Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Hópihe Miami Dolphins 6
Én odaadnám Folse-ért az első kört. Ha ő nem jön, akkor meg elhoznám Flaccot bagóért. A 2020-as drafton pedig nincs mese, muszáj megtalálni a következő franchise QB-t. Tannynek pedig az edzőcsapatban felajánlanék egy RB pozíciót méltányosságból. Ha nem érdekli, sok sikert elswhere.
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
ajánlom áttekintésre tekintve, hogy ryan tannehill helye még soha nem volt ennyire megkérdőjelezve: Quarterback Search Snapshot
 www.lockedondolphins.com/dolphins/quarterback-search-snapshot/
a 2019-es irányítófelhozatal (mind a draft, mind FA-t tekitnve) jóformán gyász. a 2020-as szebb, de az még 1 év. mit tennétek?


😀
"Since 2000, the Dolphins haven’t had a playoff win... but we HAVE had: a 1-15 season, a cocaine snorting Coach, bullygate, a top RB who quit football to smoke weed in Asia, 9 coaches, 19 starting QBs, but also the Miami Miracle. This is my franchise."

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
én rizzi-t támogatom leginkább (s a következőnek fangio-t a 60 életévével). rizzi-t nagyszerűen leírta csaba, s épp ezért gondolnám alkalmasnak HC-nak. s tán legalkalmasabbnak. itt van sok sok éve, tisztelet, övezi, s a játékkal együtt él, hogy használjam a szurkolotársam kifejezését. épp befejeztemc niccolo machiavelli híres neves művét, a fejdelmet. mi van, ha hijján vagy a bölcsességnek? - vedd magad körbe bölcsekkel: ha grier (GM) tudja, hogy alkalmasnak tűnik HC-nak, azonban hijján van tapasztalatnak akkor ütős koordinátorokkal kell körbe venni (persze fontos, hogy tudjanak együtt dolgozni, s rizzi se essen át a ló túloldalára).
s kevés szó esett róla - igaz én sem tudtam személyéről, mindössze, hogy létezik, s itt van. ő chris grier a general manager-ünk. igen, 2016 óta az, azonban eddig az volt a felállás, hogy szétosztották a felelősséget: grier (GM) a draftért, tannenbaum (VP of football operation) a szabadügynökökért és trade-t, míg gase (HC) az 53-as rosterért volt felelős. úgy néz ki nem jött be, azonban grier-nek egész jó húzásai voltak, még a hátsó körökben is (tunsil, howard, drake, grant, mcmillan, godchaux), s természetesen 2016 előttről köthető nevéhez reshad jones, jarvis landry, jay ajayi, stb.
mégis nagyon fontosnak gondolom, hogy 2000(!) óta van a szervezetnél. 19 éve. szépen lépegetett fel a ranglétrán:
2000-2002 - area scout
2003-2007 - national/assistant director of college scouting
2008-2015 - director of college scouting
2016-2018 - general manager
2019-xxxx - general manager/executive vice president of football operations
túlélet számos HC és GM cserét és egy tulajdonos (wayne hueziniga) cserét (néhány név az emlékek kedvéért: dave wannsted, nick saban, cam cameron, tony sparano, rick speilman, dennis hickey, randy mueller, bill parcells, jeff ireland).
látott egy s mást a 19 éve alatt, s 2019-től az ő fogja gyakrolni a hatalmat a draft, FA, trade és roster ügyekben.
kiváncsian várom, hisz eddig mindig külsősök töltötték be a szerepet, ő viszont élt a ezzel a szervezettel. ez egy nagyon fontos különbség.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Nagyjából azért látok esélyt Rizzire mert jövőre betlizünk.
| #TankForTua |
Csabee13
john harbaugh is special team edző volt, mielőtt HC lett.
nem akarom ezt a szamoai kölyköt. ráadásul alabama.
Ventura
Akkor a csillagok szerencsésen együtt álltak Harboughnak,a csapatnál megvolt a body &soul,HOF játékosok,akikkel Billick nagyon összebratyizott ,az erodálta a csapat teljesítményét.
Mikor most Ray/Reed/Ngata/Rice/Boldin után identitást kellett volna adni,akkor nem ment igazán.Jobb egy O vagy D identitású HC.
A spec.team az qrva jó volt mindig 😊
kátrány
Rizzi nem Harbaugh. Az ipse 5 HC-val dolgozott nálunk, 9 éve van a csapatnál, az a típusú edző akiért átmennek a falon a játékosai. Akitől félnek, de rajongják. Számonkér és számonkérhető. Érzelmes, együtt él a játékkal, játékosokkal. Paytonra vagy Carollra hasonlít ezen a téren. Elég beszédes ha HOF exjátékosok, aktív exdelfinek, és jelenlegi delfinek is, hangsúlyozom nyíltan támogatják.

