Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Sziasztok!

Lassan beindul a szezon - mi a dontes? Itt vagy mashol es ha mashol, akkor hol? 😊
Paradoxon_MIA
Hát szerintem sokan nem maradtunk akik benéznek ide 😊
Csabee13
Oke, akkor hova regeljek be?
Paradoxon_MIA
Hát én csak itt létezem 😀 😀 legfeljebb olyan leszünk mint régen a Bills topic... De ha van valami bejáratott hely privátban megoszthatod.
Csabee13

En nem tudok, csak ugye itt a forum szakadasnal volt valami FuzovelKifele oldal meg vmi harmadik opcio...

Ketten eleg sivar lesz a moka itt 😕

Szerkesztette: Paradoxon_MIA

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Sziasztok!

Lassan beindul a szezon - mi a dontes? Itt vagy mashol es ha mashol, akkor hol? 😊
Paradoxon_MIA
Hát szerintem sokan nem maradtunk akik benéznek ide 😊
Csabee13
Oke, akkor hova regeljek be?
Paradoxon_MIA
Hát én csak itt létezem 😀 😀 legfeljebb olyan leszünk mint régen a Bills topic... De ha van valami bejáratott hely privátban megoszthatod.
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Sziasztok!

Lassan beindul a szezon - mi a dontes? Itt vagy mashol es ha mashol, akkor hol? 😊
Paradoxon_MIA
Hát szerintem sokan nem maradtunk akik benéznek ide 😊
Csabee13
Oke, akkor hova regeljek be?

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Sziasztok!

Lassan beindul a szezon - mi a dontes? Itt vagy mashol es ha mashol, akkor hol? 😊
Paradoxon_MIA
Hát szerintem sokan nem maradtunk akik benéznek ide 😊
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Sziasztok!

Lassan beindul a szezon - mi a dontes? Itt vagy mashol es ha mashol, akkor hol? 😊

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Csak engem keserít el, hogy mekkora cancer lett Landry nekünk? Gusztustalan ahogy üzenget vissza, meg Tannehill-t fikázza. Miko Grimes magasságokba akar emelkedni vagy mi? Tök jó, hogy jobb irányítók vannak a Browns-nál, tök jó hogy övék a legjobb WR corps a ligában.. csak lépjen már túl rajtunk könyörgöm.. megkapta a pénzt, figyelmet amire mindig is vágyott hagyja már Miamit..
Csabee13
Nem egy profi hozzáállás, az tuti. De majd kiváncsi vagyok az arcára, amikor az új csapat hozza az a formáját, és örül, ha annyi TD-je lesz a csapatnak, mint neki tavaly nálunk 😊


Az ilyen hozzáállás nekem nem nagyon szimpatikus, és szerintem ezzel nem lesz sokkal népszerűbb.

Ha már Grimes - ő is elment a szomszédba, de vannak kétségeim, hogy mennyire lépett előre (nem feltétlen anyagilag gondolom)...

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Csak engem keserít el, hogy mekkora cancer lett Landry nekünk? Gusztustalan ahogy üzenget vissza, meg Tannehill-t fikázza. Miko Grimes magasságokba akar emelkedni vagy mi? Tök jó, hogy jobb irányítók vannak a Browns-nál, tök jó hogy övék a legjobb WR corps a ligában.. csak lépjen már túl rajtunk könyörgöm.. megkapta a pénzt, figyelmet amire mindig is vágyott hagyja már Miamit..
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Nu, akkor mi a dontesunk, hova vonszoljuk at vanyadt alfelunket? 😀
Paradoxon_MIA
Javaslom a döntéssel megvárni mindegyik produktumot, és tudatos fogyasztóként azt választani, amely jobban megfelel az igényeiteknek.
Zalán
Úgy fest még nem kezdődött el az átigazolási szezon 😀
Csabee13
Nekem az is jo, ha maradunk, csak amikor beindul a szezon, legyunk valahol, kb egyutt, ne a szelrozsa minden iranyaban szetszorodva 😊

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Nu, akkor mi a dontesunk, hova vonszoljuk at vanyadt alfelunket? 😀
Paradoxon_MIA
Javaslom a döntéssel megvárni mindegyik produktumot, és tudatos fogyasztóként azt választani, amely jobban megfelel az igényeiteknek.
Zalán
Úgy fest még nem kezdődött el az átigazolási szezon 😀
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 664 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nu, akkor mi a dontesunk, hova vonszoljuk at vanyadt alfelunket? 😀
Paradoxon_MIA
Javaslom a döntéssel megvárni mindegyik produktumot, és tudatos fogyasztóként azt választani, amely jobban megfelel az igényeiteknek.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Nu, akkor mi a dontesunk, hova vonszoljuk at vanyadt alfelunket? 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Mert ha ide is írok, akkor 22:20-kor 6 topicban is az én nevem van felül 😊
Helmut Zimmer
😀

Mindig jövőre!
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Mert ha ide is írok, akkor 22:20-kor 6 topicban is az én nevem van felül 😊
több mint 5 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Amilyen nagyon aktívak vagyunk nem a mi tagsagunkon fog múlni senkinek a nyugodt éjszakája, de arra szeretnék kérni mindenkit tájékozódjon az alternatívákról mielőtt őrült tempóban itt hagyja ezt a topicot .

