Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Kerozin Miami Dolphins 128
Annyi volt edzőnk lesz nálatok, hogy Miami exCoach Patriots lesz az új nevetek🙂🙂🙂
ThundersNFL
Ma az edzőiteket vesszük el, holnap az AFC trónotokat 😀
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 878 — megbékéltem tom bradyvel
dom capers (green bay DC 2009-2017) elutasitotta a bengals DC pozícióját, s megnövekedett az esély, hogy akár a dolphins, akár a jaguars egyfajta 'senior defensive adviser' legyen.
ami a miami-t illeti flores első évét tölti HC pozícióban, de még patrick graham is most vált elsőnek DC. mondhatni bőven rájuk fér a tapasztalt ember. a támadó oldalra érkezett jim caldwell, most a védő oldalra kell.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Annyi volt edzőnk lesz nálatok, hogy Miami exCoach Patriots lesz az új nevetek🙂🙂🙂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0208%2Fr499479_1296x1296_1-1.jpg
Fins' Flores adds ex-head coach Caldwell to staff
Miami's Brian Flores, a first-time head coach, has named Jim Caldwell as his assistant head coach and quarterbacks coach. Caldwell has seven years as a head coach between the Colts and Lions.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Észrevették a piacir rést és lecsaptak rá.

Nekünk ez is nagy érték 😀
Paradoxon_MIA
Egyébként már rá 2 napra árulták ezt a pólót 😀
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Észrevették a piacir rést és lecsaptak rá.

Nekünk ez is nagy érték 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Nem tudom, érdekel-e valakit:
 www.nflshop.com/miami-dolphins/mens-miami-dolphins-nfl-pro-line-by-fanatics-branded-aqua-miami-miracle-xs-and-os-t-shirt/t-14604749+p-2547427871576+z-9-539604305?_ref=p-TLP:m-TT:i-r0c0

Én rendelni fogok 100%, ha valaki esetleg szeretne még nflshop.com-ról (US) akár ezt, akár mást, szóljon.
Paradoxon_MIA
Ez mekkora poén! 😀

Miami Dolphins Fan
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Nem tudom, érdekel-e valakit:
 www.nflshop.com/miami-dolphins/mens-miami-dolphins-nfl-pro-line-by-fanatics-branded-aqua-miami-miracle-xs-and-os-t-shirt/t-14604749+p-2547427871576+z-9-539604305?_ref=p-TLP:m-TT:i-r0c0

Én rendelni fogok 100%, ha valaki esetleg szeretne még nflshop.com-ról (US) akár ezt, akár mást, szóljon.

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már "ingyé" tiétek lehet elvileg, mert nem írta alá az opciót. Így szabadon mehet, ahová akár.
több mint 5 éve
Hópihe Miami Dolphins 6
"Foles-ra nem túl sanszos, hogy rámegyünk nincs itt ahhoz csapat.".... de miért nem? Úgy értem csapat valóban nincs, de ha igaz amit az okosok állítanak, akkor rá lehetne rabolni egy harmadik körös pickért... Az szerintem nagyon budget. Flores rendberakja a védelmet, 3 ponton tartjuk az ellenfeleket (mi sem egyszerűbb 😀😀😀 ), Foles meg csak dob egy TD-t meccsenként és kész a 100%-os szezon 😀

Viccet félretéve, szerintem tényleg be kéne ruházni erre a srácra. Legalább 5 jó év lehet még benne, és nem lutri. Nyilván nem első évben váltaná meg a világot, de lehet, hogy megérné köré építeni egy csapatot.
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Thill szevasz
mi a terv. ?
Janek
Full rebuild elvileg. Jó eséllyel 2020-ban draftolunk egy irányítót, kivéve ha idén beleszeretnek valakibe. Nagytakarítás várható a rosteren, idősödő, alulteljesítő játékosoktól megválunk. Foles-ra nem túl sanszos, hogy rámegyünk nincs itt ahhoz csapat. Ráadásúl az várható, hogy Flores-el új def séma is lesz, ami új Front7-t jelent, illetve az OL is egy tragédia.

Úgy tippelem kinéz egy cut, trade:
Ryan Tannehill
Robert Quinn
DeVante Parker
Andre Branch
Kiko Alonso

számára.

A Safety poszt is képlékeny. Nem hiszem hogy T.J. McDonald és Reshad Jones mindketten maradnak. El kell dönteni mi lesz Minkah-val safety vagy corner lesz. Xavien-t meg kellene fizetni, de az is megeshet, hogy trade lesz.

