Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
CFLből hoztatok passrushert. Cordarro Law-t.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Allen 2014-es fizetése: 495.000 dolcsi. Ég a pofám. 😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Wiz mekkora figura. 😀

The Cleveland Browns interviewed Ken Whisenhunt for their head-coaching job in each of the past two Januaries, first after he was fired as Arizona’s head coach, and last month when he was employed as San Diego’s offensive coordinator. When Whisenhunt entered the room this year for the interview, he was one of the hottest commodities on the head-coaching market, and the Browns were very interested in him.

Whisenhunt said, “Why didn’t you guys hire me last year?’’

The Browns’ CEO who was in both interviews, Joe Banner, told Whisenhunt he didn’t think the staff he was putting together at the time was “a championship coaching staff.”

Whisenhunt, one NFL source said, was peeved that a man who had never coached and who’d been involved in football mainly on the business side would sit in judgment of his potential coaches.

“Who are you to tell me what makes up a championship coaching staff?” Whisenhunt said, with an edge in his voice.

That scene, another source told The MMQB, illustrated a big reason why owner Jimmy Haslam made the bombshell announcement he made Tuesday, firing Banner and general manager Mike Lombardi after their first full seasons on the job.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
"San Diego Chargers: OLB Larry English's contract officially voided."

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Telesco sztem nem hisz az 1. körös cb-kben. Több sül be, mint ami beválik.szaba
Van olyan jó GM aki hisz? xDSixo67
Thomas Dimitroff


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
Telesco sztem nem hisz az 1. körös cb-kben. Több sül be, mint ami beválik.szaba
Van olyan jó GM aki hisz? xD

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Telesco sztem nem hisz az 1. körös cb-kben. Több sül be, mint ami beválik.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
CB lesz hátrébb is.szaba
igaz, csak kérdés, hogy milyen.....de ha olyat húzunk hátul mi is, mint Sherman, nekem jó 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Lájkolási sorrend:
1. Gilbert
2. Ford
3. Verrett
4. Attaochu
5. Martin
6. Roby
7. Joyner
8. Jernigan
9. Amaro


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
CB lesz hátrébb is.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
 www.chargers.com/news/article-1/Mock-Draft-Tracker-10/640db97e-c7ed-4bdd-81b2-3e71686f4a07
1. körös mock...Fordnak örülnék, de kell egy jó CB mindenképp!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én ennyire nem vagyok optimista, de tény és való, hogy jó úton járunk.empty taxi
Jó, de te ateista vagy.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Én ennyire nem vagyok optimista, de tény és való, hogy jó úton járunk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nagyjából jól leírta Eric Williams, ami már kb. 1 hete motoszkált a fejemben:

So with the last game of the 2013 season over, it’s time for the rest of the league to begin figuring out how to build a team that can compete with Seattle for a Super Bowl -- and the San Diego Chargers might be closer than you think.

Carroll and Seahawks general manager John Schneider developed an offense with balance, built around an efficient, play-making quarterback in Russell Wilson who limits mistakes and depends on a strong running game, led by Marshawn Lynch.

The Chargers have a physical runner in Ryan Mathews and a good decision-maker in Philip Rivers. San Diego’s offensive line is big and physical in the run game and adept at protecting Rivers. The Chargers have a No. 1 receiver in Keenan Allen and two talented tight ends in Antonio Gates and Ladarius Green.

The only thing Wilson can do that Rivers cannot is consistently escape the pocket and pick up a critical first down to move the chains.

But it’s on defense where San Diego falls short. The Chargers are not as stout up front as the Seahawks, do not have the depth and overall speed Seattle possesses at linebacker to rush the passer and need more physical, dynamic playmakers in the back end.

But that’s what the offseason is for, and I’m sure general manager Tom Telesco and head coach Mike McCoy took notes on Sunday, and have already started the process of putting together a team that make a push for a Super Bowl run.


