Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 11 éve
Meg akartam írni egy értékelést a meccs előtt, de nem akartam kedélyeket borzolni vele. Végül nem lesz/lett PO, de talán nem is bánom. Rivers szét van esve, látszik, hogy nem egészséges. Így is tovább húzta, mint kellett volna. Bántóan gyenge volt az OL, de a szezonban szerintem NFL all-time rekordot állítottunk fel az 5 centerrel, akik kezdtek. És a vicc, hogy nem is Watt és Robinson volt a leggyengébb. Mindenesetre lesz egy kevés cap space (20-25 M körül) a holtszezonra, ebből kéne gazdálkodni. Én sok embert nem tartanék meg, Dunlap, Flowers meg Royal volt a fejemben. Összességében több biztató jel volt idén a csapatban, mint tavaly, de nem sikerült kihozni a maximumot. Nagyon sok dolognak kell összeállni az NFL-ben ahhoz, hogy működjön a menetelés, ez nem jött össze. A sérülések eléggé mélyen szántottak, de ez is benne van. Most többet nem akarok hozzáfűzni, összeszedem magam a héten, és írok egy szép értékelést is.Utóirat: néha éreztem úgy, hogy fújnak felénk a bírók, de szerintem az oda-vissza dolog működött egész évben. Viszont ami ezen az utolsó meccsen történt, az mindent alulmúl, Royal TD-jét szerintem nem jogosan fújták vissza, a lassítás mutatta meg, amit először nem láthattunk, hogy nagyon necces volt, visszafújni nem lehet ilyet. Ezen kívül több PI/ holding elmaradt, szóval elég erősen machináltak a sporik.
több mint 11 éve
Scifres állítólag IR-re megy, hogy lehessen csere C, amennyiben Watt nem lesz használható.
több mint 11 éve
gedam
6 508
sikerült eltradelni smith sérülését
több mint 11 éve
Jinxelni kell, he.Nem már haver.Chase Daniel kezd a Chiefsnél.Jobb, mint Smith. Én nem örülök annyira, tavaly is szívózott ellenünk a Q-ban.szaba
Lehet elkiabálni a PO-t.Bazzani
Daniel szörnyű.Bazzani
több mint 11 éve
Nem már haver.Chase Daniel kezd a Chiefsnél.Jobb, mint Smith. Én nem örülök annyira, tavaly is szívózott ellenünk a Q-ban.szaba
Lehet elkiabálni a PO-t.Bazzani
Daniel szörnyű.
több mint 11 éve
Chase Daniel kezd a Chiefsnél.Jobb, mint Smith. Én nem örülök annyira, tavaly is szívózott ellenünk a Q-ban.
Lehet elkiabálni a PO-t.Bazzani
több mint 11 éve
Chase Daniel kezd a Chiefsnél.Lehet elkiabálni a PO-t.
több mint 11 éve
Egy kis statisztika:POINTS SCORED
Chargers: 16th (22.7)
Broncos: 4th (29.0)
Chiefs: 17th (22.3)
Raiders: 31st (15.9)
POINTS AGAINST
Chargers: 13th (21.9)
Broncos: 18th (22.7)
Chiefs: 3rd (18.3)
Raiders: 30th (27.0)
THIRD-DOWN OFFENSE
Chargers: 3rd (95-of-204, 46.6 percent)
Broncos: 8th (87-of-198, 43.9 percent)
Chiefs: 15th (78-of-189, 41.3 percent)
Raiders: 28th (75-of-221, 33.9 percent)
THIRD-DOWN DEFENSE
Chargers: 29th (87-of-195, 44.6 percent)
Broncos: 6th (76-of-207, 36.7 percent)
Chiefs: 10th (77-of-205, 37.6 percent)
Raiders: 12th (78-of-206, 37.9 percent)
TURNOVER DIFFERENTIAL
Chargers: tied-20th (minus-2, 18 takeaways, 20 giveaways)
Broncos: tied-10th (plus-4, 23 takeaways, 19 giveaways)
Chiefs: tied-22nd (minus-6, 11 takeaways, 17 giveaways)
Raiders: 32nd (minus-14, 13 takeaways, 27 giveaways)
RED ZONE OFFENSE (based on TD percentage)
Chargers: 13th (25-of-45, 55.6 percent)
Broncos: 4th (36-of-56, 64.3 percent)
Chiefs: 7th (27-of-44, 61.4 percent)
Raiders: 1st (20-of-28, 71.4 percent)
RED ZONE DEFENSE (based on TD percentage)
Chargers: 15th (26-of-48, 54.2 percent)
Broncos: 22nd (29-of-51, 56.9 percent)
Chiefs: 1st (20-of-51, 39.2 percent)
Raiders: 12th (27-of-51, 52.9 percent)
TIME OF POSSESSION (OFFENSE)
Chargers: 9th (30:57)
Broncos: 12th (30:36)
Chiefs: 19th (30:04)
Raiders: 28th (28:25)
több mint 11 éve
Jimmy Raye-nek hívják az arcot, konkrétan ő vette át Teleszkóp munkakörét a Coltsnál.Most olvasom, hogy anno 2012-es év végén ti is felkértétek Ron Wolf-ot consultant-nak a GM és HC kereséshez. Hány consultant segített nektek anno GM és HC keresésben és mennyire vette figyelembe a tulajotok a javaslatukat? 😊BekiÉn egyedül a Farkasról tudok. Én úgy tudom, hogy ő is Telescot javasolta, de lényegében annyira megnyerő és meggyőző volt Telesco az interjún, hogy bár első körben saját házból akartak GM-et (már nem is emlékszem a néger tag nevére... shame on me), de végül abszolút egyértelmű volt, hogy Telescot kell kinevezni. Ő meg McCoyt nagyon akarta, az front office is amellett volt, hogy támadó háttérből kell HC, és így állt össze a kép.szaba