A Defense-t teljesen a fejére állítják. Wake-t sem hiszem, hogy vissza igazoljuk.

Sitton, Kilgore, sem illik bele az építsünk fiatal alacsony kockázatú játékosokra elképzelésbe.
Lényeg, hogy idén nem lesz nagy öröm Dolphins szurkolónak lenni. De ha ez az ára hogy 3 év múlva kompetitív csapatunk legyen én aláírom.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 564 — Apu ökölbeszorított keze
Thill szevasz
mi a terv. ?

több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 878 — megbékéltem tom bradyvel
bocs má.
szóval nem jim caldwell lenne az OC. ő QB edző és mint tapasztalt úriember, ki két SB-t is megjárt, flores 'tanácsadója' lenne.

OC posztra a new england WR edzője chad o shea van megnevezve aki "widely respected around the league as a good offensive mind"

2009 óta erősíti a patriots kötelékét, ami konzisztenciát mutat. viszont máris árnyalódik a kép, ha az elkapók elkerülnek más csapatba játszani (brady).

minap olvastam egy top kommentet instagrammon:
afc east: "new england cheaters, miami patriots, new york dolphins, buffalo shits"

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 039
Dolphins expected to name Patrick Graham as DC

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 878 — megbékéltem tom bradyvel
Pedzegetik, hogy Caldwell lesz az OC. A támadófal és a futójáték halálra van ítélve.
Bazzani
a jövőbeli HC, brian flores még egy interjúra jönni fog a super bowl előtt. mindeközben jim caldwell lesz az assistant HC és az OC. flores-nek szüksége is lesz tapasztalt edzőre, ráadásul caldwell megjárt két SB-t is. valakik leírják HC-s múltja alapján, néhányan pozitívan tekintenek rá a koordinátori múltja miatt.
DC-ként pedig a green bay-től jön patrick graham. ő 2009 és 2015 volt a NE edzője (DL és LB); egy évet a giantsben és egy évet a packersben,

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Dolphins plan to hire Packers’ run game coordinator/inside linebackers coach Patrick Graham as their defensive coordinator, per source. Dolphins’ hiring cycle is frozen due to Patriots’ LB coach Brian Flores preparing for Super Bowl LIII. - Schefter
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 878 — megbékéltem tom bradyvel
több tapasztalt szem többet lát a draftokon.

Buffalo national scout Marvin Allen is leaving the Bills’ to become the Dolphins’ assistant GM, per league sources. Allen and Dolphins’ GM Chris Grier have a strong relationship.

Allen has spent the last four years as the Director of College Scouting for the Kansas City Chiefs. A 24-year veteran in NFL scouting, he also spent five years scouting for the Atlanta Falcons, serving as a National Scout after a few years as a regional scout.

The early part of his career was spent with the New England Patriots where he served as an area scout for 16 years (1993-2008).


Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pedzegetik, hogy Caldwell lesz az OC. A támadófal és a futójáték halálra van ítélve.

több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 878 — megbékéltem tom bradyvel
szóval olybá tünik brian flores. mindenre van példa az nfl-ben :- )
menjünk vissza egy kicsit az időben, méghozzá 2017 január 11-re: a denver broncos kinevezte a miami DC-át, vance josep-et HC-nak. 2018 december 31-én kirugták.
nézzük:
 www.milehighreport.com/2017/1/12/14246038/why-vance-joseph-chosen-head-coach-denver-broncos

"The Denver Broncos interviewed three candidates for their head coaching vacancy; hiring their last interviewee in Vance Joseph. Many fans don’t understand why he would hire a defensively-minded coach over the hottest offensive coordinator in the NFL in Kyle Shanahan."

"...The last part is ultimately where Joseph separated himself from all contenders. All reports coming in regarding Joseph’s most impressive quality is his leadership. Leadership means different things to different people, so for him to be able to command that kind of respect from his peers and his players is what should impress people the most."

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Loggains keze nagyon meg volt kötve Fox alatt, nem mintha emberanyagot kapott volna, NFL kezdő kaliberű irányítója nem igen volt még, 2016-ban már Cutler sem volt az, játsztott mondjuk vagy 5 meccsen. Ennek ellenére a futójátékból kihozta a maximumot.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
While an opportunity awaits with the #Jets to be Adam Gase’s new OC, there is a bigger one first: #Dolphins OC Dowell Loggains will interview for Miami’s vacant HC job later today, sources say. … Meanwhile, associate head coach Darren Rizzi is interviewing this morning. - Rapoport
Beki
Ha Loggains lesz a hc egy évig Jets fan leszek az k.... isten...

