo, Houston, ...😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
 www.boltsfromtheblue.com/2014/1/18/5321120/the-2013-san-diego-chargers-team-awards
Ezen mennyit röhögtem xDSixo67
Remek díjak és nagyon találóak a díjazottak is 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
 www.boltsfromtheblue.com/2014/1/18/5321120/the-2013-san-diego-chargers-team-awards
Ezen mennyit röhögtem xD

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nézegettem az idei FA-eket, bár helyünk nincs, de tudunk csinálni pl Clary McClain Cox , esetleg Royal Johnson kirúgásával és akkor lenne egy hely nagyobb FAnek. Akinek leginkább örülnék : TJ Ward vagy BJ Raji, talán Grimes bár tőle tartok.Sixo67
Nem híve Telesco a fázásnak. Inkább az okos, sunyi olcsó embereket nyomatta tavaly is. Cox meg pont elég volt pórul járni. Én amúgy Orakpót is elviselném. 😊
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
Nézegettem az idei FA-eket, bár helyünk nincs, de tudunk csinálni pl Clary McClain Cox , esetleg Royal Johnson kirúgásával és akkor lenne egy hely nagyobb FAnek. Akinek leginkább örülnék : TJ Ward vagy BJ Raji, talán Grimes bár tőle tartok.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Special team

K: Novák 37 kísérletből 34-et értékesített, beállította John Carney alapszakaszra vonatkozó franchise rekordját. A három kihagyott közül ráadásul kettő blokkolt volt. A denveri rájátszás meccset hibázott, bár abban ahogy láttam közrejátszott a gyep minősége is, mert a támasztója eléggé csúszott, miközben rúgott. Kickoffoknál annyira nem bika, de szerintem örülhetünk, hogy ő a rúgónk!
10/10

P: Air Mike idén sem okozott csalódást. A 43.2-es átlag azért csalóka, mert idén elég sokszor kellett a saját 40 és az ellenfél 40 yardosa közötti részről rúgnia. 56 puntból 30 az ellenfél 20-asán belül esett le, tehát a rúgások 50%-nál is nagyobb részéről beszélhetünk. Egyetlen egyszer rúgott csak touchback-et, a nettó átlaga pedig telibe 40 yard lett. Franchise player!
10/10

Coverage: elsőnek azt emelném ki, hogy visszahordott TD-t nem engedtek a fiúk. Ezen kívül elég kevés hosszú return jött, szerintem bőven a ligaátlag felett volt idén ez az egység. Stuckey konkrétan a liga legjobb speciális játékosa, és erről nem nyitok vitát. Rajta kívül Green, Walker, Weddle és Ajirotutu és remek munkát végeztek. Az egyetlen gyengébb teljesítmény a legrosszabbkor jött, a Denver otthonában múlt héten. De összességében kifogástalan munkát végeztek a fiúk!
10/10

Kick return/punt return: tudom, hogy örülnek egyesek annak, hogy nem Goodman a returner, de nem történt javulás ezen a téren. Royal még denveri évei során rendkívül jókat vágtázott ellenünk, itt bezzeg semmi. Csak egy muff a Raiders otthonában, amikor ki is kaptunk. Woodhead és Ronnie Brown és próbálkoztak még a kick returnnel, nem sok sikerrel. Emlékeim szerint Allennek volt egy-két villanása még puntok után, de a visszahordók terén eléggé gyengén állunk. Kell egy RS a holtszezonban, mert sokat jelenthet.
3/10

ST coach: Kevin Spencer bizonyította, hogy jó anyagból képes jó speciális részleget alakítani. Meg merte húzni a KC ellen, hogy Weddle áthívhassa a puntnál futásra a játékot, ergo van benne vagányság is, és bízik a játékosokban. Szeretnek neki játszani, reméljük, marad még jó ideig.
10/10

A special team sokak szemében nem fontos csapatrész, de mi tudjuk, hogy #1 offense és #1 defense is lehet olyan ST munkát végezni, hogy egy csapat ne jusson rájátszásba. Szerencsére azok a borzalmas idők elmúltak, szerintem az idei volt hosszú évek óta a legjobb ST, egyedül a pengés return játék hiányzott.

Special team összesen: 86%
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Itt egy mai cikk arról, hogy mit tanultunk a 2013-as szezonból (5 lecke):
 www.chargers.com/news/article-1/Five-Lessons-from-the-2013-Season/a1bc7dc9-7517-45e8-a081-322f500a15e3
Nagyon érdekes, hogy mennyi és milyen játékosaink vannak, akik 25 évnél fiatalabbak...nagyon sok húzó ember. 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