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Olvasgattam külföldi fórumokon PB témában. Sok név felmerült aki ott lehetett volna a csapatból , de ugye csak Weddle van benne az alap keretben. Gates úgy gondolom, hogy vitathatatlanul ott lett volna a helye, bár ő ha jól tudom első számú csere és nagy esély van , hogy ott lesz, perpill nehéz elképzelni, hogy AFC-ből ne mi vagy a Pats vagy Broncos kerüljön SB-be. Gronk akinek jobb szezonja volt a TE-ek közül. Szerintem kb amúgy ennyi. Akiket mondanak és tényleg jót tolt Liuget, de hát olyan poszton játszik ahol azért sok olyan játékos volt aki megérdemelte. Dunlap kb ugyanaz, retek nagy volt ,de nagy a konkurencia. Rivers szerintem korrekt , hogy nincs ott, sok homály meccse volt, bár mondjuk ha csak a passer rating-et nézzük akkor azt hittem, hogy pont a 6. a kezdő QB-t közül. Sokan Luck helyén látnák szívesen, de szerintem tényleg nem érdemelt idén PB-t Fülöp, bár könnyen ott lehet, 2. csere ha jól emlékszem. Akiket még mondogatnak Flowers, akinél szerintem az a gond, hogy volt 3-4 meccse a szezonban, amit teljesen vagy közel teljesen kihagyott illetve a Pats meg Broncos ellen nagyon homály volt. Bár Patrick Peterson helyett ott lehetett volna a helye egyesek szerint, hát nem tudom. Illetve Novak neve merült még fel , ha nem lenne ilyen gyenge lába és nem szopnánk emiatt a kickoff-oknál.
több mint 11 éve
Most olvasom, hogy anno 2012-es év végén ti is felkértétek Ron Wolf-ot consultant-nak a GM és HC kereséshez. Hány consultant segített nektek anno GM és HC keresésben és mennyire vette figyelembe a tulajotok a javaslatukat? 😊BekiÉn egyedül a Farkasról tudok. Én úgy tudom, hogy ő is Telescot javasolta, de lényegében annyira megnyerő és meggyőző volt Telesco az interjún, hogy bár első körben saját házból akartak GM-et (már nem is emlékszem a néger tag nevére... shame on me), de végül abszolút egyértelmű volt, hogy Telescot kell kinevezni. Ő meg McCoyt nagyon akarta, az front office is amellett volt, hogy támadó háttérből kell HC, és így állt össze a kép.
több mint 11 éve
Most olvasom, hogy anno 2012-es év végén ti is felkértétek Ron Wolf-ot consultant-nak a GM és HC kereséshez. Hány consultant segített nektek anno GM és HC keresésben és mennyire vette figyelembe a tulajotok a javaslatukat? 😊BekiBeki bakker, te már le sem tudsz úgy írni egy mondatot, hogy ne legyen benne Ano :p .
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Most olvasom, hogy anno 2012-es év végén ti is felkértétek Ron Wolf-ot consultant-nak a GM és HC kereséshez. Hány consultant segített nektek anno GM és HC keresésben és mennyire vette figyelembe a tulajotok a javaslatukat? 😊
több mint 11 éve
"Ryan Mathews, Keenan Allen, Chris Watt and Mike Scifres only Chargers not to practice today. Everyone else a full participant.""Philip Rivers named AFC Offensive Player of Week. Had 152 yards, 2 TDs in final two possessions of regulation in overtime win."
"Antonio Gates is 4th player in NFL history to catch 12-plus TDs at age 34 (Marvin Harrison, Terrell Owens, Cris Carter). "
több mint 11 éve
Kellemes Ünnepeket!