Plusz még jött egy Freeney interjú is a héten, ami egybe vág ezzel. Szerinte a Chargers arra van felépítve, hogy nyerjenek most. És szerintem is van benne valami, 1-2 év alatt oda lehet érni az AFC top 2-be.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
 www.chargers.com/schedule/2014-Opponent-Schedule.html
ettől nehezebb sorsolást elképzelni nehéz épp most...újabb csoda kell a csapattól majdChargers LT
5 győzelem kelleni fog a divízióból. Szerintem - tudom, hogy rohadt korai - 10 győzelmet ki lehet hozni ebből. 😊
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
 www.chargers.com/schedule/2014-Opponent-Schedule.html
ettől nehezebb sorsolást elképzelni nehéz épp most...újabb csoda kell a csapattól majd

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azért, hogy ne panaszkodjatok túlzottan 😛

Pepsi Next Rookie of the Year: Keenan Allen, WR, San Diego Chargersdande
A nézők többet látták, mint a hivatalos szavazók. Nem mondom, hogy Lacy nem érdemelte meg, de biztos vagyok benne, hogy a szavazók többsége néhány meccset látott csak Allenből.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért, hogy ne panaszkodjatok túlzottan 😛

Pepsi Next Rookie of the Year: Keenan Allen, WR, San Diego Chargers
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
egyenlőre ez látszik:

 www.feed2all.eu/watch/49037/1/watch-nfl-network.html
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Fülöpötök viszont megkapta a maga díját: Philip Rivers wins Comeback Player of the Yeardande
Vicces. 😊 Nyilatkozta korábban, hogy neki igazából nem volt szó szerint miből visszajönnie, mint pl. Revisnek vagy Grimes-nak, szóval nem érezné jogosnak, ha megkapná a díjat. Amúgy megy már az átadógála?
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fülöpötök viszont megkapta a maga díját: Philip Rivers wins Comeback Player of the Year
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Does Lacy win if he plays for the Chargers? Seriously. - Nick Canepa
Nick minden idők legnagyobbjai között van, annyira érzi a dolgokat. 😊 Amúgy grat Lacinak, engem nem zavar, ha Allen nem nyer díjakat, csak legyen 10+ évre nálunk, és játsszon jól.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
 instagram.com/p/j41kjoMcVA/#

Allen öltönye mennyibe kerülhet? @) Kéne egy ilyen nekem is...szaba
csak telik valamire az újonc fizuból 😀 meg kell hagyni, jó fog mutatni a színpadon a RoY díjjal 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
 instagram.com/p/j41kjoMcVA/#

Allen öltönye mennyibe kerülhet? @) Kéne egy ilyen nekem is...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
De ha nem éri meg a 6.15Met és 1.75M-be kerülne ha el küldenénk akkor miért tartanánk meg? Telesco nem hinném, hogy emocionálisan ragaszkodna hozzá mert már 10+ éve a klubnál van. Azt tudom akkor elképzelni, hogy kibasszák majd olcsóbbért visszajön, persze ha nem vonul vissza ami nagyon a levegőbe van.Sixo67
Ez nem emocionalitásról szól. Hardwick az OL legrutinosabb tagja, nagyon jó teljesítményt nyújtott. A játékosok is megválasztották a leginspirálóbb személynek. Ezen kívül nincs senki, aki pótolhatná jelenleg. Csak azért kivágni, hogy egy kevés hely legyen a capben, de ezáltal egy nagy needet csinálni - nem éri meg. Az meg, hogy vágjuk ki, és hozzuk vissza olcsóbban azért nem működne, mert ha kivágnánk, egyrészt szerintem visszavonulna, másrészt ha nem, máshol biztos kapna 4-5 M-t. Attól, hogy gazdaságilag nem racionális megtartani, még a futball szempontok alapján egyértelmű, hogy nem szabad kivágni.szaba
De akkor valahol mégiscsak megéri azt a 6 misit.