Mindig jövőre!
több mint 5 éve
DelfinFan Miami Dolphins 1
Üdvözlet mindenkinek! Évek óta olvasom a topicot, most határoztam el magam a regisztrációra. Most is hűséges olvasó leszek, írkálni kevésbé fogok... Go Phins!
több mint 5 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu

Mindig jövőre!
több mint 5 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Claimeltuk Bryce Pettyt hogy Wake edzésen is elpusztíthassa. 😀

Mindig jövőre!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
érdekes mód még itt sem volt megosztva, 10 részes insider cikksorozat a Dolphins idei draftjáról
 sports.yahoo.com/secret-life-nfl-scouts-18-miami-dolphins-draft-class-came-together-scouting-bitch-034759055.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akeem Spence érkezett Detroitból 2019-es 7kör. Bargain.
Csabee13
Ezt is Landryért kaptuk, egész jó fogás!
Geeri
Ráadásul még vágtunk is a pénzén hogy kevesebb fizetéssel kapjátok meg.
Jihhhááá!

Szerkesztette: Bazzani

több mint 5 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Akeem Spence érkezett Detroitból 2019-es 7kör. Bargain.
Csabee13
Ezt is Landryért kaptuk, egész jó fogás!

Mindig jövőre!
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Akeem Spence érkezett Detroitból 2019-es 7kör. Bargain.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk 1/11-nél nem tudom, mennyire akartatok volna irányítót, gyanítom, hogy nem, mert akkor nem vártok addig, hogy betrade-eljenek elétek, a Tannehill, Osweiler duóra pedig azért lehet, hogy lehetett volna QB-t, akár még a hátsóbb körökben is (mondjuk Smythe helyett teszem azt). Vannak itt azért pöpecnek tűnő pickek
Wyatt
Draft előtt burkoltan nagyjából kimondták, hogy bíznak RT17 -ben és nem fognak irányítóért felmenni sőt abban a szerencsés helyzetben voltunk, hogy ha feltradelnek QB-ért akkor top5 player csúszhat le. Nagyjából ez is történt. Ha nem tradelnek fel a csapatok irányítóért akkor meg ott lett volna nekünk, vagy a letrade lehetősége. Win - win szitu.

Egy 4. körös backup QB meg nem húz ki minket a csávából. Ugyanakkor ha RT17 megreccsen akkor szarban van a csapat. Mert Osweiler azért nem egy ideális contingency plan. Bár Manninget elvitte a rájátszásba 😀
Csabee13
Mondjuk azt is értem, hogy akarnak még egy esélyt adni neki, és majd legfeljebb jövőre húztok új irányítót. Azért sikerült két nagyon jó játékost húznotok, és kettő-háromban megvan a potenciál, hogy ők is jók legyenek.

Oswi igen... Bár abban nem vagyok biztos, hogy itt van most olyan védelem, mint a Broncosnál volt anno 😀

több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Mondjuk 1/11-nél nem tudom, mennyire akartatok volna irányítót, gyanítom, hogy nem, mert akkor nem vártok addig, hogy betrade-eljenek elétek, a Tannehill, Osweiler duóra pedig azért lehet, hogy lehetett volna QB-t, akár még a hátsóbb körökben is (mondjuk Smythe helyett teszem azt). Vannak itt azért pöpecnek tűnő pickek
Wyatt
Draft előtt burkoltan nagyjából kimondták, hogy bíznak RT17 -ben és nem fognak irányítóért felmenni sőt abban a szerencsés helyzetben voltunk, hogy ha feltradelnek QB-ért akkor top5 player csúszhat le. Nagyjából ez is történt. Ha nem tradelnek fel a csapatok irányítóért akkor meg ott lett volna nekünk, vagy a letrade lehetősége. Win - win szitu.

Egy 4. körös backup QB meg nem húz ki minket a csávából. Ugyanakkor ha RT17 megreccsen akkor szarban van a csapat. Mert Osweiler azért nem egy ideális contingency plan. Bár Manninget elvitte a rájátszásba 😀
több mint 5 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nehéz mit írni mert alapvetően Gesicki után nem jött olyan játékos akiben most látni lehetne hogy miért is lesz ő jó az NFL-ben. Ugyanaz mint az FA, megkapták amit akartak, ha ezzel nem leszünk előrébb akkor nem lesz mentség.

Mindig jövőre!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ross lehet a Milan új tulajdonosa.
Amadeus
Azért ez durva. A holt szezon legfontosabb eseménye, és konkrétan mintha senkit sem érdekelne a szurkolóknál. Persze, a draft előtti ténykedés gyenge volt, de akkor is, egy Milan-hír húzza fel a topicot egyedül az 1. kör óta? Hmm

1/11: Minkah Fitzpatrick, DB
2/42: Mike Gesicki, TE
3/73: Jerome Baker, LB
4/123: Durham Smythe, TE
4/131: Kalen Ballage, RB
6/209: Cornell Armstrong, C
7/227: Quentin Poling, LB
7/229: Jason Sanders, K

Gesickit én nagyon akartam, míg Fitz Gronk ellen jött, addig ő lehet az új Gronk. A srácok fikázták Bakert, de benne is van potenciál, Ballage-tól meg kb mindenki azt várja, hogy jobb lesz az NFL-ben, mint a college-ben volt, ő is érdekes lehet.

Mondjuk 1/11-nél nem tudom, mennyire akartatok volna irányítót, gyanítom, hogy nem, mert akkor nem vártok addig, hogy betrade-eljenek elétek, a Tannehill, Osweiler duóra pedig azért lehet, hogy lehetett volna QB-t, akár még a hátsóbb körökben is (mondjuk Smythe helyett teszem azt). Vannak itt azért pöpecnek tűnő pickek