Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
Wright 34 yardon tartotta Greent o_o még ha nem is végig 1 az 1ben.

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Gratulálok magam is!

Szurkoltam a Boltsnak végig a TV előtt. Ami tetszett az a támadófal. Illetve a passzjáték már szezonkezdet óta egyre jobb. A futás szintén. Én védtem is a csapatot, mikor szezon előtt le lett húzva, bár a OL erősségét nagyon rosszul mértem fel. Nem is igazán értem mitől lett ilyen jó. Nem is számít.
ulpianus
Joe D'Alessandris TOP3 OL coach, ezt már Buffaloban is bizonyította, itt pedig folytatja ugyanazt.empty taxi
minden esetre jól sikerült a formaidőzítés 😊 olyan igazi Chargers december-január...feltámadtunk, mint mindig

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Remelem megveriteg PM-eket megint! :-P

Grat. 😉
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Grat fiúk, férfimunka vót. nem gondoltam, hogy a front7 ilyen meccset le tud hozni, ott el is dőlt a story.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Gratulálok magam is!

Szurkoltam a Boltsnak végig a TV előtt. Ami tetszett az a támadófal. Illetve a passzjáték már szezonkezdet óta egyre jobb. A futás szintén. Én védtem is a csapatot, mikor szezon előtt le lett húzva, bár a OL erősségét nagyon rosszul mértem fel. Nem is igazán értem mitől lett ilyen jó. Nem is számít.
ulpianus
Joe D'Alessandris TOP3 OL coach, ezt már Buffaloban is bizonyította, itt pedig folytatja ugyanazt.empty taxi
POntosan azért vagyok pipa idióta Marronera, hogy kirakta. Vele nem itt tartanánk!

Más
Extázisban néztem végig a meccset, imádtam!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Gratulálok magam is!

Szurkoltam a Boltsnak végig a TV előtt. Ami tetszett az a támadófal. Illetve a passzjáték már szezonkezdet óta egyre jobb. A futás szintén. Én védtem is a csapatot, mikor szezon előtt le lett húzva, bár a OL erősségét nagyon rosszul mértem fel. Nem is igazán értem mitől lett ilyen jó. Nem is számít.
ulpianus
Joe D'Alessandris TOP3 OL coach, ezt már Buffaloban is bizonyította, itt pedig folytatja ugyanazt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Késve ugyan de én is gratulálok nektek. Tessék győzni a Sziklás-hegységben.


több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 621 — Raiders fan
Gratulálok magam is!

Szurkoltam a Boltsnak végig a TV előtt. Ami tetszett az a támadófal. Illetve a passzjáték már szezonkezdet óta egyre jobb. A futás szintén. Én védtem is a csapatot, mikor szezon előtt le lett húzva, bár a OL erősségét nagyon rosszul mértem fel. Nem is igazán értem mitől lett ilyen jó. Nem is számít.
A védelem nekem továbbra sem volt frenetikus, a DBk sem, bár magukhoz képest ma nagyok voltak. Azt gondolom, ha ennyit szabad homérkodni, ahogy a Chiefs védelmét is féltettem elit QBktől ez itt is fennáll.
Nekem mindegy, hogy a Denver vagy a Bolts jut az AFC döntőbe, csak legyen ott egyik.ulpianus
+1

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Whisenhunt nem megy Detroitba!Sixo67
Ja nem, a Lions vezetés megy hozzá a hét elején. Sőt a Redskins, Vikings és Titans FO is keresi majd.
Interjúztatni lehet, csak hivatalos ajánlatot nem tehetünk a kiesésig.

Gratula minden SD fannak a győzelemhez, szurkoltam!

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Gratulálok magam is!

Szurkoltam a Boltsnak végig a TV előtt. Ami tetszett az a támadófal. Illetve a passzjáték már szezonkezdet óta egyre jobb. A futás szintén. Én védtem is a csapatot, mikor szezon előtt le lett húzva, bár a OL erősségét nagyon rosszul mértem fel. Nem is igazán értem mitől lett ilyen jó. Nem is számít.
A védelem nekem továbbra sem volt frenetikus, a DBk sem, bár magukhoz képest ma nagyok voltak. Azt gondolom, ha ennyit szabad homérkodni, ahogy a Chiefs védelmét is féltettem elit QBktől ez itt is fennáll.
Nekem mindegy, hogy a Denver vagy a Bolts jut az AFC döntőbe, csak legyen ott egyik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
A game ball Paganoé nálam. Nem tudom mi a rossemet talált ki mára, de a front7 dominált egy ligaelit OL-t és mindemellé a DB-k is az idény legjobbját hozták.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Gratulalok. Megerdemeltetek a gyözelmet! Ti az idény egyik legjobb formajat hoztatok, mi az egyik legrosszabat. A ma napon megerdemelten mentek tovabb! Megegyszer gratula

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Gratula! Megérdemelt győzelem volt.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Whisenhunt nem megy Detroitba!Sixo67
De igen csak később. 😛
Graz srácok jó meccs volt.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Grat srácok! Jó kis meccs lesz ez a Denver ellen, öröm lesz nézni. 😀
több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Gratu! Sok sikert a denver ellen 😉

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Aaaaz szép volt skacok! Csak így a Denver ellen is!
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
Whisenhunt nem megy Detroitba!

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
Ha SB lesz, akkor majd lehet azért megköszönni az Eaglesnek 😀Eazzy
Majd Ano-nak küldök egy üveg Blue Labelt.

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagy grat srácok 😊

Aztán kalappal a Broncos ellen 😊

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Egyelőre marad Wiz. Bár ma elég konzerv volt a playcall, kivéve a 2. félidő elején a no huddle.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Ha SB lesz, akkor majd lehet azért megköszönni az Eaglesnek 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Whiz miatt felültem a wagonotokra... hasonlóan underdogok vagytok mint mi amikor SB-t játszottunk 😉
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
Shit... Liss nem játszik vállsérülés miatt... Cam Thomasnak fel kell kötnie a nacit.szaba
" Rookie NT Kwame Geathers active for first time since Week 10"

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
Chargers inactives: DT S. Lissemore, SS B. Taylor, WR L. Hawkins, CB M. Cromartie, OT K. Wiggins, OG S. Schilling and QB B. Sorensen.