Btw ő lesz az "OC" -tek 😊 arra meg egy söröm van.
Csabee13
Elásnátok magatokat évekre. A pali egy hulkadék, alig vártuk hogy eltakaródjon Chicagóból...
Tomcsik
Nálunk ugye Géza mellett nem sokat láttunk belőle, illetve ki tudja mekkora a szerepe abban a nézhetetlen offenseben amit idén a pályára raktak.

Futás, Futás, Screen, Punt ment 3x aztán mikor ez nem ment jött a Futás, Hosszú (int vagy incomplete), Short (mindenképpen a first down marker elé). és punt ha még a miénk a laszti.
Viccet félretéve tényleg kiváncsi lennék a passzok hány százaléka ment a LOS mögé ill. 5yardon belülre.

Még Dennis Allent is könnyebben megemészteném, mint őt. Mert ugye papíron versenyben van ő is.
Csabee13
Chicagóban pont ugyan ez volt a receptje...
Tomcsik
Kurvára nem igaz.
Nem akarom védeni a faszit, de valahogy megértem, hogy nem adták Trubisky kezébe a labdát. Vagy Mike Glennon kezébe, s inkább etették Howardot, akit ő tudott is használni ellentétben Naggyal.
Amikor Cutler, Hoyer, Barkley játszott azért tüzeltünk rendesen levegőben.
tüsi91
Hát nem tudom ha vissza olvasnánk a topicot szerintem mindenki rühelte... Az más kérdés hogy utólag néhány dolog azért értelmet nyert, de szerintem akkor sem volt egy jó OC, Miami O-hoz nem tudom pontosan mennyi köze volt, de hát ott se váltotta meg a világot, minegy is nem ő lett a befutó...

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
While an opportunity awaits with the #Jets to be Adam Gase’s new OC, there is a bigger one first: #Dolphins OC Dowell Loggains will interview for Miami’s vacant HC job later today, sources say. … Meanwhile, associate head coach Darren Rizzi is interviewing this morning. - Rapoport
Beki
Ha Loggains lesz a hc egy évig Jets fan leszek az k.... isten...

Btw ő lesz az "OC" -tek 😊 arra meg egy söröm van.
Csabee13
Elásnátok magatokat évekre. A pali egy hulkadék, alig vártuk hogy eltakaródjon Chicagóból...
Tomcsik
Nálunk ugye Géza mellett nem sokat láttunk belőle, illetve ki tudja mekkora a szerepe abban a nézhetetlen offenseben amit idén a pályára raktak.

Futás, Futás, Screen, Punt ment 3x aztán mikor ez nem ment jött a Futás, Hosszú (int vagy incomplete), Short (mindenképpen a first down marker elé). és punt ha még a miénk a laszti.
Viccet félretéve tényleg kiváncsi lennék a passzok hány százaléka ment a LOS mögé ill. 5yardon belülre.

Még Dennis Allent is könnyebben megemészteném, mint őt. Mert ugye papíron versenyben van ő is.
Csabee13
Chicagóban pont ugyan ez volt a receptje...
Tomcsik
Kurvára nem igaz.
Nem akarom védeni a faszit, de valahogy megértem, hogy nem adták Trubisky kezébe a labdát. Vagy Mike Glennon kezébe, s inkább etették Howardot, akit ő tudott is használni ellentétben Naggyal.
Amikor Cutler, Hoyer, Barkley játszott azért tüzeltünk rendesen levegőben.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Hát Loggainsnál csak jobb lehet... 😀 Viccet félretéve WTF??? 😊

több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 878 — megbékéltem tom bradyvel
mi a gicim. flores he !!??

"From talking to people who know Brian Flores, I’ve been told he’s a great communicator, strong presence, intelligent, level-headed & a good teacher. They also believe he won’t be a Bill Belichick clone/will have his own style.
Dolphins seek a leader to guide them thru a rebuild."

"Here’s what I can tell you about the Dolphins’ desire to hire Brian Flores: He was their first interview — and his leadership abilities were clear. The Dolphins didn’t want to find someone who focused on offense or defense. Their mission was simple: Find the best head coach"

"Importance of networking: Brian Flores and Dolphins GM Chris Grier had established a relationship over the years. And the two spent time together at last year’s owners meetings in Orlando. That kind of familiarity counts."

"Dolphins fans who want to learn more about Brian Flores will want to watch this video, which might say all you need to know about the man's character. Make sure you watch until the end. "


 twitter.com/MichaelDavSmith/status/1083846488625688576

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Ha tényleg BF lesz a HC az befosás...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018