A probléma Rizzivel az, hogy nem egy futbalgéniusz, nem fordult meg túl sok felé a ligában. Nem volt OC vagy DC, nem hívott playeket. A HS múltja sem túl fényes, igaz hogy nem is releváns. Szüksége van profi stábra koordinátorokra, de pont az előbb felsoroltak miatt kérdéses, hogy össze tud e állítani egy ilyen stábot.

Én szép csendben neki vagy Fangio-nak szurkolok. A tradelünk Harbough-ért baromságot meg szerencsére nem kapta fel a média.. 😊 Az egyéves koordinátor rekorderekből akik tudják a tutit elegem van. Jöjjön egy igazi jó szakmunkás.

Szerkesztette: Csabee13
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nagyjából azért látok esélyt Rizzire mert jövőre betlizünk.
| #TankForTua |
Csabee13
john harbaugh is special team edző volt, mielőtt HC lett.
nem akarom ezt a szamoai kölyköt. ráadásul alabama.
Ventura
Akkor a csillagok szerencsésen együtt álltak Harboughnak,a csapatnál megvolt a body &soul,HOF játékosok,akikkel Billick nagyon összebratyizott ,az erodálta a csapat teljesítményét.
Mikor most Ray/Reed/Ngata/Rice/Boldin után identitást kellett volna adni,akkor nem ment igazán.Jobb egy O vagy D identitású HC.
A spec.team az qrva jó volt mindig 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 076 — WHO DAT!!!!
Dennis Allen. Szűzanyám.
Amadeus
HCnek lehet nem lenne a legjobb, de azért nálunk a védelmet egész jól helyrerakta...


több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
Dennis Allen. Szűzanyám.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
Nagyjából azért látok esélyt Rizzire mert jövőre betlizünk.
| #TankForTua |
Csabee13
john harbaugh is special team edző volt, mielőtt HC lett.
nem akarom ezt a szamoai kölyköt. ráadásul alabama.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
az fasza kölykök. 'hill a legutolsó a pro football focus rangsorja alapján.
 www.profootballfocus.com/news/pro-final-list-of-pffs-highest-graded-quarterbacks-in-the-nfl-in-2018

"33. Ryan Tannehill, Miami Dolphins
Overall Grade: 45.3
Tannehill finished the year with the third-lowest big-time throw percentage (2.9%) and a league-high 6.57% turnover-worthy play percentage. He didn’t do his team any favors in 2018."

Ventura
Hát ez már nagyjából eldőlt kérdés 😊 pff ide vagy oda. Nagyjából azért látok esélyt Rizzire mert jövőre betlizünk.
| #TankForTua |
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
az fasza kölykök. 'hill a legutolsó a pro football focus rangsorja alapján.
 www.profootballfocus.com/news/pro-final-list-of-pffs-highest-graded-quarterbacks-in-the-nfl-in-2018

"33. Ryan Tannehill, Miami Dolphins
Overall Grade: 45.3
Tannehill finished the year with the third-lowest big-time throw percentage (2.9%) and a league-high 6.57% turnover-worthy play percentage. He didn’t do his team any favors in 2018."

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001007113/article/adam-gase-to-interview-for-jets-head-coaching-job

Hááát, nem tudom - lehet, hogy jobb, mint az előző Jets HC, de nekem valahogy nem ő lenne az, akit meghívok az elején 😊
Paradoxon_MIA
Az előző is levetett Miami Coach volt 😊 Meglepne ha komolyan számolnának vele ott.

Aztán ettől függetlenül nyomathat egy Rex Ryan-t a Géza 😊

Szerkesztette: Csabee13
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hob5z21ia03fa5vtgxys
Adam Gase to interview for Jets head coaching job
Former Miami Dolphins head coach Adam Gase is scheduled to interview for the New York Jets' coaching vacancy, sources told Ian Rapoport and Tom Pelissero.