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
16. heti PFF osztályzatok:Offense:

Fluker ??? Troutman is élete meccsén kerül IR-re xD
Defense:

Itt valamit nagyon elszámolhattak az uccsó 3nál.
ST:

16 hét után összesítés:
Offense:

Sirles 1 negyednyi játék után a 7. xD
Defense:

ST:
több mint 11 éve
Watt C, Sirles RG? 😛Itt az írják h opció h Watt lesz az Rg így sztem jah, nem kizárt.Kiváncsi vagyok h a Watt-Robinson kettős hogy osztja le a C-RG posztokat.empty taxiWatt felépült?Sixo67
www.wptz.com/sports/chargers-place-rg-troutman-on-ir-resign-ol-wiggins/30359020empty taxi
több mint 11 éve
Tavaly nem volt tétje a KC számára, most van. Ezért nem lehet egyszerűbb. Ugyanakkor gyengébb formában vannak, főleg támadó oldalon. Látszatra érzésre legalábbis!!! Tavaly ilyenkor a hosszabb passzjáték kezdett beindulni már náluk, idén azért jobban döcög, és csak futással nehéz lesz. Ebben van esélyetek. Ha nem haragszotok, inkább nekik drukkolok Reid miatt is, mivel már mi kizúgtunk 😉.
több mint 11 éve
Itt az írják h opció h Watt lesz az Rg így sztem jah, nem kizárt.Kiváncsi vagyok h a Watt-Robinson kettős hogy osztja le a C-RG posztokat.empty taxiWatt felépült?Sixo67
www.wptz.com/sports/chargers-place-rg-troutman-on-ir-resign-ol-wiggins/30359020

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Na jelenleg úgy van, hogy akár a tavalyi két meccsünk is megismétlődhet...Kansasban kell továbbjutni, aztán talán mehetünk a Bengalshoz...aminek én örülnék, de a Steelers fogja nyerni a meccsüket.Ez KC meccs meg legalább olyan nehéz és agyvérzős meccs lesz, mint a tavalyi...a kevesebbet hibázó csapat fog nyerni
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 11 éve
Kiváncsi vagyok h a Watt-Robinson kettős hogy osztja le a C-RG posztokat.empty taxiWatt felépült?
több mint 11 éve
Kiváncsi vagyok h a Watt-Robinson kettős hogy osztja le a C-RG posztokat.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...