Hááát, nem tudom - lehet, hogy jobb, mint az előző Jets HC, de nekem valahogy nem ő lenne az, akit meghívok az elején 😊

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
érdekes ez a rizzi történet. nincs benne vita, hogy megvan benne a "fire" és "passion" mi igazán kellene, s amit nem láttam még egy eddigi HC-ben sem (emlékeztek még philbin rezzenéstelen arcára). az ST munkájára összességében elmondható, hogy nem végzett rossz munkát. s ami igazán meglep, hogy néhány játékos bizalmát élvezheti, kik támogatják abban, hogy ő legyen a HC. a kérdés, hogy szakmailag felkészült e.
(lehet csak alaposan át kéne vizsgálni, a játékosok nap mint nap vele vannak. gase-t meg baszhatjuk. elvileg nem szerették)

"Great to see Special Teams Coordinators get Head Coaching opportunities. Especially Coach Riz!Players love him because he commands respect from everyone!He’s relatable from the practice squad player to the highest paid guy. He always had us prepared. Pray you get your shot Riz" /DB michael thomas/

Kenyan Drake on Darren Rizzi, who is a Miami Dolphins head coach candidate: “Riz is the ultimate players coach. He has a way of balancing the personality of his players while getting the most from them. He’s intense but compassionate and that’s what makes him a great coach.”

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1080569599605780482


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
"Many players would advocate for Darren Rizzi as Dolphins head coach. “He’s very thorough,” Mike Hull said. “He makes great adjustments. He’s intense. He demands a lot of his players.”
Ventura
Ha nagy a gebasz beveti a Death Stare-t 😀

több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
"Many players would advocate for Darren Rizzi as Dolphins head coach. “He’s very thorough,” Mike Hull said. “He makes great adjustments. He’s intense. He demands a lot of his players.”

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Vance Joseph is lapátra került, nem volt hosszú életű a HC-skodás neki sem...
Paradoxon_MIA
A mai napig nem értem, mit láttak abban az ipsében. Vele kezdődött a Def hanyatlása.. és látványosan. Emlékszem a fals dumára a szuper agresszív def-ről ami nem védekezik hanem támadja a támadókat..
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Vance Joseph is lapátra került, nem volt hosszú életű a HC-skodás neki sem...

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Azért ha ez igaz, az nagyon durva.

 twitter.com/ckparrot/status/1079762763625328641?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1079762763625328641&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.thephinsider.com%2F2018%2F12%2F31%2F18162804%2Fformer-miami-dolphins-players-taking-shots-at-adam-gase-firing-head-coach-nfl-fired-twitter
Csabee13
Ilyen HC se nagyon volt még nálunk, akit így rühelltek volna a fentiek alapján.
Pedig első évben még elég jól állt a szénája emlékeim szerint...

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Azért ha ez igaz, az nagyon durva.

 twitter.com/ckparrot/status/1079762763625328641?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1079762763625328641&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.thephinsider.com%2F2018%2F12%2F31%2F18162804%2Fformer-miami-dolphins-players-taking-shots-at-adam-gase-firing-head-coach-nfl-fired-twitter

Szerkesztette: Csabee13
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
 twitter.com/AdamSchefter/status/1079791353087868928


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Source: The #Dolphins fired Adam Gase. - Rapoport
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Ez a mai meccs “melto” befejezese volt egy ujabb elbaltazott szezonnak.
Nem tudom, mi lesz Tannehill sorsa, de lehet, el kene mar engedni ot (is). A fal ugy szr, ahogy van, a vedelem is inkabb csak fel-felvillant, de a statok alapjan sokkal rosszabbak voltunk, mint kinezett.
Es meg azt nem ertem: ha verjuk a Pets-t otthon, akkor a maradek ket merkozest miert barmoljuk el ennyire rendre?!
Paradoxon_MIA
Buffaloban játszani nekünk ugyanaz mint a Patsnek Miamiban.. szezon elején behúzhatod L-nak. Ott mindig ez van.
8-8-at vártam szezon elején az sem lett meg. És legalább 4 meccs volt ahol nem kikaptunk hanem kiütöttek minket gyalázatosan. PO csapatokat elkapunk, top5 draftoló csapatok meg kiütnek. Ez coaching probléma, és Tannehill is végzett, több esélyt nem kaphat.
Ha Ross most nem robbantja fel az FO-t akkor folytatjuk az ördögi kört. Kirakja karácsonyfát marad Gase semmivel nem lesz jobb mint Philbin maradt Ireland repült eset.
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Ez a mai meccs “melto” befejezese volt egy ujabb elbaltazott szezonnak.
Nem tudom, mi lesz Tannehill sorsa, de lehet, el kene mar engedni ot (is). A fal ugy szr, ahogy van, a vedelem is inkabb csak fel-felvillant, de a statok alapjan sokkal rosszabbak voltunk, mint kinezett.
Es meg azt nem ertem: ha verjuk a Pets-t otthon, akkor a maradek ket merkozest miert barmoljuk el ennyire rendre?!

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
"The 2018 Dolphins defense has allowed the most total yards in franchise history." (6150+ yard)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------